Auto do 5000 eura

poruka: 72
|
čitano: 29.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

https://www.njuskalo.hr/auti/hyundai-i20-1.2-servisna-knjizica-reg-06-2019-oglas-27387660

https://www.njuskalo.hr/auti/seat-ibiza-1.2-12-v-benzinac-ko-nov-prodajem-oglas-27330808

https://www.njuskalo.hr/auti/toyota-corolla-1.6-vvt-hb5-luna-oglas-27130271

 

Najbolju masinu ti ima Rolla, al je prilicno stara, te moguce i hrdjava - provjeriti, ako su pragovi losi, zaboravi.

Koreanac je sasvim OK, osobno bi njega pickirao. Svabo ce sto se tice karoserije vjerovatno najduze trajati.

12 godina
offline
Auto do 5000 eura

Ova prva 2 slab motor, upalis klimu i da sidnu 2 u njega jedva se kotrljaju. A corrolla 2006 godiste, dao bi mu max 2000 eura za to pogotovo jer je vvti motor. Za te pare mozes Ford focus st kupit. 

2019. Je... Ljudi malo pretjeruju sa cijenama za auta iz 2006.

 

Moja preporuka je Grande Punto, 90hp da ima full oprema, samo nađeš "dilera" preko veze ili nešto, moj ga je lega platia oko 3ipo K eura. Auto vrh... 

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Auto do 5000 eura

Kakvi su vam Golf V i Audi A3 2005-2008, isto ulaze u ovu cjenovnu skupinu.
Koliko sam upućen dizel motori su im puno bolji (tj. 1.9 tdi), ali ne znam koliko jeftino je to za održavat te kako je u usporedbi sa drugim markama.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
wayward_son kaže...

Dizem temu iz mrtvih. Zanima me vasa preporuka za neki auto b segmenta do 5000 eura, tipa mazda 2, ford fiesta i slicno. Auto bi se koristio za manje relacije, pozeljno da je jeftiniji za odrzavat i benzinac

 Baci oko na Astru H GTC. Posjedujem navedeni auto već kojih 4-5godina, kupljen s 74000km na satu od prvog vlasnika, trenutno 140000km i zadovoljan sam s njim. Redoviti servisi i promjena senzora, te potrošnih materijala, ništa preskupo. Osobno imam 1.6 motor (85kw) i po gradu zna dosta popiti, kojih 9l, no kako imam ugrađen plin to mi i nije tolika briga.

 

Recimo ova se čini zanimljiva Njuškalo link

 

Za taj auto gledaj da je godina proizvodnje od 2007, jer tada je rađen redizajn i uklonjeno je dosta tzv. dječijih bolesti.

 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
7 godina
protjeran
offline
Re: Auto do 5000 eura
Luka123 kaže...

Ova prva 2 slab motor, upalis klimu i da sidnu 2 u njega jedva se kotrljaju. A corrolla 2006 godiste, dao bi mu max 2000 eura za to pogotovo jer je vvti motor. Za te pare mozes Ford focus st kupit. 

2019. Je... Ljudi malo pretjeruju sa cijenama za auta iz 2006.

 

Moja preporuka je Grande Punto, 90hp da ima full oprema, samo nađeš "dilera" preko veze ili nešto, moj ga je lega platia oko 3ipo K eura. Auto vrh... 

Daj link! Treba mi takav auto za 5000€.

 

Bilo koji HR auto oglasnik

8 godina
offline
RE: Auto do 5000 eura

Iako nije striktno za preporuku auta ali  ja sam imao škodu oktaviju 2002god 1.9 TDI elegance oprema  čipana na  oko 115-120ks (serijski 90) ...0-100 oko 10-10.04 sec  (stock 13)  i maximum sto mi je dopustalo brzina je  oko 196kmh  ..jednostavno  je stala  nakon  toga i nije isla 215..možda ima blokadu  ili eto fali konja extra da bi navukla 215... stari ima A4 B8 2.0 tdi stock 143ks  i max brzina je tak oko 215 rekao bih.... Ne bih komentirao da nemam vlastitog iskustva jer sam ju vozio više od 5god.. Ujedno sam vozio  i stock skodu 90 ks koja je naspram moje doslovce krepana krava 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
7 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Svidja mi se i corolla i astra, iako sam imao u planu uzet neki manji

7 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura
7 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

kakvi su vam mazda 2 1.3 ili ford fiesta, navodno svi hvale hyundai i10 iako mi se ne svidja dizajn bas

6 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

F.fiestu sam vozio novu kupljenu, 6 godina, 1.25 motor.

auto je super stabilan, ide kao po šinama, za tu kubikažu, okretni moment i PS izuzetno agilan auto.

u 67 tkm skoro nikakvi popravci...prvi model nove serije iz 2009 godine, ništa ne škripi, ne lupa, ne cvrči plastika... na otvorenoj cesti s 140 kmh uopće nije bučan....

Mana je kada ljeti uključiš klimu, jedva ide.... 

 

ovaj je ok https://www.njuskalo.hr/auti/ford-fiesta-1.4-16v-oglas-27470490

 

i ova Fazlinovićeva fiesta iz 2008 nije loša kupovina ako je kilometraža točna...to može s takvom vožnjom još deset godina bez problema

 

https://www.njuskalo.hr/auti/ford-fiesta-1.4-oglas-27432847

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 0:23 (Anđeo bez falinge).
7 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

hvala vam na pomoci, dvoumim se izmedju mazde 2 1.3 i ford fieste 1.4, vise mi se svidja fiesta, dobri su i ovi auti a segmenta al mi je to ipak premali auto, mozda bi i pogledao koji hyundai i20 i hondu jazz, ma da mi se bas ne svidja dizajn honde

12 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
Čitatelj kaže...
Luka123 kaže..

 Napisao sam preko "dealer-a", :/. Ja sam svoj focus sa 40k na njemu mk2 platio 30k Kn. Benzin 1.6.

A frendov grande punto je bio koliko sam rekao, samo zafrko sam se dizel je, ali full oprema 5 vrata.

 

Na hrvatskim oglasima pretjeruju sa cijenama, zar nemas nekog frenda koji se bavi uvozom auta? Ili frenda koji poznaje nekog koji moze sredit deal... Oglasnike niti ne gledam, jer od 30 poziva mi njih 20 kaze redovito odrzavan, kad pitam za papire. On ima "svog" servisera etc. to su muljaze.

 

A da napomenem i koliko puta kad nazoves za auto javiti ce ti se osoba koja ce pitati koji auto, jer ima 20 account-ova sa razlicitim autima.

 

Moj ti je savjet naci nekog i preko poznanstva kupiti auto a ne njuskalo i ostalih oglasnika.

 

everyday i'm shuffling...
7 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

Pa daj mi ga onda iz EU-a:

 

https://www.autoscout24.hr/?genlnk=navi&genlnkorigin=at-all-all-home

 

Ili bilo koje EU trazilice.

Ili daj svog dilera, pa da vidim jel ima nesto sto se kotura, ili nema.

6 godina
protjeran
offline
Re: Auto do 5000 eura
Luka123 kaže...

 

Na hrvatskim oglasima pretjeruju sa cijenama, zar nemas nekog frenda koji se bavi uvozom auta? Ili frenda koji poznaje nekog koji moze sredit deal... Oglasnike niti ne gledam, jer od 30 poziva mi njih 20 kaze redovito odrzavan, kad pitam za papire. On ima "svog" servisera etc. to su muljaze.

 

A da napomenem i koliko puta kad nazoves za auto javiti ce ti se osoba koja ce pitati koji auto, jer ima 20 account-ova sa razlicitim autima.

 

Moj ti je savjet naci nekog i preko poznanstva kupiti auto a ne njuskalo i ostalih oglasnika.

 

 e, "uvoz auta i prijatelj" ?!

prijatelj gleda zaraditi, pa i na tebi... (jedan pametan čovjek reče; "prijatelj ti može biti onaj koji još nije shvatio kako te do kraja iskoristiti")

 

ja bih uvijek prije kupio vozilo s Njuškala od prvog vlasnika iz Hrvatske nego uvezen iz DE.

i taj koji uvozi vozila ne može uvijek biti pametan. i njega švabe mogu preveslati za kilometražu.

za pretpostaviti je da ću prije naći u Hrvatskoj automobil do 5 godina s točnom kolometražom npr 60 tkm nego vozilo iz DE s pet godina starosti koje je prešlo istu kilometražu.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
Luka123 kaže...
Čitatelj kaže...
Luka123 kaže..

 Napisao sam preko "dealer-a", :/. Ja sam svoj focus sa 40k na njemu mk2 platio 30k Kn. Benzin 1.6.

A frendov grande punto je bio koliko sam rekao, samo zafrko sam se dizel je, ali full oprema 5 vrata.

 

Na hrvatskim oglasima pretjeruju sa cijenama, zar nemas nekog frenda koji se bavi uvozom auta? Ili frenda koji poznaje nekog koji moze sredit deal... Oglasnike niti ne gledam, jer od 30 poziva mi njih 20 kaze redovito odrzavan, kad pitam za papire. On ima "svog" servisera etc. to su muljaze.

 

A da napomenem i koliko puta kad nazoves za auto javiti ce ti se osoba koja ce pitati koji auto, jer ima 20 account-ova sa razlicitim autima.

 

Moj ti je savjet naci nekog i preko poznanstva kupiti auto a ne njuskalo i ostalih oglasnika.

 

 focus mk2 s 40 tisuca na satu za 30 tis kuna i to uvoz...daj meni tog dilera ocu ja takvog za te pare 

1. jel ti znas kolko kosta uvoz tog starog benzinca s toliko co2? 

2. nisu ni vani dobri auti dzaba

3. mora i dealer nesto zaradit

4. ne mora znacit da nije odrzavan auto ako imas svog servisera.. ja auto star 20 god odrzavam kod svog mehanicara redovno a ulje mjenjam sam redovno, racuna  nema i nisam budala da takav auto vozim u ovlasteni servis pa platim neke osnovne popravke kolko i sam auto vrijedi, nebi vozio ni taj mk2 iz 2006 u ovlasteni a kamoli ovo no redovno bih odrzavao..

Za ovo ostalo se slazem s tobom, ak te pita koji auto znas odma da je neki preprodavac koji kupi jeftino a pokusava zaradit na njemu. 

 

Ovi 12-15 god stari auti su najgori za kupit, uvest se ne isplate jer nisu ni vani tako jeftini kak ti mislis a skup uvoz ti pojede svu ustedu, cak mozes bit i u minusu, pogotovo benzinci.. ne isplati se uvozit nista preko 120g co2 a to ti je npr golf 6 1.6 tdi.. kad on padne na 4 tisuce eura vani onda bi to bila dobra kupnja izvana jer nece te uvoz oderat puno a kod nas drze cijenu nenormalno

13 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Uzmes fino audija A4 1.8T po mogucnisti sa plinom do 2006 gp i teraj.Mala registracija odzavanje extra jer ga imam elektronika po mogucnostima od mjesta gdje zivis a cijena za 3 godine neca padati mnogo!Toliko od mene 

13 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
mirkossam kaže...

Uzmes fino audija A4 1.8T po mogucnisti sa plinom do 2006 gp i teraj.Mala registracija odzavanje extra jer ga imam elektronika po mogucnostima od mjesta gdje zivis a cijena za 3 godine neca padati mnogo!Toliko od mene 

 imas b6 il b7? kolko ti trosi kombinirano? 

13 godina
online
Re: Auto do 5000 eura

 Kupio Focus 1.6 benzin za 3500 eura. 2008. godište, 157000km, dobro stanje i kupio sam od poznanika. Mogu preporučit Focusa, tako ako se nađe dobar deal jer je dobar auto a ipak dosta povoljniji od Golfa. Za tako malo para se ne može dobit tako puno dobrog auta ko s Focusom. Ako ideš do 5000 eura, onda ili Focus ili Octavia za tako normalna auta. 

12 godina
offline
Auto do 5000 eura

Slažem se, samo ako 1.6 benzin uzimate... Troši ga dobro za gradsku vožnju + klima. Međutim ima manu samo, iza mala preglednost. Triba Imat iskustva za bočno parkiranje... ja ga nisam zagrebao ali vide se tragovi od prijašnjeg vlasnika.

Inače moj nije uvoz, te je kupljen od pomoraca, ja sam 3. vlasnik. model je 2007 mk2 sa 5 vrata. Reg 2008. prva.

Također ako ste visoki odličan, nije za ljude manje od 180. Ja sam ~185cm. Kad ga dam ocu od 175, izgleda kao da po glave mu viri iz volana .

I no, ne dajem nikakve brojeve telefona etc. mogao sam i iz njem. naruciti nesto... , međutim ovo doslovno uletilo.

 

everyday i'm shuffling...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auto do 5000 eura
domac5 kaže...
mirkossam kaže...

Uzmes fino audija A4 1.8T po mogucnisti sa plinom do 2006 gp i teraj.Mala registracija odzavanje extra jer ga imam elektronika po mogucnostima od mjesta gdje zivis a cijena za 3 godine neca padati mnogo!Toliko od mene 

 imas b6 il b7? kolko ti trosi kombinirano? 

 B6 trosi grada normalne voznje oko 11 litara plina a benzina zavisno do paljenja ali nije mnogo obzirom da je sekvent i brzo prebacuje a otvorene voznje 8-9 litara ali kad uzmes razliku novca plin dizel voznja dodje mnogo jeftinija od dizela provjerrno

13 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
itomic009 kaže...

 Kupio Focus 1.6 benzin za 3500 eura. 2008. godište, 157000km, dobro stanje i kupio sam od poznanika. Mogu preporučit Focusa, tako ako se nađe dobar deal jer je dobar auto a ipak dosta povoljniji od Golfa. Za tako malo para se ne može dobit tako puno dobrog auta ko s Focusom. Ako ideš do 5000 eura, onda ili Focus ili Octavia za tako normalna auta. 

 jel bucan na autoputu? vjetar, buka motora

Luka123 kaže...

Slažem se, samo ako 1.6 benzin uzimate... Troši ga dobro za gradsku vožnju + klima. Međutim ima manu samo, iza mala preglednost. Triba Imat iskustva za bočno parkiranje... ja ga nisam zagrebao ali vide se tragovi od prijašnjeg vlasnika.

Inače moj nije uvoz, te je kupljen od pomoraca, ja sam 3. vlasnik. model je 2007 mk2 sa 5 vrata. Reg 2008. prva.

Također ako ste visoki odličan, nije za ljude manje od 180. Ja sam ~185cm. Kad ga dam ocu od 175, izgleda kao da po glave mu viri iz volana .

I no, ne dajem nikakve brojeve telefona etc. mogao sam i iz njem. naruciti nesto... , međutim ovo doslovno uletilo.

 

 a svi ti atmo benzinci trose puno u gradskoj na kratke relacije, 1.4 je najgori, nit ide nit je ekonomican.. jesi zadovoljan performansama 1.6?

mirkossam kaže...
domac5 kaže...
mirkossam kaže...

 B6 trosi grada normalne voznje oko 11 litara plina a benzina zavisno do paljenja ali nije mnogo obzirom da je sekvent i brzo prebacuje a otvorene voznje 8-9 litara ali kad uzmes razliku novca plin dizel voznja dodje mnogo jeftinija od dizela provjerrno

 ma dobro ja imam ugl kratke relacije pa mi plin i dizel ne trebaju a opet zelim dobra meduubrzanja kad se vozim nekam, znaci oko 8 bi trebao derat u mom mjestu s 1 semaforom a ostalo voznja 60-90..a nema ih bas po njuskalu kao ni onog 2.0 benzinca od 130 ks, ne cini se los 190 nm a govore da isto oko 8l mazne

15 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
mirkossam kaže...
domac5 kaže...
mirkossam kaže...

Uzmes fino audija A4 1.8T po mogucnisti sa plinom do 2006 gp i teraj.Mala registracija odzavanje extra jer ga imam elektronika po mogucnostima od mjesta gdje zivis a cijena za 3 godine neca padati mnogo!Toliko od mene 

 imas b6 il b7? kolko ti trosi kombinirano? 

 B6 trosi grada normalne voznje oko 11 litara plina a benzina zavisno do paljenja ali nije mnogo obzirom da je sekvent i brzo prebacuje a otvorene voznje 8-9 litara ali kad uzmes razliku novca plin dizel voznja dodje mnogo jeftinija od dizela provjerrno

 Ćaća ima B5 1.6 sa plinom (iako je taj 1.8 bolji) isto tu negdje plina troši ali što se potrošnje tiče, imam i stariju hondu koja troši 6 do 7 l i dosta je jeftinije sa audijem.

Samo eto, to su sve starija auta, i tu ima vjerojatno puno više troškova održavanja.
Razmatram baš kad se već može izdvojit 5000 eura za auto što je bolje uzet da je što manja potrošnja i da ima što manje kvarova bez obzira na godinu, vrstu motora i marku.
Vidim ima auto poput ovih fordova, fiat, opel, seat, renault, kojeg za te pare nađeš cca 6-10 godina starog sa manje kilometraže,

a s druge strane imaš ove "kvalitetnije" marke Audi, VW, Škoda koji imaju najmanje 12-15 godina i obično veću kilometražu.

Samo eto, ima nešto i u izgledu samog auta, osobno mi daleko bolje izgleda stari Audi, VW, Škoda nego npr novi Fiat. Nažalost neka auta su tako loše dizajnirana da je to smješno.

Sad mi je za oko zapeo malo Seat Ibiza 1.2 TDI proširena varijanta (npr. https://www.njuskalo.hr/auti/seat-ibiza-1.2-tdi-oglas-25431919), ali realno nemam pojma kakav je.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
12 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura

Naravno da sam zadovoljan, dok se ima (tri put kuc od stol) napunim ga do vrha, svakih 2 do 3 put mj. ga punim.

Nemoj da te izgled ili nešto povuku nazad, probaj sjesti u njega, izvuče nemilo, lagano u 4.toj uvijek po gradu ispod 2k okretaja, odličan. Iz zd-a sam.

Imaš i dizel c-max model, koriste ga taksisti po zdu. Taj u 4.toj isto još više štedi nego moj benzinac.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
markoal kaže...

Razmatram baš kad se već može izdvojit 5000 eura za auto što je bolje uzet da je što manja potrošnja i da ima što manje kvarova bez obzira na godinu, vrstu motora i marku.

 suzuki swift, ne troši puno i jedan je od auta koji spada među najmanje kvarljive

također, iznenađujuće je agilan i dobro se vozi usprkos nešto većoj povišenosti

zapravo, taj auto treba isprobati - ja sam ga dobio na tri dana na testiranje i spočetka mi se nije svidio, nakon tri dana mi je full dobro sjeo i uopće se ne bih razmišljao u konkurenciji manjih gradskih automobila

13 godina
online
Re: Auto do 5000 eura
domac5 kaže...
itomic009 kaže...

 Kupio Focus 1.6 benzin za 3500 eura. 2008. godište, 157000km, dobro stanje i kupio sam od poznanika. Mogu preporučit Focusa, tako ako se nađe dobar deal jer je dobar auto a ipak dosta povoljniji od Golfa. Za tako malo para se ne može dobit tako puno dobrog auta ko s Focusom. Ako ideš do 5000 eura, onda ili Focus ili Octavia za tako normalna auta. 

 jel bucan na autoputu? vjetar, buka motora

  Hm, i nisam se još vozio do sada autocestom jer nisam imao razloga, ali mogu reć ovako da i nije baš tih, ali nije ni čudo s obzirom na to da je auto dizajrniran prije 15 godina . Da se razumijemo, nije loš ali može se i tiše, mada realno nisu ništa tiši ni konkurnti tih godišta. Ovako u nromlanoj graskoj vožnji i vožnji otvorenom cestom nekim normalnim ritom je ok. Ja prebacujem brzine rano radi štednje a i radi toga što nema smisla nejake motore vrtiti visoko i nemam neke zamjerke na buku na tim brzinama do 100 km/h, pogotovo ne na buku vjetra. Više se čuje motor, ali to nije problem ako ne nabijaš okretaje a realno to nemaš što ni radit. Tako da meni je ok . Naravno da su novi tiši, ali nova auta takva koštaju 20 000 eura, ne 3500 eura pa je svaka usporedba suvišna. Zato kažem, nema boljeg za 3500 eura, to je sigurno. Dobro, inače idu za oko 4000 eura ovakci Focusi, ali svejedno. Preporuka stoji.

 

  Inače da komentiram i što se tiče potrošnje. Ja sam iz Osijeka i onda je naravno i vožnja manje više sve gradski ritam i režim. Evo i malo brojki. Imao sam dionicu između dva tankiranja pa sam baš pratio, gdje je oko 130km bilo otvorena cesta, normalnim umjerenim ritmom vožnje i oko 220km je bilo standadrne gradske vožnje po Osijeku. Stil vožnje po grad mi je ono da budem umjeren i ekonomičan, ali ne opet da se vučem ko krepan, nego normalno i mudro s ekonomične strane. Ta dionica mi je završila s prosječnom potrošnjom od oko 8L po mom mjerenju po principu tanka i pređenog puta, dok je board computer pokazao 8.3L. Kombinirano to i nije loše, oko 8L. Znam da sam pratio baš tu dionisu samo otvorene ceste i tu je prosjek po computeru bio oko 7L, pa i manje čak ako se fino lagano voziš, dok je grad s druge strane sada po zimi oko 9 do 10L. 

 

  Druga dionica mi je sada samo čisto grad i evo nakon 230 km, samo po gradu i sad jel u ovim full zimskim uvjetima je po computeru nešto ispod 10L. To je puno, ali ne može manje od ovih kratkih relacija stani-kreni po zimi. Pa sad, da imate referencu .

5 godina
neaktivan
offline
Auto do 5000 eura

Pozdrav

Kupujem auto do 5000 eura

Savjet 

Ponuda

15 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
Joes kaže...

Pozdrav

Kupujem auto do 5000 eura

Savjet 

Ponuda

 Ako želiš da ti netko pomogne trebaš bit mrvicu precizniji.

 

Barem da odgovoriš na iduća pitanja:

  • Za što ti auto treba (prijevoz drva/cigli/obična vožnja)? 
  • Gdje ćeš ga vozit (brda i planine/grad/autoput)? 
  • Koliko ti treba mjesta u njemu (niža/kompakt/srednja/viša klasa)? 
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 0:07 (markoal).
5 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
Pozdrav, i ja kupujem auto do 5000 eura, voznja gradska, dnevno po 6-7 puta pravim od 3-5 km, grad nije velik, nema nekih semafora, znaci manje mjesto, ne racunam ga pod pravi grad. Nekako mi VW Polo najvise naginje tome. Dali dizela ili benzinca, 1.9 tdi ili 1.2?
7 godina
protjeran
offline
Auto do 5000 eura

Za te udaljenosti ti treba biciklo a ne auto. Osim ako puno prevozis. Dobro, ako grad nije velik i nije guzva,

onda OK, ali gdje je guzva si brzi biciklom - a nac parking za auto je vecinom problem + skup parking.

2.10€ 90min, prilicno skupo. Najjeftinije sto sam do sad vidio u gradu je 2€ 120min, a najskuplje je bilo 2.70€ 60min.

 

Zato biciklom svuda stignem brze, zakacim ga gdje god zelim, otraga treger sa torbom i na ledjima po potrebi ruksak.

 

Sto se tice gradske voznje - hibrid, benzinac i na kraju dizel. Prica iz zivota - Otavia dizel, vozena 7 godina samo gradska voznja,

i prvi put kad je izasla na autoput, nakon 17km zaribala - motor jednostavno nikad nije bio razradjen, stalno je vozen

od 0-30-50km/h, par penzionera. Tak da, obavezno benzinac ili hibrid za grad. Neces s dizlom nista ustedjeti po gradu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 9:18 (Čitatelj).
5 godina
offline
Re: Auto do 5000 eura
Ma lako je za mene kad je lijepo vrijeme, pa mogu na posao, cca 4km imam do posla. Djeca i zena koja nema vozacku su tlaka, pogotovo po kisi snijegu, kad nemogu nigdje biciklima, dnevno po 6-7 puta, skola, treninzi, posao. Sad vozim matiza, motor 0.8, 2000g, milina za po gradu, ali vec je star i volio bih nesto novije. Novo si ne mogu priustiti a potreban mi je auto zbog djece i njihovih obveza
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice