PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 976.453
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naruceno 7.10. BR SD, jos nista :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 16:07 (tolka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma danas ce vas dosta dobit mail, ima jos vremena. Bas mi je drago za vas xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da je to to za danas... Sutra eventualni nastavak
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne zaboravite da nas ima još podosta koji nisu ovdje na forumu i nemaju veze s nama tu. :) I da sad će pet sati... Sutra će nastaviti, možda i preksutra bez brige.
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Ne zaboravite da nas ima još podosta koji nisu ovdje na forumu i nemaju veze s nama tu. :) I da sad će pet sati... Sutra će nastaviti, možda i preksutra bez brige.

 Lako reci, ja bi im odma nakon 5 sibnio mail di je poruka za dolazak 

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
O definitivno! 😅 Mail i zvao! Tanki su mi živci ovih dana.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 17:14 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Nebih se cudio da ce danas malo prekovremeno radit xd, ipak se paketi kupe tek iza 22h

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prati li iko tijek narudžbe kod glsa, meni pise da je u tranzitu, pokupljeno u lučkom 14:41, prijatelj isti dan narucia iz istog grada njemu nista

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
ivankatrump2024 kaže...

Prati li iko tijek narudžbe kod glsa, meni pise da je u tranzitu, pokupljeno u lučkom 14:41, prijatelj isti dan narucia iz istog grada njemu nista

 Nope, meni isto piše da nije u tranzitu. Biti će 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Flo1414 kaže...

HG Spot, naruceno 17.11.2020., dosao mail da su pripremili PS5 za mene, nadoplata za BR

 Jesi preorderao u poslovnici ili preko neta? Ja sam 12.11. Jos mi nisu javili nista

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo i moj predan već :)
 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tak je i meni prošli četvrtak na podne došao mail da je ekupi predao paket hp-u, reko super, idući dan je kod mene.

Jedini problem je kaje hp taj paket skenirao tek u pol 5 ujutro tak da mi je stigao tek u ponedjeljak.

Čisto da se ne veseliš previše jer ekupi šalje hp-om haha. Inače nije bio u pitanju ps5, moj odmara zadnjih tjedan dana, "dopizdio" mi
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 20:47 (foofajter).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Taman vidim da je ipak riječ samo o najavi, tj. vjerojatno kreiran zahtjev za prikup. Onda vjerojatno ponedjeljak al ponadah se petku :)
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako je paket u 19:30 predan GLS-u na lokaciji Popovec (tako piše na trackingu), je li to znači da je sutra kod mene? 🤔 Prije toga je pola dana pisalo Lučko i nakon toga primopredaja GLS isto Lučko.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 20:49 (m4st4).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Ako je paket u 19:30 predan GLS-u na lokaciji Popovec (tako piše na trackingu), je li to znači da je sutra kod mene? 🤔 Prije toga je pola dana pisalo Lučko i nakon toga primopredaja GLS isto Lučko.

 Meni isto piše Popovec, ali u 18:00h. Ma doći će sutra 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Naručen za svog nećaka u Hrvatskoj još ništa, napravio naruđbu 6.10 u Harvey Normanu rođendan mu već prošaou3pm

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 21:03 (Boris grozni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Uživajte ljudi, mada mislim da mi šta smo digitalce uzeli preko Svijeta medija nećemo vidjeti i ovaj mjesec i ako su tvrdili u siječnju da dobivamo u veljači.

 

Sredina mjeseca već prošla, javio se na mail na upit, oni i dalje ništa ne znaju, sjajno. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Boris grozni kaže...

Naručen za svog nećaka u Hrvatskoj još ništa, napravio naruđbu 6.10 u Harvey Normanu rođendan mu već prošaou3pm

 Ja sam još 25.09. naručio isto za rođendan. Meni su javili prije 9 dana kako kroz 10 dana očekuju konzole, a to ispada sutra pa valjda će biti nešto. S tim kako sam se odlučio na osobno preuzimanje. Javim sutra ima li što novo

3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako je popovec, onda je vec predan, sutra je kod tebe.
Dakle, ide prvo sms, cim se napravi naljepnica, tad je jos konzola kod njih, cim je spomenuta neka lokacija, konzola se muva... Dakle, sutra se igras.
Mene interesira kojih 5 sutra dobivaju mail... 😭
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Pratim temu i da sam ja ovoliko čekao kosa bi mi skroz ispala ili osijedila. Uglavnom kad dobijete konzole najprije ih aklimatizirajte i stavite kontroler da se napuni do kraja. Tek onda palite konzolu. 

Moj PC  
4 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sideswipe kaže...

Pratim temu i da sam ja ovoliko čekao kosa bi mi skroz ispala ili osijedila. Uglavnom kad dobijete konzole najprije ih aklimatizirajte i stavite kontroler da se napuni do kraja. Tek onda palite konzolu. 

 Moja bi trebala stici prijepodne dok sam na poslu, a kako imam zauzet cijeli dan poslijepodne do navecer kad cu tek moci upalit konzolu, stici ce poprimit sobnu temperaturu xD

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neocide021 kaže...
Flo1414 kaže...

HG Spot, naruceno 17.11.2020., dosao mail da su pripremili PS5 za mene, nadoplata za BR

 Jesi preorderao u poslovnici ili preko neta? Ja sam 12.11. Jos mi nisu javili nista

 Preko neta sve😁

8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sideswipe kaže...

Pratim temu i da sam ja ovoliko čekao kosa bi mi skroz ispala ili osijedila. Uglavnom kad dobijete konzole najprije ih aklimatizirajte i stavite kontroler da se napuni do kraja. Tek onda palite konzolu. 

 Ja sam mozda pola sata pocekao za svoju da se aklimatizir hehe

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ovo je bilo brzo :D
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sideswipe kaže...

Pratim temu i da sam ja ovoliko čekao kosa bi mi skroz ispala ili osijedila. Uglavnom kad dobijete konzole najprije ih aklimatizirajte i stavite kontroler da se napuni do kraja. Tek onda palite konzolu. 

 Ja bi dodao da ne mičete kabel iz kontrolera dok palite konzolu jer ima update kontrolera i konzole a tad kontroler mora biti spojen kablom...

5 godina
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sideswipe kaže...

Pratim temu i da sam ja ovoliko čekao kosa bi mi skroz ispala ili osijedila. Uglavnom kad dobijete konzole najprije ih aklimatizirajte i stavite kontroler da se napuni do kraja. Tek onda palite konzolu. 

 To ce prvo svi napravit nakon sta su cekali konzolu 5 mjeseci 😄

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Zašto aklimatizacija ? Šta, moram i klimu upalit ? Da joj i kavu skuvam možda ? :D
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Dobio sam sms da mi danas stiže!

Navečer kad se slegnu dojmovi poslikam sve i postam ovdje cijeli setup. :)

Sretno danas svima koji još čekaju mejl i svoje plejke! 🙏
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa to bi bilo uredu  Ja svoju pogladim i poljubim prije spavanja, ako treba dodatno utoplim. 

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni stigao, supruga ga preuzela i poslala mi poruku, eno čeka te u dnevnoj sobi kutija  ja na poslu 

 
10 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice