Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.553.322
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...

eternal sunshine je definitivno jedan od najvećih mindfuckova..

12 majmuna,prestige su bolji 

Repent the end is near!
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Primer?
Memento?
Upstream Color?
The Prestige?
Brazil?

...

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Scarfaceee kaže...
nixass kaže...

eternal sunshine je definitivno jedan od najvećih mindfuckova..

12 majmuna,prestige su bolji 

naravno, svatko ima svoje favorite..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

About Time (2013) - zanimljiva znanstveno romantična komedija o liku koji otkrije da svi njegovi muški članovi mogu putovati kroz vrijeme u prošlost. Fora film za pogledati sa ljepšom polovicom.

 

7,5/10

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
16 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Lawnmower Man (1992)imdb

A simple man is turned into a genius through the application of computer science.

 

Lord of Illusions (1995)imdb

During a routine case in L.A., NY private investigator Harry D'Amour stumbles over
members of a fanatic cult, who are waiting for the resurrection of their leader Nix.
13 years ago Nix was calmed down by his best trainee Swann. In the meantime Swann is advanced
to a populary illusionist like David Copperfield

13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ultimativni mindfuck filmovi:

 

Mulholland Dr. i Inland Empire.

 

Ne mogu vam ih opisati, jednostavno ih pogledajte. 

 

Note: dosta su dugacki, posebno Inland Empire (traje 3h).

http://make-everything-ok.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Phill kaže...

Ultimativni mindfuck filmovi:

 

Mulholland Dr. i Inland Empire.

 

Ne mogu vam ih opisati, jednostavno ih pogledajte. 

 

Note: dosta su dugacki, posebno Inland Empire (traje 3h).

Mogu ja opisati Malholand Drajv.

 

Neuspjeli pokušaj zamatanja neke neuspješne serije u dobar film. Ono što je ispalo je ipak ok, ali nipošto za uzdizanje na neki pijedestal.

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao dva filma ovih dana:

 

Captain Phillips (2013)

 134 min  -  Adventure | Biography | Drama 

 

Atmosferično i zanimljivo sa mrcinom od glumca, Hanksom. Taj čovjek tako dobro glumi i prenosi emocije da nemam riječi. Film ne bi upola bio dobar da on ne tumači glavnu ulogu. Film ko film je izuzetno zanimljiv jer malo tko zna i prati šta se dešava tim trgovačkim brodovima.

Film prikazuje dva svijeta koja se sukobljavaju i kako taj sukob završava. Glorifikacija 'murrice nije pretjerana, iako lik koji tumači vođu Seal teama ima nevjerovatno jaki američki naglasak tako da se ipak pokaže da je 'murrica tu i nema zayebancije snjom.

Napet i zanimljiv te finalna scena u sick bayu kad ga doktorica pregledava i kad Hanks pukne, ta scena te dotuče i sumira emocije koje se nakupljaju kroz film. Snažan i kvalitetan uradak vrijedan ogleda i dobrog razmišljanja te istraživanja same teme.

 

8.4/10

 

Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013)

 95 min  -  Animation | Comedy | Family 

 

I jedan animirani sa curom. Čisti gušt. Crtić je odličan nastavak jedince koju sam isto sa guštom pogledao. Radnja predvidljiva, ali likovi su super, pogotovo sve one životnije od voća i cijela džungla.Posebno fantastičan mi je lik napucanog policajca kojem glas daje Terry Crews i scena sa: GEt back in there tear!! Tu sam umro od smijeha.

Sve u svemu jedan odličan animirani i kojem će te se opustiti i uživati. Svakako pogledati sa djecom ako ih imate, a i super je sa curom pogledati, velim smijeh zagarantiran.

 

8.0/10

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...
Phill kaže...

Ultimativni mindfuck filmovi:

 

Mulholland Dr. i Inland Empire.

 

Ne mogu vam ih opisati, jednostavno ih pogledajte. 

 

Note: dosta su dugacki, posebno Inland Empire (traje 3h).

Mogu ja opisati Malholand Drajv.

 

Neuspjeli pokušaj zamatanja neke neuspješne serije u dobar film. Ono što je ispalo je ipak ok, ali nipošto za uzdizanje na neki pijedestal.

krivo, ono što je bio napola snimljen pilot serije, zbog prekida financiranja od strane studija, postao je pristojan film.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...
Onjegin kaže...
Phill kaže...

Ultimativni mindfuck filmovi:

 

Mulholland Dr. i Inland Empire.

 

Ne mogu vam ih opisati, jednostavno ih pogledajte. 

 

Note: dosta su dugacki, posebno Inland Empire (traje 3h).

Mogu ja opisati Malholand Drajv.

 

Neuspjeli pokušaj zamatanja neke neuspješne serije u dobar film. Ono što je ispalo je ipak ok, ali nipošto za uzdizanje na neki pijedestal.

krivo, ono što je bio napola snimljen pilot serije, zbog prekida financiranja od strane studija, postao je pristojan film.

ULTIMATIVNI mindfuck film je The Holy Mountain iz 1973. Bolesno, bolesno, bolesno... redatelj i čitava ekipa koja je radila film kao da su bili na teškim tripovima, gljivama, čem već... A film je odličan, posebno kraj, ako niste - pogledati! Zna netko ultimativniji mindfuck? :D

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
drexcya kaže...
nixass kaže...
Onjegin kaže...
Phill kaže...

Ultimativni mindfuck filmovi:

 

Mulholland Dr. i Inland Empire.

 

Ne mogu vam ih opisati, jednostavno ih pogledajte. 

 

Note: dosta su dugacki, posebno Inland Empire (traje 3h).

Mogu ja opisati Malholand Drajv.

 

Neuspjeli pokušaj zamatanja neke neuspješne serije u dobar film. Ono što je ispalo je ipak ok, ali nipošto za uzdizanje na neki pijedestal.

krivo, ono što je bio napola snimljen pilot serije, zbog prekida financiranja od strane studija, postao je pristojan film.

ULTIMATIVNI mindfuck film je The Holy Mountain iz 1973. Bolesno, bolesno, bolesno... redatelj i čitava ekipa koja je radila film kao da su bili na teškim tripovima, gljivama, čem već... A film je odličan, posebno kraj, ako niste - pogledati! Zna netko ultimativniji mindfuck? :D

skinuo sam to sestri nedavno, ne znam jel bi se smijao ili plakao :D

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fantastican film, preporuka za pogledati!

Kako se nekad igralo, kako su ljudi igrali za sebe ne za druge, ne za novac!

 

Montevideo, vidimo se!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

može preporuka nekog zimskog, horora, trilera. Da je zimski ugođaj, kao tipa black cadillac (2003), transibirska pruga smrti, night train (2007) btw. preporuka za sva 3, obavezno gledati kasno navečer u toploj sobi, zabava zagarantirana. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 0:25 (razer1911).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
razer1911 kaže...

može preporuka nekog zimskog, horora, trilera. Da je zimski ugođaj, kao tipa black cadillac (2003), transibirska pruga smrti, night train (2007) btw. preporuka za sva 3, obavezno gledati kasno navečer u toploj sobi, zabava zagarantirana. :)

Fargo i Let The Right One In.

Da je danas živ imao bi 169 godina.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
VirtUoso kaže...
razer1911 kaže...

može preporuka nekog zimskog, horora, trilera. Da je zimski ugođaj, kao tipa black cadillac (2003), transibirska pruga smrti, night train (2007) btw. preporuka za sva 3, obavezno gledati kasno navečer u toploj sobi, zabava zagarantirana. :)

Fargo i Let The Right One In.

Zahvaljujem kapetane :)

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

let the right one in gledaj orginal nemoj slucajno skinut americku verziju, orginal je genijalan.

imas i onu zombi komediju, dead snow.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

let the right one in gledaj orginal nemoj slucajno skinut americku verziju, orginal je genijalan.

imas i onu zombi komediju, dead snow.

dead snow sam gledao, par stranica prije sam ga i preporučio.. ako imaš još nešta na tipu wind chill ako se sjetiš, napiši.

12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Wolf of Wall Street  - Jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledao.

 

10/10

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jedan od boljih "zimskih" filmova "The Fearless Vampire Killers" iako malo drugačijeg žanra od ovih ranije nabrojanih {#}

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chaselol kaže...

Fantastican film, preporuka za pogledati!

Kako se nekad igralo, kako su ljudi igrali za sebe ne za druge, ne za novac!

 

Montevideo, vidimo se!

Inaće ovo kao film valjda treće sezone, ali prije toga su bile serije. Ima  već 2 sezone vani, a treća će uskoro. Bile su te serije na RTL preko ljeta. Mislim da isto tako ima i film napravljen od prve dvije sezone.

 

Montevideo, Bog te video! ti se zove serija

11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

eto doašo red i na wolfa pa da kažem što mislim o njemu. film je već prije gledanja bio razvikan pa sam se bojao da ću previše očekivati i da neću biti objektivan, i možda i je tako, jer film mi nije za deset. odlična gluma di caprija i hilla, tu nema greške, dobre gole pize s margot robbie na čelu te kolone iako nije bila gola. tulumi, droga i hedonizam na najvišoj razini, sve je to isto super i lijepo za vidjeti. priča po istinitom događaju i dinamika s kojom je to prikazano, opet sve štima. a opet, nekako mi film nije za više od osmice, nešto mi u svemu nedostajalo da bude film kojeg želim odmah opet pogledati, tako da eto, 8/10 plafon. 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jack Sparrow kaže...

Inaće ovo kao film valjda treće sezone, ali prije toga su bile serije. Ima  već 2 sezone vani, a treća će uskoro. Bile su te serije na RTL preko ljeta. Mislim da isto tako ima i film napravljen od prve dvije sezone.

 

Montevideo, Bog te video! ti se zove serija

Da, napravili su seriju od toga, dosta prosireno i objasnjeno do detalja.
Ja nisam licno gledao seriju ali sam cuo dosta pozitivnih komentara, gledao sam film prvi dio i sinoc drugi i odusevio sam se! Malo je takvih filmova danas realno! Cista desetka! 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam The wolf of wall Street - http://www.imdb.com/title/tt0993846/?ref_=nv_sr_1 , dugo nisam pogledao ovakav film,vjerovatno je radjeno po istinitom dogadjaju svidio mi se totalno znaci jer odavno nisam pogledao nesto ovako nesto sto ima svoj stil , fazon :D, moze 8/10 i ako tu fali jos neceg da bi ga upotpunilo :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
chaselol kaže...

Fantastican film, preporuka za pogledati!

Kako se nekad igralo, kako su ljudi igrali za sebe ne za druge, ne za novac!

 

Montevideo, vidimo se!

gdje se to da pogledati, ne mogu naći?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Rizi kaže...

Pogledao sam The wolf of wall Street - http://www.imdb.com/title/tt0993846/?ref_=nv_sr_1 , dugo nisam pogledao ovakav film,vjerovatno je radjeno po istinitom dogadjaju svidio mi se totalno znaci jer odavno nisam pogledao nesto ovako nesto sto ima svoj stil , fazon :D, moze 8/10 i ako tu fali jos neceg da bi ga upotpunilo :D

Zasto neko govori da je film +18? Nisam ga jos pogledao pa pitam..

Repent the end is near!
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Scarfaceee kaže...
Rizi kaže...

Pogledao sam The wolf of wall Street - http://www.imdb.com/title/tt0993846/?ref_=nv_sr_1 , dugo nisam pogledao ovakav film,vjerovatno je radjeno po istinitom dogadjaju svidio mi se totalno znaci jer odavno nisam pogledao nesto ovako nesto sto ima svoj stil , fazon :D, moze 8/10 i ako tu fali jos neceg da bi ga upotpunilo :D

Zasto neko govori da je film +18? Nisam ga jos pogledao pa pitam..

vjerojatno zbog kolicine golih scena, droge, psovki itd.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
pirireis kaže...
chaselol kaže...

Fantastican film, preporuka za pogledati!

Kako se nekad igralo, kako su ljudi igrali za sebe ne za druge, ne za novac!

 

Montevideo, vidimo se!

gdje se to da pogledati, ne mogu naći?

Tek je dosao u kina, znaci piraterija nece jos dugo sigurno!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

aa, ok, čekam onda :)

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
razer1911 kaže...

može preporuka nekog zimskog, horora, trilera. Da je zimski ugođaj, kao tipa black cadillac (2003), transibirska pruga smrti, night train (2007) btw. preporuka za sva 3, obavezno gledati kasno navečer u toploj sobi, zabava zagarantirana. :)

http://www.imdb.com/title/tt0084787/?ref_=nv_sr_2

The Thing (1982)

morrisoN
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dallas Buyers Club http://www.imdb.com/title/tt0790636/?ref_=nv_sr_1  Jedan od onih filmova di se vise prica o filmu s aspekta 'preobrazaja' glumca (u ovom slucaju glumaca) nego sto bi da su izabrani akteri vec 'naturalne' odgovarajuce konstitucije.Malo je postalo pomodno tempirati ovakve ekstreme uoci oskara no sto je tu je.Sami film je neka prilagodjenja verzija stvarnog udara Hiva u SAD-u pa i svijetu.Pocetno nesnalazanje, predrasude, farmaceutska industrija, homoseksualnost neke se od okosnica motiva ovog filma.Neznam dali je bio cilj ili nespretnost, ali ispalo je na kraju neocekivano za holivud politicki nekorektno da je hiv 'kuga' homoseksualaca, naravno postoji filmska opreka u vidu glavnog junaka, macho kaoboja no on vise djeluje ko iznimka koja potvrdjuje pravilo.Glede sam glume i tehnikalije filmu se nema sta zamjeriti.Po spagi film bez mane u realizaciji, ali meni i bez nekog faktora x da bi opravdo hvalospjeve.Svak prema vlastitom nahodjenju

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice