Gtx 9xx Club

poruka: 9.120
|
čitano: 720.758
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Gtx 9xx Club

So hot, evo slikice. [5760x3601]

Savrseno za moj desktop

 

 

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Ja narucio MSI 970, stize za koji dan. Mislio sam uzeti R9 290, ali ovo je bolja stvar. Pa evo da se sluzbeno uclanimu klub :-)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
N!NO kaže...
Ja narucio MSI 970, stize za koji dan. Mislio sam uzeti R9 290, ali ovo je bolja stvar. Pa evo da se sluzbeno uclanimu klub :-)

Kad prije? xD Sta se vec moze kupit 900serija? 

Ovako, naime slucajno sam zaboravio na kojem mailu sam se registirao na accu Skillzor69, pa sada sam morano novi radit
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 10:06 (Skillzor70).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
N!NO kaže...
Ja narucio MSI 970, stize za koji dan. Mislio sam uzeti R9 290, ali ovo je bolja stvar. Pa evo da se sluzbeno uclanimu klub :-)

Odakle si naručio? Koliko love? Zanima me ista pa jedva čekam. Ako zaista bude tako dobra kako se priča, mogli bi očekivati da ekipa razgrabi pa bude konstantno out of stock. Hm, gdje li sam to vidio nedavno, s AMD serijom, pitam se :)

13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Narucio sam iz UK. Valjda ce i doci :-)
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Rhodin kaže...

Chaselol dakle lol rofl...

 

 

Sa druge strane ATI izbacuje "refresh" odnosno R9 285 koji bi trebao biti "zamjena za R9 280" , ima manje memorije, skuplji je i slabiji, mozda mrvu manje trosi, ali to je zanemarivo (naspram nVidije gdje se razlika u potrosnji apsolutno vidi)... OK... doci ce R9 3xx serija (uskoro) i treba vidjet sto ona nosi... Ali ovaj tren? Ovaj tren je nVidia apsolutni pobjednik u high end segmentu bez ikakvih kontra argumenata koji bi drzali vodu.

Dovoljno je bilo ovo reči.Ati radi korak nazad , a nvidia gradi platformu za nastavak koja obečaje.U computer universe gtx970 asus strix i msi gaming 350 €.Čeka se gtx960 koja će zabiti zadnji čavao u lijes seriji R9.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 12:12 (dery).
14 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
dery kaže...
Rhodin kaže...

Chaselol dakle lol rofl...

 

 

Sa druge strane ATI izbacuje "refresh" odnosno R9 285 koji bi trebao biti "zamjena za R9 280" , ima manje memorije, skuplji je i slabiji, mozda mrvu manje trosi, ali to je zanemarivo (naspram nVidije gdje se razlika u potrosnji apsolutno vidi)... OK... doci ce R9 3xx serija (uskoro) i treba vidjet sto ona nosi... Ali ovaj tren? Ovaj tren je nVidia apsolutni pobjednik u high end segmentu bez ikakvih kontra argumenata koji bi drzali vodu.

Dovoljno je bilo ovo reči.Ati radi korak nazad , a nvidia gradi platformu za nastavak koja obečaje.U computer universe gtx970 asus strix i msi gaming 350 €.Čeka se gtx960 koja će zabiti zadnji čavao u lijes seriji R9.

jel ti živiš u nekoj imigionarnoj stvarnosti ili???{#}

H2O Forever
11 godina
offline
Gtx 9xx Club

ComputerUniverse cijene. (780Ti za usporedbu)

Samo zu zamijenili $ za Euro :P

 

Oko 4200Kn je Gainwardova bez postarine, nadam se da ce i ovdje biti slicna cijena.

Posto su cijene za 780Ti oko 4500Kn pa na vise kod nas, a govori se da je 980 jeftinija mozemo se nadat.

A posto je power consumption puno manji, nemoram trosit novce na novo napajanje, Nvidia kaze da za average system treba barem 500W

Ipak je bolje biti siguran sa 650W.

Svaka cast Nvidia :)

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 13:43 (Marcuskac).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Vidim ima na amazonu vec za kupit palit gtx 970 cca 3000kn.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...
dery kaže...
Rhodin kaže...

Chaselol dakle lol rofl...

 

 

Sa druge strane ATI izbacuje "refresh" odnosno R9 285 koji bi trebao biti "zamjena za R9 280" , ima manje memorije, skuplji je i slabiji, mozda mrvu manje trosi, ali to je zanemarivo (naspram nVidije gdje se razlika u potrosnji apsolutno vidi)... OK... doci ce R9 3xx serija (uskoro) i treba vidjet sto ona nosi... Ali ovaj tren? Ovaj tren je nVidia apsolutni pobjednik u high end segmentu bez ikakvih kontra argumenata koji bi drzali vodu.

Dovoljno je bilo ovo reči.Ati radi korak nazad , a nvidia gradi platformu za nastavak koja obečaje.U computer universe gtx970 asus strix i msi gaming 350 €.Čeka se gtx960 koja će zabiti zadnji čavao u lijes seriji R9.

jel ti živiš u nekoj imigionarnoj stvarnosti ili???{#}

kolega je ocigledno mislio da ce i najslabija gtx iz serije 9xx tocnij 960 zabiti takoder taj čaval! kolega dery nije od jucer na ovom forumu pa predpostavljam da je ipak napisao nesto smisleno! ne?? LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 15:19 (Stjepanj).
11 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
brane82 kaže...

Vidim ima na amazonu vec za kupit palit gtx 970 cca 3000kn.

 

Pa evo na CU je 2500 bez postarine, no mislim da samo mozes narucit jos dok ih ne dobiju.

Nisam ocekivao tako niske cijene, pogotovo jer je u rangu sa 290x (Bench1, Bench2, Bench3)

 

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 14:02 (Marcuskac).
11 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Ma past ce jos te cijene kad se malo stabilizira trziste.

 

Vidim da ce trebat sli za ugodno igranje na 4k.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 14:10 (brane82).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Gtx 9xx Club
Marcuskac kaže...
Nisam ocekivao tako niske cijene

Čekaj da dođu kod nas, pa kad naši uvoznici nabace cijene, ne bu bilo tako jeftino.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
12 godina
protjeran
offline
Gtx 9xx Club

evo malo pogledate perfomanse gtx780ti (overklokane) i gtx980 u ovom linusovom videu razlika u vecini testova je skoro pa nikakva!{#}

benchevi su na 9:50, neznam zasto meni nece otvoriti video ovako linkan

moram priznati po prvi put sam zadovoljan napredkom arhitekture nekog gpu-a no ocigledno su max. perfomanse cuvali za Ti verziju i jače, vrijeme "bu" pokazalo!

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 15:20 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...
dery kaže...

jel ti živiš u nekoj imigionarnoj stvarnosti ili???{#}

pođi u školu i nauči šta je to metafora

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Gtx 9xx Club

Covjece cekam review od zotac gtx 970 amp extreme editon toliko su je tvornicki nafrljili da dovodi do ludila core 1203 boost 1355 memorija 7200 mhz jedino  mi se ne svida boja draza mi je bila ona crno zuta varijanta.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 15:21 (Frenkyca).
Moj PC  
5 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Frenkyca kaže...

Covjece cekam review od zotac gtx 970 amp extreme editon toliko su je tvornicki nafrljili da dovodi do ludila core 1203 boost 1355 memorija 7200 mhz jedino  mi se ne svida boja draza mi je bila ona crno zuta varijanta.....

izvrsna,ma dobro joj stoji crno koje je obukla jer ide na sprovod R9 290X 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 15:26 (dery).
12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
dery kaže...
Frenkyca kaže...

Covjece cekam review od zotac gtx 970 amp extreme editon toliko su je tvornicki nafrljili da dovodi do ludila core 1203 boost 1355 memorija 7200 mhz jedino  mi se ne svida boja draza mi je bila ona crno zuta varijanta.....

izvrsna

amp kartice od zotaca su uvijek bile extra...takoder mi se ne svidaju ovak skroz crne kartice!{#} volim da su bar malo "nađinđane"!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Gtx 9xx Club
zotacova 980 extreme ide još dalje. boost je na 1393 mhz
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Stjepanj kaže...
dery kaže...
Frenkyca kaže...

Covjece cekam review od zotac gtx 970 amp extreme editon toliko su je tvornicki nafrljili da dovodi do ludila core 1203 boost 1355 memorija 7200 mhz jedino  mi se ne svida boja draza mi je bila ona crno zuta varijanta.....

izvrsna

amp kartice od zotaca su uvijek bile extra...takoder mi se ne svidaju ovak skroz crne kartice!{#} volim da su bar malo "nađinđane"!lp

Pa da meni je onaj gtx 670 amp sto sam imao bila pre sesi

15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Frenkyca kaže...

Pa da meni je onaj gtx 670 amp sto sam imao bila pre sesi

ovde je puno bolje rješeno hlađenje, nego na toj gtx670

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 15:33 (dery).
11 godina
odjavljen
offline
Gtx 9xx Club

Isprva sam bio malo skeptičan prema 9xx seriji, uglavnom zbog manjeg busa i shadera...al ovo što vidim je jako impresivno. 970ka će bit best buy, ako kojim slučajem amd ne izbaci nešto ko što je 290ka bila prošle godine, što iskreno sumnjam. OC je impresivan, blago rečeno, a potrošnja je odlična.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Frenkyca kaže...

Covjece cekam review od zotac gtx 970 amp extreme editon toliko su je tvornicki nafrljili da dovodi do ludila core 1203 boost 1355 memorija 7200 mhz jedino  mi se ne svida boja draza mi je bila ona crno zuta varijanta.....

Brutalna kartica, ovaj izgled mi je ljepši nego stari.

iclock2much
16 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
simpa256 kaže...
N!NO kaže...
Ja narucio MSI 970, stize za koji dan. Mislio sam uzeti R9 290, ali ovo je bolja stvar. Pa evo da se sluzbeno uclanimu klub :-)

Odakle si naručio? Koliko love? Zanima me ista pa jedva čekam. Ako zaista bude tako dobra kako se priča, mogli bi očekivati da ekipa razgrabi pa bude konstantno out of stock. Hm, gdje li sam to vidio nedavno, s AMD serijom, pitam se :)

Neće biti takva situacija.
Atica je falilo jer je serija izašla u jeku rovanja coina, kada su se još mogli izrovariti sa amd grafikom.
Sad su istih puni oglasi. Naravno - svi: "kao nova, pažena i mažena, nikac OCana".
Naravno da nije ocana, kad je mjesecima zujala na 100% 24/7 ;)
Jedina mogućnost da nvidija bude u nestašici je zato što je tsmc navodno prebukiran
narudžbama za apple. A apple ima prednost, naravno.
Čudi me da links još nije grunuo kakvu 900totku.
Oni obično stave demo primjerak namijenjen recenziji i ponude za prikladnih 5599.99kn

Marcuskac kaže...

So hot, evo slikice. [5760x3601]

Savrseno za moj desktop

 

 

 

Hm, osim natpisa, nevidim na stock modelu (za razliku od gore prikazane zotakice) nikakve rezlike u dizajnu prema mojoj?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 16:28 (overhaul).
14 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Prije par mjeseci mi je crkla gtx 570. Čekao sam da  nvidia izbaci novu seriju, ako zbog ništa drugog, onda zbog pada cijena prijašnjih modela.

Ali mislim da je gtx 970 odlična nadogradnja za moj sistem i čekam ga u hr! 

{#}

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 16:42 (Xanzzu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gtx 9xx Club

Moram priznat da me malo zaintrigirala ova GTX 970!!

Hm,hm koliko bih mogao dobit za svoju MSI GTX 770 2GB OC??

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
Xanzzu kaže...

Prije par mjeseci mi je crkla gtx 570. Čekao sam da  nvdidia izbaci novu seriju, ako zbog ništa drugog, onda zbog pada cijena prijašnjih modela.

Ali milslim da je gtx 970 odlična nadogradnja za moj sistem i čekam ga u hr! 

{#}

Za tvoj sistem pod moj pc? Mislim da je tebi okej i gtx 760 koja će, kako kažu u vijesti sada dosta pojeftiniti
(GeForce GTX 760 grafičke kartice koja će se ubuduće prodavati po cijeni od 220 američkih dolara.).
Da je u trgovaca pravde, i ove EOL 770 bi trebale biti povoljnije, no znamo o to me sve...
Ali ako si odlučio dati baš toliko novaca koliko će koštati sad pri izlasku 970tka, (kažu oko 2600-2800kn) ha, ok.
Ali nisam siguran da ti je konfa i rezolucija monitora adekvatna toj kartici. Da ti se da čekati, vjerojatno
bi 960tka trebala biti sveet spot, kao što i obično slučaj kod x60tki u nvidiji.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.9.2014 18:17 (overhaul).
11 godina
offline
Gtx 9xx Club

Meni je daleko privlacnija 980 ali je naravno i skuplja,ali strpit cu se da vidim kakva ce ispast Ti varijanta na moguce nizem proizvodnom procesu koji bi mogao doc sa iducim revizijama ove serije.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
overhaul kaže...
Xanzzu kaže...

Prije par mjeseci mi je crkla gtx 570. Čekao sam da  nvdidia izbaci novu seriju, ako zbog ništa drugog, onda zbog pada cijena prijašnjih modela.

Ali milslim da je gtx 970 odlična nadogradnja za moj sistem i čekam ga u hr! 

{#}

Za tvoj sistem pod moj pc? Mislim da je tebi okej i gtx 760 koja će, kako kažu u vijesti sada dosta pojeftiniti
(GeForce GTX 760 grafičke kartice koja će se ubuduće prodavati po cijeni od 220 američkih dolara.).
Da je u trgovaca pravde, i ove EOL 770 bi trebale biti povoljnije, no znamo o to me sve...
Ali ako si odlučio dati baš toliko novaca koliko će koštati sad pri izlasku 970tka, (kažu oko 2500-2700kn) ha, ok.
Ali nisam siguran da ti je konfa i rezolucija monitora adekvatna toj kartici. Da ti se da čekati, vjerojatno
bi 960tka trebala biti sveet spot, kao što i obično slučaj kod x60tki u nvidiji.

Dobar savjet. Da sve zavisi o cijeni. Ja sam gtx 570 kupio za 2200 i to je onda bila super cijena, a sad se nadam da bi se uz nadolazeće blagdanske popuste i 970 mogla nađi po razumnoj cijeni. Ja ću u svakom slučaju pričekati ako ponuda ne bude dobra.

 

 

 

 

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice