Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.781
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Gnomisa koji je tvoj model eu ili global...ja sam na 11.0.3 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stavio eu rom, zasad jako dobro radi.. Kao da je malo fluidniji i neke stvari koje mi nisu funkcionirale na starom romu sad rade normalno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Gnomisa koji je tvoj model eu ili global...ja sam na 11.0.3 

 Global.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 11:56 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

To je ota prek telefona ili si posebno stavio?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

To je ota prek telefona ili si posebno stavio?

 OTA. Imaj na umu da OTA update ne dolazi svima u isto vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 13:29 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da to znam..nekima prije nekima poslje

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

pozdrav interesuje me da li vrijedi Mi 9T da uzmem polovan za 200 eura ocuvan skroz sa jos 19 mjeseci garancije u santa domenici? i da li u santa domenici inace vrijedi garancija na burn in s obzirom da je amoled ekran?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
steedvd kaže...

pozdrav interesuje me da li vrijedi Mi 9T da uzmem polovan za 200 eura ocuvan skroz sa jos 19 mjeseci garancije u santa domenici? i da li u santa domenici inace vrijedi garancija na burn in s obzirom da je amoled ekran?

 200 eura za Mi9t u odličnom stanju je ok cijena. Burn ina se ne moraš bojati ja ga nisam vidio ni na S7, S9 ni na Mi9.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 19:04 (gnomisa).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Je li možda netko od vas imao problem s pretjeranim pražnjenjem baterije, (android system prvi na listi) i sa refreshanjem launchera... i jeste li to uspjeli riješiti?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Riddler kaže...
Je li možda netko od vas imao problem s pretjeranim pražnjenjem baterije, (android system prvi na listi) i sa refreshanjem launchera... i jeste li to uspjeli riješiti?

 ne, ali ako nisi napravi hard reset mozda su se izmiješale nadogradnje pa bi hard reset sve iznova pokrenuo kako treba.

 

 

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Usput da pitam, stavio sam dodatak koji omogučuje da stavim vlastitu sliku na AOD

 

buduči da mi je hobi crtanje, igranje u alatu za takve slike. Ima li kakav tekst itd na službenoj stranici ili negdje kakve moraju biti slike dakle dimenzije, koji format itd. A sto se tiće animiranog, jel to gif ili video format ?

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

"Oavijesti koje se na kratko prikažu i nestanu same od sebe s displaya. Npr. "očistili ste 345MB smeća". Takve i slične poruke tj. obavijesti trajale su prije po par sekundi, a odnedavno ostanu na ekranu 30-tak sekundi, možda i više i nikako ih maknuti, što me nervira"

 

Jel netko nešto zna o ovome?

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Prvi put čujem za taj problem, meni uredno nestanu nakon par sekundi. Možda da probaš tvornički reset?
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel postoji mogućnost stvaranja prečice na početnom zaslonu za neki dio iz postavki (Settingsa)? Znači, iz određenog razloga često idem na

settings-display-color scheme. E postoji li ikakva šansa da ne moram ići tih nekoliko koraka, nego da pošaljem ovaj "color scheme" na početni zaslon i tako ne ponavljam sve ove korake?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mislim da ne, jedino ako postoji neka aplikacija koja bi ti to omogućila
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mojojo kaže...
Prvi put čujem za taj problem, meni uredno nestanu nakon par sekundi. Možda da probaš tvornički reset?

 Tvorničkim resetom gubim sve aplikacije, zar ne?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...
Mojojo kaže...
Prvi put čujem za taj problem, meni uredno nestanu nakon par sekundi. Možda da probaš tvornički reset?

 Tvorničkim resetom gubim sve aplikacije, zar ne?

 Tak je. Ali postoji google acc backup....kad se ponovo ulogiraš u svoj google acc (nakon factory/hard reseta) trebao bi ti mob instalirat natrag te appove...ak se dobro sjećam...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 16:02 (gnomisa).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Tvorničkim resetom gubiš sve, ne samo aplikacije. Prvo spremi sve slike i videe, pa onda to napravi. A aplikacije je najmanji problem ponovo instalirat.
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Za Mi 9T pro je stiglo ažuriranje 11.0.5.

Za sada sam kratko na njemu, 1 dan, ali mi ima SoT kao i Xiaomi.eu

 

 

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

...to je za EU Rom, za global je stiglo 11.0.3.

Ajde stavi sliku da usporedimo što je novo...

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Mislim da je isti changelog

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kupio sam novi mi 9T prije tjedan dana i kad sam ga uključio nadogradio sam na android 10 i MIUI 11.0.4. Global. Problem je trošenje baterije. Nikako ne mogu dobiti više od 4h SOT. Disablean je autostart za sve i stavljeno restrict background activity za skoro sve programe, ne igram već par dana igrice samo koristim Chrome, Youtube, messenger, reddit i telefon. Mislim da još jedino mogu probat tvornički resetirati.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Isti problem imam i ja, resetirao sam mob i opet isto...

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Zadnji eu weekli na PRO varijanti, baterija dobra. Preko noci manje od 1%/h drain, sot preko 6h sa svim ukljucenim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni je na MIUI 11 ver.11.0.5.0 SOT oko 7 sati u ukupno 48h tako da ja nemam tih problema na Mi 9T PRO

 

Nego, da li je itko skuzio, da ako je mobitel na hrvatskom i kada se instalira azuriranje, kada se restarta i krene ga instalirati da pise aNžuriranje

Xiaomi MI 9T Pro 💪🏿💪🏿
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nocio kaže...

Meni je na MIUI 11 ver.11.0.5.0 SOT oko 7 sati u ukupno 48h tako da ja nemam tih problema na Mi 9T PRO

 

Nego, da li je itko skuzio, da ako je mobitel na hrvatskom i kada se instalira azuriranje, kada se restarta i krene ga instalirati da pise aNžuriranje

 Ja sam skužio da moja generacija (starosti 35-45) ima sve živo na engleskom (windowsi, PC, mobitel) dok ovi rođeni prije i kasnije samo hrvatski. Zanimljivo. Govorim generalno, naravno ima iznimaka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 20:50 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni je sve na engleskom tako sam se naviknuo...na kompu se neznalazim s upravljackom plocom i tako to...lol

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Negdje sam vidio komentar da ova postavka jako troši bateriju ako je uključena. Sad mi je SOT puno bolji, oko 6h sa stalno ukljucenim wifi i 4g
Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
DragonWarrior kaže...
Negdje sam vidio komentar da ova postavka jako troši bateriju ako je uključena. Sad mi je SOT puno bolji, oko 6h sa stalno ukljucenim wifi i 4g

 Da, to imam isključeno od prvog dana. Treba ugasiti i animacije u dev postavkama (mob radi i brže tada). Također svi appovi koji nisu bitni da rade u pozadini treba ugasit backround running. Tamnu temu na mob i dark mode na svim appovima. Puno se uštedi. Ja idem i korak dalje pa gasim 3/4G i WiFi kad ne koristim ali to je već freak mod samo mi batka onda traje ko nikom....hehe

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 9:35 (gnomisa).
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Sve uključeno, 4g/wifi/bt/gps/aod/raise to wake/ ekran raspaljen, sot +6H

 

Eu rom

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice