RX 580 8gb

poruka: 4
|
čitano: 1.715
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
RX 580 8gb

Bok ekipa, vidim da tu ima znalaca pa da vas priupitam. Planiram kupit racunalo, ali cu kupovat dio po dio. Prvo mi je u planu navedena graficka, ali me zanima sto bi se desilo da je stavim u svoje trenutno racunalo. 

Radi se o GA-990FXA-UD3 maticnoj, R9 380 2gb, fx8120 i 8gb rama. Ukoliko netko ima ideju dal bi to radilo, slobodno se ubaci i olaksa mi muke :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: RX 580 8gb
ggruzicc kaže...

Bok ekipa, vidim da tu ima znalaca pa da vas priupitam. Planiram kupit racunalo, ali cu kupovat dio po dio. Prvo mi je u planu navedena graficka, ali me zanima sto bi se desilo da je stavim u svoje trenutno racunalo. 

Radi se o GA-990FXA-UD3 maticnoj, R9 380 2gb, fx8120 i 8gb rama. Ukoliko netko ima ideju dal bi to radilo, slobodno se ubaci i olaksa mi muke :D

 taj fx će se udaviti s tom grafom, prvo radi redovitog bottlenecka, a zatim radi overheada koji je kod amd grafa izražen na slabijim procesorima

ako ćeš vrlo brzo mijenjati taj proc za nekog novijeg intela ili rajzena, onda je ok

u suprotnom radije idi na nvidiju gtx 1060, bit će također bn s tim procesorom, ali ipak manje jer nema toliko problema s overheadom kao kad rx 580

inače su gtx 1060 i rx 580 gotovo iste grafe po perfomansama

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 10:51 (picajzla0707).
5 godina
neaktivan
offline
Re: RX 580 8gb

ok, ryzen 7 je u planu, samo da skupim za njega jer moram i maticnu istovremeno, puno hvala picajzlo :)

13 godina
offline
Re: RX 580 8gb

 Još si mogao spomenuti i napajanje, ali valjda je i to u planu kad uzmeš sve novo. Samo nek je neko ok napajanje od minimalno 450W i dobar si .

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice