Novi statusi (zvjezdice) izdvojena tema zaključana tema

poruka: 210
|
čitano: 84.487
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

koda je problem uzet ćasopis i sloit post za mase ,e vidi što je ovaj pametan .

ali kome se još piše biblija xd zvjezdice koda smo u holiwudu samo nam fali ploćnik za pametne

I Jadantisi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

pozdravljam novi sustav rankiranja jer ce se na taj nacin smanjit broj povrsnih, nekvalitetnih, banalnih i jedna-rijec postova koji nikomu nisu u interesu. kroz godinu dana na forumu i nisam naisao na puno univerzalne kvalitete u raspravama (pogledajte samo topic Putovanje kroz vrijeme i svesilnu akumulaciju pametnih misli koje samo djeca mogu napisat...) ali to ce doci s vremenom kako forum bude sazrijevao i kako odredjeni pojedinci budu odrastali (ima ih mnogo). takodjer sam zamjetio da ima tona ljudi sa kratkim i povrsnim postovima, ali i onim opseznim (puno pisem-malo kazem), imaju manje od 30 postova i odnedavno su se regali, a da imaju 2 ili 3 zvijezdice sto je nepravedno i daleko je od ikakve kvalitete koju bi te zvijezde trebale reprezentirat. sam sustav koji se ne temelji samo na broju otvorenih tema ili napisanih postova je odlican, ali da pokazuje kvalitetu odredjenog forumasa to nikako. zuti i crveni kartoni koji su cini mi se vazan dio formule subjektivna su stvar admina, od kojih pojedini (da ne imenujem sad tog jednog) bahato dijeli zute i crvene, sakom i kapom. Pozdrav!

real life is for people who suck at video games
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 3:11 (r3d3f1n3).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Bila je velika grmljavinska oluja sinoć i zbog toga sam ugasil i ištekal iz struje sve svoje elektronike :)

Naravno, time hoću reći da nisam videl Vaš novi update na vrijeme...

 

Ali sad ga vidim i dajem samo riječi pohvale.

Ovim potezom dali ste "šah-mat" svim spamerima jer će ih pokušavanje u tome koštati ugleda, kartona, a neće postići nikakve "steroide" :)

Moj prijedlog je još da stavite uz broj odgovorenih poruka na neku temu i koliko puta je pogledana - time bi se automatski znalo koje su teme najzanimljivije forumašima i moderatori bi se možda lakše odlučili na sticky opciju.

No to je samo moj prijedlog.

 

U svakom slučaju, ovo je super updateCool

GG BUG

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Super update :D Kod mene je isto bilo nevrijeme pa nisam mogao ići na komp. Kad je bila velika nadogradnja foruma, najavili ste još jedan update za 2 tjedna i izlazak iz bete. Je'l taj izlazak blizu ili? Ja sam mislio da dolazi s ovim. Mogu li samo moderatori mogu imat 5 zvjezdica?

Pogodikojamitipkanedostaje
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Horagio kaže...

Super update :D Kod mene je isto bilo nevrijeme pa nisam mogao ići na komp. Kad je bila velika nadogradnja foruma, najavili ste još jedan update za 2 tjedna i izlazak iz bete. Je'l taj izlazak blizu ili? Ja sam mislio da dolazi s ovim. Mogu li samo moderatori mogu imat 5 zvjezdica?

 također nisam na vrijeme vidio update. oluja... forum i u beta verziji radi odlično.

što se tiče zvjezdica, zgodan način. Može se odmah prepoznati kvalitetan korisnik. čestitam BUG-u na originalnim idejama.
Trenutno igra: NFS Undercover, Burnout Paradise, Fallout 3, Riddick EFBB, Red Alert 3, Oblivion
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Svaka vam čast na ovome,sad bude valjda manje spama i ovih trollova koji nabijaju rank Namigiva

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ma odlicno, "hit me with a star", naravno pitanje je tko ce sada biti superstar

Edit:ipak nemozemo bez petokraka, jos samo da je crvena...

Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 8:35 (bestia).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

stvarno zasto giga nema nijednu zvjezdicu,možda je bio suspendiran ili što,i jeste li razmotrili moj prijedlog s ikonom bubamare umjesto onih kockica  s lijeva(kao dio identiteta)..?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ideja je odlična i podržavam je. Velika promjena, barem što se mene tiče.

Jasnije je, astetski, vojnički! Možda bi bilo dobro kada bi dijelili nenakva nazovi "odlikovanja", koja bi bila vezana za aktivnost u određenom periodu, a koja bi bila vidljiva (kraj avatara) npr. rookie of the moonth itd?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Whalter vT kaže...

Ideja je odlična i podržavam je. Velika promjena, barem što se mene tiče.

Jasnije je, astetski, vojnički! Možda bi bilo dobro kada bi dijelili nenakva nazovi "odlikovanja", koja bi bila vezana za aktivnost u određenom periodu, a koja bi bila vidljiva (kraj avatara) npr. rookie of the moonth itd?

 evo jedna zanimljiva ideja...
bilo bi super kad bi se napravila nekakava odlikovanja, znači npr. početnik mjeseca, "napohvalivaniji mjeseca"Smijeh, a možda i da ima nekoliko negativnih odličja, npr. najviše kartona u mjesecu ili tako nešto. ta odličja bi bila u obliku nekakve ikonice, i ostale bi trajno u profilu.
pozdrav!

šta gledaš u ovaj potpis, rađe zuri u sunce ili tako nešto
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 9:28 (SPAWNK4MPER ti mama).
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Odlična stvar sa ovim zvjezdicama. Pročitao samo djelomično post pa neznam je li ovo već spomenuto ili već postoji, ali jedan prijedlog za ocjenjivanje je i težina kategorije u kojoj je post. Np r.(ovim ću navući bijes većine na forumu) kategorija igre nek nosi manje bodova od npr. kategorije hardware ili software.

 

Primjetio sam da je u početku bilo mnogo više raznovrsnijih tema, a da zadnjih par mjeseci prevladavaju teme o igrama.... Tako bi se moglo više rangirat one koji pišu nešto korisno, od onih koji se "igraju" na forumu.... time bi se i smanjio broj savjeta u drugim temama koji su proizašli od zagriženih gejmera, tipa tastature od 500~1000 kn, napajanja sa mlijiun vati i svađanje sa ostalima oko konfiguracija i slično.

 

 

O.T.

Ovime ne napadam gejmere, ali često su zbog zahtjevnosti igara i žderanja resursa gejmeri zasljepjeni performasama i ne mogu dati pravi savjet za neke druge probleme.... Vjerujte mi da znam o čemu pričam jer sam se dugo godina igrao, a zadnje dvije godine zbog posla se ne igram nikako i dosta sam promjenio mišljenje o nekim stvarima...

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Koja glupost - bolje imati status bubamare a ne neke zvijezde. Od onih običnih, šupljih i prsatih pa sve do komunističkih i sl., užas! Zar baš sve mora biti vezano za zvijezde? Ima ih i dovoljno u svemiru.

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
 
2 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Armor kaže...

Moj prijedlog je još da stavite uz broj odgovorenih poruka na neku temu i koliko puta je pogledana - time bi se automatski znalo koje su teme najzanimljivije forumašima i moderatori bi se možda lakše odlučili na sticky opciju.

 Možda da uvedu i rankiranje tema, tj. ocjenivanje, od jedne do pet zvjezdica...

Karma is a funny thing.
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Super ideja... No zanima me ako stisnemo "ZAPAMTI ME" pri prijavi na forum i budemo uvjek online a da nam bugforum uopce ne bude otvoren u web browseru oćemo tak dobijat više zvjezdica pošto smo uvjek prijavljeni(online) ako bi to išlo tak onda bi to bilo glupo...!?

 

bravo BUGOVCI...(ovdje treba da bude smile no nema toga smile-a na forumu)

Be NooB To Be Cool...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

Svaka čast.

 

Sada ću moći bez grižnje savjesti spamat do mile volje u Bircu i Nespavalicama, a da mi netko ne nabija na nos da to radim samo zbog broja postova.

 

A možda i koji tutorial bacim ;)

Every hole is a goal!
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ja bih da se ukloni bilo kakvo rangiranje bilo čega. I ovako već vidim da neke steže u grlu od straha da neće baš lako pohvatati te zvjezdice; ne znaju u kom smjeru spamati... Cool

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

dovoljno sam dugo tu da vidim ko je voljan pomoći oko nećega a ko ne, tako da mi je to nepotrebno.

C'est la vie
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Bolje da se napravi nekakvo rangiranje usera po levelima koji bi se raznoraznim zaslugama taj broj lvl povećavao od 0-99. Meni već odmah na početku možete dati lvl 80, hvala - evo pusa Poljubac

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Zašto imam 2 reda zvjezdica ili točnije 9 punih i 1 šuplja.


EDIT: evo i slika. Zašto mi sliku neće stavit?

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 11:15 (Hyperion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

dobar i pravedan sustav.

samo mi je čudno kaj imam 1 i po zvijezdicu, ja nikom ne pomažem.

OS: Windows XP SP3 Professional
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 11:11 (djdomi).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi statusi (zvjezdice)

super stvar

fuck yeah || ako nema riješenja nema ni problema II Win or lose, on the booze. II i nogom u guzicu je korak naprijed II when i'll be rich, you'll be my bitch II Bolje biti mrtav pijan nego mrtav hlada
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Hyperion kaže...

Zašto imam 2 reda zvjezdica ili točnije 9 punih i 1 šuplja.

 Zato jer si ti težak kao dva moderatora i pol Smijeh
s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
16 godina
protjeran
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Bilo bi dobro sa se malo vise koriste opcije Slazem se i Ne slazem se, Prijavi poruku, Hvala, jer i to ce ocigledno utjecati na  bodovanje a i na funkcionalnost te preglednos foruma. Jedna mala digresija na ovo, bilo bi dobro da se imena ljudi koji su se slozili ili neslozili te zahvalili ili prijavili odmah pokazu na poruci, umjesto nuznog klikanja. Ovo bi zasigurno pomoglo boljem i brzem pracenju foruma

Zlo i Naopako
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Evo jedne prigodne

 

S neba padaju dvije zvijezdice, jedna za mene a druga za tebe

preduga je noć što nas razdvaja, s drugom si ti a s tobom sam ja

 

ide tak nekak lCooll

 

Edit:

To je pjevala Tajči devedesetih, pjevala je nekih godinu dana

a onda je ošla za nekog Vrdoljaka i onda su se zvijezdice

počele gasiti same od sebe

 

To je bila hrvatska Monroe

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2009 11:24 (stalker).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Ma najbolje (po meni) bi bilo da se ostavi ono prvo sa brojem postova, ali da se strogo kažnjava spam i da se ne broje postovi u chat i sl. temama.

Only God (& mod) can judge me
 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

Odlična promjena! Konačno da stanete na kraj spammanju. Neki su uspjeli u par mjeseci skupiti preko 600 postova a ja koji sam 13 mjeseci uspio sam 350 :)

U svakom slučaju kvaliteta će nadjačat kvantitetu. Pozdravljam sve nove updateove na forumu :)

Music is my life :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi statusi (zvjezdice)

mene zanima ako neko bude "sakupio" 5 zvjezdica a nije moderator, da li ce postati moderator?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
Fićo_CoD 5 kaže...

mene zanima ako neko bude "sakupio" 5 zvjezdica a nije moderator, da li ce postati moderator?

 Taj će onda biti i bolji od moderatora Cool
s.t.a.l.k.e.r. semi-pro
15 godina
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)
stalker kaže...

Bolje da se napravi nekakvo rangiranje usera po levelima koji bi se raznoraznim zaslugama taj broj lvl povećavao od 0-99. Meni već odmah na početku možete dati lvl 80, hvala - evo pusa Poljubac

 Da...da...MMORPG spika...hahahahahahaCool
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi statusi (zvjezdice)

Ovo nije loša ideja jer možda se smanji spamanje kojeg je  zadnje vrijeme dosta bilo ,a ono što mi je dobro jest smanjivanje
broja zvjezdica ako netko pretjera.Sad ima znači i više načina kažnjavanja osim kartona.Čiščenje foruma se vidim stalno poboljšava.
Nije to niti toliko bitno(meni) ali je pokazatelj kvalitete a ne kvantitete što je dobar put.

Private
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice