UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

poruka: 81
|
čitano: 8.959
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16".
10 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Veselim se još jednom modelu iPhonea kojeg neću imati.  

 
23 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Thinker kaže...

Veselim se još jednom modelu iPhonea kojeg neću imati.  

 Meni kupovina ovisi o tom današnjem predstavljanju i fičrima/novitetima koje (ne)će izbaciti jer trenutno vozim 14+ i iako bi ga rado zamijenio, čekat ću 17 ako ovo bude samo kozmetika.

WHITE STONES VARAŽDIN
14 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Sve skupa dosadno već godinama...
 
17 2 hvala 1
15 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Meni su obicno parni dobri...ali godinama vec ocekivanja su niska. 15 je imao bas puno problema pri izlasku

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Mobitel ko mobitel, zoves, pises, surfas ka i na onom duplo jeftinijem od njega...
 
16 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
MMXXIV, 128 neproširivih GB u mobitelu za 1000 dolara.

12 MP telefoto?

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
F10EXX kaže...
MMXXIV, 128 neproširivih GB u mobitelu za 1000 dolara.

12 MP telefoto?

 12MP je taman jer pokriva i 4K bez problema. Ljudi slikaju po 60 slika iste gluposti dnevno.

 

128 je $799. 512 je $1099 za obican 16. Slazem se da bi trebali pocinjat na 256 vec.

11 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Nakon 16. generacija punjenje zapelo na 25.watta, premalo memorije u osnovnom modelu, kamera nema 100x zoom kao neki top modeli...kamera dizajn podsjeca na S24 seriju.
I dalje ogranicen sustav.
Neka hvala, i dalje me ne zanima
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
Moj PC  
11 4 hvala 2
2 godine
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Čekaj malo... novi iPhone 16 i iPhone 16 Plus modeli i dalje imaju zaslone sa 60Hz refresh rate-om?!? Uz tako pristupačne cijene valjda nije ni realno očekivati nešto bolje... za modele/hardver za godište 2025.

 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Ništa radikalno. Malo osvježeno. 5 godina kasnije, vrijeme je za nadogradnju 11-ice. Počinje mi se sviđati pro varijanta

 

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Ček Ultra watch ostaje isti ko prošle godine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
zaki23 kaže...

Ček Ultra watch ostaje isti ko prošle godine?

 Da, izgleda da su samo dodali crnu boju

8 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Mitch kaže...
F10EXX kaže...
MMXXIV, 128 neproširivih GB u mobitelu za 1000 dolara.

12 MP telefoto?

 12MP je taman jer pokriva i 4K bez problema. Ljudi slikaju po 60 slika iste gluposti dnevno.

 

128 je $799. 512 je $1099 za obican 16. Slazem se da bi trebali pocinjat na 256 vec.

 128GB je taman za one naivce koji žele imati iPhone pod svaku cijenu.

A 256 i 512 su za one koji ga zaista trebaju i koji mogu platiti..

12 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Koje će cijene biti u HR, zna li se...nigdje trenutno ne mogu pronaći

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
FredZG kaže...

Čekaj malo... novi iPhone 16 i iPhone 16 Plus modeli i dalje imaju zaslone sa 60Hz refresh rate-om?!? Uz tako pristupačne cijene valjda nije ni realno očekivati nešto bolje... za modele/hardver za godište 2025.

 Ma tih 60hz u basic modelu je jako bezobrazan potez, ali oni ionako mogu sto hoce jer je to Apple i iPhone. Citam tamo ljudi po twitteru (AppleHUB) pisu da ne vide razlike 60hz i 120hz.....

13 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Jel istina da radi EU glavna poanta novih iPhone I novog IOS (AI integracija) neće biti dostupna samo u EU?

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
FredZG kaže...

Čekaj malo... novi iPhone 16 i iPhone 16 Plus modeli i dalje imaju zaslone sa 60Hz refresh rate-om?!? Uz tako pristupačne cijene valjda nije ni realno očekivati nešto bolje... za modele/hardver za godište 2025.

 da to je šteta, valjda da su to dodali teško bi opravdali cijene pro modela jer bi razlika bila premala 

15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
ivicask kaže...

Jel istina da radi EU glavna poanta novih iPhone I novog IOS (AI integracija) neće biti dostupna samo u EU?

 na žalost točno, plaćaš skuplje mobitel  nego itko, a ne dobiješ glavne funkcionalnosti uređaja, tko je tu lud, a mene kao korisnika opće ne zanima krivac, ja vidim uređaj i cijenu i što dobijem za to u odnosu na ono što reklamiraju

13 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
ivicask kaže...

Jel istina da radi EU glavna poanta novih iPhone I novog IOS (AI integracija) neće biti dostupna samo u EU?

Pixel kaže...
FredZG kaže...

Čekaj malo... novi iPhone 16 i iPhone 16 Plus modeli i dalje imaju zaslone sa 60Hz refresh rate-om?!? Uz tako pristupačne cijene valjda nije ni realno očekivati nešto bolje... za modele/hardver za godište 2025.

 da to je šteta, valjda da su to dodali teško bi opravdali cijene pro modela jer bi razlika bila premala 

Pixel kaže...
ivicask kaže...

Jel istina da radi EU glavna poanta novih iPhone I novog IOS (AI integracija) neće biti dostupna samo u EU?

 na žalost točno, plaćaš skuplje mobitel  nego itko, a ne dobiješ glavne funkcionalnosti uređaja, tko je tu lud, a mene kao korisnika opće ne zanima krivac, ja vidim uređaj i cijenu i što dobijem za to u odnosu na ono što reklamiraju

Dečki,  za sve probleme u svezi AI obratite se direktno na EU! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
ATJLučko kaže...
ivicask kaže...

Jel istina da radi EU glavna poanta novih iPhone I novog IOS (AI integracija) neće biti dostupna samo u EU?

Pixel kaže...
FredZG kaže...

Čekaj malo... novi iPhone 16 i iPhone 16 Plus modeli i dalje imaju zaslone sa 60Hz refresh rate-om?!? Uz tako pristupačne cijene valjda nije ni realno očekivati nešto bolje... za modele/hardver za godište 2025.

 da to je šteta, valjda da su to dodali teško bi opravdali cijene pro modela jer bi razlika bila premala 

Pixel kaže...
ivicask kaže...

Jel istina da radi EU glavna poanta novih iPhone I novog IOS (AI integracija) neće biti dostupna samo u EU?

 na žalost točno, plaćaš skuplje mobitel  nego itko, a ne dobiješ glavne funkcionalnosti uređaja, tko je tu lud, a mene kao korisnika opće ne zanima krivac, ja vidim uređaj i cijenu i što dobijem za to u odnosu na ono što reklamiraju

Dečki,  za sve probleme u svezi AI obratite se direktno na EU! 

 Ja sam svjestan da je EU krivac za ograničenja, ali ako je to Apple znao, zašto nije ništa napravio po tom pitanju i pokušao naći kompromis ?

 

https://www.bug.hr/operacijski-sustavi/tko-prolazi-bolje-u-digitalnom-razdvajanju-appleovog-ios-a-europski-korisnici-43369

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 11:32 (Pixel).
13 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Wtf, zašto iPhone mirroring na Macu neće raditi u EU??
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Čini mi se da će ponovno doći do tužbe zbog obmane javnosti, odnosno lažnog oglašavanja. Sinoć su puno govorili o Apple Inteligenciji, ali su zaboravili spomenuti da ta značajka nije dostupna u Europi. Čak i na njihovoj web stranici stoji da je dostupna ako se jezik uređaja postavi na engleski, no ni to nije točno jer je opcija zaključana na razini geolokacije.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Apple se sad kao kuraži prema EU korisnicima. Savršena prilika da ih kaznite novčanikom.

 

A i ne vjerujem da pokemoni na ovom forumu krivicu za ovo svaljuju na EU??? 

 

 

 

Halo Bing! Kako bratac?
 
4 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Diazz72 kaže...
Čini mi se da će ponovno doći do tužbe zbog obmane javnosti, odnosno lažnog oglašavanja. Sinoć su puno govorili o Apple Inteligenciji, ali su zaboravili spomenuti da ta značajka nije dostupna u Europi. Čak i na njihovoj web stranici stoji da je dostupna ako se jezik uređaja postavi na engleski, no ni to nije točno jer je opcija zaključana na razini geolokacije.

 https://www.macrumors.com/how-to/get-apple-intelligence-in-the-eu/

Izgleda da su maknuli GEO lock na  iOS 18.1 beta 2

11 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
ivicask kaže...
Diazz72 kaže...
Čini mi se da će ponovno doći do tužbe zbog obmane javnosti, odnosno lažnog oglašavanja. Sinoć su puno govorili o Apple Inteligenciji, ali su zaboravili spomenuti da ta značajka nije dostupna u Europi. Čak i na njihovoj web stranici stoji da je dostupna ako se jezik uređaja postavi na engleski, no ni to nije točno jer je opcija zaključana na razini geolokacije.

 https://www.macrumors.com/how-to/get-apple-intelligence-in-the-eu/

Izgleda da su maknuli GEO lock na  iOS 18.1 beta 2

Najvjerojatnije bug koji će biti ispravljen u nadolazećem ažuriranju. Međutim, iako nije traži se da Apple račun bude registriran na US regiju, što rezultira skupljom pretplatom za usluge poput Apple Music-a, kao i nedostatkom određenih regionalnih aplikacija koje nisu dostupne u američkom App Storeu.

10 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Diazz72 kaže...

Najvjerojatnije bug koji će biti ispravljen u nadolazećem ažuriranju. Međutim, iako nije traži se da Apple račun bude registriran na US regiju, što rezultira skupljom pretplatom za usluge poput Apple Music-a, kao i nedostatkom određenih regionalnih aplikacija koje nisu dostupne u američkom App Storeu.

 Koristim betu racun icloud mi je Bih,a regija na uredjaju amerika,znaci ne racun,nema veze s racunom.Kad sam prebacio regiju na USA tad se pojavila ova apple inteligencija.

Settings - general - language and region.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Inace je poznato da Appleovci nista ne vide. Pa i to kako ih Apple guli i pravi ovce od njih
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
8 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
Pixel:

Bez obzira na mane i cijenu, ne vidim da se Samsung ekipa potrgala kupujući jednako skupu S liniju. Bit će da ekipa serucka naveliko, ekipa koja nema karaktera ni novaca da si priušti ono što želi.

Jesam li fulao činjenice? A sad udrite sa palčevima dolje jer ste se prepoznali
Ja rekoh
14 godina
offline
Re: UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16
EricCartman kaže...
Mitch kaže...
F10EXX kaže...
MMXXIV, 128 neproširivih GB u mobitelu za 1000 dolara.

12 MP telefoto?

 12MP je taman jer pokriva i 4K bez problema. Ljudi slikaju po 60 slika iste gluposti dnevno.

 

128 je $799. 512 je $1099 za obican 16. Slazem se da bi trebali pocinjat na 256 vec.

 128GB je taman za one naivce koji žele imati iPhone pod svaku cijenu.

A 256 i 512 su za one koji ga zaista trebaju i koji mogu platiti..

 Pa i netreba vise od 128... i tako sve imas na cloudu, ili ako ces raditi video ubodes externu memoriju sa dodatnom vanjskom baterijom i rokas u proresu koliko ti treba...

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 13:46 (bus).
3 tjedna
offline
UŽIVO od 19h: Apple predstavlja iPhone 16

Zadovoljan sam viđenim kod iPhone 16 Pro-a. Kamera je vrhunska, korisno je dugme camera control. Pozdravljam povećanje baterije kao i njezino trajanje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice