PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 963.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Spartan-2402 kaže...
@foo....
Ja jesam naručio 06.10. kao što si i napisao, ali kaj mi to vrijedi, kad nije stigla konzola...
Meni je rečeno od strane SD-a, tek možda u siječnju, tak da tko zna, da ovaj nije naručio 3,nego 1,kao i sav ostali normalan svijet, možda bi i ja dobio do sada, ovako....kifla...
Al' nema beda, stići će pa ću i ja zaigrati, kad-tad....
Lepi pozdrav ekipi ;)

 

Također. Sve isto.  Digital, bez mogućnosti nadoplate za bluray verziju. S ranijim mailom iz SD da bih je trebao dobiti polovicom 12.mjeseca, najkasnije do Božića.

Iz tog razloga nisam ni pokušao kupiti standard bluray verziju barem na launch day, a bih da sam znao što će ispasti, pa bih ovaj preorder otkazao. Ali  eto, prekasno je došao mail koji je objasnio da ću MOŽDA dobiti tek u siječnju. Uživancija je gledat kako dobiju prije ljudi koji su kupovali van preordera a nisam ni imao mogućnost nadoplatiti za standard verziju, niti je bilo indikacije da će se preorder čekati 4 mjeseca ili više.

Kakogod čestitke svima koji su uspjeli nabaviti, uživajte u igranju :D

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 15:03 (Maat).
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

 Koje si ti dno dna od čovjeka to je strašno, razumio bi da si prodao konzolu za recimo 4000kn ali kad vidim da ekipa na njuškalu prodaje po 1000€ dođe mi da se nađem sa tim nekim i pogodim šakom u glavu, realno ja sam ga htjeo poklonit ispod bora i zamisli ne mogu baš radi govana poput tebe.

 Daj prestani drobit gluposti po forumu, čovjek je kupio za svoje novce 3 komada i njegovo je pravo za koliko će prodati, može prodati i za 15k kn, to se tebe ne tiče.

 

I zamisli ti tužnog li božića, eto ti nećeš moći nekome pokloniti PS5 ispod bora... evo meni suza ide što neko razmaženo derište neće dobiti najnoviju konzolu (kao što je neće dobiti ni 99.99% druge djece jer je jednostavno nema).

Kakve patetične i glupe postove ljudi pišu to je za nepovjerovat.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 15:30 (Lenovo33).
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lenovo33 kaže...

 Daj prestani drobit gluposti po forumu, čovjek je kupio za svoje novce 3 komada i njegovo je pravo za koliko će prodati, može prodati i za 15k kn, to se tebe ne tiče.

Ne može.

 

Zakon o zabrani i sprječavanju obavljanja neregistrirane djelatnosti

 

Treba jako dobro razlikovati prodaju rabljenih stvari na njuškalu ili novih od kupovine 3 konzole za 3800kn i preprodaje za 4k ili za koliko već. Nisi trgovina, nemaš registriranu djelatnost maloprodaje - radi se o čistom poreznom/carinskom prekršaju.

 

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ne lupetaj, hvala.

16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Coek kupio tri konzole i vi bi odmah s njim na galge.. Treba pricekat s kupnjom da se stabilizira situacija, pa ce onda bit dostupne konzole.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 15:59 (zvonac).
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ma to njima krivo sto oni nisu mogli preprodat, pusi te lazne moraliste :P

 
1 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
zvonac kaže...

Coek kupio tri konzole i vi bi odmah s njim na galge.. Treba pricekat s kupnjom da se stabilizira situacija, pa ce onda bit dostupne konzole.

 Pa taj dobri 'coek' je mogao isto malo pričekat s kupnjom druge 2 konzole. Da se stabilizira situacija. Očito mu nisu baš trebale kad ih je odmah prodao.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lenovo33 kaže...
donzega kaže...

 Koje si ti dno dna od čovjeka to je strašno, razumio bi da si prodao konzolu za recimo 4000kn ali kad vidim da ekipa na njuškalu prodaje po 1000€ dođe mi da se nađem sa tim nekim i pogodim šakom u glavu, realno ja sam ga htjeo poklonit ispod bora i zamisli ne mogu baš radi govana poput tebe.

 Daj prestani drobit gluposti po forumu, čovjek je kupio za svoje novce 3 komada i njegovo je pravo za koliko će prodati, može prodati i za 15k kn, to se tebe ne tiče.

 

I zamisli ti tužnog li božića, eto ti nećeš moći nekome pokloniti PS5 ispod bora... evo meni suza ide što neko razmaženo derište neće dobiti najnoviju konzolu (kao što je neće dobiti ni 99.99% druge djece jer je jednostavno nema).

Kakve patetične i glupe postove ljudi pišu to je za nepovjerovat.

 

 

 Idemo srat nekome kako bi pokazali kako je glupo srat nekome. BRUH

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...
Lenovo33 kaže...
donzega kaže...

 Koje si ti dno dna od čovjeka to je strašno, razumio bi da si prodao konzolu za recimo 4000kn ali kad vidim da ekipa na njuškalu prodaje po 1000€ dođe mi da se nađem sa tim nekim i pogodim šakom u glavu, realno ja sam ga htjeo poklonit ispod bora i zamisli ne mogu baš radi govana poput tebe.

 Daj prestani drobit gluposti po forumu, čovjek je kupio za svoje novce 3 komada i njegovo je pravo za koliko će prodati, može prodati i za 15k kn, to se tebe ne tiče.

 

I zamisli ti tužnog li božića, eto ti nećeš moći nekome pokloniti PS5 ispod bora... evo meni suza ide što neko razmaženo derište neće dobiti najnoviju konzolu (kao što je neće dobiti ni 99.99% druge djece jer je jednostavno nema).

Kakve patetične i glupe postove ljudi pišu to je za nepovjerovat.

 

 

 Vidim da nisi ni ti ništa bolji čim staješ na stranu takvih ljudi, činjenica je da su to kreteni, to je moje mišljenje i to je mišljenje 99% ljudi na ovom forumu koji imaju mozga za razliku od tebe, to što sam ja radno sposobna osoba i mogu nekome priuštiti apple watch ili ps5 ne znači da je ta osoba razmažena, za razliku od tebe kretena postoje ljudi koji su bolesni ili teško bolesni pa imaju želje za razliku od ovih debila koji takvima uskrate i to malo sreće koje im netko može pružiti, tu se razlikuje govno od čovjeka. Hvala.

 Ma nemoj se uopće raspravljat sa takvim ljudima. Činjenica je da se slažu svi normalni ljudi stajanjem mišljenja glede toga. Ovo ostalo je sve deplasirano i sumanuto uopće za komentirati. 

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Maat kaže...

 Pa taj dobri 'coek' je mogao isto malo pričekat s kupnjom druge 2 konzole. Da se stabilizira situacija. Očito mu nisu baš trebale kad ih je odmah prodao.

 Kakve veze ima što je kupio 3 konzole??? Pa neće jednu igrati, a preostale 2 zakopati u dvorište!

Prodao je 2, znači opet će neka druga dvojica moći igrati, ali je očito problem što su ovdje nekio izvisili pa ih sad puca ljubomora.

11 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lenovo33 kaže...
Maat kaže...

 Pa taj dobri 'coek' je mogao isto malo pričekat s kupnjom druge 2 konzole. Da se stabilizira situacija. Očito mu nisu baš trebale kad ih je odmah prodao.

 Kakve veze ima što je kupio 3 konzole??? Pa neće jednu igrati, a preostale 2 zakopati u dvorište!

Prodao je 2, znači opet će neka druga dvojica moći igrati, ali je očito problem što su ovdje nekio izvisili pa ih sad puca ljubomora.

 Stari toliko me puca ljubomora da mogu kupit 5 PS5 sa njuškala, nije poanta u ljubomori već je poanta u ponašanju pojedinaca koji čine društvo gorim a vidim da si i ti jedna od tih osoba, čovjeka treba popljuvati i ljudi će ga popljuvati sa razlogom a ne bez. Kupiti PS5 i preprodati ga nekome baš kao i auto ili nekretninu ili bilo koju drugu stvar nije problem, problem je kada netko radi budalu ne samo od pojedinca već od cijelog društva u globalu, ideš sa ciljem preprodaje kupit 3 konzole i još se ideš javno hvaliti da si 2 prodao a treću sebi ostavio, vidiš ja sam mogao kupit 10 konzola na preorderu i prodavati ih za 4200kn i zaradit laganih 6000kn ali nisam baš iz razloga što takve stvari nisu moralne za mene kao i većinu a i iz razloga što postoje neki zakoni o kupnji i prodaji stvari. Ti ionako dobivaš vjerojatno đeparac još uvijek od mame i tate pa soliš pamet poštenim ljudima.

6 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

scalperi su najobicniji nesposobni klosari,vrlo jednostavno :D

 

Kak se lijepo kaze,karma is a bitch ...

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lik vidio priliku, prodao dvije i vjerojatno treću ima gratis. Ljudi se snalaze kak god znaju.
Meni se isto diže želudac kad vidim na njuskalu cijenu za plejku 8000.00k, ali to je tak. Ponuda/potražnja

ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
PCNjubara kaže...

scalperi su najobicniji nesposobni klosari,vrlo jednostavno :D

 ne bih znao što je scalper, ali bi rekao da je netko tko je na vrijeme kupio 3 konzole vrlo sposoban, a onaj tko nije kupio pa sad kmeči po forumu je nesposoban i ljubomoran.

To je vrlo jednostavan zaključak. :D

6 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Lenovo33 kaže...
PCNjubara kaže...

scalperi su najobicniji nesposobni klosari,vrlo jednostavno :D

 ne bih znao što je scalper, ali bi rekao da je netko tko je na vrijeme kupio 3 konzole vrlo sposoban, a onaj tko nije kupio pa sad kmeči po forumu je nesposoban i ljubomoran.

To je vrlo jednostavan zaključak. :D

 sposoban kliknut na naruci i staviti kolicinu na 3 ? wow.Nadam se da ce mu pomoc novac od prodaje 2 konzole kad ocito nije sposoban normalno zaradit placu :D

3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
PCNjubara kaže...

ne brini,PS5 je pored mene

 I kako ti nije neugodno sad što si ga ti uspio kupiti, a toliko drugih nije?

Eno onaj donzega ne može sad staviti pod bor PS5 nekome tko je bolestan, a ti zdrav i igraš PS5!

Gdje je tu pravda? Odma na njuškalo i prodaj ga i to po cijeni po kojoj si i kupio.

 

To je otprilike filozofija vas par smarača ovdje.

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
kobeHOF, vidim da se sekiras jer si 19.11. narucio.
Ja sam 5.10. u SD digital verziju narucio. Jer su prednarudzbe opet pustene 5.10. poslije podne, i ja odmah piknuo. Tako da se isto nadam da cu dobiti na pocetku 1 mjeseca.

Ugl, vama kojima se isporuci konzola, molio bih vas da napisete koja verzija vam je isporucena. Tako da znamo ako je slucajno krenula isporuka digitalnih verzija. Hvala svima unaprijed 😉
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Čitam komentare i ne vjerujem Sve neki veliki moralisti. Jbt te led problema u državi. Nema konzola u slobodnoj prodaji. Ne pere vas šta rade od države 20, kusur godina. Tko je htio pobrat konzolu mogao je kad i ostala ekipa, malo smo dulje čekali ali je plejka sad tu.  Zato sam ja naručio dvije, znao sam da će negdje zapeti. Jednu sam zakopao u dvorište da ne stoji, drugu peglam. hebat ga, kako sad objasnit komšiji odakle mi Audi A4, 09.godište, ispred kuće. Trebalo je onih deset plejki porješavat ljudima okolo, kako sad to objasnit. Kako to, kako to? 

Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudi moji oko čega se vi zakrvite...

 

 

Btw. super sposobni Tele2 me danas zvao radi produženja ugovora, a ja ugovor produžio u 11. mj. i prednarucio plejku. Kažem teti da je ugovor produžen 19.11. na što će ona da njoj to nije ažurirano i nema me u sistemu 

 

Tako da prvi ili drugi mj mi ne gine. Znači igrat ću goli K !!!

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Napokon stigao

 
7 0 hvala 1
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Prije je bilo ne spavanja predpostavljam, neće ni večeras. Uživaj u konzoli!

Moj PC  
3 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sideswipe kaže...

Prije je bilo ne spavanja predpostavljam, neće ni večeras. Uživaj u konzoli!

 Hvala, samo da prebacim podatke sa 4. pa krećem u Demons souls maraton do ranih jutarnjih sati :)

 

Bas je stigao u pravo vrijeme budući ovaj tjedan radim od kuće

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Mislim da je Tele2 sve izigrao sa konzolama i mislim da nikome nece stici ove godine jer bas nista ne spominju, a evo mjesec samo sto nije gotov
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
iDelete kaže...
kobeHOF, vidim da se sekiras jer si 19.11. narucio.
Ja sam 5.10. u SD digital verziju narucio. Jer su prednarudzbe opet pustene 5.10. poslije podne, i ja odmah piknuo. Tako da se isto nadam da cu dobiti na pocetku 1 mjeseca.

Ugl, vama kojima se isporuci konzola, molio bih vas da napisete koja verzija vam je isporucena. Tako da znamo ako je slucajno krenula isporuka digitalnih verzija. Hvala svima unaprijed 😉

 Nadam se da ćemo dobiti u siječnju. 19.11. sam sjedio i spamo refresh na SD stranici od ponoći sve do 6:45 ujutro.

Mogao sam biti u NBA-u, ali Bog je stavio 10 inčeva na krivo mjesto
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Onaj kolega sto je kupio 3 konzole. Da Bog da si ih kupio 10 i prodao ih za duplo.Tako treba. 

 

To sto su neki glupi za zaradu...jebi ga.

 
1 7 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Citam.... i eto... pomalo bas i ne vjerujem.

 

Da se razumijemo, stvarno mi je zao ekipe s foruma koji su (u nedostatku bolje rijeci) izigrani od strane shopova i operatera, pa su izvisili za svoju konzolu.

 

Drago mi je zbog ekipe koja ga je dobila, me included. Jbg, konzola je namjenjena klincu za poklon, meni osobno ne treba, bas kao sto mi nije trebala niti jedna prije nje.

 

No, ljudi, konzola nije bubreg. Nije lijek koji ce nekome spasiti zivot. Nije komad hrane koja ce nahraniti nekog gladnog.

 

Ponavljam, zao mi je ljudi koji su mislili isto kao i ja - obradovati klinca(e) ispod bora, i nisu uspjeli. Kuzim razocaranje, i ja bih bio razocaran, kao i moj klinac. Ili su mislili obradovati sebe na kraju usr..ne godine....

 

No, ne vidim poante pljuvati po covjeku koji je kupio vise konzola s ciljem da dio proda.

 

SVI, ali apsolutno SVI su imali prilike kupiti. Jednu, tri, sedamdeset tri... koliko su htjeli. 

 

Niti jedna persona, ma koliko konzola kupila, nije kriva sto netko drugi svoju nije dobio, jer kolicine nisu bile limitirane, sve je bilo u slobodnoj prodaji. 

 

Da je bilo koja trgovina rekla da ima 20 konzola, pa ju netko nije uspio kupiti, i onda procita da je netko na istom mjestu kupio par komada radi preprodaje - onda bih razumio pljuckanje, ovako... nije covjek kriv.

 

Ne branim, ne opravdavam, svejedno mi je, kako sam kliknuo na jednu, mogao sam i na 10, kako sam dobio jednu, dobio bih i 10.... 

 

Nadam se da ce ovi koji jos cekaju vec sutra dobiti svoje kutije u ruke, cijela ova prica je odigrana jako neprofesionalno i neposteno od strane trgovaca, no, tu nitko od nas nije kriv, pa cak niti onaj koji je preprodao 2 komada....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 21:15 (Damir22).
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Damir22 kaže...
Da je bilo koja trgovina rekla da ima 20 konzola, pa ju netko nije uspio kupiti, i onda procita da je netko na istom mjestu kupio par komada radi preprodaje - onda bih razumio pljuckanje, ovako... nije covjek kriv.

 Taman i da je bio takav slučaj, opet se ne može pljuvati po onome tko je kupio više komada nego po trgovcu koji je dozvolio da jedna osoba kupi više kom.

Dakle, ako je netko kupio 3, 5 ili 10 konzola, to je zato što trgovac nije limitirao broj komada po osobi, šta se tu bilo tko ima ljutit na nekoga tko je kupio više komada??

Svašta...

 

Imamo primjer čovjeka koji se ovdje buni što nije uspio kupiti konzolu i onda trkelja kako je on mogao kupiti 10 kom na preorderu ali nije iz moralnih razloga... WTF?

Pa šta nisi barem jednu uzeo kad si tako pametan?

 

Čisto spamanje po temi od strane zavisnih i ljubomornih ljudi.

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Opet kazem, zao mi je ljudi koji iz xy razloga nisu uspjeli nabaviti, a zeljeli su...

 

Ja sam taj cetvrtak, 19.11, kad sam procitao da od tog datuma pocima prodaja, od ponoci stalno visio na t-com webshopu, i refreshao, da uspijem naruciti.

 

Onda su stavili obavijest - od ujutro. Pa sam od 7:30 nastavio refreshati. Do negdje 16:20 - onda sam vidio "raspolozivo", i kliknuo odmah.

 

Jbg..... obecao sam klincu....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ok, već kad svi pričate tj pišete o limitima prodaje i tak to...
Meni osobno, bilo je najlogičnije da PS5 uzmem od generalnog zastupnika, pošto sam bio mišljenja da će SD dati svojim klijentima (kupcima) prednost prilikom prednarudžbi, pa tek zatim popunjavati potražnju s drugih strana...

Kad sam naručio PS5, lijepo je pisala obavijest da ukoliko jedna osoba napravi više prednarudžbi za istu, da će te naknadne prednarudžbe biti stornirane, tj jedna osoba je mogla naručiti SAMO jednu plejku.

Nemam firmu sa hrpom pretplata, pretplatu sam produžio u 5-om mjesecu jer mi je boljoj polovici bio rođendan, pa sam joj uzeo S20 ultra tako da nisam išao na tu shemu sa PS5 na produljenje pretplate.

Tako da, na kraju, moja logika i nije baš imala nekog smisla s obzirom na situaciju.

Jer, glavni distributer je imao to ograničenje, dok ostatak trgovaca nije.
Samo da se razumijemo, imao sam (i još uvijek imam) dovoljno novaca da kupim 2-3 plejke, ali nisam, ne zato što sam glup, ne zato što ne želim zaraditi ili zato što nemam smisla za brzo okrenuti hiljku ili dve, nego zato što imam sve što mi treba, moju obitelj koju volim i jednostavno sam išao tom mišlju da bi vrlo vjerojatno i drugi ljudi htjeli razveseliti svoje klince ili sebe same.
Mene koja hiljka neće upropastiti i unazaditi, ali će zato PS5 usrećiti onoga koji ju je takoder uspio kupiti.

To što je netko kupio pa prodao par komada.....to je njegova stvar, u to se ne miješam i ne želim osuđivati, ali isto tako ne dopuštam i ne odobravam kada drugi prozivaju ljude koji su kupili "samo" jednu plejku da su idioti koji ne znaju zgrabiti priliku i zaraditi....

Imam posao, svoju plaću i hobby koji mi omogućuje priliku da dodatno popunim svoj kućni budget, tako da ne, ne mislim da sam nesposoban, niti da ne znam ugrabiti priliku, jednostavno sam zadovoljan s onime što imam.

Lijepi pozdrav svima, te se iskreno nadam da ćete svi uskoro moći zaigrati na svom novom PS5.

Pozz...
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Sony je zeznuo stvar i još uz to naši trgovci koji su očito dodali svoju "dozu" načina poslovanja tome svemu. Rezultat je da nas hrpa neće dobiti PS5 kada smo očekivali. Neće svijet propast, ali nije nimalo pošteno čekat 3 mj. konzolu ili dobit kasnije od nekih što su naručili nakon nas. S obzirom na sva zbivanja u ovoj godini, nije ništa čudno.
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice