Sugestija, ignorirani useri i novi postovi zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 1.340
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

Predlazem da se pojedinom korisniku/ici ne prikazuje da u nekoji temi ima novih postova ako je taj "novi" post napisao netko ko je na ignore listi jer se njegovi postovi onda pretpostavljam prema bozojioj logici ne citaju.

 

 

Ipak ovo je samo dobro namjerna sugestija, da cujemo i vas.

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

haha svako malo ti imas neki prijedlog Smijeh

al ovaj je dosta logičan, iako ja nemam nikoga na ignore listi ;)

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

dobra ideja al onda bi pol' foruma bilo ignorirano...tu dolaze i neki noobovi koji traže rješenja za svoje probleme a da je po tvom oni bi bili ignorirani ali opet kažem da ideja nije loša

Chuck Norris ne jede med,on žvače pčele !
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

Mislim da je Escudo mislio na osobnu inore listu.

Znači,ako nekog ignorira...to čini s nekim razlogom,

a onda ga vjerojatno ne zanima niti što ta osoba piše????

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

Ne bi bilo pola foruma ignorirano. Ako ti ignoriras autore samo su tebi ti autori ignorirani i samo se tebi ne bi trebali prikazivat. Nama koji nemamo nijednog ignoriranog autora sve je idalje isto. Na to je Escudo mislio?

 

Sve u svemu da ok ideja, al ne znam cemu. Ne znam uopce koliko ljudi ima ignorirane autore..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija, ignorirani useri i novi postovi
mislav_01 kaže...

Ne bi bilo pola foruma ignorirano. Ako ti ignoriras autore samo su tebi ti autori ignorirani i samo se tebi ne bi trebali prikazivat. Nama koji nemamo nijednog ignoriranog autora sve je idalje isto. Na to je Escudo mislio?

 

Sve u svemu da ok ideja, al ne znam cemu. Ne znam uopce koliko ljudi ima ignorirane autore..

 da na to sam mislio, kao sto pise u prvom postu "ako je netko nekoga stavio na ignroe prema nekakvkoji bozijoj logici nezanima ga sta taj autor pise"
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

aha.....sry malo sam mamuran i glava me boli........

Chuck Norris ne jede med,on žvače pčele !
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

..nije mi jasno zašto bi uopće nekoga ignorirao,ako on kao takav postoji na forumu..jedno je onemogućiti privatne poruke ako te netko gnjavi a za sve ostalo postoje moderatori..

moljac
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija, ignorirani useri i novi postovi
seneka kaže...

..nije mi jasno zašto bi uopće nekoga ignorirao,ako on kao takav postoji na forumu..jedno je onemogućiti privatne poruke ako te netko gnjavi a za sve ostalo postoje moderatori..

 postoje postovi koji su glupi, bezobrazni, i ponavljaju se.. ali nisu toliko bezobrzni da su za karton, ja osobno imam jednu osobu na ignore zbog jednog posta sto je odavno napisao ali mi se zgadio, no dobro, ovo nije tema o tome zasto ignorirati, ako su bugovci stavili opciju ignore valjda smatraju da ona ima smisla.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
16 godina
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

Ovak, ne kužim čemu nekog ignorirati.

Zašto, zato jer ak neko nekog ignorira, zbog toga jer mu ne "paše"/spama/vrijeđa ili nekaj drugo nepoželjno radi ovom koji ga ignorira, ne postoji li gumb PRIJAVI?

S druge strane, ak ignoriraš nekog autora, kao 1. ne vidiš kaj je napisal (a to nema smisla), kao 2. netko će ga možda citirati i opet budeš videl kaj taj tvoj ignorirani autor misli...

Bolje je ponekad ignorirati sam sebe, ne u smislu foruma, nego pretpostavki i ponašanja, onog "crnog"

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Sugestija, ignorirani useri i novi postovi

Hvala na sugestiji, ima smisla, no stvar je tehnički malo teže izvediva, a nije toliko bitna, pa nam se ne čini kao nekakav prioritet.

Domagoj
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice