PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 964.485
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

eto ljudi sutra je vec 1.1. , nadam se da ce se ispuniti ono sto sancta domenica predvidja i da cemo dobit svoje digitalke u tom mjesecu, jel ima ko kakvu svjeziju infomaciju mozda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Navodno slijedeći tjedan (do 09.01) da će biti nešto iz S.D. Tako je barem neka informacija od jednoga šta radi kod njih. Koliko i kome idu i da li je to istina ćemo ubrzo vidjeti. Ja ću sačekati do kraja dr tjedna pa ako ne bude kupiti ću si neku jaču grafičku, a plejku ću onda kupiti nadam se do kraja godine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 18:12 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...

Navodno slijedeći tjedan (do 09.01) da će biti nešto iz S.D. Tako je barem neka informacija od jednoga šta radi kod njih. Koliko i kome idu i da li je to istina ćemo ubrzo vidjeti. Ja ću sačekati do kraja dr tjedna pa ako ne bude kupiti ću si neku jaču grafičku, a plejku ću onda kupiti nadam se do kraja godine.

 ja sam isto konto ili upgradeat pc ili si uzet ps5, prevagnio je ps5 zbog manjka vremena za gejmanje i svakako isplativiju kupovinu (barem mi se tak cinilo), cekam pa cemo vidit

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

eto ljudi sutra je vec 1.1. , nadam se da ce se ispuniti ono sto sancta domenica predvidja i da cemo dobit svoje digitalke u tom mjesecu, jel ima ko kakvu svjeziju infomaciju mozda?

 Nadam se da oće napokon, 25.9 plaćena Digitalka u Svijet Media hr, bilo bi red da napokon je dobijemo. 

 

BTW, Sretna vam nova svima, nek nam se početak godine uljepša sa dolaskom plejke. 

LP
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx, ja ću čekati još taj dr tjedan pa ako ne bude kupiti ću grafičku, a ps5 tokom godine. Ja sam naručio digitalnu, a na kraju sam rekao da može i b.r. verzija. Svakako nema druge nego čekati četvrtak ili petak, nadam se i ne za novo razočaranje:)
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
mariclius kaže...
Nightyx, ja ću čekati još taj dr tjedan pa ako ne bude kupiti ću grafičku, a ps5 tokom godine. Ja sam naručio digitalnu, a na kraju sam rekao da može i b.r. verzija. Svakako nema druge nego čekati četvrtak ili petak, nadam se i ne za novo razočaranje:)

 I ja se nadam da nece biti razocaranje, toliko vec cekam, da kad ga jednom dobijem imat cu osjecaj da sam ga dobio bespla na nagradnoj igri, a platio ga jos 09.10. prosle godine

15 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja čekam od 25.09, a nije digital

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Bolje se ne nadat onda iducem tjednu, da se opet ne bi razocarali 😅. Za isporuku u 12.mj su svima na mail i fb support odgovarali da ce bit u 12.mj pa su se onda predomislili.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 11:12 (tolka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tolka kaže...

Bolje se ne nadat onda iducem tjednu, da se opet ne bi razocarali 😅. Za isporuku u 12.mj su svima na mail i fb support odgovarali da ce bit u 12.mj pa su se onda predomislili.

 Jesu, ali onda se to nije odnosilo na to da ce namiriti sve prednarudjbe nego od tad do tad, sad sony salje ogromnu posiljku, prica se da ce biti cak i za one koji jos nisu prednarucili, ali opet jos ne toliko dovoljno da stoji na polici u trgovini.

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...
tolka kaže...

Bolje se ne nadat onda iducem tjednu, da se opet ne bi razocarali 😅. Za isporuku u 12.mj su svima na mail i fb support odgovarali da ce bit u 12.mj pa su se onda predomislili.

 Jesu, ali onda se to nije odnosilo na to da ce namiriti sve prednarudjbe nego od tad do tad, sad sony salje ogromnu posiljku, prica se da ce biti cak i za one koji jos nisu prednarucili, ali opet jos ne toliko dovoljno da stoji na polici u trgovini.

 Nadam se da ce biti tako, da se bar zadnji dani godisnjeg provedu uz ps5!

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 15:24 (tolka).
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ima kakvih novosti o dostavi za prednarudbe?

13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kalacini kaže...

Ima kakvih novosti o dostavi za prednarudbe?

 Priča se da će biti sredinom mjeseca, a i nove zalihe u Tcomu koliko znam iz pouzdanih izvora će bit vrlo skoro. Vjerujem da će to brzo biti rasprodano i da će cijena i dalje biti 6000 + kn na njuškalu pa treba biti brz s time.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Izgleda da se pokazalo istinitim prica o re-stock-u i da ce namiriti sve prednarudjbe, a drzim fige i za koju novu za one koji jos nisu uspijeli prednaruciti, ovo je danasnji odgovor iz SD

 

Poštovani,

Nažalost još uvijek nemamo točan datum dolaska zaliha za preostale prednarudžbe no očekuje se da bi isporuke trebala biti tijekom siječnja. Precizniji datum hoće li to biti početkom, sredinom ili krajem mjeseca nemamo.
Svakako ćete biti obaviješteni čim saznamo detalje o datumu dolaska i samom datumu isporuke. 

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

 
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nightyx kaže...

Izgleda da se pokazalo istinitim prica o re-stock-u i da ce namiriti sve prednarudjbe, a drzim fige i za koju novu za one koji jos nisu uspijeli prednaruciti, ovo je danasnji odgovor iz SD

 

Poštovani,

Nažalost još uvijek nemamo točan datum dolaska zaliha za preostale prednarudžbe no očekuje se da bi isporuke trebala biti tijekom siječnja. Precizniji datum hoće li to biti početkom, sredinom ili krajem mjeseca nemamo.
Svakako ćete biti obaviješteni čim saznamo detalje o datumu dolaska i samom datumu isporuke. 

Zahvaljujemo na razumijevanju.

Lijepi pozdrav,
SD web podrška

 Ja sam ih danas ujutro zvao i agent mi je rekao kako kolege koji rade na odjelu za ,,kupovinu'' će obavijestiti mail-om kupce o točnom datumu isporuke. Nadam se da će uskoro dostaviti. Nešto se priča po ostalim forumima za restock u EU 7. siječnja. Vidjet ćemo, ali stvarno više ne mogu čekati 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo samo jedan dodatni info. Zvao sam isto tako Sophoslab gdje sam inicijalno naručio PS5 18.09.2020. i rekli su mi danas da ne znaju još ništa, nemaju nikakve konkretne informacije, ali najvjerojatnije na proljeće ili ljeto će kod njih biti dostupno. Znači užas. Oni valjda dobe 10 konzola sve zajedno od SD-a. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
KobeHOF- kaže...

Evo samo jedan dodatni info. Zvao sam isto tako Sophoslab gdje sam inicijalno naručio PS5 18.09.2020. i rekli su mi danas da ne znaju još ništa, nemaju nikakve konkretne informacije, ali najvjerojatnije na proljeće ili ljeto će kod njih biti dostupno. Znači užas. Oni valjda dobe 10 konzola sve zajedno od SD-a. 

 ahahhaah boze dragi, nadam se da nece meni tako bit ja sam u sd prednarucio rekli su sijecanj

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kalacini kaže...
KobeHOF- kaže...

Evo samo jedan dodatni info. Zvao sam isto tako Sophoslab gdje sam inicijalno naručio PS5 18.09.2020. i rekli su mi danas da ne znaju još ništa, nemaju nikakve konkretne informacije, ali najvjerojatnije na proljeće ili ljeto će kod njih biti dostupno. Znači užas. Oni valjda dobe 10 konzola sve zajedno od SD-a. 

 ahahhaah boze dragi, nadam se da nece meni tako bit ja sam u sd prednarucio rekli su sijecanj

 Ma ja sam isto prednaručio iz SD-a 19.11. jer sam vidio da Sophsolab neće isporučit skoro, ali sam ostavio prednarudžbu ako kojim slučajem to stigne prvo ali sudeći po ovome što su mi rekli proljeće/ljeto katastrofa

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne znam za vas, al meni ce mozak ispast od ovoga cekanja 😂
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam naručio 18.9. digitalnu u SD i danas su mi poslali ovo:

Nažalost još uvijek nemamo točan datum dolaska zaliha za preostale prednarudžbe no očekuje se da bi isporuka trebala biti tijekom siječnja. Precizniji datum hoće li to biti početkom, sredinom ili krajem mjeseca nemamo.
Svakako ćete biti obaviješteni čim saznamo detalje o datumu dolaska i samom datumu isporuke.
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Nadam se da će konačno isporučiti digitalne konzole iz prednarudžbi. Zasad 3 mjeseca ps+ propalo jer sam prodao PS4 kako bih namaknuo sredstva za ps5, lol.

Nije mi više bitno je li početak ili kraj mjeseca. mjesec manje više nakon ovoliko vremena :DDD

Ili barem ako neće bit ni ovaj mjesec, da ponude onda nadoplatu do standard bluray verzije svima koji su prednaručili digitalnu. Da ne kažem da bi se Sony opravdao poprilično kad bi ako i dalje ne bude digitalnih, isporučili standardne umjesto toga. Kao u Americi. Nakon skoro 4 mjeseca čekanja to bi bio dobar potez. Više bi to značilo za ugled i promociju, pa i prodaju nego slanje konzole Maji Šupxx :D

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Samo da je Sony napravio dovoljno digitalnih kako bi mogao opskrbiti što veći dio EU. Nadam se da stvarno nećemo morat do veljače čekati.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Mislim da je kraj cekanju i nama s digitalkama, vjerojatno ce nas jos ovaj tjedan informirati mailom da salju konzole na adresu, dobit ce veliku posiljku od sonya, naravno i digitalke, nema razloga da ne bude tako, a po svemu sudeci, kako sony zaustavlja proizvodnju ps4, vjerojatno ce u veljaci vec biti i na policama za kupiti ps5

 

EDIT: ocito vide kuda to vodi, nisu ni oni ludi, natiskat ce konzola i porusit rekorde prodaje iako vec i jesu

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 16:56 (Nightyx).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

...

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 1:40 (KobeHOF-).
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja cu ispalit na zivce, samo cekam taj mail po cijele dane hahahah
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo mogu vam dati info koji je 99% točan jer dolazi od jednog uvoznika, ali naravno nije službeno dat nego usmeno.

Ništa od konzola do travnja što se tiče Hrvatske, zapelo je u proizvodnji i jednostavno se ne stigne namiriti potražnja za sva tržišta.

Pa je plan da isporuka prema nama krene u 4. mjesecu.

 
0 6 hvala 0
5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
uniball kaže...

Evo mogu vam dati info koji je 99% točan jer dolazi od jednog uvoznika, ali naravno nije službeno dat nego usmeno.

Ništa od konzola do travnja što se tiče Hrvatske, zapelo je u proizvodnji i jednostavno se ne stigne namiriti potražnja za sva tržišta.

Pa je plan da isporuka prema nama krene u 4. mjesecu.

 Joj nemoj mi to govoriti past cu u komu 

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Pa gle, bolje očekivat da će stići kasnije pa ako slučajno dođe ranije onda će to biti pozitivno iznenađenje.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
uniball kaže...

Evo mogu vam dati info koji je 99% točan jer dolazi od jednog uvoznika, ali naravno nije službeno dat nego usmeno.

Ništa od konzola do travnja što se tiče Hrvatske, zapelo je u proizvodnji i jednostavno se ne stigne namiriti potražnja za sva tržišta.

Pa je plan da isporuka prema nama krene u 4. mjesecu.

 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 17:49 (KobeHOF-).
13 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
U Bosni u SD kazu bit ce u februaru na policama, onda ce kod vas u hr ovaj mjesec
Be Water My Friend
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Trolla lik, nema šanse da kod nas SD kao ovlašteni uvoznik ljudima govori da će biti tijekom siječnja isporuka, a da znaju da taj info nije provjeren ili koliko toliko siguran za dijeljenje kupcima. Čista demagogija koja im nikako ne ide u prilog. Pa nisu oni nekakav dućan ,,ilegalno'' otvoren koji radi na crno negdje u vukojebini. Lik trolla 100%

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice