AMD Radeon R9 300/Fury Series

poruka: 6.870
|
čitano: 551.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Slicer kaže...

Naravno da nije moja zasluga. Zasluga je od Protisa i uvoznika. Nikad pojedinca. 

 

Napao? Hej, prijetiš tužbama ljudima koji ti nisi ni krivi ni dužni. I onda ja napadam? 

 

Pff, pa zbog ovakvih sam sranja i htio anonimnost, a sad si mi to oduzeo i moram raditi novi acc.  

 

 Nisam prijetio.

"Mislim" nije isto što i napraviti ću, tužiti ću ih a uostalom pun forum je takvih izjava i savjeta te preporuka. Posjeti malo legalis forum i istrazi zakon potrosaca.

Svaki potrosac ima se pravo ako smatra da moze obratiti se nadlazenoj instituciji.

Na prvu evo sto sam ja nasao, ima toga hrpu sto bi moglo stati na moju stranu a i mislim da ne znas da su mi prilikom davanje nove cijene izmjenili broj ugovora narudzbe od prvobitnog, cak i to imam zabiljezeno.

 

Na kraju krajeva postupili su najbolje što su mogli i HVALA im na tome.

 

Ali tvoja podbadanja imaju dublju stranu u koju ja ne budem sada ulazio.

Iskreno kako si se posvadao s 90% foruma i tvoj stav dovoljno govori o tebi ne o meni.

Mene si dovoljno izvrijedao a ni sam ne znas zasto.

 

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
D3lBoy kaže...

Jel ima coil whinea na Fury Xu sad ? Znam da su prve pošiljke imale dosta

 Hm, nisam obracao pozornost budem. Hvala na sugestiji ako ne mislim reklamirati karticu ako i ima.

Trenutno sam veoma zadovoljan.

8 godina
odjavljen
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Uvoznik je imao akciju na te kartice. Sustav je sam povukao cijenu. Ti si napravio narudžbu. Oni su ti poslali ponudu po trenutačnoj cijeni koju su imali u tom trenutku (jer je sustav opet povukao nove cijene). Ti prijetiš tužbom, prijavama (bez osnove), pljuješ ih dok još ni nisi dobio odgovor. Oni izađu u susret, dobiju od uvoznika po staroj nabavnoj cijeni i tebi prodaju po manjoj cijeni od trenutne. 

 

Što tu nije jasno? Gdje je tu osnova za tužbu? Nemaš ju čovječe, navodiš zakone koji s time veze nemaju.

 

Zbog ovih sranja je i Kiki (Don Kihoty) otišao s foruma. 

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Slicer kaže...

Uvoznik je imao akciju na te kartice. Sustav je sam povukao cijenu. Ti si napravio narudžbu. Oni su ti poslali ponudu po trenutačnoj cijeni koju su imali u tom trenutku (jer je sustav opet povukao nove cijene). Ti prijetiš tužbom, prijavama (bez osnove), pljuješ ih dok još ni nisi dobio odgovor. Oni izađu u susret, dobiju od uvoznika po staroj nabavnoj cijeni i tebi prodaju po manjoj cijeni od trenutne. 

 

Što tu nije jasno? Gdje je tu osnova za tužbu? Nemaš ju čovječe, navodiš zakone koji s time veze nemaju.

 

Zbog ovih sranja je i Kiki (Don Kihoty) otišao s foruma. 

 

Jel ti mozda krivo sto sam dobio karticu po toj cijeni?

Sto hoces ti ? Muzičku mozda?

Jesam li naveo zasto sam dobio karticu i kako ? Jesam li zadovoljan Protisom? Jesam. Hocu li kupovati tamo ponovo? Hocu.

Ti i dalje hoces neku raspravu a ne znam zasto i na temelju cega.

 

 

 

16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

toxic posto imas 4k telku probaj doom igrat na 2k sve max kod mene tjera oko 120fps-a

kad nesto ocu igrat onda konpenziram tako bolje 2k na 200fps.-a i 4k ekranu nego 4k u 40-60 a

razlike u slici nema prevelike naravno kod 2k aa nafrljen do kraja 

 

 

svijda mi se kaje ova tema opet zivnula samo nemoj odmah prodat uzivaj do vege barem 

 

radi tebe danas cijeli dan sam na PC-u opet bilo komba monitor mis ili kontroler hahahah 

PS4 pro i VR odmaraju prvi dan od kad je kupljen 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 17:01 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
4mal kaže...

ima razlike ljeva je ostrija od desne 

 u Igri su razlike ogromne.

Kada igram na 200% render par minuta i vratim se na 100% vidim sve zamuceno..

Toliko je bolje da ti to ne mogu opisati.

Ovo sam probao s rx 480 no nije mogla vrtit 200% render tj bilo je lagavo skroz  sada s ovom grafom na 200% render se vrti od 60 pa sve do max 91.

16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

To ti je radi HBM-a i tek unazad god. dana igre su isti poceli dobrodano iskoristavat naravno zahvaljujuci i driverima 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2017 17:40 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
4mal kaže...

To ti je radi HBM-a i tek unazad god. dana igre su isti poceli dobrodano iskoristavat naravno zahvaljujuci i driverima 

 Ako je zbog HBM-a, kako onda 1080-ka ima jos vise fps-a a s puno sporijom memorijom?

13 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

4mal vjerojatno želi reći da HBM radi svoje propusnosti brže puni i prazni vram pa radi bolje i brže sa teksturama na većim rezama nego neka kartica sa jednakim čipom ali GDDR5 memorijom na 2GHZ recimo.

Jasno je da je jezgra najbitnija, broj shadera/cuda jezgri plus ROP/TMU :)

Ali i memorija tu igra ulogu, samo manju, čiste specifikacije a ne driveri :)

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
toxic kaže...
D3lBoy kaže...

Jel ima coil whinea na Fury Xu sad ? Znam da su prve pošiljke imale dosta

 Hm, nisam obracao pozornost budem. Hvala na sugestiji ako ne mislim reklamirati karticu ako i ima.

Trenutno sam veoma zadovoljan.

 nema Coil Whine

16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

Ma pusti ovog opce poznatog trolera i provokatora uvijek isto napise od kad je fury linija izasla prezalosno 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 16:35 (4mal).
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
4mal kaže...

Ma pusti ovog opce poznatog trolera i provokatora uvijek isto napise od kad je fury linija izasla prezalosno 

Ja sam ti samo postavio normalno pitanje koje se namece. Nisam ja troller nego se ti ponasas kao butthurt fanboy, al ko sta sam ti vec puno puta reko, tebe jos razumijem...

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 17:52 (ansha).
7 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

ljudi moze pitanje,na njuskalu ima nano za 2kkn i furyx za 3200? obe imaju godinu garancije. cemu 1000kn razlike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...

ljudi moze pitanje,na njuskalu ima nano za 2kkn i furyx za 3200? obe imaju godinu garancije. cemu 1000kn razlike?

 fury x ti je prodana, nano ti ide za 1800 kn.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...

ljudi moze pitanje,na njuskalu ima nano za 2kkn i furyx za 3200? obe imaju godinu garancije. cemu 1000kn razlike?

 fury-x je u ducanu 5000kn pa valjda zato, cijenovna razlika je ostala velika!

po meni se to nista neisplati uzimati ni polovno, gtx 1070 melje to! da ne govorim o polovnim gtx 980ti!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

da melje ne pretjeruj opet sa svojim dosadnim fanboyizmom 

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
4mal kaže...

da melje ne pretjeruj opet sa svojim dosadnim fanboyizmom 

 pa 20%+ vece perfomanse na FullHd-u u HW svijetu je nebo i zemlja...da melje!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
Stjepanj kaže...
..

 fury-x je u ducanu 5000kn pa valjda zato, cijenovna razlika je ostala velika!

po meni se to nista neisplati uzimati ni polovno, gtx 1070 melje to! da ne govorim o polovnim gtx 980ti!lp

 polovne 980ti skuplje od nove 1070 ?!? di su oni bijeli asus nano za sitne novce sta su bili nema nigdi više.

12 godina
protjeran
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

sve ti je to lutrija, kako kome sine nesto prodati i koliko mu je hitno, nebus sigurno svaki dan vidio nano za 1500kn, gtx 980ti za 2300 itd...obicno kad imas lovu nema nis pametno!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series

koga boli kurac za full HD to to nije kartica za tu rezu ...ja gledam 4k performasne i tu nije prevelika razlika tako da 

13 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Aj se malo smirite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
4mal kaže...

koga boli kurac za full HD to to nije kartica za tu rezu ...ja gledam 4k performasne i tu nije prevelika razlika tako da 

 jeli se može s nano igrat većina igara na medium detalje bez aa na 4k preko 60fps stalno?

16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

a sto si se ti sad umjesao ovo je forum sto zanci i rasprava i pricamo o temi sto nije offtopic.

ja i on tak razgovaramo odavno i nista nije na osobnoj bazi 

ja sam smiren ako ti nisi odi zgrabi se sinckers 

 

dabar moze 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.1.2017 20:03 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
hvala ,odlicno onda ne vidim sta mogu bolje uzet za tu lovu...
16 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

jep happy hunting 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...
hvala ,odlicno onda ne vidim sta mogu bolje uzet za tu lovu...

 NISTA, ja sam je skoro uzeo :)

7 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
toxic kaže...
..

 NISTA, ja sam je skoro uzeo :)

znaci ti si skupia ovu furyx za 3200kn? meni ipak nece spustit ispod 1900kn ovaj .

15 godina
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...
toxic kaže...
..

 NISTA, ja sam je skoro uzeo :)

znaci ti si skupia ovu furyx za 3200kn? meni ipak nece spustit ispod 1900kn ovaj .

 dakle prije nego mi je protis odgovorio imao sam dogovoreno za tu fury x 2900 kn dok mi je za nano bila ponuda 1800 kn.

 

Preko PCE foruma

16 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon R9 300/Fury Series
dabar_solta_V2 kaže...
Stjepanj kaže...
..

 fury-x je u ducanu 5000kn pa valjda zato, cijenovna razlika je ostala velika!

po meni se to nista neisplati uzimati ni polovno, gtx 1070 melje to! da ne govorim o polovnim gtx 980ti!lp

 polovne 980ti skuplje od nove 1070 ?!? di su oni bijeli asus nano za sitne novce sta su bili nema nigdi više.

 Moja je bila neispravna out of the box. Vraćene mi pare jer ih nisu više imali na stanju ni kod uvoznika.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
offline
AMD Radeon R9 300/Fury Series

Evo kratak osvrt nakon par dana.

 

Jednostavno obozavam ovu grafičku, svaka čast 980ti koja je išla u nebo no ovo je svijet za sebe..

Prije svega zbog sistema hladenja i tišine.

Dakle taj feeling ima ekipa koja ima komplet custom loop..

 

Grafa se vrti na 100% 2 sata ali pazite 2 sata i vent ne ide iznad 17%.... to je meni just wow.

 

Temperature u kucisatu ne rastu, procesor mi je non stop ispod 50 stupnjeva.

najbucnija komponenta su u racunalu su mi ovi re diskovi u raid 0...

Šteta ali stvarno šteta što nema više vrama..

Moj PC  
6 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice