Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.774
|
čitano: 7.970.568
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

  I ovaj 

     

     Open Range

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
HOME123456 kaže...
geronimo4661 kaže...

  I ovaj 

     

     Open Range

 

Ma naravno da je Open Range dobar western, nego je poanta

posta bila zadnji dobar western a meni je Old Henry zadnji snimljeni western za kojeg mogu reći da je dobar. 

 

A kad si već spomenuo Costnerov film, ovaj njegov novi western Horizon je nažalost slab a očekuje se još par nastavaka. Imho, bolje bi bilo da je napravio nekakvu mini seriju. 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
HOME123456 kaže...
geronimo4661 kaže...

  I ovaj 

     

     Open Range

 

Ma naravno da je Open Range dobar western, nego je poanta

posta bila zadnji dobar western a meni je Old Henry zadnji snimljeni western za kojeg mogu reći da je dobar. 

 

A kad si već spomenuo Costnerov film, ovaj njegov novi western Horizon je nažalost slab a očekuje se još par nastavaka. Imho, bolje bi bilo da je napravio nekakvu mini seriju. 

 Slažem se, tv je bolji medij za tako opsežne priče.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2024 17:32 (HOME123456).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Relativno noviji westerni koje svakak treba pogledat a brijem da ih niste spomenuli su Hostiles,  Hell or High Water, The Revenant, The Hateful Eight, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford itd.

6 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hehehe, najbolji Star Wars film i špageti western ikad. Volim kad se trudite, al uzalud. Tarantinovi filmovi ferceraju jednako za svaki jebeni period, Inglorious Basterds je mogao bit film o Meksičkim narko kartelima (jedina žal što stvarno i nije). BTW Tarantino do groba!

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Quiet Place Part II

 

Vrlo, vrlo solidan film. Ima neku emociju. Odlični glumci, svi do jednog. Nekima ne odgovaraju djeca, meni su ona super, i u prvom i u drugom nastavku. Mnogi se žale na logiku... Nije poanta logika, već atmosfera, gluma, napetost, emocija... A film sve to ima. Znam da ljudi ne vole kad se spominje kraj, ali kraj je ZAKUCAVANJE.

 

Jedinica mi je bolji, napetiji i emotivniji film, ali i ovaj je na visokoj razini.

14 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao Deadpool & Wolverine. Nasmijano se napokon, sve super odrađeno. Vidi se da su dugo to radili, nema woke, LGBT shit-a.

Ocjena 8.5/10 

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
x18x05x kaže...

Pogledao Deadpool & Wolverine. Nasmijano se napokon, sve super odrađeno. Vidi se da su dugo to radili, nema woke, LGBT shit-a.

Ocjena 8.5/10 

Preporuka i od mene za Deadpool & Wolverine.

Ne da nema woke, lgbt nego se ismijava sa svima plus gomila referenci na Marvel ali i druge franšize i filmove. 

 

Izgleda da je Marvel napravjo dobar zaokret od onih woke splacina s kojima nas je davio zadnjih par godina.

 

 

 

 

14 mjeseci
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

A Quiet Place Part II

 

Vrlo, vrlo solidan film. Ima neku emociju. Odlični glumci, svi do jednog. Nekima ne odgovaraju djeca, meni su ona super, i u prvom i u drugom nastavku. Mnogi se žale na logiku... Nije poanta logika, već atmosfera, gluma, napetost, emocija... A film sve to ima. Znam da ljudi ne vole kad se spominje kraj, ali kraj je ZAKUCAVANJE.

 

Jedinica mi je bolji, napetiji i emotivniji film, ali i ovaj je na visokoj razini.

 Dvicu nisam gledao, ali jedinica mi je bila jedan od najglupljih filmova koje sam pogledao u zadnje vrijeme. Slično kao i onaj Barbarian, ne znam kako se ljudima može sviđati nešto toliko blesavo... NHF

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

A Quiet Place Part II

 

Vrlo, vrlo solidan film. Ima neku emociju. Odlični glumci, svi do jednog. Nekima ne odgovaraju djeca, meni su ona super, i u prvom i u drugom nastavku. Mnogi se žale na logiku... Nije poanta logika, već atmosfera, gluma, napetost, emocija... A film sve to ima. Znam da ljudi ne vole kad se spominje kraj, ali kraj je ZAKUCAVANJE.

 

Jedinica mi je bolji, napetiji i emotivniji film, ali i ovaj je na visokoj razini.

Pogledao sam ga i čini mi se da su previše naglaska stavili na ljudsku stranu a premalo na samu situaciju i aliene.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
x18x05x kaže...

Pogledao Deadpool & Wolverine. Nasmijano se napokon, sve super odrađeno. Vidi se da su dugo to radili, nema woke, LGBT shit-a.

Ocjena 8.5/10 

 Deadpool & Wolverine

 

 2 sata čistog užitka, nemam ni jedne zamjerke. Pridružujem se kolegama u preporuci. 9/10

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledo i Ja B.Hills cop Axel F .
To meni taman film za kako sam ga gledo,smoto si trubu pustio film i mozak na pasu . Ne znam kako bi ga ocjenio..U danasnje vrijeme losih filmova moze proc,uz pljugicu .

Inace imali li tema o netfkix filmovima serijama preporuke? Mada bi vise film.Jer za seriju neam vremena za posvetu
R33mba#2892
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledo i Ja B.Hills cop Axel F .
To meni taman film za kako sam ga gledo,smoto si trubu pustio film i mozak na pasu . Ne znam kako bi ga ocjenio..U danasnje vrijeme losih filmova moze proc,uz pljugicu .

Inace imali li tema o netfkix filmovima serijama preporuke? Mada bi vise film.Jer za seriju neam vremena za posvetu
R33mba#2892
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledo i Ja B.Hills cop Axel F .
To meni taman film za kako sam ga gledo,smoto si trubu pustio film i mozak na pasu . Ne znam kako bi ga ocjenio..U danasnje vrijeme losih filmova moze proc,uz pljugicu .

Inace imali li tema o netfkix filmovima serijama preporuke? Mada bi vise film.Jer za seriju neam vremena za posvetu
R33mba#2892
14 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dobra ta truba..

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
R3nchi kaže...
Pogledo i Ja B.Hills cop Axel F .
To meni taman film za kako sam ga gledo,smoto si trubu pustio film i mozak na pasu . Ne znam kako bi ga ocjenio..U danasnje vrijeme losih filmova moze proc,uz pljugicu .

Inace imali li tema o netfkix filmovima serijama preporuke? Mada bi vise film.Jer za seriju neam vremena za posvetu

 Izgleda da si se zadubio u film pa su bile 3 trube, dešava se to uz ovakve filmove. 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
millennial kaže...

 ne znam kako se ljudima može sviđati nešto toliko blesavo... NHF

 

Sto se tice Quiet Place, meni se prvenstveno svidio zbog atmosfere. Odvrnuo sam suspension of disbelief na 11 i uzivancija. 

Mislim da sam ranije ovdje spominjao da mi je taj film jedno od drazih kino iskustava u zivotu. Svi znamo da ako hoces pogledati film u miru bez debila koji se igraju sa mobitelom ili pricaju, moras ici ili na jako rane ili jako kasne predstave a iz nekog razloga ovaj film sam pogledao u udarnom terminu tipa Subota 9 navecer. Kino dvorana je bila puna, ali se nije culo apsolutno nista, totalna tisina sto je jos pojacalo atmosferu i dozivljaj filma. Ono, ekipa se toliko uzivila da nisi mogao cuti nikoga ni da zvace, srce coca colu, otvara vrecice cipsa a kamoli nesto drugo. Nikad prije a ni kasnije nisam dozivio tako nesto, a niti mislim da hocu te mi je zbog toga taj film jako drag.



Longlegs (2024)

Overhajpana, besmislena i precjenjena pizdarija, zali boze novaca i vremena sto sam gledao to u kinu. Sto se mene tice slobodno preskok.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Manchester by the Sea (2016)

 

Bio na Star Moviesu. Osam godina je prošlo od prikazivanja od filma, a kao da je jučer bio nominiran za oskara. Nisam ranije pogledao ovaj film jer nisam ljubitelj drama, i pročitao sam neke negativne recenzije tipa da je dosadan, spor i depresivan. I bolje da ga nisam ranije pogledao jer za ovaj film čovjek treba imati nekakvo emocionalno iskustvo i treba odgledati nekakav opus filmova tako da čovjek zna što može očekivati. Iako je možda radnja nešto sporija, ja nisam skidao oči s tog filma, dosadan ne može biti nikako. Iako je dosta teška tema, meni nije bio predepresivan (možda nešto nije u redu sa mnom). Film je jako atmosferičan i neke su odluke za naš "balkan" čudne. Film mi je bio pitak, to je vjerojatno zbog odlične glume, skripte, editiranja, rada kamere i svega ostalog. Osjeti se kvaliteta. Jedino što mi je malo žao što film nije baš zaokružen, zanima me što će biti dalje budući da život glavnog glumca definitivno nije održiv (s obzirom na ono što je prikazano u filmu). Ovo je klasičan primjer filma koji ti je sranje kad si tinejdžer ili adolescent (jer si mlad, motiviran i optimističan), a kad prođeš to razdoblje i kad stekneš nekakvo iskustvo onda ti je fantastičan. Od mene sve preporuke, kvalitetno štivo!

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jeremiah Johnson, 1972, Sydney Pollack

  • https://m.imdb.com/title/tt0068762/
  • Filmsko remek djelo, svaki put kad ga pogledam odusevi me sa nekon scenom na drugi poseban način...nekako me vraća u djetinjstvo, prikazuje dobre i loše ljudske strane, istrajnost i borbu, utopističku nadu u bolje sutra...
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Leonidas79 kaže...

Jeremiah Johnson, 1972, Sydney Pollack

  • https://m.imdb.com/title/tt0068762/
  • Filmsko remek djelo, svaki put kad ga pogledam odusevi me sa nekon scenom na drugi poseban način...nekako me vraća u djetinjstvo, prikazuje dobre i loše ljudske strane, istrajnost i borbu, utopističku nadu u bolje sutra...

 Potpisujem, jedan od meni najdražih filmova.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Deadpool & Wolverine (2024)

 

Bilo je nekoliko epskih scena u kojima sam uživao. Soundtrack je odličan, savršeno je ukomponiran. Nasmijao sam se nekoliko puta. Međutim, između ostalog, film mi je bio naporan; jedinica i dvojka su mi bolji filmovi. Zašto mi je bio naporan? Zato što nema priču. Jednostavno, spojeni su Deadpool i Wolverine jer obojica sudjeluju u makljažama i imaju sposobnost regeneracije. Sama poanta filma je prikaz borbe između ta dva lika (po defaultu njihove borbe moraju biti odlične). Primjerice, Logan mi je puno bolji film, a sam Wolverine mi je pet puta bolji u Loganu; ovaj je karakterno dosta drugačiji i ne sviđa mi se, iako ga je Jackman odlično odradio. Isplati se pogledati, ali ja sam očekivao nešto sasvim drugačije i kompleksnije.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Deadpool & Wolverine (2024)

 

Bilo je nekoliko epskih scena u kojima sam uživao. Soundtrack je odličan, savršeno je ukomponiran. Nasmijao sam se nekoliko puta. Međutim, između ostalog, film mi je bio naporan; jedinica i dvojka su mi bolji filmovi. Zašto mi je bio naporan? Zato što nema priču. Jednostavno, spojeni su Deadpool i Wolverine jer obojica sudjeluju u makljažama i imaju sposobnost regeneracije. Sama poanta filma je prikaz borbe između ta dva lika (po defaultu njihove borbe moraju biti odlične). Primjerice, Logan mi je puno bolji film, a sam Wolverine mi je pet puta bolji u Loganu; ovaj je karakterno dosta drugačiji i ne sviđa mi se, iako ga je Jackman odlično odradio. Isplati se pogledati, ali ja sam očekivao nešto sasvim drugačije i kompleksnije.

 Da, lošiji je od prethodna dva, ali mi je bio dovoljno zabavan da ne žalim odlaska u kino. Odlična akcija, humor na očekivanoj razini, povratak nekih (pra)starih likova, ali daleko od toga da nema velikih nedostataka. Pola sata je predug, općenito zaplet, rasplet, glavni villian nisu na nekoj pamtljivoj razini. Nije da sam očekivao neku posebnu kompleksnost radnje jer to nije jači dio niti prethodnika, ali vidjelo se da nisu baš imali pravu ideju kamo sa pričom. Wolverine je meni bio dobar jer nisam znao što očekivati nakon njegovog kraja u Loganu. Ima solidan arc i sve ove emotivnije scene u pravilu padaju na njegova leđa što Jackman s lakoćom odrađuje. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

kako kazu u seriji - nothing good happens after 2 A.M.

 

Zasto sam mislio, u spomenuto doba noci, da je dobra ideja pogledati film nazvan "Amityville vibrator".

 

Vjerovatno zato sto sam ocekivao neku zezanciju, parodiju, mozda ne klase "Scary movie" ili slicno, ali, barem nesto.

 

Ono sto sam dobio je 66 minuta i 6 sekundi... necega. No, da ne trcim...

 

Dakle, ne bas tako mladjahna zenskica sa svojom takodjer ne mladjahnom prijateljicom, na dvorisnoj rasprodaji kupi vibrator. Logicno. Ali, ne zna da je vibrator uklet. I ne samo uklet, koristenje istoga te pretvara u ni manje ni vise nego Sotoninu seks igracku.

 

Kad su ga vec kupile, red ga je i koristiti. I tu sad imamo glavninu filma gdje se njih dvije "igraju", medjusobno, pojedinacno. Jesam spomenuo da vibrator govori? Aha. Paralelno s time pratimo i pricu o dvoje istrazivaca paranormalnog, koji, kakti, zele neutralizirati spomenuti vibrator, ali u stvarnosti samo sjede i vode besmislene razgovore, uz real time footage kako napuseni tumaraju sumom. Slow motion.

 

I dok se ove prve dvije trpaju vibratorom, pojavljuje se i glavni muski lik, ali on je u stvari lutak. S penisom. Posto je steta da se baci, imamo i jedan autenticni straight seks....sa lutkom. Ok....

 

Naravno, posto je ovo ipak 666 extended bluray director's cut, imamo i casnu. koja radi ono sto casne bas i ne rade (jelte), sve dok ne zavrsi s vibratorom u glavi. Doslovce. I tako, red seksa, red krvi i umlacivanja, i gotov film.

 

Treba li naglasavati da je ovo toliki trash (sto nije nuzno lose), toliko besmisleno, film bez radnje, bez dijaloga, bez icega, osim close up-ova zenskih (a ponesto i muskih) spolnih organa. E sad, prije nego sto potrcite skinuti ovo, fair warning.

 

Zenske glumice su ono.... politicki korektno, ljepota je u oku promatraca, sve zene su lijepe, osim sto ove to NISU. Dobro, mozda netko i voli oversized XXXL+ junkie white trash primjerke, jedina glumica koja donekle lici na nesto je ona zakopcana i obucena, uz kratkotrajni titty flash, te poprilicno detaljnu scenu kada spomenuti lutak opci s njenim iznutricama....ali, to je vec kraj filma....

 

Specijalni efekti su radjeni uz pomoc duct tape, kecapa i parizera. I to ne onog finog parizera, poli ili piko, neee, pricam o onom smrdljivom pola parizer pola soja sto se prodaje na kile u lokalnoj zivodernici....

 

Sokantno, provokativno, bolesno, poremeceno, sve bi to mogli biti epiteti uz ovaj film, da sve skupa nije toliko besmisleno, bezveze, dosadno.... ili barem da su komadi bolji....

 

Ovako...nothing good happens after 2 A.M.

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Damire ovo tvoje iskustvo me podsječa na prvo gledanje Taxidermije nakon što sam u jako pijanom stanju upalio tv nakon izlaska u grad oko 3u jutro....nisam ni sam onda znao da sam bio svjedok jednom remek djelu 

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ahahahaha još ti je samo falila, kako kolega gore kaže, "truba"  

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nejde sa alkoholom, bude muka 

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://m.imdb.com/title/tt9051908/

 

 

iznenadjujuce dobar film o liku koji 40g radi dosadni uredski posao i onda sazna da ima samo jos 6 mj zivota

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chance00 kaže...

https://m.imdb.com/title/tt9051908/

 

 

iznenadjujuce dobar film o liku koji 40g radi dosadni uredski posao i onda sazna da ima samo jos 6 mj zivota

 

Da, I meni je bio pozitivno iznenadjenje. Nije lako napraviti dobar rimejk jednog od najboljih Kurosawinih filmova, ali kad imas nobelovca kao scenarista i odlicnog Billa Nighya sve je moguce.

 

 

The Damned United (2009)

 

Biopic o Brianu Cloughu, kontroverznom engleskom manageru, s naglaskom na kratko vrijeme koje je proveo na celu Leedsa. Michael Sheen ubio ulogu, preporuka za sve ljubitelje nogometa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2024 9:11 (geronimo4661).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sound of Freedom (2023)

 

Film sam pogledao zbog pozitivnih kritika; na Rottenu ima 57% od strane kritičara i 99% od publike. Ovaj put sam ipak bliži mišljenju kritike. Iako je film tehnički dobro snimljen, gluma mi je djelovala pomalo neuvjerljivo. Tema je teška, ali film me nije posebno dirnuo zbog glume i scenarija koji su mi dosta kliše.

 

Citiram Salvadora Dalíja:

Prvi čovjek koji je usporedio djevojčine obraze s ružom bio je očito pjesnik, a prvi koji je to ponovio bio je vjerojatno idiot.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice