PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 964.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Tele2 je ovo fantasticno odradio u roku od 24h od statusa da se nista ne zna do dostave, evo meni svaki cas treba stici.. svaka im cast
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Da, ja sam bila sigurna da nema sanse da stigne do bozica i, kao, bit ce super ako stigne ove godine. I onda jucer ujutro provjerim status narudzbe 😁 Sad gledam, pise da je u rijeci, valjda onda ide danas i dostava

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Plejka je u kombiju, dolazi od 8-12.
ko
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ispravljeno, hvala ☺️

 

Tako je, čekam digitalnu, iako bih sad naravno bila voljna i nadoplatiti za standard da postoji sansa..

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Prati amazon. Možda kaj uleti. Kupiš tamo standardnu, a digitalnu prodaš dok ti stigne na ljeto 2021. 😂
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 10:05 (foofajter).
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nyd kaže...

Ispravljeno, hvala ☺️

 

Tako je, čekam digitalnu, iako bih sad naravno bila voljna i nadoplatiti za standard da postoji sansa..

 Za mene je digitalka kao da mi neko odsječe obe ruke i kaže da igram džepni biljar. Bolje imat disk verziju, to je gratis player ako ništa.

7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava
Eto, na kraju vam je upalo odlicno - na Badnjak dolazi. Gustajte, konzola je zakon.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Meni pise uskladisteno, rekli su da mogu sama doci po nju danas. Rade skraceno danas, da znate ako jos netko mora sam preuzeti

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako se netko nadao digitalnoj do kraja godine, ništa od toga... Sve u svemu, ja bi mogao otkazati jer ne volim kad me se pravi budalom.
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Sve u svemu, ja bi mogao otkazati jer ne volim kad me se pravi budalom.

 Pa otkaži, šta kmečiš tu po forumu...

Vidiš da su ti lijepo objasnili cijelu situaciju, šta ti sad hoćeš, da ti radnici ekupi trgovine stvore konzolu koju ni oni nemaju?

Nisu trgovine krive što njima nisu proslijeđene konzole od distributera koji ih nije uspio nabaviti od Sonya na vrijeme.

Ne znam šta tu više nije jasno...

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Što ti pratiš temu na forumu ako ti nešto smeta? Jesi možda zaposlen kod nekoga od ovih što prodaju konzole pa si se našao uvrijeđen? Napisao sam jer sam vidio da ima ljudi koji bi preuzeli nečiju narudžbu ukoliko je to moguće.
12 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Što ti pratiš temu na forumu ako ti nešto smeta? Jesi možda zaposlen kod nekoga od ovih što prodaju konzole pa si se našao uvrijeđen? Napisao sam jer sam vidio da ima ljudi koji bi preuzeli nečiju narudžbu ukoliko je to moguće.

 To je moguće fizički u dućanu, što je Links radio sa RTX 3080. Pa bi stornirali narudžbe. Te prodali ljudima koji su fizički došli u dućan.

Kako se radi o webshop u , tvoja narudžba ima broj, te kad bude na stanju po redoslijedu obrade narudžbe šalju konzole.

A isto tako naručilo je mali milion njih konzolu, čak je možda bolje bilo uzeti u Sancti, obrade traju 2 mj+ mjeseca. Te je koliko znam puno forumaša već dobilo svoju.

Samo treba biti strpljiv :)

everyday i'm shuffling...
5 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ima mjesec dana da se zna kako digitalne konzole neće biti dostupne više u ovoj godini, da li čitate forum, čemu se nadate...

 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lenovo33 kaže...
Ezel94 kaže...
Sve u svemu, ja bi mogao otkazati jer ne volim kad me se pravi budalom.

 Pa otkaži, šta kmečiš tu po forumu...

Vidiš da su ti lijepo objasnili cijelu situaciju, šta ti sad hoćeš, da ti radnici ekupi trgovine stvore konzolu koju ni oni nemaju?

Nisu trgovine krive što njima nisu proslijeđene konzole od distributera koji ih nije uspio nabaviti od Sonya na vrijeme.

Ne znam šta tu više nije jasno...

 Hahahahah lik, već neko vrijeme tu i tamo vidim tvoje komove i uvijek se pitam, tko te naljutio kompa? Si ok? LMFAO

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
4 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Narucio sam digitalnu verziju preko e-kupi 07.10 , i odmah prilikom narudjbe je bilo jasno ispisano da ocekivana isporuka krece od 31.12, a i na racunu kojeg sam dobio putem  e-maila je bio isti taj datum jasno naznacen, tako da su oni meni trgovina koja se najmanje ima ista ispricavati sto nema digitalne playke jos ove godine .

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ako su iz SD koja je uvoznik rekli da nema digitalnih konzola ove godine, onda ekupi nema nikakve veze s tim kaj ti nisu i ne budu isporučili konzolu početkom godine.

U Sonyu očito nisu očekivali toliki broj narudžbi digitalnih konzola
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Zasto ja imam neki osjecaj da digitalnih nece bit ni u 1. mjesecu, a tek. onda cu poludit

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sretan Božić🥳
 
8 0 hvala 3
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ekipa sve najbolje !

 

Konzola došla bez Gran Turisma ali nema veze ! 

 

Poz

 
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

E pa dečki moji da sam znao da neću moći u trgovini kupiti bi prednaručio, nemam običaj prednaručivati i uplaćivati unaprijed iz razloga što mi se događalo koliko puta da su narudžbe bile otkazivane, govorim iskustva sa našim trgovcima a ovo sa teleoperaterima mi ne pada na pamet. Na kraju sam si čak mislio pa hajde dobro budem kupio sa ebay-a ili možda naručio sa computeruniversa ili preko frenda iz Austrije ali na kraju ista priča svugdje.. Zadnja opcija je kolega iz US koji mi je čak rekao da će poslati ali sam odbio radi naravno nameta naše drage carine i poreza pa bi morao platiti vjerojatno još 1000kn+ samo na porez i carinu.

 

Ja ne kažem da je zabranjeno ali ne vidim naše trgovce koji nisu ograničili 1 po osobi koja boravi na toj i toj adresi i bok, ne ona shema di dođem ja, tata, mama, šogor, sestra pa uzmemo 5 komada a svi pod istim krovom.

To što pišeš nema smisla niti načina onemogućiti nekome da kupi 10 konzola ako hoće. Ja živim na jednoj adresi, sestra na drugoj, djeca na trećoj, fendovi svaki na svojoj adresi. Da sam htio mogao sam tako preko njih  naručiti konzola koliko hoćeš i sve narudžbe bi zadovoljile formu, svaka konzola ide na jednu adresu. Stari, ne može se spriječiti da netko kupi 10 konzola ako on to želi. Stoga, rasipanje bilo kakve energije u tom smjeru je bezveze. Ja sam sjeo za računalo prvi dan kada su se otvorile prednarudžbe (18.09. ako se ne varam) na SD i u 5 minuta sam prednaručio konzolu. Istu stvar sam napravio i s PS4. Iskustvo s lansiranja PS4 govorilo nam je da su nestašice konzole na tržištu po lansiranju iste posve realne. Meni je bilo jasno da je najjednostavniji način doći do konzole prvi dan izvršiti prednarudžbu za istu.

 

Osobno nemam ništa protiv likova koji pokušavaju zaraditi prodajom konzola. Svijet je posložen na taj način. U potrošačkom društvu uvijek netko nešto kupi i preproda. Kojekakvi trgovci na zelenoj tržnici kupuju rajčicu po 7 kn a onda je prodaju na Dolcu za 14 kn i svima vam je to ok. Nisam doživio da je netko prigovorio trgovcu da je smeće jer je kupio rajčicu za 7 kn a sada je prodaje za 14 kn kako bi na njemu zaradio? Stvarno nemam s tim problema. Frend mi kaže stavi konzolu u oglas, prodaj ju za duplo i ponovno je kupiš i još ti u džepu ostane 4k kuna. Znam da bi on tako napravio, ja ne bih. Više me veseli ovih mjesec dana igranja nego 4k kuna u džepu. Svijet u kojem živimo nije fer i što to prije neki shvate bit će im lakše.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozz, zna li itko kad dolaze prednarudzbe iz sancte, treci krug preordera, 6.10. Nesto se prica prvi mjesec, al eto mozda netko vise zna
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Navodno početkom siječnja s obzirom na odg koje smo svi skupa dobivali.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Hvala puno :)
14 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Navodno početkom siječnja s obzirom na odg koje smo svi skupa dobivali.

I meni je odgovor da bi konzola tada trebala, ali ne sigurno nego najvjerovatnije lol

 

Dok ne dođe dobra je i PS4 pro zadnja verzija CUH-7200, dobro da je nisam prodao, sada joj cijene još otišla gore na njušci.

 

Val 3 i Sretan Božić btw

 

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Navodno početkom siječnja s obzirom na odg koje smo svi skupa dobivali.

 Da, vjerojatno opet novi krug standardnih konzola, digitalke ce na kraju bit stvarno u 4. mjesecu kako se lupalo ranije...

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Moram pohvaliti Sancta Domenicu, vezano uz zasebnu narudžbu Dualsense kontrolera za PS5. Kakogod sam nezadovoljan postupanjem oko preordera digitalne verzije PS5, ugodno su me iznenadili s narudžbom kontrolera.

Jučer prije podne naručen i uplaćen kontroler, odabrana besplatna dostava (HP) s navedenim rokom isporuke 7-10 dana mislim. Iskorišten popust 100kn koji su prethodno poklonili kao ispriku zbog problema s preorderom PS5.

 

Danas rano prijepodne već dobivam poruku od GLSa da je Sancta Domenica pripremila paket za mene, da planiraju preuzimanje, s linkom za praćenje i očekivanim terminom isporuke sutra.

Svaka čast, vrlo ugodno iznenađenje!

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 11:52 (Maat).
 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pa to i nije čudno, jako puno toga kaj naručim ujutro/prije podne znam dobit već idući dan.

Za razliku od infomarka kad sam prije tjedan dana naručio Valhallu i u četvrtak ujutro dobio mail da je paket pripremljen. Ali još uvijek nije predan gls-u.

Jebote kaj čekaju da nakupe sto paketa pa da sve skupa predaju, ono ko da gls naplaćuje prikup paketa. Znam da su kritični dani i ne čudi me kaj nije stiglo do mene već me čudi kak još nisu uspjeli predat paket.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 11:58 (foofajter).
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Možda je, dapače i vjerojatno, da su dostavne službe isto preopterećene pa možda ne uspiju sve pakete preuzeti, pogotovo što je sad takvo vrijeme s puno narudžbi i kupovina. Tipa dođu preuzeti pakete s 2 kombija a treba npr. 5 da sve potrpaju i preuzmu, pa uzmu samo koliko stane. A ostalo neki drugi dan...samo pretpostavka.

 

Plus za SD, jer je tako brza isporuka unatoč tome što sam odabrao besplatnu dostavu (HP). Ovakav tretman bih očekivao samo kod plaćene dostave. Pohvale

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 12:03 (Maat).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Da, pretpostavka ti je dobra. Ako ne uspiju prikupiti taj dan, dođu idući po ostalo i novo.
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Dobro di je taj polystation

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice