Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.354
|
čitano: 13.534.669
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

 Pitanjce, gdje si uzeo i dal prijavljuje greske ?

 kakve greške za LEDice osvijetljenja interijera i tablice? prvi put čujem

 

 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja imam problem s tim ledicama unutra, kad je auto ugasen onda svijetle 4-5 sekundi i onda krepaju na sekundu pa se opet upale na 4-5 sekundi i tako u krug.. Kad je auto upaljen onda nema nikakvih problema.. A ove u tablicama duraju 2 tjedna i onda počnu treperit

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Za interijer koristite malo malo kvalitetnije zarulje..a za tablicu nemoze ici samo zarulja jer baca gresku....pa se mora promjeniti  sve..Sve je sa Ebay

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 22:24 (galinjo24).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ove imam 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ove su ok kaj je netko linkao, najbitnije da imaju kakav-takav hladnjak na sebi. Za novije aute takoder bi morale bit sa "canbus-om".

Kaj se registracija tice, mislim da za njih ne treba bit "super bright".... 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 8:23 (Batista).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
hahhaajaads kaže...

 Pitanjce, gdje si uzeo i dal prijavljuje greske ?

 kakve greške za LEDice osvijetljenja interijera i tablice? prvi put čujem

 

 

 Da to javlja, pogotovo za tablicu.  Nego vidim golfic trendline. Pretpostavljam 1.6? Ima problema ili je ok?

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sve ok...i unutra i tablica...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, imate li savjet za neki sampon za auto? Nabavio sam onaj miniwash iz Lidla i sada sam pokusao prvi put prati auto s njim. Posto nemam nikakav sampon za prat auto, uzeo sam onaj koji je dosao s njim i ne mogu reci da sam nesto pretjerano zadovoljan. Napravio je pjenu, ali je ona nestala s auta u roku minute i nemam bas osjecaj da je ocisceno. Nakon spricanja te pjene sam spuzvom presao po cijelom autu (uz jedno 10-ak pranja spuzve u procesu) ali i dalje nakon susenja su ostali neki tragovi po autu.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Imam pitanje vezano za BMW E91.

Imam felge za bmw E87 7x17 205/50 R17.

Jel mogu stavit te felge s tim gumama na E91 s distancama 15mm i da bez problema proc tehnicki?
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 21:45 (Milki).
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kupio danas 4 verdstein ultrac satin gume 225/55R17, trebam ih krajem tjedna namontirati pa javim dojmove

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo dosao danas branik sa varenja i farbanja mogu reci da je ispalo odlicno,svekupuno sa farbanjem 160 eura.I usput stavio ljetni set.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Grozni_Zabac kaže...

Ekipa, imate li savjet za neki sampon za auto? Nabavio sam onaj miniwash iz Lidla i sada sam pokusao prvi put prati auto s njim. Posto nemam nikakav sampon za prat auto, uzeo sam onaj koji je dosao s njim i ne mogu reci da sam nesto pretjerano zadovoljan. Napravio je pjenu, ali je ona nestala s auta u roku minute i nemam bas osjecaj da je ocisceno. Nakon spricanja te pjene sam spuzvom presao po cijelom autu (uz jedno 10-ak pranja spuzve u procesu) ali i dalje nakon susenja su ostali neki tragovi po autu.

 Ako se ne varam da je to neki cistac za uređaj.

Možes staviti čarli, ili obican sknax sampon za auto.... Ja mixam oboje u posudi i napravi pjenu. 

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nemojte s čarlijem prati auto. Imate svakakvih šampona po 30-40 kn, kupite bilo koji i deset puta bude bolji od čarlija.

 

PC RULES!!!
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mika2210 kaže...

Nemojte s čarlijem prati auto. Imate svakakvih šampona po 30-40 kn, kupite bilo koji i deset puta bude bolji od čarlija.

 

 Zasto ne? Prvo s njim operem sa sa sonax. Skine svakakva sranja.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čarli skida vosak sa laka, kad misliš ponovno stavljat vosak nakon pranja onda je dobro sa njim oprat jer skidaš stari.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
mika2210 kaže...

Nemojte s čarlijem prati auto. Imate svakakvih šampona po 30-40 kn, kupite bilo koji i deset puta bude bolji od čarlija.

 

 Zasto ne? Prvo s njim operem sa sa sonax. Skine svakakva sranja.

 

Zato jer nije predviđen za pranje boje, tj. laka na autima, nego za pranje suđa.

Preagrasivan je i nema ni približno dovoljno "podmazivanja" kod pranja. To što se pjeni ne znači previše.

 

Ako nakon pranja sa čarlijem pereš sa sonaxom koji ima vosak, dio tog voska ostane na autu. Ako kod sušenja auta mikrofibrom dodatno voskaš auto sa nekim sprejem (bilo bi preporučljivo), kad sljedeći put pereš auto sa čarlijem, svu zaštitu koji si možda nanio gore skidaš dolje.

 

PC RULES!!!
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Čarli skida vosak sa laka, kad misliš ponovno stavljat vosak nakon pranja onda je dobro sa njim oprat jer skidaš stari.

 

Zašto bi skidao vosak dolje? Pa cijela poanta voskanja je da vosak ostane gore i štiti lak. Nema ga smisla skidati dolje.

Kvalitetniji vosak ostane na laku i par mjeseci i štiti ga, puno lakše je održavati auto čistim ako lak na sebi ima kvalitetan vosak.

PC RULES!!!
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

čime detaljno očistiti sjedala i tapecirung na vratima?

baka prije par mjeseci uzela vw polo, bio je kao apoteka iznutra - sad već izgleda kao da je vozila svinjske polovice po sjedalima, pretpostavljam da je zbog psa koji baulja po cijelom autu

još ga je zaboravila unutra, skoro je jadan crkao na suncu

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Koristim čarli na autu u proljeće i jesen jer tad želim skinuti vosak s laka jer tad stavljam novi, koji se puno bolje hvata na čisti lak nego na stari vosak.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...

čime detaljno očistiti sjedala i tapecirung na vratima?

baka prije par mjeseci uzela vw polo, bio je kao apoteka iznutra - sad već izgleda kao da je vozila svinjske polovice po sjedalima, pretpostavljam da je zbog psa koji baulja po cijelom autu

još ga je zaboravila unutra, skoro je jadan crkao na suncu

 Armor all carpet cleaner, našpricat,očetkat i onda usisat sa usisavačem koji može vodu usisavat, ili ima nekih samoposlužnih praonica gdje imaju onaj extractor, ili na kemijsko odvest.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, koji bi auti bili "konkurenti" XCeedu? Tražim takav neki crossover, Stonic koliko vidim je manji pa nisam oduševljen. Nisam neki vrsni poznavalac automobila pa bi trebao sugestije. Znam za T-Roca ali mi se Kia više sviđa, pa me zanima što bi još bilo dobro pogledati u tom rangu, tenks!

-
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 11:34 (The Unforgiven).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ford Puma

SAMSUNG NOTE 10+
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Izavana mi je top, iznutra flop. Sredisnja konzola je vic.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Izgleda zanimljivo, samo vidim da je još nema kod nas? U svakom slučaju budem proučio detaljnije, tenks
-
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa koja misli mjenjat na ljetne gume, a koristi auto cesto, mozda bi trebali pricekati sljedeci tjedan prije odluke. Samo mali heads up.

Di2 & EPS FTW!
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Dok su god jutarnje temperature ispod 7°C, ne planiram mijenjati na ljetne (a i zakonski je propisano do kad,

i ako se sta desi, dzaba placam skupo osiguranje).

 

Parkiras auto, netko te ogrebe, i kaze "cuj imas ljetne gume pa sam te zato ogrebao", nema smisla

al osiguranje ti kaze "fak of" i placas sve sam.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jutarnje temp su 12-13-14 zadnjih par dana...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
RuskeGTT kaže...

sutra benga brutalno jeftina...ajmoooooooooooooooooooooooooooooo

posto tocis samo za 200kn, kolko ces vise dizela dobit? :D

 zadnjih mj dva sam poceo sipati 20,00 litara, tako da osjetim razliku u cijeni...

a jucer sam nasipao u cupru 30,00 litara i platio nesto sitno vise nego pred mj dana 20 litara...

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Milki kaže...
Imam pitanje vezano za BMW E91.

Imam felge za bmw E87 7x17 205/50 R17.

Jel mogu stavit te felge s tim gumama na E91 s distancama 15mm i da bez problema proc tehnicki?

 koji je et felgi ?

#fsb
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Kako gdje, kod mene su jutarnje -3, a stize i zahladjenje.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice