Grand Theft Auto VI zaključana tema

poruka: 28
|
čitano: 5.616
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
11 godina
offline
Grand Theft Auto VI

GTA 6 je najnoviji nastavak izuzetno popularnog serijala ciji 5 nastavak je srusio sve rekorde prodaje i pojavio se na svakoj relevantnoj platformi.

Sestica bi po prvim leakovima trebala donjet igriv zenski lik sto je novost u serijalu i zasigurno ce privuc i nove igrace/igracice u serijal.

Kako se cini radnja ce bit smijestena u Vice City ali nista nije potvrdjeno i sluzbeno u ovom trenutku.

Kada se pojave sluzbene informacije,page itd apdejtat cu ovu temu 🥂

 

https://videocardz.com/newz/rockstar-games-confirm-gta6-leak-work-will-continue-as-planned

 

 

 

 

 

 

 

Kako se cini krenuli su leakovi za GTA 6

Vecina ekipe misli da je ovo legit i svi su poprilicno odusevljeni sto ne cudi uzevsi u obzir popularnost serijala.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 17:39 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Opa...ovo je bas lose,sad im ne preostaje puno toga sto mogu napravit....odgoda igre....

 

https://www.dsogaming.com/news/gta-6-hacker-has-access-to-source-code-shares-10k-lines-of-code/

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto VI
Vidi se iz neba da je to GTA V. A i naslov ti govori da je fejk
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 10:16 (silvio3105).
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
silvio3105 kaže...
Vidi se iz neba da je to GTA V. A i naslov ti govori da je fejk

Cini se da nije fake...

9 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Po viđenom ovo izlazi tek za 2 -3 godine minimalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
pqweasdyxc kaže...

Po viđenom ovo izlazi tek za 2 -3 godine minimalno.

Moguce da je stariji build ali ovo sto im je taj hacker napravio lako moguce da ce bit kako si napisao.

9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
MEGATAMA kaže...
pqweasdyxc kaže...

Po viđenom ovo izlazi tek za 2 -3 godine minimalno.

Moguce da je stariji build ali ovo sto im je taj hacker napravio lako moguce da ce bit kako si napisao.

 Ima video gdje koriste PS4 devkit s 5.50 OS-om koji je izašao 3/2018. Ne znam koliko stare os buildove koriste developeri, ali čini se da je ovaj leak neka stara verzija igre.

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
Bila je vijest nedavno na poligonu, šestici ne gine još barem 2 do 3 god razvoja jer su razvoj napustili glavni producenti svih gta, max payne i rdr igara, braca houser i leslie benzies koji je zasluzan za pricu u svim gta igrama, uz lazlowa jonesa (isto kreativni producent) koji je otišao nakon 2 mjeseca iza ove trojke.

Spominjali su da je u rockstaru neki cultural shift, kao taj woke pokret integracije j borbe protiv stereotipa, zbog cega se događa zaokret u razvoja gta 6...

Uglavnom ne zvuči baš obećavajuće.
Ja sam se nadao da će biti malo ozbiljniji ton ko u gta 4, al mislim da od toga niš. I remaster gta 4 je otkazan zbog tih drndanja u studiju.

https://www.polygon.com/platform/amp/23280499/grand-theft-auto-6-details-revealed-rockstar-games
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 11:22 (Apachy).
 
2 0 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto VI
Jasno je ko dan da GRA VI neće biti kao prošli GTA naslovi.
Woke šit se osjeti na kilometar.
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
silvio3105 kaže...
Jasno je ko dan da GRA VI neće biti kao prošli GTA naslovi.
Woke šit se osjeti na kilometar.

 Cijeli moderni gaming je woke shit. 

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
pqweasdyxc kaže...
silvio3105 kaže...
Jasno je ko dan da GRA VI neće biti kao prošli GTA naslovi.
Woke šit se osjeti na kilometar.

 Cijeli moderni gaming je woke shit. 

God of War se ne slaze 😁

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto VI
Ne možeš uzeti u obzir igru koja se ne temelji na sprdnji društva.
Usporedi sprdnju GTA VC/SA/4/V i GTA VI kad izađe. Čar GTA igara je u sprdnji, a toga neće bit više ili će ga bit jako malo.
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
silvio3105 kaže...
Ne možeš uzeti u obzir igru koja se ne temelji na sprdnji društva.
Usporedi sprdnju GTA VC/SA/4/V i GTA VI kad izađe. Čar GTA igara je u sprdnji, a toga neće bit više ili će ga bit jako malo.

Cisto sumnjam da ce na GTA utjecat drustveni trendovi na negativan nacin.

Mislis zato jer je igrivi lik zena?...

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto VI
Ne. Imaš podcaste na tu temu.
I u petici se vidi smanjena sprdnja.
11 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Danas sam trazio GTA VI temu na forumu prije nego sam otvorio ovu i nisam ju nasao.

Sad vidim da ima ona gta tema za rasprave sa gta6 u zagradi pa bi onda ovu trebalo obrisat da nemamo duplu za istu igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
MEGATAMA kaže...

Danas sam trazio GTA VI temu na forumu prije nego sam otvorio ovu i nisam ju nasao.

Sad vidim da ima ona gta tema za rasprave sa gta6 u zagradi pa bi onda ovu trebalo obrisat da nemamo duplu za istu igru.

 MEGATAMA

Ma neka ostane ova.

Vidjet ćemo koja će prevladati.

Ova mi je nekako preglednija.

Koja će grafička biti dovoljna za GTA VI što mislite?

 

4K

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 18:58 (hummer0).
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
hummer0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Danas sam trazio GTA VI temu na forumu prije nego sam otvorio ovu i nisam ju nasao.

Sad vidim da ima ona gta tema za rasprave sa gta6 u zagradi pa bi onda ovu trebalo obrisat da nemamo duplu za istu igru.

 MEGATAMA

Ma neka ostane ova.

Koja će grafička biti dovoljna za GTA VI što mislite?

Za 1440p ili 4k?

Aha 4k

Pa ja vjerujem nesto iznad RDR2 zahtijeva.

Osim ako ne izadje uistinu kroz 2-3 godine pa bude prilagodjena tom rangu grafa.

Iskreno se nadam da im ovo curenje koda nece uzrokovat takav pomak....

 

Edit

Nemojmo zaboravit DLSS i ostale upscale tehnologije koje ce igra apsolutno sigurno podrzavat.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 19:04 (MEGATAMA).
10 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Ne bi me cudilo da scratchaju igru, mislim rockstar nikada nije imao leakove (koliko znam). Ne znam zašto su komunicirali preko slacka, a ne na neki in-house oblik komunikacije bilo kroz intranet il neku svoju aplikaciju.

Drago mi je vidjeti ponovno Vice City, ali poznavajuci Rockstar ovo neće tako lako proći.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Ma nema sanse da krenu bas od nule.

Ovo je sad vec godinama u izradi,vrlo vjerovatno su do sad ulozili desetke milijuna dolara ako ne i vise.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
D3lBoy kaže...

Ne bi me cudilo da scratchaju igru, mislim rockstar nikada nije imao leakove (koliko znam). Ne znam zašto su komunicirali preko slacka, a ne na neki in-house oblik komunikacije bilo kroz intranet il neku svoju aplikaciju.

Drago mi je vidjeti ponovno Vice City, ali poznavajuci Rockstar ovo neće tako lako proći.

 

nema razloga za to, doslovno nismo ništa vidjeli, ono likovi koji šeću okolo uz milijun kodova oko njih, moš si misliti. Zapravo je jedino sranje njima to što je source kod procurio jel?

 

Znam da je nintendo tako potpuno zakopao igru nakon leakova, ali mislim da je to predrastično

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
Cansee kaže...
D3lBoy kaže...

Ne bi me cudilo da scratchaju igru, mislim rockstar nikada nije imao leakove (koliko znam). Ne znam zašto su komunicirali preko slacka, a ne na neki in-house oblik komunikacije bilo kroz intranet il neku svoju aplikaciju.

Drago mi je vidjeti ponovno Vice City, ali poznavajuci Rockstar ovo neće tako lako proći.

 

nema razloga za to, doslovno nismo ništa vidjeli, ono likovi koji šeću okolo uz milijun kodova oko njih, moš si misliti. Zapravo je jedino sranje njima to što je source kod procurio jel?

 

Znam da je nintendo tako potpuno zakopao igru nakon leakova, ali mislim da je to predrastično

Imamo vrijeme, charactere (koji se poklapaju sa ranijim leakovima), imamo setting i mapu. Rockstar voli napravit hype preko trailera kojim uvijek opisuje mjesto i charactere, to je sve sad blownano.

Jedino da promjene likove, bilo bi dobro da se vrate u 80e, ali da ostane vice city. Kako god sigurno ce bit nekih referenca u igri oko tog :) Morat cemo leakat nesto od popularnog leakera

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 20:46 (D3lBoy).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto VI
To i mene čudi. Pa Mattermost je open source i mogu ga stavit na vlastiti server.
6 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Joj ne woke. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 22:19 (cvaja997).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto VI
cvaja997 kaže...

Joj ne woke. 

 

uvjerljivo najgora vijest. Još su rekli da su glavni kreatori i veterani gta igara otišli zbog tih sranja, čini se da je piši kući propalo. A baš je Rockstar uvijek sve radio po svome i bolila ih je briga za političku korektnost

16 godina
moderator
offline
Re: Grand Theft Auto VI
hummer0 kaže...
MEGATAMA kaže...

Danas sam trazio GTA VI temu na forumu prije nego sam otvorio ovu i nisam ju nasao.

Sad vidim da ima ona gta tema za rasprave sa gta6 u zagradi pa bi onda ovu trebalo obrisat da nemamo duplu za istu igru.

 MEGATAMA

Ma neka ostane ova.

Vidjet ćemo koja će prevladati.

Ova mi je nekako preglednija.

Koja će grafička biti dovoljna za GTA VI što mislite?

 

4K

 

 Povezao sam obje teme, neka bude tako par dana, pa ću onda jednu ugasiti. Ova je aktualnija, ima bolji naslov, pa je logičnije da ona ostane.

 

MEGATAMA možeš li malo ažurirati prvi post u temi,  video koji si stavio je blokiran, a i kao prvi post s kojim se tem otvar trebao bi imati par riječi konkretnije o igri kojoj je tema posvećena, link na službeni web igre i sl...

...
12 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Rockstar je upravo potvrdio kako je sadržaj GTA 6 ukraden sa njihovih servera, tako da je ovo gore legit

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Evo i službeno:

 

https://videocardz.com/newz/rockstar-games-confirm-gta6-leak-work-will-continue-as-planned

 

Nastavljaju dalje kao da ništa nije bilo.

Only a life lived for others is a life worthwhile.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto VI

Čudno da se to baš njima uspjelo dogoditi. Oni barem paze na takve stvari. 

 

Meni je zanimljivije od priče i settinga vidjeti kako rade neke stvari u pozadini, iako se ne može baš previše vidjeti. 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto (GTA VI) - Rasprava
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice