Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.096.168
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Boris grozni kaže...
C3c1l kaže...
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

 Nisam profesionalac i niti vidim te mušice, dal' ga ti imaš ili pričaš ono što si kao i ja pročitao na netu?

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
Boris grozni kaže...

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

 Nisam profesionalac i niti vidim te mušice, dal' ga ti imaš ili pričaš ono što si kao i ja pročitao na netu?

 

Najveći smijeh je što je U8GQ IPS.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2022 11:54 (Mad Ant).
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
Boris grozni kaže...
C3c1l kaže...
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

 Nisam profesionalac i niti vidim te mušice, dal' ga ti imaš ili pričaš ono što si kao i ja pročitao na netu?

 Nisam ni ja no to vidi i čorava baba, vidi se i na modelima od 1000€, oled je to pregazio i osobno sam mišljenja da vecinu tv-a s Va panelom treba izbijegavati.

3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
C3c1l kaže...
Boris grozni kaže...
C3c1l kaže...
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

 Nisam profesionalac i niti vidim te mušice, dal' ga ti imaš ili pričaš ono što si kao i ja pročitao na netu?

 

Najveći smijeh je što je U8GQ IPS.

 Onda super ak je ips, zamijenio sam ga s drugim modelom s va panelom. Isprike.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
systemize kaže...
Pozdrav svima, mislim da sam se odlucio na c1 55, jedino se bojim jer mi je dnevna dosta svijetla. Al mislim da po trenutnoj cijeni to najbolja opcija.

Ja sam iz BiH i kod nas je navedeni tv na "akciji" 9.600kn, dok je u kod vas vidim oko 7.000kn trenutno. Krajem 8 mj idem u Zg, i planiram ga uzeti uz povrat poreza (kod vas je porez 22% kod nas 17%), ne znam da li se placa i carina prilikom uvoza. Da li je netko radio povrat poreza i koja je procedura, koliko dugo traje?

 Porez je 25%

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Boris grozni kaže...

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

 Va barem ima crnu kosu. Ips treba izbjegavati kod televizora. 

9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Crnu kosu ispravno pokazuje jedino oled.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Boris grozni kaže...
C3c1l kaže...
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

Iskljuci dinamicko procesiranje slike i takve pizdarije ce nestati. Cesto se kod algoritama dinamickog kontrasta desavaju ovakve stvari i to nema nikakve veze sa samim VA ili IPS panelom. Naime, najobicniji 60hz va/ips panel nece imati nikakve opisane probleme u "cistoj" reprodukciji bez ikakvog procesiranja slike. Naravno, treba paziti na dvije osnovne stvari a to su dinamicki kontrast i motion handling. Dinamicki kontrast mora biti skroz off, a motion interpolation skroz off sa specificnim postavkama upaljenim da podrzi playanje 24p,30p,50p sadrzaja unutar nativne frekfencije panela, a bez upotrebe motion interpolationa (na samsungu sve off, LG - cinema mode on, sony - truecinema on).

 

Sa druge strane, grunding je poznat po vrlo agresivnom algoritmu za procesiranje sa jako puno black crasha koliko sam vidio, tako da bi oni trebali biti poprilicno losi kod ovakvih situacija gdje ove postavke nisu dobro setirane. Nisam siguran da grunding generalno moze procesirati 24p sadrzaj bez motion interpolationa (za razliku od drugih brendova) tako da je odredjeni dio soap efekta uvijek prisutan, slicno kao i na philips modelima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2022 15:23 (vRay).
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
vRay kaže...
Boris grozni kaže...
C3c1l kaže...
Hej ekipa, krepo mi je Tv, vjeran sam samsungu gro godina ali ne želim dati ogromne novce za TV.
Nisam u toku ali naišao sam na HISENSE 65U8GQ za 5999kn.
Pročitao na brzinu par recenzija i svi ga hvale, jel ga ima netko da mi kaže iz prve ruke jel to vrijedi te novce?
Thx

Normalo da ga hvale kad treba prodavati to va smece gdje ti se crna kosa vuče po ekranu ko krepana mačka! ocigledno neki novi standardi u kvaliteti slike! Ili trazi neki posteni ips ili skupljaj za oled i nista drugo!

Inace recenzije su ocajne ako citas izmedu redaka i kuzis kako tv treba raditi s pokretnom slikom ne staticnom.

Iskljuci dinamicko procesiranje slike i takve pizdarije ce nestati. Cesto se kod algoritama dinamickog kontrasta desavaju ovakve stvari i to nema nikakve veze sa samim VA ili IPS panelom. Naime, najobicniji 60hz va/ips panel nece imati nikakve opisane probleme u "cistoj" reprodukciji bez ikakvog procesiranja slike. Naravno, treba paziti na dvije osnovne stvari a to su dinamicki kontrast i motion handling. Dinamicki kontrast mora biti skroz off, a motion interpolation skroz off sa specificnim postavkama upaljenim da podrzi playanje 24p,30p,50p sadrzaja unutar nativne frekfencije panela, a bez upotrebe motion interpolationa (na samsungu sve off, LG - cinema mode on, sony - truecinema on).

 

Sa druge strane, grunding je poznat po vrlo agresivnom algoritmu za procesiranje sa jako puno black crasha koliko sam vidio, tako da bi oni trebali biti poprilicno losi kod ovakvih situacija gdje ove postavke nisu dobro setirane. Nisam siguran da grunding generalno moze procesirati 24p sadrzaj bez motion interpolationa (za razliku od drugih brendova) tako da je odredjeni dio soap efekta uvijek prisutan, slicno kao i na philips modelima.

 imas neki dobar test da probam?

evo probao sam ovo i trzucka, sretni?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2022 16:11 (Boris grozni).
21 mjesec
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima, imam pitanje za preporuku televizora. Uzeo bih neki 55" ili eventualno 65" TV, s tim da me uopće NE zanima tv program, sport, Netflix, gaming itd, već praktički isključivo filmovi. Što se tiče filmova, većinom se radi o 60/70's kinematografiji, razna Criterion izdanja i slično i 95% toga što gledam je 1080p, polako se tek počinje pojavljivati nešto od toga u 4k. Je li još uvijek LG C1 kao ponajbolji izbor ili mogu gledati neke druge mdoele odnosno koje? Tih oko 7k za 55" C1 mi je debelo gornja granica budgeta, poželjno jeftinije naravno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
parangal kaže...

Pozdrav svima, imam pitanje za preporuku televizora. Uzeo bih neki 55" ili eventualno 65" TV, s tim da me uopće NE zanima tv program, sport, Netflix, gaming itd, već praktički isključivo filmovi. Što se tiče filmova, većinom se radi o 60/70's kinematografiji, razna Criterion izdanja i slično i 95% toga što gledam je 1080p, polako se tek počinje pojavljivati nešto od toga u 4k. Je li još uvijek LG C1 kao ponajbolji izbor ili mogu gledati neke druge mdoele odnosno koje? Tih oko 7k za 55" C1 mi je debelo gornja granica budgeta, poželjno jeftinije naravno.

 

OLED-i su još uvijek naj kako kažeš, barem što se tiče točnosti osvjetljenja koje je po pixelu, s obzirom da nećeš koristiti TV za HDR. Možda još malo napisati detalja, što ti je bitno, gdje se i kako gleda itd.

16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bok svima,

društvo, trebam vašu pomoć. Čitam o televizorima danima i konkurencija je jednostavno prevelika, izbor je zbilja ogroman.

 

Uglavnom, tražim telku za dnevnu sobu, 50'' do 55''. Ne gledam nešto pretjerano TV, ali volim tu i tamo pogledati seriju / film a ovaj moj star 13 godina TV je već dao svoje. Planiram uskoro izbaciti PC za gaming i prešaltati se na PS5 tako da i mi TV treba i za to. Android je must have. I ono najvažnije - budžet. Mislio sam do 5000, ali možda bi se rastegnuo do tipa 6500 ako je baš neka velika razlika. 

Gledao sam onaj Xiaomi P1 55'' i sve mi se čini dobro, ali čitam da ima dosta loš imput lag za gaming pa je malo pao u drugi plan. Nemam neke preferencije po pitanju brandova, tražim bang for buck.

Uglavnom, bilo kakav savjet je dobrodošao. 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nono kaže...

Bok svima,

društvo, trebam vašu pomoć. Čitam o televizorima danima i konkurencija je jednostavno prevelika, izbor je zbilja ogroman.

 

Uglavnom, tražim telku za dnevnu sobu, 50'' do 55''. Ne gledam nešto pretjerano TV, ali volim tu i tamo pogledati seriju / film a ovaj moj star 13 godina TV je već dao svoje. Planiram uskoro izbaciti PC za gaming i prešaltati se na PS5 tako da i mi TV treba i za to. Android je must have. I ono najvažnije - budžet. Mislio sam do 5000, ali možda bi se rastegnuo do tipa 6500 ako je baš neka velika razlika. 

Gledao sam onaj Xiaomi P1 55'' i sve mi se čini dobro, ali čitam da ima dosta loš imput lag za gaming pa je malo pao u drugi plan. Nemam neke preferencije po pitanju brandova, tražim bang for buck.

Uglavnom, bilo kakav savjet je dobrodošao. 

 

Hvala

Sam sam se dvoumio izmedu Grundiga i tog p1 55", no sto se tice plastike i kvalitete nesto me nije bas impresionirao dosta je to lose izgledalo! Druga stvar brzina u igrama, posto je to Va panel svakako izbjegavati ako ces se na njemu igrati!

Preporuka trazi neki s IPS panelom poput ovog gore grundiga. A i 5g garancija nije za baciti!

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nono kaže...

Bok svima,

društvo, trebam vašu pomoć. Čitam o televizorima danima i konkurencija je jednostavno prevelika, izbor je zbilja ogroman.

 

Uglavnom, tražim telku za dnevnu sobu, 50'' do 55''. Ne gledam nešto pretjerano TV, ali volim tu i tamo pogledati seriju / film a ovaj moj star 13 godina TV je već dao svoje. Planiram uskoro izbaciti PC za gaming i prešaltati se na PS5 tako da i mi TV treba i za to. Android je must have. I ono najvažnije - budžet. Mislio sam do 5000, ali možda bi se rastegnuo do tipa 6500 ako je baš neka velika razlika. 

Gledao sam onaj Xiaomi P1 55'' i sve mi se čini dobro, ali čitam da ima dosta loš imput lag za gaming pa je malo pao u drugi plan. Nemam neke preferencije po pitanju brandova, tražim bang for buck.

Uglavnom, bilo kakav savjet je dobrodošao. 

 

Hvala

 Uzmi 55C1 dok je još ovakva cijena. 100 eura razlike, TV ne kupuješ svake druge godine. Nećeš požaliti. Najbolji gaming TV i za gledanje filmova.

Ne znam zbog čega Android must have, ali boxevi od nekoliko stotina kn nadomjeste taj must have nedostatak

3 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bacanje novaca za nista, davati 1000€ da mu tv skuplja prasinu je teska glupost a znamo da oledi istu obozavaju

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Thanx ekipa ali tako mic po mic se dodje i do 10 soma kuna. Načelno ne trebam OLED, a Android bi htio jer imam dotični Mi Box. Odlična je stvar ali baš zato jer je dodatni komad elektronike s dodatnim daljincem,htio bi sve u jednom

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nono

 

Sony 55XH9077S (5400 kn)?

21 mjesec
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
parangal kaže...

Pozdrav svima, imam pitanje za preporuku televizora. Uzeo bih neki 55" ili eventualno 65" TV, s tim da me uopće NE zanima tv program, sport, Netflix, gaming itd, već praktički isključivo filmovi. Što se tiče filmova, većinom se radi o 60/70's kinematografiji, razna Criterion izdanja i slično i 95% toga što gledam je 1080p, polako se tek počinje pojavljivati nešto od toga u 4k. Je li još uvijek LG C1 kao ponajbolji izbor ili mogu gledati neke druge mdoele odnosno koje? Tih oko 7k za 55" C1 mi je debelo gornja granica budgeta, poželjno jeftinije naravno.

 

OLED-i su još uvijek naj kako kažeš, barem što se tiče točnosti osvjetljenja koje je po pixelu, s obzirom da nećeš koristiti TV za HDR. Možda još malo napisati detalja, što ti je bitno, gdje se i kako gleda itd.

Ha, pa najbitnije mi je to kako sam rekao, gledanje uglavnom starijih filmova. Mislim naravno da pogledam i novije filmove, ali po Lettrboxdu preko 90% gledanja su mi stariji filmovi (pre-90's). Gleda se u dnevnoj sobi, vikendom i preko dana, tjednom uglavnom navečer. Televizor koji trenutno imam mi je dosta ogledalo tokom tih dnevnih gledanja (neki stari Panasonic TX), unatoč zastorima, pa bi volio kad bi manje vidio svoj odraz u filmvima :). Gledam uglavnom sam ili u dvoje, tako da mi kutevi gledanja nisu nešto bitni. E da, i bitno mi je da nema tog bloominga oko titlova, budući da dosta toga što gledam su non-english naslovi, pa koristim dosta titlove.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 19:54 (parangal).
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
parangal kaže...

Ha, pa najbitnije mi je to kako sam rekao, gledanje uglavnom starijih filmova. Mislim naravno da pogledam i novije filmove, ali po Lettrboxdu preko 90% gledanja su mi stariji filmovi (pre-90's). Gleda se u dnevnoj sobi, vikendom i preko dana, tjednom uglavnom navečer. Televizor koji trenutno imam mi je dosta ogledalo tokom tih dnevnih gledanja (neki stari Panasonic TX), unatoč zastorima, pa bi volio kad bi manje vidio svoj odraz u filmvima :). Gledam uglavnom sam ili u dvoje, tako da mi kutevi gledanja nisu nešto bitni. E da, i bitno mi je da nema tog bloominga oko titlova, budući da dosta toga što gledam su non-english naslovi, pa koristim dosta titlove.

 

Nažalost danas su svi TV-i gloss, neki više neki manje, ali ne gine neki odraz u tamnim scenama po svjetlu/danu. Ja imam OLED LG C1 i skoro nikada ne vidim sebe, više neki izvor svjetla ili nepokriveni prozor po danu. Navečer je jedino problem ako si upališ lampu direkt nasuprot ekrana.

 

Blooming u nekom obliku postoji kod svih LED TV-a, tu je OLED ipak u prednosti sa per-pixel kontrolom osvjetljenja. Zato kad se to upari sa dobrom svjetlinom, bojama i praktički beskonačnim kontrastom u HDR/DV materijalu izgleda skoro stvarno, pogotovo u kino uvjetima (mrak).

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 21:28 (Mad Ant).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nono kaže...

Thanx ekipa ali tako mic po mic se dodje i do 10 soma kuna. Načelno ne trebam OLED, a Android bi htio jer imam dotični Mi Box. Odlična je stvar ali baš zato jer je dodatni komad elektronike s dodatnim daljincem,htio bi sve u jednom

 Svi trebju OLED ;) Poslije toga nema natrag. I ja sam tako mislio a sad gledam filmove i ponovo uzivam u klasicima.... Isto devedesete ali sada u novom ruhu...

C1 ima magic remote i sa njim upravljam i IPTV, zvucnici i fire tv cube.... Mozda moze i sa klimom ali nisam probao ;)

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Posmatrač kaže...

Mozda moze i sa klimom ali nisam probao ;)

 Može kroz LG smart home, a trebalo bi raditi i preko glasovnih kontrola MR daljinca. Pitanje jedino sa kojima, samo LG ili i druge smart klime...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2022 9:52 (Mad Ant).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Posmatrač kaže...

Mozda moze i sa klimom ali nisam probao ;)

 Može kroz LG smart home, a trebalo bi raditi i preko glasovnih kontrola MR daljinca. Pitanje jedino sa kojima, samo LG ili i druge smart klime...

 hehehe nije LG klima ;) I konacno sam umirovio logitech harmony ;)

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jel posjedujes U8Gq? @c3c1l
kolko sam cito,los motion processing, crna je siva i ajme blooming kod titlova
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2022 14:37 (R3nchi).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ljudi, kupio sam TCL tv model 75C728, u kutiji nije bilo ni daljinskih, trebaju bit 2kom i kabel od napajanja, ako je netko kupio, moželi mi reći da li treba biti još nešto? Tv je kupljen u Sancta Domenica 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2022 18:26 (mickname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
pa ja bi zs pocetak prvo pito Santa Domenica,a ne bug forum..
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kakav je LG SP2 soundbar. Može li neka preporuka za 1000 kn ili je za taj rang ok i zvuk sa LG CX-a.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Wontay kaže...

Kakav je LG SP2 soundbar. Može li neka preporuka za 1000 kn ili je za taj rang ok i zvuk sa LG CX-a.

 

Trebao bi biti malo bolji od samog TV-a s obzirom da ima neki subwoofer u sebi, zvučnici su jači i okrenuti prema gledaocima, iako ja više preporučam sa odvojenim wooferom (koji je onda i jači naravno).

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 13:51 (Mad Ant).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice