Podforum Recenzije(Reviewi)

poruka: 12
|
čitano: 4.542
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Podforum Recenzije(Reviewi)

Mislim da nebi bilo lose sve Reviewe staviti o odredjeni podforum,kao npr. imamo podforum Periferija i sad napraviti podforum Recenzije(Reviewi) i premjestiti sve Reviwe u taj podforum isto tako na neznam graficke kartice,procesori,laptopi itd.Sta kazete na prijedlog?

For gamers by gamers
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 23:06 (Gman).
Moj PC  
27 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Podforum Recenzije(Reviewi)

Dobar prijedlog. Podržavam u potpunosti.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
vexx5555 kaže...

Dobar prijedlog. Podržavam u potpunosti.

slažem se, mozda i da razne -pedie dobiju svoj podforum

Znate vec http://bit.ly/9PlRyP
14 godina
neaktivan
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
mind_challenge kaže...
vexx5555 kaže...

Dobar prijedlog. Podržavam u potpunosti.

slažem se, mozda i da razne -pedie dobiju svoj podforum

Za -pedije mislim da je nepotrebno jer imaju svoje mijesto na vrhu podforuma Igre kao Sticky teme.

For gamers by gamers
15 godina
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
u potpunosti podrzavam ideju.
vec se nakupilo podosta recenzija svih vrsta(hardver,softver,igre)pa mislim da zasluzuju svoj jedinstven podforum.
Death has a thousand faces,evil only one.
16 godina
moderator
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
Gman kaže...

Mislim da nebi bilo lose sve Reviewe staviti o odredjeni podforum,kao npr. imamo podforum Periferija i sad napraviti podforum Recenzije(Reviewi) i premjestiti sve Reviwe u taj podforum isto tako na neznam graficke kartice,procesori,laptopi itd.Sta kazete na prijedlog?

jedan podforum za sve recenzije?!? = kaos

 

ili svaki podforum koji ima i recenzije dobije još jedan, samo za recenzije? = more novih podforuma

...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
pa stavi 1 za hardver,jedan za programe,igre već imaju svoje reviewe u popisima (već ima: fps-dr nasty,race,mmo,tps...)
14 godina
neaktivan
offline
Podforum Recenzije(Reviewi)

Miro pogresno si shvatio.Ovako imas npr. podforum Periferija i u njemu otvoris Podforum Recenzije(Reviewi) i tu se premjeste Recenzije miseva,zvucnika itd.,zatim Podforum Hardwer i tu opet otvorite mali podforum Recenzije gdje ce biti sve Recenzije grafickih kartica,maticnih ploca itd.

For gamers by gamers
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
Miro kaže...
Gman kaže...

Mislim da nebi bilo lose sve Reviewe staviti o odredjeni podforum,kao npr. imamo podforum Periferija i sad napraviti podforum Recenzije(Reviewi) i premjestiti sve Reviwe u taj podforum isto tako na neznam graficke kartice,procesori,laptopi itd.Sta kazete na prijedlog?

jedan podforum za sve recenzije?!? = kaos

 

ili svaki podforum koji ima i recenzije dobije još jedan, samo za recenzije? = more novih podforuma

 Naslov foruma: Recenzije (kao što ima Hardver,Softver, Razvoj,Digitalije......)

Naslov podforuma 1: Recenzije procesora

Naslov podforuma 2: Recenzije MBO

Naslov podforuma 3: Recenzije GPU

Naslov podforuma 4: .....

........

........

 

 

Ovako bi bilo najbolje.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2010 22:31 (vexx5555).
14 godina
protjeran
offline
Podforum Recenzije(Reviewi)

Zakon prijedlog!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Podforum Recenzije(Reviewi)
Gman kaže...

Miro pogresno si shvatio.Ovako imas npr. podforum Periferija i u njemu otvoris Podforum Recenzije(Reviewi) i tu se premjeste Recenzije miseva,zvucnika itd.,zatim Podforum Hardwer i tu opet otvorite mali podforum Recenzije gdje ce biti sve Recenzije grafickih kartica,maticnih ploca itd.

Nije moguće - HARDVER je grupa podforuma, PERIFERIJE su podforum, dalje su teme, ne može biti podforum podforuma...

vexx5555 kaže...
Miro kaže...
Gman kaže...

Mislim da nebi bilo lose sve Reviewe staviti o odredjeni podforum,kao npr. imamo podforum Periferija i sad napraviti podforum Recenzije(Reviewi) i premjestiti sve Reviwe u taj podforum isto tako na neznam graficke kartice,procesori,laptopi itd.Sta kazete na prijedlog?

jedan podforum za sve recenzije?!? = kaos

 

ili svaki podforum koji ima i recenzije dobije još jedan, samo za recenzije? = more novih podforuma

 Naslov foruma: Recenzije (kao što ima Hardver,Softver, Razvoj,Digitalije......)

Naslov podforuma 1: Recenzije procesora

Naslov podforuma 2: Recenzije MBO

Naslov podforuma 3: Recenzije GPU

Naslov podforuma 4: .....

........

........

 

 

Ovako bi bilo najbolje.

I koliko bi toga bilo? To ti i govorim - duplicirali bi se SVI podforumi hardvera, poneki softvera, pa onda digitalija i eto te na hrpi novih podforuma...

 

Postiji poseban sustav za pisanje recenzija za uređaje navedne u digitalijama i nije se baš pokazalo da ima puno ljudi voljnih pisati recenzije, tako da nema opravdanja prekrcati forum novim podforumima.

 

...
14 godina
neaktivan
offline
Podforum Recenzije(Reviewi)

Evo ja sam prvi voljan napisati par recenzija(Logitech X-530,Razer Abyssus i Razer Goliathus,Nokia N97,Nokia 5800) a ima i odprije od Toshibe A300D-21D i jos dosta njih.Mislim da bi bilo najbolje ovako :

 

Podforum Hardwer - ubaciti jedan Podforumcic Reviewi(Recenzije)

Podforum Digitalije - ubacit jedan Podforumcic Reviewi(Recenzije)

Podforum Softwer - ubacit jedan Podforumcic Reviewi(Recenzije) (Nisam 100% siguran)

 

I to je to svega tri podforuma a mislim da bi dosta pridonijeli forumu.

For gamers by gamers
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2010 20:30 (Gman).
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice