Smanjuje se broj poruka

poruka: 4
|
čitano: 1.355
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Smanjuje se broj poruka

Zašt mi se nekad smanji boj poruka? Jučer kad sam se odjavio imao sam 332 por i sad se prijavim a ono 328. i prije mi se dogodilo da se smanji za 2 por. nije ništ strašno al me zanima zašt se smanjuje? jel to brišu moderatori il šta?

 

jednom sam zbog neke 2 por dobio žuti karton i za te dvije znam da su obrisane, al zašto ove 4!?

Hello World!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Smanjuje se broj poruka

Naravno da se brišu.

Ako nisu u skladu sa pravilima ili jednostavno spam.

Ili ako je cijela tema obrisana.

Normalno je dakle ako se neke poruke obrišu da ih imaš manje 

Lenovo Thinkpad SL500 PM-ovi UGAŠENI!! NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smanjuje se broj poruka

da to rade ovi moderatori i forum admini jer ako neka poruka nema veze s imenom podforuma briše se

Malo o meni: hobi:video igre igre koje igram:bf2,wow naj omiljeniji tip igara:FPS multiplayer
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Smanjuje se broj poruka

evo opet su mi neke poruke obrisane. nije stvar u tome da ja sad želim nabijati postove i da ih imam što veći broj... nego, jel možemo mi kako znati koji su nam postovi obrisani. ne sad da to bude detaljno objašnjenje kao kad dobijemo karton. zašto smo ga dobili, koliko traje itd... nego da se nešto napravi da nam automatski stigne privatna poruka u kojoj piše koji nam je post obrisan i u kojoj je temi bio. čisto da znamo u čemu smo pogriješili i da se to više ne ponovi. ne moraju moderatori pisat nikakvo objašnjenje zašto je obrisano, da ih se ne zamara jer se sigurno puno postova briše, nego samo da nam automatski stigne pp o obrisanom postu.

 

da napišem ovo i u temi Par idejaa, bitnih?

Hello World!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice