Quad 250 ccm

poruka: 10
|
čitano: 5.812
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Quad 250 ccm

evo ga ovako imam jedno pitanje, oprostite na naslovu nemam ideje . Uglavnom otaac mi ima quad access apollo 250 ccm i zanima me kolko godina moram imat da bi ga mogao ja voziti ?ja trenutno imam 15 :)  LP

13 godina
neaktivan
offline
Re: Quad 250 ccm
hamlet :D kaže...

evo ga ovako imam jedno pitanje, oprostite na naslovu nemam ideje . Uglavnom otaac mi ima quad access apollo 250 ccm i zanima me kolko godina moram imat da bi ga mogao ja voziti ?ja trenutno imam 15 :)  LP

Ako je registriran, vodi se pod B kategoriju. Znaci 18...A za polje i sumu ti nisu bitne godine, vec pamet jer to je opasna stvar, lako se okrenes u zavoju sa njime..

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
12 godina
neaktivan
offline
Re: Quad 250 ccm
Karlovac_047 kaže...
hamlet :D kaže...

evo ga ovako imam jedno pitanje, oprostite na naslovu nemam ideje . Uglavnom otaac mi ima quad access apollo 250 ccm i zanima me kolko godina moram imat da bi ga mogao ja voziti ?ja trenutno imam 15 :)  LP

Ako je registriran, vodi se pod B kategoriju. Znaci 18...A za polje i sumu ti nisu bitne godine, vec pamet jer to je opasna stvar, lako se okrenes u zavoju sa njime..

registriran je naravno :) uglavnom hvala na odgovoru zanimalo me jer bi htio ic u srednju s njim ali nacekat cu se :S a ovo za polje vec se vozim tamo

12 godina
neaktivan
offline
Quad 250 ccm

Sve u svoje vrijeme:)

gjurki
12 godina
neaktivan
offline
Re: Quad 250 ccm
Volvox kaže...

Sve u svoje vrijeme:)

 upravo to :) al jbg nestrpljiv sam haha

9 godina
neaktivan
offline
Quad 250 ccm
bok imam jedno pitanje,naime kupujem guad pa trebam pomoć,neki su mi rekli da se taj quad brzo trga.htio sam to provjeriti,pa ako nesto znate o tome quadu molim da mi kazete
http://www.njuskalo.hr/cetverokotaci/atv-bulldog-400xtr-4x4-mogucnost-zamjene-oglas-7294879
15 godina
offline
Re: Quad 250 ccm

kopija CAN AM-a 400. nelos quad. ide ok, trosi ko i svaki radni. oko 10l i vise zavisno o terenu. dobavljivost rezervnih djelova relativno losa kao i kod svih quadova u hrv. djelovi skupi. uglavnom posjedovanje i vozenje quadova je skupo u hrv.

najbolje da se regas na hrv quad i atv forum. pa pitas tamo decke koji su ga vozili i koji ga imaju. premda je vlasnik sigurno clan foruma...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
9 godina
neaktivan
offline
Re: Quad 250 ccm
hvala
3 godine
neaktivan
offline
Quad 250 ccm

Pozdrav,imam quad shineray 250 stxe i zanima me hoće li tuning cdi https://www.motorsportgoetz.com/Tuning-CDI-Shineray-250-STXE_1 stvarno povećati rpm i napraviti sve što je navedeno u oglasu.Hvala

7 godina
protjeran
offline
Quad 250 ccm

Prvo moras ovakvu turbinu ugraditi u usis zraka, i to ce ti vec dati bar 30% vise konja:

https://de.aliexpress.com/item/32946997994.html

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice