Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.318
|
čitano: 14.092.553
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
onajkojikupujetv kaže...

Pitanje prvo ..
Možete li mi reći vaša iskustva sa FALD-om? Gledam na review-ima da je to „kao“ problematično kada su titlovi u pitanju kod recimo q70r ili xf995 jer nemaju puno zona.
Da li je to uistinu tako uočljivo i da li toliko smeta?
S obzirom na to da se kod nas uglavnom gledaju filmovi sa titlovima mislim da bi poludio da imam neki bijeli oblak na pola ekrana.

Pitanje drugo ..
S obzirom na to da sam profućkao 65q60r i ne pada mi na pamet platiti 10000+ kn za q70t, ima li neko uobičajeno vrijeme kada kreću popusti na telke (tipa Božić) pa da se isplati pričekati?

Pitanje treće ..
Koliki je prema vama gubitak sa recimo 65ru8000 vs 65q60r?

Pitanje četvrto ..
Philips 65PUS7304 još uvijek ne valja? 😉

1. Postoji problem sa tim bloomingom, ali koliko znam u 2019 modelima kod Samsung aje to značajno manje nego kod starih modela.

2. Sad su dobri popusti na Samsung R seriju, stari modeli, cijena ide dolje jer se trebaju rasprodati. Slično je vjerojatno i sa drugim brandovima. Q70T se svakako ne isplati, mislim da je Q70R u sličnoj cijeni, a značajno je bolji TV.

3. Pa Q60 je bolji, makar ne značajno. Bolji je panel, što se tiče boja to je najveća razlika. Prati Q70R ili XF9005, best buy za taj novac daleko, odvrti par stranica unazad vidjet ćeš da se najviše ti modeli preporučavaju u toj klasi.

4. U odnosu na gore navedene modele lošiji TV, ali, svatko ima svoje potrebe i mišljenje pa vidi. Po meni Philips se kupuje samo ako baš voliš Ambilight, to im je jedina veća prednost u odnosu na druge brandove. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Crt True Colors kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja jos cekam za svoj tv da stigne gsync i onda ima sve sto ja trebam od TVa. 

 

Generalno najbolja stvar je Samsungova interpolacija pokreta za igre od 30fps.
(Game Motion Plus Input Lag 20/30ms )

Uvjek kazem da cu to probat i zaboravim,nisam fan takvih funkcija ali dosta ekipe to hvali pa treba probat i prosudit.

 

 

Na rtingsu radi nevjerojatno dobro...
pa se i sam uvjeri koliko su pouzdani testovi.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
onajkojikupujetv kaže...

Toshibu 40" .. "normalno"?

Pa ako imas to kako te onda moze zabrinjavat fald....

To ti je kao da imas Golfica pa se brines kako ce ti radit Porshe.... 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Jeronimo kaže...
onajkojikupujetv kaže...

Pitanje prvo ..
Možete li mi reći vaša iskustva sa FALD-om? Gledam na review-ima da je to „kao“ problematično kada su titlovi u pitanju kod recimo q70r ili xf995 jer nemaju puno zona.
Da li je to uistinu tako uočljivo i da li toliko smeta?
S obzirom na to da se kod nas uglavnom gledaju filmovi sa titlovima mislim da bi poludio da imam neki bijeli oblak na pola ekrana.

Pitanje drugo ..
S obzirom na to da sam profućkao 65q60r i ne pada mi na pamet platiti 10000+ kn za q70t, ima li neko uobičajeno vrijeme kada kreću popusti na telke (tipa Božić) pa da se isplati pričekati?

Pitanje treće ..
Koliki je prema vama gubitak sa recimo 65ru8000 vs 65q60r?

Pitanje četvrto ..
Philips 65PUS7304 još uvijek ne valja? 😉

1. Postoji problem sa tim bloomingom, ali koliko znam u 2019 modelima kod Samsung aje to značajno manje nego kod starih modela.

2. Sad su dobri popusti na Samsung R seriju, stari modeli, cijena ide dolje jer se trebaju rasprodati. Slično je vjerojatno i sa drugim brandovima. Q70T se svakako ne isplati, mislim da je Q70R u sličnoj cijeni, a značajno je bolji TV.

3. Pa Q60 je bolji, makar ne značajno. Bolji je panel, što se tiče boja to je najveća razlika. Prati Q70R ili XF9005, best buy za taj novac daleko, odvrti par stranica unazad vidjet ćeš da se najviše ti modeli preporučavaju u toj klasi.

4. U odnosu na gore navedene modele lošiji TV, ali, svatko ima svoje potrebe i mišljenje pa vidi. Po meni Philips se kupuje samo ako baš voliš Ambilight, to im je jedina veća prednost u odnosu na druge brandove. 

Pretpostavljam da vas 99% ima obicne edge lit LCDove pa ako vam nije problem na tome light bleed,bloom,haloing itd onda cemu briga oko FALDa koji je tehnoloska stepenica iznad...

Ali moram napomenut da su naprimjer LG LCDovi katastrofa nebitno bili nazvani nano,sadrzavali fald tehnologiju itd.

Ako zelite top end LCD to je Samsung ili Sony,sve ostalo je klasika sa lcd nedostatcima,kada sam proucavao na koji LCD bih mogao prec sa OLEDa jedino je imao smisla Samsung Q90R ali da si ga nisam mogao priustit uzeo bih sony seriju 9 sa fald techom.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
andrtejkr kaže...
tiki kaže...
andrtejkr kaže...

 Radije ubodi neki hisense 50" ili 55", stalno su po akcijama po 2500kn ili manje. Bolji tv od grundiga.

 Po čemu je bolji tv od Grundiga?

 

Zaleti se do elipsa, pa pogledaj sam. Hisense 55b7500 je i vise nego pristojan tv za 2500kn (za koliko najcesce ide), sto i reviewi pokazuju. Bacio sam oko i na grundige i par navrata, katastrofa. Jedini koji je imao smisla je onaj oled 65" kaj su ga pred par dana prodavali u svijetu medija za <7k kn, samo mi je to prevelika dijagonala + reviewi kazu da ima katastrofalnu smart platformu. Sto se tice garancije, trenutno je akcija 2+3g garancije i kod hisense-a. A sto se tice kvalitete, prema rijecima prodavaca grundige i hisense dosta salju na servise, ali njih i najvise prodaju. Sve u svemu... kako ti grah padne.

 Pa gledao sam u elipsu i nisam nešto oduševljen Hisensom. Nisam ni Grundigom doduše, oboje su što se tiče slike tu negdje. Jedino nisam uspoređivao kakav je OS.

andrtejkr kaže...
perkoxcar kaže...

Grundig ima trenutno 5godina tako da mi je to bolja opcija definitivno kad vec uzimam jeftilen.

 I hisense ti je trenutno na 2+3g garancije.

 Koliko vidim samo za skuplje modele, a i riječ je o 2g tvorničkog jamstva a ostale 3 godine preko osiguranja. Treba vidjeti kakvi su uvjeti kod osiguranja.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Odlučio sam se za 65" Samsung Q80R ili Q85R ali nisu baš dobavljivi, ako ih ne uspijem pronaći bit će vjerojatno Q80T. Strah me je jedino kako će izgledati slika kad spojim MaxTv. Oled otpao zbog cijene i straha od Burn-in(a).
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 14:12 (jholik).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samo im je jos to trebalo uz degradaciju panela..... 

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Gledam iskljucivo do dijagonale 40 i sitno " tako da mi ovi veci otpadaju. I da je smart tv. 

Sto se garancije tice, obziron da ce se koristit mjesec dana u godini, mislim da ce prije isteci 5 god garancije nego otic tv :D

Veceras idem kupit pa ako ima jos kakav konkretan savjet ili projedlog...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...
andrtejkr kaže...

 

Zaleti se do elipsa, pa pogledaj sam. Hisense 55b7500 je i vise nego pristojan tv za 2500kn (za koliko najcesce ide), sto i reviewi pokazuju. Bacio sam oko i na grundige i par navrata, katastrofa. Jedini koji je imao smisla je onaj oled 65" kaj su ga pred par dana prodavali u svijetu medija za <7k kn, samo mi je to prevelika dijagonala + reviewi kazu da ima katastrofalnu smart platformu. Sto se tice garancije, 

 Pa gledao sam u elipsu i nisam nešto oduševljen Hisensom. Nisam ni Grundigom doduše, oboje su što se tiče slike tu negdje. Jedino nisam uspoređivao kakav je OS.

 

Meni je sd puno bolje izgledao na hisense-u, pogotovo u8b. S obzirom da su svi sony-i, lg-i i samsunzi po defaultu sa debelo prenabrijanim bojama, hisense je djelovao potpuno isprano ali barem koliko-toliko realno. Grundig mi je imao cudne boje, kao da je crvena prenaglasena. Gledao sam i philips 50pus7304, i on mi je izgledao iznenadjujuce dobro (obrada slike, boje, motion). No, ducan kao ducan - rasvjeta na sve strane, pa nisam skuzio kako stoje stvari sa backlight bleedingom i uniformnosti ekrana (na koji se ljudi zale po forumima). Naravno, trebalo bi se poigrati sa postavkama pojedinog tva u ducanu, no jasno da se ta ideja prodavacu nije svidjela. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Možda ti za orijentaciju posluži i ova informacija. Godinama svakodnevno šetam satima gradom. Pored kontejnera sa smećem najviše bačenih (Lcd) televizora Grundig, Philips, Vivax i ovih marke bog te pita koje (Elit...). Najviše Grundig. Pred svjetsko prvenstvo u Rusiji po trgovinama sam danima studirao koji tv kupiti. Grundig se nudio "na kile". Svih veličina, 5 g. garancije, cijena niska. S obzirom na spomenuta saznanja od njega sam bježao kao od virusa. Na dan otvaranja prvenstva u Rusiji (14.06. 2018.) već sam se odlučivao da li kupiti TCL, 5 g. gar., ali me odbijalo pozadinsko osvjetljenje jer sam takav imao. Takav model ekrana je za jednu glavu - oči točno okomito na ekran. Čovjek pored mene, zadesio se u Pevecu, govori: "Ja živim u Australiji. 17 godina imao sam Sony. Opet, 6 godina imam Sony. Bez obzira što se izrađuje u Indiji (za područje Australije, Azije) ja nikada nisam imao problema sa Sonyem. Odlučio sam se za Sony, serija 7. Stigao friški iz Slovačke, 5 g Sony garancije. Skup, 3 mirovine, ali ako bar 5 godina bude radio kao dosadašnje 2 ja zadovoljan.

10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebam tv za starije ljude, samo za obicne tv programi. Bitna je slika i zvuk, i da podrzava novi standard da ne treba dodatni uređaj i dodatni daljinski, a spajanje na internet smart tv i slicne novotarije nije uopce bitno.

Vidim da ima phillips 109cm za manje od 2000 kuna. Nije smart tv niti ima te nepotrebne dodatke.

https://www.philips.hr/c-w/search.html#q=43pfs5503%2F12

Da li je to ok kupnja, kazem bitna je slika i zvuk, i novi standard, gledat ce se obicni zemaljski programi.

https://www.nabava.net/search.php?q=Philips+43PFS

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kao god bilo, na kraju nisam kupio nista od navedenog. :D

Citao sam da taj vestel turski proizvodi i grundig i toshibu i telefunken itd. tako da sam kupio za 2200 telefunken ovaj: 

https://www.emmezeta.hr/telefunken-43ue7250-ultra-hd-led-tv-640252.html

Cini mi se da je to sve vise manje isto, vrijeme ce pokazati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 18:23 (Alpacino2).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Samo im je jos to trebalo uz degradaciju panela..... 

 Samo Južna Koreja u pitanju, pozitivno je što to dobrovoljno fixaju, a mogli su se pravit ludi.

 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
texas.bug kaže...

Trebam tv za starije ljude, samo za obicne tv programi. Bitna je slika i zvuk, i da podrzava novi standard da ne treba dodatni uređaj i dodatni daljinski, a spajanje na internet smart tv i slicne novotarije nije uopce bitno.

Vidim da ima phillips 109cm za manje od 2000 kuna. Nije smart tv niti ima te nepotrebne dodatke.

https://www.philips.hr/c-w/search.html#q=43pfs5503%2F12

Da li je to ok kupnja, kazem bitna je slika i zvuk, i novi standard, gledat ce se obicni zemaljski programi.

https://www.nabava.net/search.php?q=Philips+43PFS

 

Taj Flips(43PFS5503/12) neš kupit za manje od 2000kn, ili preciznije ionak je neisplativ(loš omjer uloženo-dobiveno) dakle preskoči i zaboravi.

 

Eto ti atraktivni 43 Hisense ili B7500 serija, dakle klasičan i vrlo jednostavan daljinski+Smart TV nek se nađe možda ipak zatreba.

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici-od-100-do-109-cm-40-44/hisense-h43b7500-smart-4k-uhd-televizor

 

 

 Ako bi kupoval klasičan TV, dakle bez Smart TV-a/43 zaslon+1080p rezolucija, eto tu je ovaj LG.

 

https://www.nabava.net/televizori/lg-43lk5100pla-televizor-cijena-43-110-cm-led-full-hd-67315331

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2020 22:25 (rambox).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
MEGATAMA kaže...

Samo im je jos to trebalo uz degradaciju panela..... 

 Samo Južna Koreja u pitanju, pozitivno je što to dobrovoljno fixaju, a mogli su se pravit ludi.

 

Ekipa na AVforums je pisla o pregrijavanju prije mjesec dva pa sam bio sumnjicav....

 

Nije to samo u Korei, evo sad kao istrazuju ostala trzista pise u tekstu. 

 

I to realno zahvaca 4 generacije ako je od 2016 do 2019......

 

LG categorically told the YonHap News Agency that “TVs sold overseas are not subject to the repairs”. In response to a follow up question put to it by The Verge, though, LG was less categorical, saying that it was “investigating other markets” for the issue. 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Alpacino2 kaže...

Kao god bilo, na kraju nisam kupio nista od navedenog. :D

Citao sam da taj vestel turski proizvodi i grundig i toshibu i telefunken itd. tako da sam kupio za 2200 telefunken ovaj: 

https://www.emmezeta.hr/telefunken-43ue7250-ultra-hd-led-tv-640252.html

Cini mi se da je to sve vise manje isto, vrijeme ce pokazati.

 Ne, Vestel ne proizvodi Grundig, Grundig je druga turska firma (Arcelik, koji je vlasnik i Beko).

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Pixel kaže...
MEGATAMA kaže...

Samo im je jos to trebalo uz degradaciju panela..... 

 Samo Južna Koreja u pitanju, pozitivno je što to dobrovoljno fixaju, a mogli su se pravit ludi.

 

Ekipa na AVforums je pisla o pregrijavanju prije mjesec dva pa sam bio sumnjicav....

 

Nije to samo u Korei, evo sad kao istrazuju ostala trzista pise u tekstu. 

 

I to realno zahvaca 4 generacije ako je od 2016 do 2019......

 

LG categorically told the YonHap News Agency that “TVs sold overseas are not subject to the repairs”. In response to a follow up question put to it by The Verge, though, LG was less categorical, saying that it was “investigating other markets” for the issue. 

 Gnjavaza je ako moras vozit tv u servis :(

Moj model srecom nije na listi

13 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa,

 

treba mi savjet... U firmi mi je odobreno da kupim jedan TV do 3500 Eura. TV bi bio postavljen na zid, vecinom bi sluzio za monitoring, a takodjer za pokoju prezentaciju i edukaciju. Nije iskljuceno da ce se ponekad pogledati i poneka utakmica, vijesti, muzika...

Kancelarija nije prevelika, otprilike 7x7m tako da TV ne mora biti nekih suludih 100" i slicno. 

 

Savjet mi treba do ponedeljka kada bi trebao biti narucen, a najbolje bi bilo da se naruci sa Amazon.DE.

 

Hvala i pozdrav

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
3xit kaže...

Ekipa,

 

treba mi savjet... U firmi mi je odobreno da kupim jedan TV do 3500 Eura. TV bi bio postavljen na zid, vecinom bi sluzio za monitoring, a takodjer za pokoju prezentaciju i edukaciju. Nije iskljuceno da ce se ponekad pogledati i poneka utakmica, vijesti, muzika...

Kancelarija nije prevelika, otprilike 7x7m tako da TV ne mora biti nekih suludih 100" i slicno. 

 

Savjet mi treba do ponedeljka kada bi trebao biti narucen, a najbolje bi bilo da se naruci sa Amazon.DE.

 

Hvala i pozdrav

 Lg nanocell serije 9 zadnja generacija, barem 75", tebi je bitan kut gledanja i funkcionalnost tva, lg se ovdje odlicno uklapa

75NANO999NA

ili 86" ali je malo preko trazenog iznosa.

Ali imas seriju 8 ako zelis nesto zrtvovati kvalitetu prikaza , ali dobis veci tv, sto zapravo mozda i je bolja opcija ovdje

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 12:01 (Pixel).
7 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://geizhals.at/lg-electronics-75sm9900pla-a2088241.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

2600€ na Amazonu, 100Hz, 8K, WebOS, MagicRemote itd.

 

Za ostatak si kupite dobar soundbar, makar je ovo 2x 20W, OK za utakmice, ali ako ce se vrtiti nesto sto ima

detaljniji zvuk od tekme, jednostavno nema basa ni boje - treba soundbar (bar imas lufta novaca).

 

Ne moras uvjek sve potrositi, to je max limit, ne obavezni limit.

 

Ili ako vise patis na dizajn, mozes uzeti Samsung Frame od 75":

https://geizhals.at/samsung-the-frame-4-0-gq75ls03t-a2257105.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

3100€, opet ti ostane za dobar soundbar - ali gledaj da elektricari lijepo sprovedu flat  da se ne vidi, pa da bude kao objesena

slika na zidu, izgleda veoma mocno, kad se uradi kako spada.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Veoma dobar tv za gaming

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
3xit kaže...

Ekipa,

 

treba mi savjet... U firmi mi je odobreno da kupim jedan TV do 3500 Eura. TV bi bio postavljen na zid, vecinom bi sluzio za monitoring, a takodjer za pokoju prezentaciju i edukaciju. Nije iskljuceno da ce se ponekad pogledati i poneka utakmica, vijesti, muzika...

Kancelarija nije prevelika, otprilike 7x7m tako da TV ne mora biti nekih suludih 100" i slicno. 

 

Savjet mi treba do ponedeljka kada bi trebao biti narucen, a najbolje bi bilo da se naruci sa Amazon.DE.

 

Hvala i pozdrav

 

Ispod 75" je premalo a i 85" bi bio dobar. Ako se gleda neki dobar future proof all rounder onda svakako LG 75NANO979NA. Nije 3500€ nego 4200€ ali to je 8K model i ima sve što je danas dostupno. Kod ovih je vjerojatno najpovoljniji, cijena mu je inače oko 4800-5000.

 

https://www.euronics.de/tv-und-audio/fernsehen/led-und-lcd-fernseher/75nano979na-189-cm-75-lcd-tv-mit-led-technik-b-4061856651521

 

75SM9900 koji je kolega spomenuo je ok, stari model i puno je jeftiniji međutim nema AV1 codec niti najnoviji 8K procesor pa je nemoguće gledati takve youtube sadržaje. Novi 2020 modeli imaju novi hardware i 8K60p je podržan u potpunosti bez obzira na izvor ( HDMI 2.1, USB, dupli twin tuneri i kroz aplikacije itd). Nema 86" veličine 8K modela ove godine (ima 88" 8K OLED međutim taj košta 29999€ )

 

Ako 8K nije uvjet onda su tu recimo 2 dobra tv po cijeni cca 3600-3700€

 

Sony 85XH9505, najbolji lcd 4K iz njihove linije. Nedostatak je izostanak HDMI 2.1 i AV1 codeca. Kod ova dva je najpovoljniji.

 

https://www.ebay.de/itm/Sony-KD-85XH9505-215-9-cm-85-Zoll-2160p-4K-Full-Array-LED-Smart-TV-Neu-/274379951505?_trksid=p2349526.m4383.l10137.c10&nordt=true&rt=nc&orig_cvip=true

 

https://www.city-tv-hifi.de/tv-geraete/uhd-4k/ab-75-189-cm/1306-sony-kd-85xh9505?number=11309

 

Ili LG 86NANO906/916. 86" 4K, ovaj ima HDMI 2.1 i AV1 codec. Cijena je ovisno o shopu, od 3000-4000. Opet je u onom nizozemskom shopu najpovoljniji.

 

https://www.ebay.de/itm/LG-NanoCell-86NANO916-86-Zoll-IPS-4K-UHD-Smart-TV-Neu-/293623035175?_trksid=p2349526.m4383.l10137.c10&nordt=true&rt=nc&orig_cvip=true&shqty=1&isGTR=1#shId

 

Sony ima i 85XH9096, malo slabiji od XH9505 međutim ima HDMI 2.1 i cijenom je oko 2900.

 

https://www.city-tv-hifi.de/tv-geraete/uhd-4k/ab-75-189-cm/1331-sony-kd-85xh9096

 

 

Samsung je downgredao ovogodišnje modele i ako netko hoće pravi top model velikih dimenzija onda je to 2020 8K serija, znači od 75Q800T ali taj je 5000€, 82" je još dosta skuplji a 98" bolje da ne spominjemo Slično je i sa top modelom Q950TS.

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...
Veoma dobar tv za gaming

 Realno to je updejtana stara B7500 serija, ipak malo drukčiji dizajn+nova verzija Vida 4 operativnog sustava itd.Dakle to je i dalje 4K VA LCD panel od 60hz.

 

U tehnikalijama vidim da su dodali suport za Amazon Alexa opciju, i to na sve modele nove A7000F serije kao recimo početni A7100F.Sad i najeftiniji model ima Bluetooth opciju, a to nije bio slučaj sa starom Hisense B7100 modelu.Zanimljivo, novi daljinski ima direkt opciju ili gumbič za Yutube Music.

 

 
 

 

https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/b7500/

 

https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/a7500f/

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 19:32 (rambox).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
rambox kaže...
Crt True Colors kaže...
Veoma dobar tv za gaming

 Realno to je updejtana stara B7500 serija, ipak malo drukčiji dizajn+nova verzija Vida 4 operativnog sustava itd.Dakle to je i dalje 4K VA LCD panel od 60hz.

 

U tehnikalijama vidim da su dodali suport za Amazon Alexa opciju, i to na sve modele nove A7000F serije kao recimo početni A7100F.Sad i najeftiniji model ima Bluetooth opciju, a to nije bio slučaj sa starom Hisense B7100 serijom.Zanimljivo, novi daljinski ima direkt opciju ili gumbič za Yutube Music.

 

  

 

https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/b7500/

 

https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/a7500f/

 

 

 

Super cijena

 

https://www.nabava.net/televizori/hisense-58a7100f-televizor-cijena-58-14732-cm-led-ultra-hd-105865211

 

https://www.elipso.hr/prilika/hisense-h55b7500-akcija-srpanj--2020/

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
rambox kaže...
Crt True Colors kaže...
Veoma dobar tv za gaming

 Realno to je updejtana stara B7500 serija, ipak malo drukčiji dizajn+nova verzija Vida 4 operativnog sustava itd.Dakle to je i dalje 4K VA LCD panel od 60hz.

 

U tehnikalijama vidim da su dodali suport za Amazon Alexa opciju, i to na sve modele nove A7000F serije kao recimo početni A7100F.Sad i najeftiniji model ima Bluetooth opciju, a to nije bio slučaj sa starom Hisense B7100 modelu.Zanimljivo, novi daljinski ima direkt opciju ili gumbič za Yutube Music.

 

(IPS)+ASUS+VG279QM (IPS)+ASUS+VG279QM
 
(VA)+Samsung+C49RG9/CRG9 (VA)+Samsung+C49RG9/CRG9
 

 

https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/b7500/

 

https://hisense.co.uk/tvs/all-tvs/a7500f/

 

 

Taj TV kupi, mani se zapušteni VA monitora:)

 

https://www.rtings.com/monitor/tests/picture-quality/black-uniformity

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 20:07 (Crt True Colors).
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Taj TV kupi, mani se zapušteni VA monitora:)

https://www.rtings.com/monitor/tests/picture-quality/black-uniformity

(IPS)+ASUS+VG279QM (IPS)+ASUS+VG279QM
(VA)+Samsung+C49RG9/CRG9 (VA)+Samsung+C49RG9/CRG9
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 20:16 (Crt True Colors).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Stavim na mall.hr prije par dana da mi jave kad b9 65 bude dostupan. Maloprije mi jave i odma ga upiknem. 😊
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kill Frenzy kaže...
Stavim na mall.hr prije par dana da mi jave kad b9 65 bude dostupan. Maloprije mi jave i odma ga upiknem. 😊

Kakva je ta trgovina sto se tice uvazavanja garancije i dali si uzeo dodatnu garanciju od 5 godina? 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jamstvo je dviej godine.Jel se moze nekako produzit?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice