Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.334
|
čitano: 14.143.090
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gogogogic kaže...

Znači proučavo sam jučer tv-e, od budget modela 55 inča, a da imaju i  nešto HDR-a da donekle valja bi bili:

 

-za oko 3k kuna hisense u7b - taj mi se čini bolji za skoro istu cijenu, ne znam zašto svi preporučuju  a7500f, taj mi se čini ko svi  ostali bazni entri modeli drugih firmi

 

- za oko 4k kuna hisense u7qf

 

- za oko 6k kuna sony xf9005.

 

Da li je taj sony toliko bolji da opravdava veću cijenu? Što se samog brenda tiče, imam neku braviju fullhd 43 inča već pet-šest godina i od prvog dana probija svijetla linija na lijevoj strani ekrana. Nekad se ni ne primjeti, kod nogometa i slično se primjeti više. Nije tak strašno, tako da mi se nije dalo ići reklamirati, no ipak nije idealan ekran, iako je sony. To valjda ovisi o tome na kakav se panel naleti.

 

Da li se zna hoće li i kada doći ti tcl-ovi američki bolji modeli na europsko tržište?

 

Razlika u cijenu u7b do u7qf je premala (500kn, tak nesto) da bi uzimao stariji model (edge lite vs fald, ako nista drugo). Sony 55xg9505 je 6600, pitanje je da li se xf isplati. Uzmi i hisense 55u8qf u obzir, opet je <5400. Elipso ima vec dugo samsung q70r za 5999, ako uzimas za cash (njuskalo poklon bonovi), izadje te 5400. Americki TCL modeli tesko da ce doci, nije im europa nesto napeta. 

 

Ne postoji univerzalan odgovor da li neki tv opravdava razliku u cijeni. Nekome da, nekome je i osnovni hisense vrh. 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gogogogic kaže...

Znači proučavo sam jučer tv-e, od budget modela 55 inča, a da imaju i  nešto HDR-a da donekle valja bi bili:

 

-za oko 3k kuna hisense u7b - taj mi se čini bolji za skoro istu cijenu, ne znam zašto svi preporučuju  a7500f, taj mi se čini ko svi  ostali bazni entri modeli drugih firmi

 

- za oko 4k kuna hisense u7qf

 

- za oko 6k kuna sony xf9005.

 

Da li je taj sony toliko bolji da opravdava veću cijenu?

 

To je teško reči... Na tebi je da odlučiš, jer nemože niko osim tebe odlučit...

Ako tražiš opravdanje za kupnju, eto ja ga imam i full sam zadovoljan.

 

I ako uspoređuješ onda pogledaj ovaj koji je barem 100Hz i FALD

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/hisense-uhd-55u8qf-uled-televizor-smart-tv?src=sug&s=55U8QF

 

Što se tiče TCL-a koliko sam uspio uhvatiti, dolazi ROKU u Europu... E sad oče li i TOP modeli.. niko se nije izjasnio..

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, šta mislite o navedenom televizoru sa linka? Treba mi za jednu stariju osobu, a čini mi se dobra cijena, jedino nisam nikad čuo o marki Tesla. Hvala

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/tesla-32t300sh-led-televizor

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Imam jedan mali 24' tv od Tesle.. jedina mana su mu izuzetno loši zvučnici, što nemora biti da je slučaj na 32'.. al opet problem može biti kod starijih osoba.

 

I plastika je ono smijeh, čista generička kina... plastic fantastic, na daljinskom drugi dan otpala vrata od baterije.. al to je više manje kod svih tih jeftilena.

 

S druge strane slika je čisto ok preko antene i media player uredno sve vrti sa sticka skup sa titlovima...

 

 

Također kupujem za baku (92.god.) novi tv od 32' i najveći problem su mi upravo slabašni zvučnici kod te dijagonale

 

 

 

 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

je li ovo dobar izbor?
https://edigital.hr/led-televizori/p...evizor-p653090
ili imate neku bolju preporuku u tom cjenovnom rangu i dijagonali?
hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Idem danas uzeti u7b iz elipsa, od danas su na akciji, 55" za 3200kn, čini mi se dobar deal i više volim uzeti iz trgovine umjesto online shop-a.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
buglady kaže...

je li ovo dobar izbor?
https://edigital.hr/led-televizori/p...evizor-p653090
ili imate neku bolju preporuku u tom cjenovnom rangu i dijagonali?
hvala

 Bilo koji samsung ili lg

14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kupio na kraju ovo https://pevex.hr/catalog/product/view/id/30580/s/tv-led-philips-55oled754-uhd-dvb-t2-s2-smart-330556/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Nije baš budget i nisam mislio toliko dati za tv, ali ova cijena je takva da se nije moglo ne kupiti.

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Podjeli dojmove kad sve isprobas 

I believe Wi can Fi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
runme kaže...

Idem danas uzeti u7b iz elipsa, od danas su na akciji, 55" za 3200kn, čini mi se dobar deal i više volim uzeti iz trgovine umjesto online shop-a.

 Imas 55u8b za 3500kn, u karlovcu je bio raspoloziv pred par dana. Mozda ga mogu povuci u drugu poslovnicu, ako ih nemaju drugdje

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne nađem ga nigdje dostupnog. Svakako već sam uzeo u7b i zadovoljan sam, hvala!

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jesam ja to dobro primjetio da je LG krenuo samsung stopama i izbacio DTS podrsku za 2020 modele ?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
perkoxcar kaže...

Jesam ja to dobro primjetio da je LG krenuo samsung stopama i izbacio DTS podrsku za 2020 modele ?

 

 

 Da. 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bas cu pogledat, neki dan sam uzeo 43un7400 za sobu i cini mi se da sam negdje u postavkama vidio dts... a moguce da i haluciniram nakon 3 pive 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 -- kako si zadovoljan, ja planiram uskoro klincima za sobu uzeti 43UN73 seriju.
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozz, 

 

koji je bolji TV, samsung Q80T ili neki philipsov, pansonicov 55 inchi?

Treba mi za PS5, OLED ne bih uzimao.

 

Prema rtingsu Q80T je najbolji, ali tamo nema Philipsa i Panasonica pa možda netko ima više iskustva da da neku preporuku ili review.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Emixman1 kaže...

Pozz, 

 

koji je bolji TV, samsung Q80T ili neki philipsov, pansonicov 55 inchi?

Treba mi za PS5, OLED ne bih uzimao.

 

Prema rtingsu Q80T je najbolji, ali tamo nema Philipsa i Panasonica pa možda netko ima više iskustva da da neku preporuku ili review.

Za gaming Q80T je bolji. 

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za klince odlican tv, moj udara po yt sa magic remote kao da se rodio s njim, brzo oni to pokopcaju. 

Vrti sve crtice sa hdd, nema problema s codecima.

Doduse nemamo konzole (ps, xbox,itd) pa neznam kako to funcionira, ali mislim da nemas brige za kupnju klincima. 

Ako ces gledati sport i uhd filmove, osjeti se 50hz i ips panel kod mracnih scena ali obzirom da ips onda je to sasvim normalno.

Po meni odlican tv za malo manje od 3tkn.

I believe Wi can Fi...
3 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa,

 

U potrazi sam za televizorom u rangu 3,3 ipo tisuće kuna koji će se koristiti za filmove/ps4 od 50 inča.

Mislio sam uzeti Samsung 7412, ali je rasprodan tamo gdje je bila promotivna cijena i sad nisam siguran što uzeti.

Vidim da hisense ima model 7100f, isplati li se?

Može i preporuka bilo čeka drugoga za navedene svrhe do 3500 kn.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja imam 43 PUS7303/12 i super mi je, koristim ga za netflix i ps4/pc

 

Tako da bih ovaj preporučio, 5 godina garancije.

 

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-50PUS7304/

 

Ako ti se da čekati black friday ići će cijena vjerovatno još dolje.

 

Ja sam svoj uzeo 3 tjedna prije black fridaya dok je bio na popustu za 4000kn,  na black friday su ga spustili na 3000

 

 

 

 

 

 

 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav,

 

Nasao sam LG OLED55CX3 za 10899kn, sto mi se cini ok cijena.

Međutim nikad nisam cuo za zutiklik.hr

 

Dali netko ima iskustva s njima?

I dali se isplati pricekati BlackFirday, sto mislite dali bi tada taj TV mogao birti ispod 10k kn?

 

Thnx

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

To ti je webshop od hrvatske poste, inace sad je na akciji za kupnju Premium visa karticom u SD za 10105 HRK.

7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ovi likovi iz poste se bave svime osim postom

Pakete ne dostavljaju, ostavljaju samo ceduljice da nema nikog kod kuce,

makar je ocito netko kod kuce, a kad uzmes ceduljicu i odes do poste,

kazu da ti ne mogu dati paket jer nije u posti nego negdje drugdje, i treba opet cekati bar 1 dan.

 

Fuj fuj fuj, od tih lopova nebi ni maramice kupio

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Haha, evo ti TU jer mi se ovo dogodilo baš jučer :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znam da je offtopic no trebam pomoc.Kod pretrage kanala pomocu kucne antene,pod NAPAJANJE ANTENE treba postaviti na ukljuceno ili iskljuceno?Ima li kakva stranici da vidim gdje je najblizi odasiljac da znam u kojem smjeru postaviti antenu.Vrtim se ko debil po sobi,signal stalno na 0.Zivim u Petrinji.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa sto kazete na ovu ponudu?

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/philips-4k-uhd-65pus6754-led-televizor-smart-tv-ambilight?utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_campaign=FB200902-philips-ambilight-tv

 

Je li se isplati, ima li sto bolje i isplati li se pricekati black friday? (Ne zuri mi se s kupnjom ali do 01.12. moram nesto kupit)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ako ti se ne žuri pričekaj, tako ću i ja.

A i ne vidim nigdje kolika je garancija, vjerovatno je onda 2 god.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Meechi22 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

U potrazi sam za televizorom u rangu 3,3 ipo tisuće kuna koji će se koristiti za filmove/ps4 od 50 inča.

Mislio sam uzeti Samsung 7412, ali je rasprodan tamo gdje je bila promotivna cijena i sad nisam siguran što uzeti.

Vidim da hisense ima model 7100f, isplati li se?

Može i preporuka bilo čeka drugoga za navedene svrhe do 3500 kn.

 Za 3500kn kupis i malo bolji hisense od osnovnog 7100f :) Probaj u elipsu provjerit da li imaju jos 55u8b za 3500kn. Za parsto kuna vise imas hisense 55u7q sa faldom, ali 60hz. Od jeftinijeg lg 50um7450 ili mozda neki philips 50pus7304.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
qwertYxoZ kaže...

Ekipa sto kazete na ovu ponudu?

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/philips-4k-uhd-65pus6754-led-televizor-smart-tv-ambilight?utm_source=facebook.com&utm_medium=post&utm_campaign=FB200902-philips-ambilight-tv

 

Je li se isplati, ima li sto bolje i isplati li se pricekati black friday? (Ne zuri mi se s kupnjom ali do 01.12. moram nesto kupit)

 Cekaj bf, bit ce puno boljih tvova za te novce :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice