Iron Maiden

poruka: 187
|
čitano: 71.054
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

ja volim metal i rock ali ova grupa nije moj stil nisu mi bas ne mrzim ih ali...

narodnjaki su SHIT!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
The Geek kaže...

Midene sam počeo slušati zahvaljujući mojemu ocu koji je stari metalac prije nekoliko godina. prva pjesma koju sam ikada čuo je bila ''can i play with madness'' i odmah mi se svidjela, otac je to primjetio i našao album ''the number of the beast'' i to je postao moj omiljeni album za sva vremena.  nakon toga smo vezama nabavili sve albume. moji mi prijatelji koji nikada u životu nisu čuli maidene govore dasu maideni satanisti, ja im se samo nasmijem u facu i kažem im da poslušaju par pjesma i neka mi se onda ispričajuCool. Maidenove pjesme imaju ono nešto zbog čega te prođu trnci kad ih poslušaš i ostaju ti u pamćenju.

  Slušam neke pjesme od Maidena. Šta nije Number of the Beast sotonistička?

Normal's overrated!
15 godina
offline
RE: Iron Maiden
Horagio kaže...
The Geek kaže...

Midene sam počeo slušati zahvaljujući mojemu ocu koji je stari metalac prije nekoliko godina. prva pjesma koju sam ikada čuo je bila ''can i play with madness'' i odmah mi se svidjela, otac je to primjetio i našao album ''the number of the beast'' i to je postao moj omiljeni album za sva vremena.  nakon toga smo vezama nabavili sve albume. moji mi prijatelji koji nikada u životu nisu čuli maidene govore dasu maideni satanisti, ja im se samo nasmijem u facu i kažem im da poslušaju par pjesma i neka mi se onda ispričajuCool. Maidenove pjesme imaju ono nešto zbog čega te prođu trnci kad ih poslušaš i ostaju ti u pamćenju.

  Slušam neke pjesme od Maidena. Šta nije Number of the Beast sotonistička?

 Ne! Ona je mene čak štoviše naucila da trebam vjerovati u Boga i ne bojati se đavla, jer Bog postoji, no treba ju razumijeti kako bi se to shvatilo!

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
15 godina
odjavljen
offline
Iron Maiden

Maideni... Jedna od mojih najdražih grupa... Od prvog srednje.. Frendica pusti Fear of the dark... Od tad su na mojoj playlisti.. Sad upravo svira Wicker man a meni naj pjesma je "Can i play with madness"... Powerslave je isto predobra..

 

Da nema Maidena i Metallice, vjerojatno bi bio na narodnjacima, ko 90% mojih frendova...

 

EDIT: vidim da Garfield-LŠ opet dijeli TDove svima... Nevinašce

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2009 19:11 (Sum_of_all_fears).
16 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Ja sam isto zavolio Maidene od Fear Of The Dark-a. Većini ljudi je to upravo prva pjesma koju su čuli :D Can I Play With Madness je odlična, moj prijatelj koji isto sluša metal veli da nikad za nju nije čuo, a meni je među najdražima!

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden
Ponekad ih poslušam.Aces high,Fear of the dark i Out of shadows su mi omiljene!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

  Slušam neke pjesme od Maidena. Šta nije Number of the Beast sotonistička?

 

 

ne nije sotonistička.Pjesma je nastala nakon noćne more Steve Harrisa i to su oni davno demantirali...uostalom uvodni stihovi su pokupljeni iz Biblije,zar je i Biblija onda Sotonistička knjiga?

15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Evo jedan link

http://www.ironmaidencommentary.com/?url=why&lang=eng&link=features

 

How long on this longest day, 'til we finally make it through?
16 godina
offline
Iron Maiden

Kod maidena svaka pjesma prica nekakvu pricu... Run to the hills npr, fear of the dark i tako dalje... ako poslusate rijeci vidit cete da je svaka pjesma zapravo nekakva prica, a ne samo da napune kvotu od 4 kitice i 2 refrena...

I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Zdravko kaže...

  Slušam neke pjesme od Maidena. Šta nije Number of the Beast sotonistička?

 

 

ne nije sotonistička.Pjesma je nastala nakon noćne more Steve Harrisa i to su oni davno demantirali...uostalom uvodni stihovi su pokupljeni iz Biblije,zar je i Biblija onda Sotonistička knjiga?

Ispričavam se, ako sam pogriješio jer ih ne slušam dugo tako da ne znam puno o njima. Ovo shvatite kao pitanje, a ne kao kritiku.

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Najbolji bend ikad. Čudno je to što i 28 godina (budimo iskreni, 33 godine) Iron Maiden još uvijek može napraviti spektakl kakav je neviđen. E da, Iron Maidenovci ne bi bili (toliko) uspješni da nema Eddieja. Eddie je najbolja maskota ičega kojeg sam vidio. Šteta što je Eddie ostao bez kose nakon The Number of the Beast albuma. Najbolje pjesme su mi: The Number of the Beast, Hallowed Be Thy Name, Trooper, Prowler (solo u ovoj pjesmi je nešto najuzbudljive ikad, baš te ono napumpa adrenalinom), Fear of the Dark (ujedno i prva Maidenova pjesma koja me zakačila za Maidene), Run to the Hills (prva Maidenova pjesma koju sam čekao), Flight of the Icarus... A sada uglavnom slušam Powerslave i Bring your Daughter to the Slaughter (jeste li znali da je ova pjesma osvojila nagradu najgore pjesme na 10. Zlatnoj Malini kao pjesma u filmu Nightmare on Elm Street 5)

16 godina
offline
Iron Maiden

Evo da i ja dam svoj glas Maidenima, za mene ponajbolji band ikada.

Bio 3 puta na koncertima, nadam se jos bar 2 puta ako zena i dica dopuste :)

madafaka
15 godina
offline
Iron Maiden

Fan Maidena sam od daleke 96.zaljubljen do usiju od prvih taktova run to the hillsa koji mi je ujak pustio...a dalje je sva samo islo svojim tokom....hehe  Hallowed by the name,rime of  the ancient mariner, transylvania , wrathchild... to tame a land, i jos mnogo pjesmama ali live stvari su jos bolje......

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Horagio kaže...
Zdravko kaže...

  Slušam neke pjesme od Maidena. Šta nije Number of the Beast sotonistička?

 

 

ne nije sotonistička.Pjesma je nastala nakon noćne more Steve Harrisa i to su oni davno demantirali...uostalom uvodni stihovi su pokupljeni iz Biblije,zar je i Biblija onda Sotonistička knjiga?

Ispričavam se, ako sam pogriješio jer ih ne slušam dugo tako da ne znam puno o njima. Ovo shvatite kao pitanje, a ne kao kritiku.

Nemaš se zašto ispričavat,ti si pitao ja odgovorio :)

Ako te još nešto zanima slobodno pitaj.

 

 

 

Maidene slušam 12-13godina i još mi nisu dosadili,nadam se da i neće nikad :) i ja sam bio na tri koncerta.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2009 18:47 (Zdravko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

Meni su oni super, imam nekoliko njihovih albuma i stvarno su dobri.

Najdraza mi je Run to the Hills.Smijeh

 

 

PS ne znam zasto Garfield-LŠ  svima stavlja palac dolje?Izlanuo se

Ako ne volis tu glazbu nisi trebal niti davati palac dolje

 

METALLICA!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
uljez kaže...

Meni su oni super, imam nekoliko njihovih albuma i stvarno su dobri.

Najdraza mi je Run to the Hills.Smijeh

 

 

PS ne znam zasto Garfield-LŠ  svima stavlja palac dolje?Izlanuo se

Ako ne volis tu glazbu nisi trebal niti davati palac dolje

 

Pa Garfield ima svoje mišljenje, ja poštujem svačije, ako ne sluša nek slobodno stavi palac dolje.

Samo nebi htio da bude komentara o sotonizmu i ostalim stvarima jer je to stvarno glupo, a sotonistima ce ih prozvat samo osoba koja nikada nije slusala njihovu glazbu.

How long on this longest day, 'til we finally make it through?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
powerslave kaže...
uljez kaže...

Meni su oni super, imam nekoliko njihovih albuma i stvarno su dobri.

Najdraza mi je Run to the Hills.Smijeh

 

 

PS ne znam zasto Garfield-LŠ  svima stavlja palac dolje?Izlanuo se

Ako ne volis tu glazbu nisi trebal niti davati palac dolje

 

Pa Garfield ima svoje mišljenje, ja poštujem svačije, ako ne sluša nek slobodno stavi palac dolje.

Samo nebi htio da bude komentara o sotonizmu i ostalim stvarima jer je to stvarno glupo, a sotonistima ce ih prozvat samo osoba koja nikada nije slusala njihovu glazbu.

jedno je staviti palac dolje na jedan post, ali na bas na svaki post- to je pretjeranoNeodlučan

METALLICA!!!
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Up the irons!Maidenovac sam od 2.razreda osnovne otkad mi je brat prvi put pustio run to the hills.

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

meni osobno najbolji bend ikada napravljen. nažalost nisam bio u splitu, i jako zalim zbog toga, ali ako ikada dođu opet tu negdje, definitivno idem. najbolji album: killers, najbolje pjesme: RAINMAKER i Wrathchild :)

May The Earthmother walk with you.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Nisam ni ja bio u Splitu, i nadam se da ce Slaven Bilic nagovorit Stevu 'Arrisa o povratku u HrvatskuSmijeh

 

 

How long on this longest day, 'til we finally make it through?
14 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

evo par od mene:

   - the nomad

   - out of the silent planet

   - the thin line between love and hate

\m/

fleško
16 godina
offline
Iron Maiden

Sta da kazem, zivim blizu Poljuda pa sam naravno bio na tom koncertu Smijeh

 

madafaka
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Evo, kupio sam A Matter of Life and Death i odličan album. Iron Maiden se izgleda još drži, i to jako dobro.

Mojih Top 5 pjesama (koje vam i preporučam da poslušate):

  1. Reincarnation of Benjamin Breeg
  2. The Longest Day
  3. For the Greater Good of God
  4. Different World
  5. The Pilgrim
16 godina
offline
Iron Maiden

Sad sam prvi puta poslušao Fear of the Dark, Hallowed by thy Name i sada The Longest Day.

Mogu reći da sam zadivljen i ugodno iznenađen. Nisam uopće mislio da su tako dobri.

Idem skinit sve albume Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

A šta da vam kažem ljudi, slušam ih od 1988. i još mi nisu dosadili, bia na nekoliko koncerata i opet ću ako bog da, a šta se tiče najbolje pjesme, e tu se teško odlučit (Running Free, Wrathchild, Run to the hills, Revelations, Rime of the Ancient Mariner, Heaven can wait, The Clairvoyant, Mother Russia etc.)

Život me naučio da nikad ne prekidam ženu dok šuti!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 21:52 (Groza).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden

Kako smo prije zaključili Maideni nisu sotonisti, ali samo mi je jedna pjesma upala u uši kao malo više sotonistička-''Moonchild", što mislite o toj pjesmi?

Life taker and heart breaker
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
The Geek kaže...

Kako smo prije zaključili Maideni nisu sotonisti, ali samo mi je jedna pjesma upala u uši kao malo više sotonistička-''Moonchild", što mislite o toj pjesmi?

Ta pjesma je napisana prema istoimenoj knjizi Aliestera Crowley-a. Ne bih je opisao sotonističkom, nego samo maidenovom interpretacijom tog djela - kao što i druge njihove pjesme vuču inspiraciju iz nehih priča, pjesama i slično

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Iron Maiden

Lol, evo ovo je prva Maidenova pjesma koja ono nije baš metal nego nekakav pop rock. Te su u njoj zamijenjeni vokali. Ovaj put Adrian pjeva, a Bruce na pratećim vokalima. Poslušajte:

Btw, ako ne znate, pjesma se pojavila na singlu Wasted Years te na Bonus CD-u re-releasea Somewhere in Time albuma.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2009 23:15 (netko_namo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
netko_namo kaže...

Lol, evo ovo je prva Maidenova pjesma koja ono nije baš metal nego nekakav pop rock. Te su u njoj zamijenjeni vokali. Ovaj put Adrian pjeva, a Bruce na pratećim vokalima. Poslušajte:

Btw, ako ne znate, pjesma se pojavila na singlu Wasted Years te na Bonus CD-u re-releasea Somewhere in Time albuma.

I u Best of the B-sides (CD3). Inače predobra pjesma koja je užasno zarazna. Ne mogu je sada izbiti iz glave.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iron Maiden
Paolo2612 kaže...
netko_namo kaže...

Lol, evo ovo je prva Maidenova pjesma koja ono nije baš metal nego nekakav pop rock. Te su u njoj zamijenjeni vokali. Ovaj put Adrian pjeva, a Bruce na pratećim vokalima. Poslušajte:

Btw, ako ne znate, pjesma se pojavila na singlu Wasted Years te na Bonus CD-u re-releasea Somewhere in Time albuma.

I u Best of the B-sides (CD3). Inače predobra pjesma koja je užasno zarazna. Ne mogu je sada izbiti iz glave.

Meni je bolja pjesma takvog kalibra Can I Play With Madness sa tim catchy chorusom itd.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice