NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.795.447
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hummer0 kaže...

Netko im je stavio drogu u heroin biti će bolje kad popusti. 

 Isusmater umro sam

dery

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2020 23:17 (Zelenapaprika2).
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Riot

Ja sam od tebe samo cuo troll, nijednu korisnu informaciju nisam vidio da bi ti nekome pomogao.Ako si amd fanboy ne moraš to konstantno dokazivati.Dosadni ste stim podjebavanjem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 0:47 (dreadmoore).
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Bas me zanima kad ce stic iduca posiljka grafi....ili stizu konstantno ali ne dovoljno za broj narucenih, sve mi se cini da ju necu dobit prije godisnjeg a ne zelim sad otkazat narudzbu jer je cijena u istom shopu skocila za 73eu pa me kasnijim narucivanjem moze samo vise kostat. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Bas me zanima kad ce stic iduca posiljka grafi....ili stizu konstantno ali ne dovoljno za broj narucenih, sve mi se cini da ju necu dobit prije godisnjeg a ne zelim sad otkazat narudzbu jer je cijena u istom shopu skocila za 73eu pa me kasnijim narucivanjem moze samo vise kostat. 

 Vidiš da je dosta njih promijenilo dizajn u međuvremenu. Imam osjećaj da je puno firmi vraćalo kartice i mijenjalo kondiće, na grafama koje su već trebale biti u trgovinama i da sve skupa sad kasni tjedan-dva radi toga. A inaće u RH ako je release 17.09. ne očekujemo grafe prije 01.11. ovako ne znam uopće do 15.11. da li se nadat i ispast će prije da će BigNavi bit stvarno releasan.

6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

na Links webu, uredno svakih par dana se pojavi neka 3080, samo sto vjerovatno ih dobijaju par komada, pa se isti dan sve proda

 

evo danas je to bio Gainward, prije par dana MSI i Gigabyte

 

tko kupuje treba pratit i biti brz 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Cijena u Linksu je isto skroz OK.

Oko 6,3k kn za Gainward Phoenix 3080 

 

Samo da..  nikako da postane dostupna za metnut u košaricu 

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 11:29 (Dado_ZG78).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

6364, ne znam kak je to oko 6.2k :P al da, dobra cijena, pogotovo u odnosu na ostale HR lihvare. mislim da ne bu ni postala dostupna, maknu ih skroz s weba kad ih nema vise pa dodaju kad stigne iducih par komada i najbrzih par kupaca ju uspije dobit. jednostavno stalno refreshat stranicu. nemam pojma kolko su ove druge izvedbe kostale kod njih? Znaci obicni Phoenix 6364, a GS Phoenix ~6500

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...

6364, ne znam kak je to oko 6.2k :P al da, dobra cijena, pogotovo u odnosu na ostale HR lihvare. mislim da ne bu ni postala dostupna, maknu ih skroz s weba kad ih nema vise pa dodaju kad stigne iducih par komada i najbrzih par kupaca ju uspije dobit. jednostavno stalno refreshat stranicu. nemam pojma kolko su ove druge izvedbe kostale kod njih? Znaci obicni Phoenix 6364, a GS Phoenix ~6500

 Ispravil cifru ;) 

 Da, GS bi trebal biti oko 6,5k a s njima imam jako dobra iskustva od ranije. 

 

 Nadam se da će počet stizat veče količine kroz 10. mjesec.

Lijep pozdrav ;)
13 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Čekam Gigabyte Aorus Master ili Extreme varijante za RTX 3080. Privukao me LCD koji prikazuje temprature (ili što god oćeš). Već sam nabavio CPU Aorus Liquid Cooler 360 koji ima takav LCD. Nadam se da će biti nešto od tog do kraja godine :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Vama je 850€ ok cijena? 

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Clam- kaže...

Vama je 850€ ok cijena? 

 Kad uzmes u obzir da je u futuri i drugim shopovima 1070 eura, da.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Clam- kaže...

Vama je 850€ ok cijena? 

 Gle, nitko ne tjera nikoga kupit karticu za 850€ , ima kartica na tržuštu za 70-100€ rabljenih. Svatko po željama, potrebama i mogućnostima.

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Čeka se black friday... valjda će ljudi pokupovat dotad sve i staviti prodavati 2080Ti po "skromnoj" cijeni xD

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Moooožda, ali samo moožda budem sutra/prekosutra imao 3080 na stolu (Gainward Phoenix GS)...... javim ako prođe. U slučaju da prođe deal a ne budem zadovoljan i ipak želim Asus zbog glasnoće - prodavati ću je na forumu.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo malo o MSI RTX 3090 Gaming X Trio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...
Clam- kaže...

Vama je 850€ ok cijena? 

 Gle, nitko ne tjera nikoga kupit karticu za 850€ , ima kartica na tržuštu za 70-100€ rabljenih. Svatko po željama, potrebama i mogućnostima.

Ma jasno, slažem se ali mi je glupo da se s jedne strane kritiziraju cijene koje nisu ni blizu MSRP, a s druge strane se kupuje kartice na kojima si dobavljači i prodavači bildaju marže jer eto, znaju da će proći jer su zalihe katastrofalno male. Nema se smisla čuditi ovim cijenama, dapače, trebamo biti sretni što su uopće ispod 1000€ jer ne sumnjam da bi i te prošle. Ja čekam nešto do 749€, novci su najmanji problem kad ide na R1, ali nedam im! Nadam se da nas još ima takvih. :)

What doesn't kill you only makes you stronger.
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Stvar je kaj fali kartica, pa rastu cijene, pa se počne pričat o novoj mining groznici, pa ljudi strahuju da je sad skupa, ali ako ju ne kupe da će samo čekat i onda plstit još i više.

Stvariš nedostatak i naplatiš koliko hoćeš.

Sad je još sa crashanjem ovo se desilo pa su pojedini vendori ispravljali greške, pa Amazon/EVGA RMA radi krivog pakiranja...

 

Imaju trgovci mogućnost naplatit što hoće 

 

Jbg, ima dovoljno onih koji ju moraju imat sitra po bilo iojoj cijeni, pitanje prije 2021. da li će se cijene normalizirati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ma black friday je cisto rijesavanje starih zaliha, kod nas to bude ionako sve jadno... Ali valja uvijek nadati nečemu pogotovo 2xxx seriji da će biti na nekim popustima :D

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Trljam ruke izgleda Držite fige

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Trljam ruke izgleda Držite fige

 iskreno, držim fige da kupiš Strix i prodaš mi ovu po pristojnoj cijeni  , al nek ti bude.

3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Upravo sam kontaktirao Links putem web ticketa, operater mi je rekao da jednom kada kartica bude u statusu dostupna da se moze dodati u kosaricu da se tada moze "rezervirati" posto sam pitao mogu li rezervirati iduci batch uz polog od pola cijene kartice. E sada, na primjeru artikla koji je na stanju ja ne vidim nigdje mogucnost rezervacije, samo da nastavim sa cijelim checkoutom. Jel on to meni rekao nesto krivo ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...

Upravo sam kontaktirao Links putem web ticketa, operater mi je rekao da jednom kada kartica bude u statusu dostupna da se moze dodati u kosaricu da se tada moze "rezervirati" posto sam pitao mogu li rezervirati iduci batch uz polog od pola cijene kartice. E sada, na primjeru artikla koji je na stanju ja ne vidim nigdje mogucnost rezervacije, samo da nastavim sa cijelim checkoutom. Jel on to meni rekao nesto krivo ili?

 pa nazovi lika, reci mu sta si tu napisao i vidi s njim. otkud mi znamo sta mu je u glavi.

12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
 
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Obzirom da rezervirati pišeš pod navodnicima, mislim da ti je savršeno jasno kako stvari funkcioniraju u links web shopu i samo trolaš bzvz ovdje.

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Priprema se 3060ti zamjena 2080s po sniženoj cijeni. To je prejak gpu i želja največem dijelu kupaca zbog cijene i fhd monitora koji su najzastupljeniji.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
To je ta koja će skinut s trona gtx 1060,simbola kraljevskih 1080p.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Skida sa trona sve rtx2000 i navi 5000, šta su prodali prodali su jer im se ne može puno skinit cijena izgleda.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

What, 3060Ti skoro ista ka 3070 XD, isti bandwith imaju, a shader performance će vjerojatno biti nešto manji od 3070... totalno neisplativo onda 3070 kupovat za FHD rezu...???

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Moje misljenje da Pc gaming buducnost ide u totalno krivom smjeru:

https://www.playstation.com/en-us/games/gran-turismo-7/

Znaci 4k/60fps s Ray tracingom za niti 3000kn!

I onda bi ja trebao dati samo za graficku 5000+kn? NE!

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice