Iron Maiden

poruka: 187
|
čitano: 70.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...

Najavljen novi album koji bi se trebao pojaviti krajem ljeta Smijeh

 

 

"IRON MAIDEN are pleased to announce that their forthcoming new studio album will be called 'THE FINAL FRONTIER', and is expected be released late summer of this year."

Samo da bude iste kvalitete kao A Matter of Life and Death.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Nadam se da će ovaj najnoviji album "The Final Frontier" biti album vrijedan kupovanja... i bit će. Jer svemir je posljednja granica.

EDIT

I da Iron Maiden ponovno dođe u Hrvatsku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 19:55 (netko_namo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...

Najavljen novi album koji bi se trebao pojaviti krajem ljeta Smijeh

 

 

"IRON MAIDEN are pleased to announce that their forthcoming new studio album will be called 'THE FINAL FRONTIER', and is expected be released late summer of this year."

Koji je ovo vrag? Ako nisam mislio da je to novi album od Motorhead-a i da su napravili neku futurističku pizd*riju s Snaggletooth-om. Htio sam opsovati Lemmy-u sve po spisku i poslati ga u kur*c.

 


Sada kada vidim da je to od Maidena još više psujem i proklinjem. Vratite mi Eddie-a, i riješite se ove futurističke nakaze.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 20:30 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Paolo2612 kaže...

Sada kada vidim da je to od Maidena još više psujem i proklinjem. Vratite mi Eddie-a, i riješite se ove futurističke nakaze.

LoL. Kada Eddie nije bio nakaza?

 

Dajte ljudi prestanite više sa izlizanim i otrcanim izjavama tipa "Žive na staroj slavi".

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...

Najavljen novi album koji bi se trebao pojaviti krajem ljeta Smijeh

 

 

"IRON MAIDEN are pleased to announce that their forthcoming new studio album will be called 'THE FINAL FRONTIER', and is expected be released late summer of this year."

mene najvise veseli ovo special guest dream theater

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
PROTECTOR kaže...
Paolo2612 kaže...

Sada kada vidim da je to od Maidena još više psujem i proklinjem. Vratite mi Eddie-a, i riješite se ove futurističke nakaze.

LoL. Kada Eddie nije bio nakaza?

 

Dajte ljudi prestanite više sa izlizanim i otrcanim izjavama tipa "Žive na staroj slavi".

Po meni je ovo nakaza ili puno lošiji artwork od starog (ne po kvaliteti crteža, nego po ideji). Nigdje nisam izjavio da eddie nije nakaza. Također nisam rekao nigdje da žive na staroj slavi.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 14:42 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Paolo2612 kaže...

 Nigdje nisam izjavio da eddie nije nakaza. Također nisam rekao nigdje da žive na staroj slavi.

Boldani dio se nije odnosio na tebe (jer nisi ti to izjavio) ali bilo je takvih izjava (par stranica prije).

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Paolo2612 kaže...
PROTECTOR kaže...
Paolo2612 kaže...

Po meni je ovo nakaza ili puno lošiji artwork od starog (ne po kvaliteti crteža, nego po ideji).

istina,ni ja kad sam vidio nisam bio siguran jel to uopće Eddie,definitivno je drugačiji,ali meni je važnije da su pjesme dobre (iako je on ipak veliki simbol).

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Nova pjesma!

 

 

više na http://www.ironmaiden.com

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Moje prve impresije: dobra pjesma, al' će bit boljih pjesama na albumu sigurno.

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Ajme,ajme,ajme,ajme!!

Nije loše, sviđa mi se refren, ali kako kolega kaže, bit će i boljih

Ovo taman za zagrijavanje Smijeh

13 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

UP THE IRONS FROM CROATIA velik sam fan maidena pa hvala na ovoj temi Cool

psn: trash98
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
powerslave kaže...

Ajme,ajme,ajme,ajme!!

Nije loše, sviđa mi se refren, ali kako kolega kaže, bit će i boljih

Ovo taman za zagrijavanje Smijeh

Zapravo, meni se isprva nije svidio refren, ali mi je nekako ušlo u uši taj refren. Cijela pjesma je nekako psihodelična i nekakav čudan feeling ima. Mislim, totalno drukčiji stil. Riff je napokon galopirajući, vrlo teškog ritma. Solo nije nešto specijalno, ali taman da se nadopuni.

Btw, evo neke informacije.

Album će izaći 16. 8., album traje 76:35 minuta, a zanimljivo je kako najduža pjesma traje 11 minuti (točnije 10:59), zadnja po redu - When the Wild Wind Blows. A to im je tek drugi put da su preskočili time limit od 10 minuta.

 

1. Satellite 15....The Final Frontier (8:40)
2. El Dorado (6:49)
3. Mother Of Mercy (5:20)
4. Coming Home (5:52)
5. The Alchemist (4:29)
6. Isle Of Avalon (9:06)
7. Starblind (7:48)
8. The Talisman (9:03)
9. The Man Who Would Be King (8:28)
10. When The Wild Wind Blows (10:59)

14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Dobro kaj s naslovnicom?Dečki ne žive na staroj slavi predobri su za to,al daj ajde,el dorado mi nikak ne paše,sam da dođe cijeli album pa ću vidjet onda.Iskreno sam se nadao da će ovo bit jako dobar album al za sad ništa od toga.

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden
Iron Maiden - The Final Frontier Video

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 16:51 (Zdravko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...
Iron Maiden - The Final Frontier Video

 

Dosta mi je dobra pjesma.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Prvi dojam: Refren je odličan i solo je dobar, ali mi se El Dorado više sviđa. Ovdje nekako Bruce Dickinson nije na svom nivou, ali je OK pjesma.

EDIT

Konačni dojam: Pjesma je dobra, ono gore sve stoji, ali, pjesma traje 4 minute u videu, a na albumu traje 8:49. Zasad, El Dorado i Final Frontier mi se sviđaju isto, jedino mi se Final Frontier malo više sviđa zbog soloa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 18:32 (netko_namo).
14 godina
offline
RE: Iron Maiden

osamdesetih su bili dobri a onda su se prodali za pare ,ova glazba što sad sviraju to je u rangu magazina kad mi prijatelji pustu nove albume ja ih popljujem jer su smeće za tinjeđere do 12 godina

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 20:10 (blackalbum).
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Skinuli su video,je li ga itko skinio?

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
blackalbum kaže...

osamdesetih su bili dobri a onda su se prodali za pare ,ova glazba što sad sviraju to je u rangu magazina kad mi prijatelji pustu nove albume ja ih popljujem jer su smeće za tinjeđere do 12 godina

Još jedan "-insert band name here- they were good back at the day, now they suck" metalac, jel

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2010 13:46 (powerslave).
13 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Pozdrav svima!

Vec dosta dugo sam zestoki fan MAIDENA! Dobro krenimo s "najboljom pjesmom Maidena" Po meni to ne postoji. Mislim da ni Mozart nebi izdvojio "najbolju pjesmu Maidena". Sve su njihove pjesme na neki nacin ajmo tako rec JAKE. Nijedna pjesma nije bezveze. Reci cu ovako pjesme koje su mi najvise ostavile dojam i koje pamtim kao najdraze:

Rainmaker, Aces High, The Tooper, Virus, Flight of Icarus, Afraid to Shoot a Strangers, Fear of the dark, Caught Somewere in Time, The Thin Line Between Love and Hate,Blood Brothers, Brave new world, 2 minutes to Midnight, The Wickerman, Run to the hills, The number of the beast....................

I najradje bi htio jos al necu da ne preplavim temu Cool

14 godina
offline
RE: Iron Maiden

Pozz ljudi evo sta sam sam nasao!

http://maidencroatia.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=3712&st=0&sk=t&sd=a

 

Maideni u Hrvatskoj 2011!?

If you squeeze my lizard, ll put my snake on you!
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Novi album je leakao prije par dana, i nakon dugog i temeljitog slušanja, mogu reći da su Maideni napravili odličan album

Nekoliko riječi o pjesmama -

 

1. Satellite 15...The Final Frontier - veoma čudan intro, nastavlja se u rokersku stvar sa zanimljivim solažama, singl totalni

2. El Dorado - ovu ste već čuli, nekima se sviđa, nekima ne, poslušao sam ju (prema mom last.fm profilu) 33 puta dodajmo još nekih 10+ preko mobitela, meni je odlična stvar ^^

3. Mother of Mercy - podsjeća na AMOLAD, počinje lagano, pretvara se u sporiju, moćnu stvar.

4. Coming Home - zanimljiva balada, slična "Out of the Shadows" sa prijašnjeg albuma.

5. The Alchemist - brza, puna energije i harmonije, sa catchy refrenom.

6. Isle of Avalon - pripremite se, ušli smo u prog teritorij Smijeh Egzotična stvar, pri prvim slušanjima bila mi je nekako prazna. Kasnijim slušanjima se promjenila nabolje i to ohoho.

7. Starblind - nedvojbeno jedan od highlighta albuma (uz sljedeće tri stvari), lagano podsjeća na SiT, sa jednom od najboljih solaža koju su Maideni ikad napravili.

8. The Talisman - osobno, najbolja stvar na albumu. Akustični početak, snažan i taman riff sa refrenom gdje Bruce dokazuje svoj nadimak (Air raid siren).

9. The Man Who Would Be King - lagani intro, prčkanje po klavijaturama, catchy refren, ostat će vam u ušima, vjerujte Osmijeh

10. When The Wild Wind Blows - fenomenalan završetak fenomenalnog albuma ^^.

 

Maideni sa FF nastavljaju tamo gdje su stali sa AMOLADOM, prog skladbe, epske pjesme sa prepoznatljivom Maidenovskom izvedbom i teškim riffovima.

Naravno, trebat će vam više slušanja da vam potpuno sjedne, kao i AMOLAD.

Sve u svemu, pristojan uradak koji će zadovoljiti fanove.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.8.2010 12:48 (powerslave).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Rocker kaže...

Pozz ljudi evo sta sam sam nasao!

http://maidencroatia.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=3712&st=0&sk=t&sd=a

 

Maideni u Hrvatskoj 2011!?

Ja mislim da je to turneja s Dream Theaterom pa bi trebali i do nas doći.Volio bih na to, meni dvije najdraže grupeOsmijeh

This world is spinning around me, this world is spinning without me, every day sends future to past, every breath leaves one less to my last - DT
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

When the Wild Wind Blows je nešto najljepše što sam čuo u svom životu. The Alchemist i Satelitte 15... The Final Frontier su isto odlični.

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

When the Wild Wind Blows je i meni nešto prekrasno, slušam ju otkada je izašla non stop :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...

When the Wild Wind Blows je i meni nešto prekrasno, slušam ju otkada je izašla non stop :D

Meni se na početku nije sviđala, a sad mi je uz Coming home najdražaSmijeh

This world is spinning around me, this world is spinning without me, every day sends future to past, every breath leaves one less to my last - DT
15 godina
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...

When the Wild Wind Blows je i meni nešto prekrasno, slušam ju otkada je izašla non stop :D

Potpisujem..... kad god sjednem u auto, When the wild wind blows se stavlja na početak i deri...... 

 

Strašno dobra pjesma, baš po mom ukusu.

I rather like the restless nights
13 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Onda na pocetku When the wild wind blow-a sam znao da cu ju preslusati jos bar 60etak puta

Predobra pjesma Iznenađen

 

EDIT-

Posluso cijelu i hiptnoziran sam Sramim se

Draga, ako citas bilo kojim slucajem nesta na ovom forumu, i naletis na moji post, znaj da jos uvjek zivim za tebe i da te neopisivo volim :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 12:07 (Cobanac).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice