Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.550.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fila2208 kaže...
većini ekipe se ne sviđa jer su mislili da će se 2 sata smijati do suza, a to nije to.

Kao da se na hangover čovjek može smijati 2 sata. Nekoliko smiješnih i zanimljivih scena, a sve ostalo- šuplje.

Why so serious?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
lmutak kaže...

Alien Abduction: Incident in Lake County

 

 

Odlican slabo poznati film sa vanzemaljcima........max preporuke..

Pogledao ovo, jedva se natjerao izdržati do kraja. Film je napravljen u hoax fazonu, s pokretnom kamerom koju drži jedan od sudionika čitavo vrijeme, koncept viđen u Blair Witch Project i nekoliko drugih filmova. Sve u ovom filmu je loše, ama baš sve, ovo bih mogao preporučiti isključivo teškim fanovima UFO tematike.

 

Tvoj komentar je očito previše subjektivan, "max preporuke" za ovaj film je jako pogrešno.

★ Osobne web stranice: ivan-galgoci.from.hr
12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ja sam sinoc pogledao last vegas i iskreno film je sasvim ok

nema logike usporedjivat sa hangoverom samo sto je las vegas lokacija

hangover prvi je itekako zabavniji film ali i ovaj me stvarno par puta dobro nasmijao i ocjena je 7/10 od mene i vrijedi pogledat,jer inace u posljedne vrijeme sve losi filmovi izlaze i nerviraju me kao npr gravity sto je raja nahvalila a ono obicno sranje barem meni NO HATE ljudi

sad planiram pogledat captain phillips jer raja govori da je tom hanks na nivou ko i uvijek :)

 

11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

last vegas - douglas mi nikad nije bio neka legenda, kevin kline je dobar glumac ali legenda nikako, ostaju de niro i freeman. i dok je de niro zadnjih godina snimao svakavke gluposti i time si narušavao imiđ, ipak je uspio zadržati dio karizme za razliku od operiranog i botoksiranog pacina. tako da me jedino freeman čudi što je glumio ovako glupau ulogu u ništa manje glupavom filmu. otrcane fraze i fore koje su ti likovi na svoje ime trebali izvuči i učiniti ih boljim nego kad bi to netko od nas izgovorio. uostalom, probajte tih par fora negdje isprobati pa ćete vidjeti reakcije. sve u svemu kako sam i predviđao za taj film, 5/10

 

the invetion of lying - evo da nadodam kad smo već kod komedije ovaj film. nisam ga sad gledao, ali uzimam ga za primjer komedije s mozgom koja se sprda s društvom i religijom, a ne samo banalne floskule. ali ja sam uvijek bio freak za takvim humorom i nekom skrivenom forom a ne padom na koru banane.

 

the hunger games: catching fire - za razliku od prvog dijela koji me dosta razočarao, ali samo zato što sam previše očejkivao a ne što je film toliko loš, drugi me je zato ugodno iznenadio. možda je to baš zbog tog sindroma velikih očekivanja ili nenadanja pa ugodnog iznenađenja, ali dojam je da je ovaj dio puno ozbiljniji i napetiji, te prilikom završetka daje onaj osjećaj želim još gledati i baš me zanima što će dalje biti. sve u svemum 8/10 (ovih osam malo klima ali eto)

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 16:33 (pirireis).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gran Torino - Odlilna drama o jednom starcu koji pod ujtecajem greski iz proslosti je jako povucen i voli da bude sam te drzi distancu prema ostlaim ljudima, te ga dosta toga nervira. . . Odlcina gluma, likovi ekstra karakterizirani. Ocjena 9/10

dzix
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dzelo kaže...

Gran Torino - Odlilna drama o jednom starcu koji pod ujtecajem greski iz proslosti je jako povucen i voli da bude sam te drzi distancu prema ostlaim ljudima, te ga dosta toga nervira. . . Odlcina gluma, likovi ekstra karakterizirani. Ocjena 9/10

jedan od rijetkih filmova koji me je stvarno rastužio 

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
intel97 kaže...
dzelo kaže...

Gran Torino - Odlilna drama o jednom starcu koji pod ujtecajem greski iz proslosti je jako povucen i voli da bude sam te drzi distancu prema ostlaim ljudima, te ga dosta toga nervira. . . Odlcina gluma, likovi ekstra karakterizirani. Ocjena 9/10

jedan od rijetkih filmova koji me je stvarno rastužio 

U isto vrijeme si tužan ali i sretan. Vrhunski film ali što drugo i očekivati od Clinta.

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledah Wall Street Wolfa i Cpt. Philiphsa nedavno, neda mi se pisat eseje pa ukratko.

 

WSW - Zakon film, 3 sata proletjela u čas ( doduše mogli su ga malo skratiti ), gluma na razini, priča, razvoj iste, likovi, scene drogiranja ( ono s tabletama i telefonom je jedna od najjačih scena modernih filmova ) sve je odlično i na mjestu, preopruka svima.

 

CP - Dobar film, vrhunske izvedbe Hanksa i onog glavnog otmičara, kojem nisam zapamtio ime. Film je napet, naročito u prvom djelu, kasnije se počne malo prenemagati sve skupa, brzo se shvati kako će film završiti ( nisam ni znao da je po istinitoj priči dok nisam pogledao ). Isplati se pogledati, ali moram priznati da sam očekivao malo više.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

bilo bi jako zgodno kad bi prije pisanja filma procitali BAR prethodnu i zadnju stranicu tako da se na istoj stranici u buduće ne nađe 5 istih "preporuka" ....

 

da ne bude OT .... Opravdana sumnja .... 6/10 .... već viđeno, vrlo predvidivo i na trenutke zanimljivo

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jesam li ja jedini kojem se wolf nije svidio, sve osim glume mi je meh, ugasio nakon 2 h, skoro sam zaspao, nema neke radnje posebne, bezveze po mom misljenju

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
juice21 kaže...

bilo bi jako zgodno kad bi prije pisanja filma procitali BAR prethodnu i zadnju stranicu tako da se na istoj stranici u buduće ne nađe 5 istih "preporuka" ....

 

da ne bude OT .... Opravdana sumnja .... 6/10 .... već viđeno, vrlo predvidivo i na trenutke zanimljivo

Sto ljudi sto ćudi, šta ih više preporuči to bolje i korisnije korisniku koji se prenemaže pogledati nešto ili ne. ;)

win4crazzy kaže...

jesam li ja jedini kojem se wolf nije svidio, sve osim glume mi je meh, ugasio nakon 2 h, skoro sam zaspao, nema neke radnje posebne, bezveze po mom misljenju

Nisi, al' si u manjini. :)

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
thuglife kaže...

Nisi, al' si u manjini. :)

rado bi da mi se svidio, ali sam objektivan, obozavam DiCapria, odlicno glumi i svaki mi se njegov film dopada osim titanika, dali sam puno toga propustio zadnjih sat vremena, stvarno vise nisam mogao, sve se vrti oko novca, kako se oni sve vise i vise bogate, kako se drogira i kako hebe

 

sorry u hebenom sam off topicu...

 

 

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Priča se o filmu i glumcima, nismo u OTu, neznam, meni su baš ti detalji sjeli, drogiranja su mi bila urnebesna recimo, gledao sam ga u kinu, kad te ništa ne distraktira ideš za detaljima, moguće da ga nisi dovoljno dobro pratio pa ti nije sjeo... Isto tako, možda ti film jednostavno nepaše i to je to, stvar ukusa, pošteno.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
win4crazzy kaže...
thuglife kaže...

Nisi, al' si u manjini. :)

rado bi da mi se svidio, ali sam objektivan, obozavam DiCapria, odlicno glumi i svaki mi se njegov film dopada osim titanika, dali sam puno toga propustio zadnjih sat vremena, stvarno vise nisam mogao, sve se vrti oko novca, kako se oni sve vise i vise bogate, kako se drogira i kako hebe

 

sorry u hebenom sam off topicu...

 

 

meni je zadnjih sat vremena najbolje.

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Hunger Games: Catching Fire

 

Ne znam koji sam se k tjerao da ovo idem gledati, a pretpostavljao sam da će biti čisto osrednji film. Radnja direkt nastavlja na prijašnji, opet turnir, opet šuma bla bla, prazni emotivni razgovori...

Radnja se komotno mogla fokusirat na revoluciju koju su ostavili za sljedeći film, a radnju ovog staviti u prolog i to je to.

 

Po meni ne zaslužuje 8.2.

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
stickman1 kaže...

The Hunger Games: Catching Fire

 

Ne znam koji sam se k tjerao da ovo idem gledati, a pretpostavljao sam da će biti čisto osrednji film. Radnja direkt nastavlja na prijašnji, opet turnir, opet šuma bla bla, prazni emotivni razgovori...

Radnja se komotno mogla fokusirat na revoluciju koju su ostavili za sljedeći film, a radnju ovog staviti u prolog i to je to.

 

Po meni ne zaslužuje 8.2.

 

Slažem se u potpunosti. Tu nažalost nastupa marketing i zarada.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt1951264/?ref_=nv_sr_1 The Hunger Games : Catching Fire - drugio dio,malo bolji nego prvi ali ništa posebno 7/10

www.youtube.com/007strmi
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

http://www.imdb.com/title/tt1613750/  

Simpatican Avanturisticki film koji ce vas docarati odredenim sarmom. Primjeti se da je  pomalo niskobudgetan, ali ako mozete mu to oprostiti ceka vas poslastica. 9/10

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP R
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
win4crazzy kaže...

jesam li ja jedini kojem se wolf nije svidio, sve osim glume mi je meh, ugasio nakon 2 h, skoro sam zaspao, nema neke radnje posebne, bezveze po mom misljenju

Nisi jedini. Ja jos nisam gledao film, ali cetvorica mojih kolega su isli gledat film i samo jednom je film super, ovoj trojici je film bio razocaranje. Nije im los ali nije to ono sto su mislili. Predugacak im je, ima glupih scena (scena sa avionom i gromom, tako nesto), i rekli su da im je glupo da Scorsese pravi komedije ovakve vrste. Jedan od njih je cak rekao da je imao dojam da gleda Hangover. Hahaha. Ja cu tek pogledati film pa cu ga ocijeniti, Eto, ima vas. Tko zna, mozda se i meni ne svidi ali mislim da hoce.

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
buco2 kaže...
dzelo kaže...

Snatch. - Nakon Lock, Stock and Two Smoking Barrels pogledao i ovaj film. Ova 2 filma imaju tu zajednicku ludu, opustajucu atmosferu te u isto vrijeme  neizvjesni. Uglavnom Snatch. jako kvalitetan film, sa odlicnom glumackom postavom, lud film. Preporuka svima, ocjena: 8.7/10

Pogledaj i Rock'n'rolla ako nisi. Isto Guy Ritchie isti stil.

jel ima jos koji takav film, u takvom stilu?

 

hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Layer Cake, Pulp Fiction, Reservoir Dogs, In Bruges, The Bank Job, Inside Man, Seven Psychopats, Jackie Brown, Trainspotting

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

the secret life of walter mitty - ben stiller me već nekoliko filmova ne uspjeva nasmijati kako treba. kad usporediš ovaj film s primjerice zoolanderom koji je rasturio bolesni svijet mode i isprdao ih na više razina, ali i nekih drugih uradaka, ovo je mlaka komedija s tek par scena koje su onako nasmijele poput one s buttonom. no nije to film koji će posebno zabaviti i nekoga oduševiti, ali eto, može se pogledati kao neko lagano štivo.

 

out of the furnace - dosadno! spora radnja i teška drama nisu nešto što volim gledati, dapače, izbjegavam takve filmove. ali eto pogledao sam ga jer iako znam da woody harelson zna upadati u neke čudne filmove, volim ga kao glumca pa eto pogledah kao što sam jednom prije pogledao there will be blood koji je po tempu i težini drame nalik pomalo, ali lewis ja taj film izvukao na dobro. ali kao što rekoh, ovo je jako sporo, mućno i dosadno.

10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

sve pogledao :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
pirireis kaže...

the secret life of walter mitty - ben stiller me već nekoliko filmova ne uspjeva nasmijati kako treba. kad usporediš ovaj film s primjerice zoolanderom koji je rasturio bolesni svijet mode i isprdao ih na više razina, ali i nekih drugih uradaka, ovo je mlaka komedija s tek par scena koje su onako nasmijele poput one s buttonom. no nije to film koji će posebno zabaviti i nekoga oduševiti, ali eto, može se pogledati kao neko lagano štivo.

 

Ostario je Stiller... Odavno.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

i meni se čini, izgubio je britkost. kad si star ništa ti više nije tako smiješno :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
pirireis kaže...

i meni se čini, izgubio je britkost. kad si star ništa ti više nije tako smiješno :)

Stiler je uvijek bio jedan od onih koji preglume -prosječno netalentovan glumac nesimpatične face koji je nekako upao u holivudski vrh.


Sveukupno ljudi njegove vjere ima 2.1% u USA (6.7 miliona od 313 miliona), a opet, nekako, kojeg god glumca pogledam... Nije da spominjem neke lobije...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 20:18 (Onjegin).
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pa slobodno reci da misliš na židovske lobije jer to je tako. ali s druge strane poznato je da oni stvarno imaju smisla za humor i da su brojni odlični komičari baš oni (da ne nabrajam sad seinfelde i sl.).

a mišljenje o stilleru je za svakog osobno, za mene je imao niz duhovitih filmova koji su se znali sprdati s društvom i ostalim stvarima. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 20:22 (pirireis).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Onjegin kaže...
pirireis kaže...

i meni se čini, izgubio je britkost. kad si star ništa ti više nije tako smiješno :)

Stiler je uvijek bio jedan od onih koji preglume -prosječno netalentovan glumac nesimpatične face koji je nekako upao u holivudski vrh.


Sveukupno ljudi njegove vjere ima 2.1% u USA (6.7 miliona od 313 miliona), a opet, nekako, kojeg god glumca pogledam... Nije da spominjem neke lobije...

ima jako puno ljudi koji nama nesmješne filmove smatraju urnebesnim pa tako da se za te "loše" komedije uvijek nađe publika 

11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

humor je osobna stvar i što je jednom smiješno drugom ne mora biti, ali to ne znači da je to loša komedija, samo stvar osobnog ukusa i ćemu se netko smije.

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pa pogledajte ko je tata Stileru.. eto ko ga je gurao..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice