Rasprava o grafičkim karticama izdvojena tema

poruka: 3.310
|
čitano: 731.424
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

red devil, nitro +, i asus(ali bi ja izbjegavao asusa)

 

ja sutra idem pokupit red devil verziju, pa se nadam da sam dobro izabrao

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Vecina ljudi je i dan danas na GTX 1070, 1060, 1650, RTX 3060, RX 570 i 580. 

 

Ja igram na 1080p ili1440p ovisno o igri na Vegi 64 i sve mi idalje fercera na 75 Hz monitoru. 

 

Nije mi problem kupiti bolju grafu ali iskreno meni ne treba, ovo sto igram s vremena na vrijeme radi i na ovoj Vegi. 

Meni je pametnije uloziti u bolji laptop koji nosam i koji koristim vise za posao nego sto se gejmam. 

 

Raspravljate se oko gluposti. Niti je 12GB vrama danas malo niti ce biti jos par godina jer se ljudi igraju i na 6 GB i manje vrama i ne kukaju. 

Ray tracing je odlican tko zeli igrati igru polako i hodati okolo i diviti se nekim detaljima. Realnost je da se vecina ljudi fokusira na gameplay, gledam da me neko ne rokne ili nesh drugo i nemam vremena da se divim odrazu šiški u vodi ili sjenama koje leptip pravi u odnosu na kretanje. 

 

Tko ima mogucnosti ce naravno olesti sve na max jer jeste lijepse na prvu i dadne elan da se mozda i vise gejma. 

Tko nema iskoristit ce najbolje postavke koje mu hardware pruza.

 

Prilikom gameplaya slabo tko primjeti razliku u teksturama u tim bitnim trenutcima koji su na kraju i najbitniji. 

 

 
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Kec na desetku kaže...

Pa za tvoju informaciju monitori sa 60-75Hz su danas ulazna kategorija pretežno za urede od nekih 120e nitko to danas ne kupuje vise za igranje ksd za 30-40e vise imas drasticno bolhe ekrane.

 

I to sta si ti zapeo u 2014.g sa tim low RR stutteravim gamingom  kao i sa tezama o vramu na temelju kojih si samo kupio grafu je tvoj problem i male šake sličnih istomisljenika a nikako da je to danas popularno.

 

Kako sam i ranije objasnio ranije rtx 4070 super ce 3 godine od launcha nuditi daleko vise od 7900gre u vidu DLSS, RT, manje potrošnje i jednakih raster performansi, nakon toga kad zastare jedn ai druga ionako performansama pa nebudu igrive za 1440p na kojem se sada reklamiraju ce ionako biti svejdno koliko vrama ima koja kad ce jedna gurati 50 druga 35 fps.

 

Znaci klasika kupio si grafu sa kojom ces tek nakon 3 godine od postojanja jedne i druge dobiti neku pirovu prednost na ionako neigrivom fps-u, a da ju i sačuvas 4 godine opet si na Nvidia-i imao 3:1 rezultat odnosno 3 godine boljeg gaminga spram Radeonke.

 

Isti slučaj kao oni sta su nahrlili na moar cores mantru pa sa prve dvije generacije ryzena pušili debelo u gamingu spram malojezgrenih intela.

 

 Nisam ja zapeo nego ti prodaju muda pod bubrege s rrom a ti si zagrizao i igraš kofol brze shotere ili što već igrate na tolikom fru, mogu misliti kako igraš, u biti mislim da jedino benčaš i overklokiraš kako bi mogao kenjati po internetima, nadalje prodaju 8gb, doduše i amd, i na posljednjim generacijama grafike koje ne mogu učitati kvalitetnije teksture pa igra spusti rezu tekstura i smanji detalje, u srednjem segmentu amd je kud i kamo dugoročno bolja kupnja od nvidije koja u dogledno vrijeme neće moći vrtiti 1440p bez da smanji kvalitetu prikaza ili u nekim igrama sroza fps do ibera, sada kupiti 4070s je suludo, imo, kao i dati 900 i kusur e za 16gb i viši srednji da bi igrao na 1440p imo, jedino ukoliko ćeš se ograničiti na postojeće igre s 12gb na 1440p i nešto novijih koje će izaći do vremena nove serije i više vrama i za srednji segment kod nvidije, barem se nadam da neće toliko skimpati na novijoj generaciji, čak je i apple, prvo smeće od odvratnih tvrtki ponudio 16gb.

8 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

svatko tko je bilo sto napisao u ovoj temi je u pravu.

 

to treba shvatiti, svako za sebe mora naci ono sto mu pase, prihvatiti kompromise koje s tim dolaze. a baviti se dali je netko pogrijesio u odabiru, cupati iz dupeta neke dokaze.....

 

a kad vidim da mi netko ide testirati karticu od 300e na 4k nativno, ultra detaljima i rejtrejsingom, zali boze redikula. i onda jos kenjka kako kartica i nije nesto.

 

mozda u najvisem segmentu postoje razlike koje ce u specificnom slucaju covjeka gurnuti na specifican odabir, u srednjem i niskom segmentu sve je to isto.

 

ja igram na 1080p, 8gb vrama i kartica nize srednje klase je meni sasvim dovoljna. dali mi bolje sjeda dlss od fsr? naravno. dali mi je fora rt? ponekad.

 

ali,JA igram single player igre, uglavnom story, dakle, za 90% njih je 60fps sasvim dovoljno za ugodno filmsko iskustvo. onih 10% su gladne fps-a, ok, upalim frame gen, dlss i opet derem na +100 fps. i to je sve sto meni treba.

 

kada dodjem do zakljucka da me 1080p vise ne zadovoljava, ili se pojavi igra(e) za koje smatram da su vrijedne..... mijenjam monitor, uzimam jacu karticu....simole as that.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 tjedana
protjeran
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
notloB kaže...

 Nisam ja zapeo nego ti prodaju muda pod bubrege s rrom a ti si zagrizao i igraš kofol brze shotere ili što već igrate na tolikom fru, mogu misliti kako igraš, u biti mislim da jedino benčaš i overklokiraš kako bi mogao kenjati po internetima, nadalje prodaju 8gb, doduše i amd, i na posljednjim generacijama grafike koje ne mogu učitati kvalitetnije teksture pa igra spusti rezu tekstura i smanji detalje, u srednjem segmentu amd je kud i kamo dugoročno bolja kupnja od nvidije koja u dogledno vrijeme neće moći vrtiti 1440p bez da smanji kvalitetu prikaza ili u nekim igrama sroza fps do ibera, sada kupiti 4070s je suludo, imo, kao i dati 900 i kusur e za 16gb i viši srednji da bi igrao na 1440p imo, jedino ukoliko ćeš se ograničiti na postojeće igre s 12gb na 1440p i nešto novijih koje će izaći do vremena nove serije i više vrama i za srednji segment kod nvidije, barem se nadam da neće toliko skimpati na novijoj generaciji, čak je i apple, prvo smeće od odvratnih tvrtki ponudio 16gb.

Ti ces me uvjeravati tko meni prodaje muda pod bubrege pored zdravih ociju LOL.

 

Pa zadnje sta sam na silu morao gledati je Elden Ring koji su zakljucali na 60fps i oči mi iskrvarile od tog trzavog prikaza usporenog da sam morao ubacivati mod za otkljucan fps da mogu odigrati igru i to je tip igre u kojem ni nema toliko naglih brzih pokreta pa me ubilo u pojam a sta da sam tek neki FPS probao na 60 haha.

 

Najvise na temi o grafama sole pamet ljudima tipovi koji uopce ne igraju nego im je to zadnja rupa na svirali pa nekad kad im dođe da upale nesto ionako ni nemaju nikakav osjet za nista jer ga nisu imali gdje ni istrenirati pa im oči trome. Onda su prvi i kada treba jadikovke pisat da su neke igre teške...

 

A za 4070s i generalno 12GB kartice ti je objasnjeno, ja od svih novih igara i next gen UE5 naslova ne vidim gdje je to vram narocito skocio, a treba nauciti i sta je allocated a sta je dedicated usage da bi se uopce pričalo o vramu, a to za 2 godine kad se desi vec budu za smece obje po performansama samo sta ajde tebi bude 45fps ugodno za igrati pa ce twbi i dlaje biti dobra pored Nvidiae sa 30fps

 

Druga stvar je sta je XX60 razred od Nvidia-e smece i preplacen a nudi jednako sranje kao i X600 od Radeona samo sta je Radeon barem normalnije naplacen. Upravo zato do 450e i preporucujem Radeonke 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2024 21:06 (Kec na desetku).
2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Kec na desetku kaže...
notloB kaže...

 Nisam ja zapeo nego ti prodaju muda pod bubrege s rrom a ti si zagrizao i igraš kofol brze shotere ili što već igrate na tolikom fru, mogu misliti kako igraš, u biti mislim da jedino benčaš i overklokiraš kako bi mogao kenjati po internetima, nadalje prodaju 8gb, doduše i amd, i na posljednjim generacijama grafike koje ne mogu učitati kvalitetnije teksture pa igra spusti rezu tekstura i smanji detalje, u srednjem segmentu amd je kud i kamo dugoročno bolja kupnja od nvidije koja u dogledno vrijeme neće moći vrtiti 1440p bez da smanji kvalitetu prikaza ili u nekim igrama sroza fps do ibera, sada kupiti 4070s je suludo, imo, kao i dati 900 i kusur e za 16gb i viši srednji da bi igrao na 1440p imo, jedino ukoliko ćeš se ograničiti na postojeće igre s 12gb na 1440p i nešto novijih koje će izaći do vremena nove serije i više vrama i za srednji segment kod nvidije, barem se nadam da neće toliko skimpati na novijoj generaciji, čak je i apple, prvo smeće od odvratnih tvrtki ponudio 16gb.

Ti ces me uvjeravati tko meni prodaje muda pod bubrege pored zdravih ociju LOL.

 

Pa zadnje sta sam na silu morao gledati je Elden Ring koji su zakljucali na 60fps i oči mi iskrvarile od tog trzavog prikaza usporenog da sam morao ubacivati mod za otkljucan fps da mogu odigrati igru i to je tip igre u kojem ni nema toliko naglih brzih pokreta pa me ubilo u pojam a sta da sam tek neki FPS probao na 60 haha.

 

Najvise na temi o grafama sole pamet ljudima tipovi koji uopce ne igraju nego im je to zadnja rupa na svirali pa nekad kad im dođe da upale nesto ionako ni nemaju nikakav osjet za nista jer ga nisu imali gdje ni istrenirati pa im oči trome. Onda su prvi i kada treba jadikovke pisat da su neke igre teške...

 

A za 4070s i generalno 12GB kartice ti je objasnjeno, ja od svih novih igara i next gen UE5 naslova ne vidim gdje je to vram narocito skocio, a treba nauciti i sta je allocated a sta je dedicated usage da bi se uopce pričalo o vramu, a to za 2 godine kad se desi vec budu za smece obje po performansama samo sta ajde tebi bude 45fps ugodno za igrati pa ce twbi i dlaje biti dobra pored Nvidiae sa 30fps

 

Druga stvar je sta je XX60 razred od Nvidia-e smece i preplacen a nudi jednako sranje kao i X600 od Radeona samo sta je Radeon barem normalnije naplacen. Upravo zato do 450e i preporucujem Radeonke 

 

 Je objašnjeno mi je... ovdje govorimo 1440p i "skupljim" teksturama koje samo što nisu, čeka se zeleno svjetlo nvidije što možemo vidjeti na wukongu koji također ima slabe teksture upravo zbog nvidije koja eto doprinosi tehnološkom napretku, ostalu kenjažu neću niti komentirati, a rečenicu s "...ionako ni nemaju nikakav osjet za nista jer ga nisu imali gdje ni istrenirati pa im oči trome" treba upisati u bugov "shit of the year" koji nažalost više ne postoji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2024 21:23 (notloB).
8 tjedana
protjeran
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
notloB kaže...

 Je objašnjeno mi je... ovdje govorimo 1440p i "skupljim" teksturama koje samo što nisu, čeka se zeleno svjetlo nvidije što možemo vidjeti na wukongu koji također ima slabe teksture upravo zbog nvidije koja eto doprinosi tehnološkom napretku, ostalu kenjažu neću niti komentirati, a rečenicu s "...ionako ni nemaju nikakav osjet za nista jer ga nisu imali gdje ni istrenirati pa im oči trome" treba upisati u bugov "shit of the year" koja nažalost više ne postoji.

Covjece na desktopu se vidi razlika u pomicanju misem kada prebacis sa 60 na 144 doslovno strelica brže glađe ide a gdje igra, imas trome oči i pomiri se s tim jensotavna činjenica.

 

Plus nikad nisi ni gledao u ekran sa vecim RR da mozes i reci nešto nego igras svake prijestupne na 75Hz pa mislis da je to vrh svijeta.

 

A gluposti oko Wukonga za kojega su svi recenzentni i javnost rekli da je graficki dragulj i state of the art a ti spominjes neke teksture koje samo ti vidis slabe LOL i da to Nvidia namjerno koci a neznas reci jednu igru koja poteze na 1440p preko 10GB 

 

Pusti gaming vidis da nisi za to

 

2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Kec na desetku kaže...
notloB kaže...

 Je objašnjeno mi je... ovdje govorimo 1440p i "skupljim" teksturama koje samo što nisu, čeka se zeleno svjetlo nvidije što možemo vidjeti na wukongu koji također ima slabe teksture upravo zbog nvidije koja eto doprinosi tehnološkom napretku, ostalu kenjažu neću niti komentirati, a rečenicu s "...ionako ni nemaju nikakav osjet za nista jer ga nisu imali gdje ni istrenirati pa im oči trome" treba upisati u bugov "shit of the year" koja nažalost više ne postoji.

Covjece na desktopu se vidi razlika u pomicanju misem kada prebacis sa 60 na 144 doslovno strelica brže glađe ide a gdje igra, imas trome oči i pomiri se s tim jensotavna činjenica.

 

Plus nikad nisi ni gledao u ekran sa vecim RR da mozes i reci nešto nego igras svake prijestupne na 75Hz pa mislis da je to vrh svijeta.

 

A gluposti oko Wukonga za kojega su svi recenzentni i javnost rekli da je graficki dragulj i state of the art a ti spominjes neke teksture koje samo ti vidis slabe LOL i da to Nvidia namjerno koci a neznas reci jednu igru koja poteze na 1440p preko 10GB 

 

Pusti gaming vidis da nisi za to

 

 Ne vidim samo ja već i ytuberi poput hu čini mi se da sam i od njih to čuo o slabijim teksturama u wukongu, ne sviraj na pamet, naravno da sam vidio i igrao pa i na mobu kao i na pc na većem rr i vidi se razlika ali ne igra ulogu osim kompetitivcima i profićima koji žive od toga, za normalnog juzera je to gimmick koji treba skuplje platiti, što se mene tiče radije ću kupiti neki monitor koji će kvalitetnije prikazivati boje, pa čak i hdr i 10 bitnu boju nego ta igračka sranja koja me ionako nerviraju svojim gamerskim dizajnom. Nadalje nisam niti govorio da sada koči, do nedavno nije kočilo ni 8gb, to će se tek dogoditi, čudi me da ti to kao magični vidioc u budućnost još ne možeš proreći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2024 21:51 (notloB).
15 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Doslovno nemaš ni jedan minus za HRR monitor, jer savki ima freesync pa ako ako grafa ne može preko 60 fpsa nema veze...uvijek ima igara koje su manje zahtjevne pa već neke igre miožeš igrati na 144 hta, 165 hz ili na 60 hza ili niže.

HRR je postao standard za bilo koji vrijedan spomna pa čak i vrlo jeftin TV, a o mnitoru da ne pričamo. HRR više ne predstavlja dodatno ulaganje, razlike su minimalne kod kupovine.

8 tjedana
protjeran
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
notloB kaže...

 Ne vidim samo ja već i ytuberi poput hu čini mi se da sam i od njih to čuo o slabijim teksturama u wukongu, ne sviraj na pamet, naravno da sam vidio i igrao pa i na mobu kao i na pc na većem rr i vidi se razlika ali ne igra ulogu osim kompetitivcima i profićima koji žive od toga, za normalnog juzera je to gimmick koji treba skuplje platiti, što se mene tiče radije ću kupiti neki monitor koji će kvalitetnije prikazivati boje, pa čak i hdr i 10 bitnu boju nego ta igračka sranja koja me ionako nerviraju svojim gamerskim dizajnom.

Za RR smo ustanovili da si zapeo u proslom desetljecu pa necu dalje gubiti vrijeme.

 

A u vezi monitora svaki monitor sa kavlitetnijim bojama, HDR-om, OLED panelom itd je danas high RR neznam gdje ti gledas ponudu sa 60Hz panelima jos a da nisu šrot uredski jeftikaneri  

 

Odem dalje, ovo je cirkus 

2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
forumaš kaže...

Doslovno nemaš ni jedan minus za HRR monitor, jer savki ima freesync pa ako ako grafa ne može preko 60 fpsa nema veze...uvijek ima igara koje su manje zahtjevne pa već neke igre miožeš igrati na 144 hta, 165 hz ili na 60 hza ili niže.

HRR je postao standard za bilo koji vrijedan spomna pa čak i vrlo jeftin TV, a o mnitoru da ne pričamo. HRR više ne predstavlja dodatno ulaganje, razlike su minimalne kod kupovine.

 Ok, a ja ću si najvjerojatnije kupiti ProArt PA328QV s vrrom od 75hz a ne od 144 ili više

2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Kec na desetku kaže...
notloB kaže...

 Ne vidim samo ja već i ytuberi poput hu čini mi se da sam i od njih to čuo o slabijim teksturama u wukongu, ne sviraj na pamet, naravno da sam vidio i igrao pa i na mobu kao i na pc na većem rr i vidi se razlika ali ne igra ulogu osim kompetitivcima i profićima koji žive od toga, za normalnog juzera je to gimmick koji treba skuplje platiti, što se mene tiče radije ću kupiti neki monitor koji će kvalitetnije prikazivati boje, pa čak i hdr i 10 bitnu boju nego ta igračka sranja koja me ionako nerviraju svojim gamerskim dizajnom.

Za RR smo ustanovili da si zapeo u proslom desetljecu pa necu dalje gubiti vrijeme.

 

A u vezi monitora svaki monitor sa kavlitetnijim bojama, HDR-om, OLED panelom itd je danas high RR neznam gdje ti gledas ponudu sa 60Hz panelima jos a da nisu šrot uredski jeftikaneri  

 

Odem dalje, ovo je cirkus 

 Ustanovljavanje iz ustanove je zanimljivo ali nebitno za temu, a pogotovo od kvazielitista i pomodara koji puši sve što mu servira gaming industrija, odi gubiti vrijeme benčmarkom, overklokom i prošetaj ego možda ti bude bolje.

sorry na double postu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2024 22:08 (notloB).
14 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Onaj tko igra competitive igre, taj sigurno neće gledat 60hz/75hz monitore, kratko i jasno.

Sve ovisi o potrebama i o igrama kakve ljudi igraju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
zabranjeniples kaže...

Onaj tko igra competitive igre, taj sigurno neće gledat 60hz/75hz monitore, kratko i jasno.

Sve ovisi o potrebama i o igrama kakve ljudi igraju.

 To sam jasno i napisao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2024 22:10 (notloB).
16 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

koji vrag ce mi 4090 i 240hz oled, kada ce me neki klinjo sprasit sta igra na 60hz s 2500k/rtx 960 i "vjezba" 8h dnevno :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Gemmy kaže...

koji vrag ce mi 4090 i 240hz oled, kada ce me neki klinjo sprasit sta igra na 60hz s 2500k/rtx 960 i "vjezba" 8h dnevno :D

 Ali to se vidi, nije glatko, pogotovo između 144 i 240 minjona refreša koje vide zrikavci poput prijatelja keca s ultrabrzim okom sokolovim i refleksima mladog kompetitivnog tigra na baterije.

15 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Ljudi dragi svi su tako mislili dok ne pređeš na viši RR i veču rezoluciju pogotovo 4K i onda progledaš kažeš pa kako sam mogao uopče gledati u onu starudiju.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
dery kaže...

Ljudi dragi svi su tako mislili dok ne pređeš na viši RR i veču rezoluciju pogotovo 4K i onda progledaš kažeš pa kako sam mogao uopče gledati u onu starudiju.

 Evo ja ne mislim i neću prijeći iako sam i igrao i sastavljao računala i imao monitore doma i 4k na poslu i tv doma i sve ono što je potrebno kako bih se dobro upoznao sa svime i ne treba mi, možda kupim 1440p tijekom godine ukoliko me uhvati ćeif.

15 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
dery kaže...

Ljudi dragi svi su tako mislili dok ne pređeš na viši RR i veču rezoluciju pogotovo 4K i onda progledaš kažeš pa kako sam mogao uopče gledati u onu starudiju.

 Pogotovo kad se kreneš igrati na 65" ili više, HDR itd :D

15 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
notloB kaže...
dery kaže...

Ljudi dragi svi su tako mislili dok ne pređeš na viši RR i veču rezoluciju pogotovo 4K i onda progledaš kažeš pa kako sam mogao uopče gledati u onu starudiju.

 Evo ja ne mislim i neću prijeći iako sam i igrao i sastavljao računala i imao monitore doma i 4k na poslu i tv doma i sve ono što je potrebno kako bih se dobro upoznao sa svime i ne treba mi, možda kupim 1440p tijekom godine ukoliko me uhvati ćeif.

 Ti nisi po visokim standardima nevidija ray reconstruction tech več za radeon standard razumijet čemo te.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
16 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
maxy0 kaže...

Koja je najbolja izvedba rx 6700 xt?

 mogu dat preporuku za red devila iz prve ruke

hladna i tiha

dosla me 280e

13 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
maxy0 kaže...

Koja je najbolja izvedba rx 6700 xt?

 Ja sam imao XFX-Speedster-swft309 i bio sam baš zadovoljan. 

16 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Kod klinaca je Fighterica koja ne slovi za neki model, no undervoltana i malo overclockana radi tiho i brzo....nije taj čip problem hladiti, posebice sa malo UV

12 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Wiz3m4n kaže...

Kod klinaca je Fighterica koja ne slovi za neki model, no undervoltana i malo overclockana radi tiho i brzo....nije taj čip problem hladiti, posebice sa malo UV

A boze, unistavas zivot nasljednicima ako ne vozaju RTX4090 il barem 4080.

 

Lako za tebe i tvoje oci. ;)

maximum effort
16 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Evo uzet ću ima odmah im sa tržnice rtx 4090 

12 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Ok, pozz ekipi. Samo Fragg-ajte xD

maximum effort
16 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama

Je, fregaju po košarkaškim terenima i po picama u gradu, grafičku moram spomenut jer je u skladu sa temom....bojim se da je paučina na njoj 

12 godina
offline
Re: Rasprava o grafičkim karticama
Wiz3m4n kaže...

Je, fregaju po košarkaškim terenima i po picama u gradu, grafičku moram spomenut jer je u skladu sa temom....bojim se da je paučina na njoj 

Ok, nisam ni mislio da prate BUG kao mi.

 

Nisam ni ja u tim godinama, aliii, grafa je przila, uz basket i ostalo spomenuto u skladu s temom.

 

Lps

maximum effort
16 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

Obe nove iz trgovine, solidni modeli....što bi uzeli?!

15 Radeon RX 7800xt 16gb 560e
10 Nv RTX 4070 super 12gb 645e
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2024 7:05 (Wiz3m4n).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rasprava o grafičkim karticama

nebi htio kupovat novu grafu s 12 gb vrama ako ju mislim drzat duze od 2g

 

poznavajuc tebe, moze slobodno 4070s jer ce se zamjeniti kada dode nes bolje :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice