Alienware računala

poruka: 12
|
čitano: 7.851
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Alienware računala

Namjeravao sam složiti svoje sljedeće računalo no maloprije su mi za oči zapela Alienware računala kodnog imena "Area-51" i "Area-51 7500". No malo sam zbunjen(za sve važne komponente navode po par vrsta hardwarea), nije mi baš jasno koje komponente sadrže. Može li ih netko tu navesti?

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 16:07 (momak).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware računala

sadrži one komponente koje su tamo istaknute a ti sad nožeš birati nešto drugo po tvojoj volji

16 godina
offline
RE: Alienware računala

Znači što god ja izaberem a oni su naveli cijena ostaje ista?

I postoji li ovdje negdje u regiji Alienware dućan ili nabava ide isključivo online?

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 18:53 (momak).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware računala
momak kaže...

Znači što god ja izaberem a oni su naveli cijena ostaje ista?

 

 

 

 

 Ne. Naravno da ako izabereš Q6600 će cijena biti jeftinija, nego da izabereš neki Quad Xtreme. Inače, mislim da se za tu lovu da složit puno bolja konfiguracija - kaj se kučišta tiče, imaš jako puno prelijepih (čitaj: preskupih ;))
16 godina
neaktivan
offline
Alienware računala

ne ne. tamo ti piše ako izabereš drugi hardver koliko te košta skuplje. bolje poslušaj kompotka. neka ti on za te pare složi konfu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alienware računala

Da sada kad sam išao slagati stvarno dođe previše. Pogledat ću cijene komponenti podkraj ljeta pa ću vidjeti...

Nego, jel negdje mogu nabaviti samo Alienware kućište, fakat je zakon!

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 19:07 (momak).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Alienware računala
momak kaže...

Da sada kad sam išao slagati stvarno dođe previše. Pogledat ću cijene komponenti podkraj ljeta pa ću vidjeti...

Nego, jel negdje mogu nabaviti samo Alienware kućište, fakat je zakon!

 

 

 

 

 Mislim da ne možeš, jedino ak nađeš na e-bayu nešto.

EDIT: Evo, da ti olakšam, klikni!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 19:16 (kompotko).
16 godina
offline
RE: Alienware računala

Mozes birat sto hoces i cjena ti se mjenja ovisno o komponentama koje stavis unutra. Odi na stranicu, i probaj naruciti online pa ces vidjeti. Neznam za 7500 seriju, ali ALX serija mi se cini OK sto se tice cijene, neces puno ustedjet ako ides to sam slagat, a prilicno ces se namucit. Uz to je i vecinu komponenata tesko nabavit kod nas.

Kucista nisu bog zna sta, uglavnom plastika, i prilicno krcka pod prstima dok ga nosis s obzirom da su racunala prilicno teska Smijeh. A i ona svjetla puno bolje izgledaju na slikama nego u stvarnosti. Ajd, malo je fora sto mozes boje mjenjat softverski...

Think locally, act globally...
16 godina
offline
RE: Alienware računala

Fascinira me to što računalo koje bi ja u ovom trenutku mogao složiti s 7000kn ili manje kod Alienwarea dođe oko 3500$-4000$ ?!?!?!

Nevjerojatno, budem nabavio to kućište prekom ebaya ako uspijem od nekog izmusti kreditnu Smijeh

 

 

 

 

 

Nemojte se zamarati oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade
16 godina
offline
RE: Alienware računala
momak kaže...

Fascinira me to što računalo koje bi ja u ovom trenutku mogao složiti s 7000kn ili manje kod Alienwarea dođe oko 3500$-4000$ ?!?!?!

Nevjerojatno, budem nabavio to kućište prekom ebaya ako uspijem od nekog izmusti kreditnu Smijeh

 

 Slicno ko iMac!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Alienware računala

Alienware je dobar nema šta...ali pogledaj šta je Acer pripremio...alienware se može sakriti...PREDATOR

 

Naoružan logikom p.s. ja sam u onih 92% tinejđera koji (između ostalog) slušaju turbo folk...ako nisi jedan od onih 8% koji ne slušaju TB, kopiraj si ovo u potpis. LOL.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Alienware računala
momak kaže...

Fascinira me to što računalo koje bi ja u ovom trenutku mogao složiti s 7000kn ili manje kod Alienwarea dođe oko 3500$-4000$ ?!?!?!

Nevjerojatno, budem nabavio to kućište prekom ebaya ako uspijem od nekog izmusti kreditnu Smijeh

 

 

 

 

 

Neznam kakva ti je to konfiguracija za 7000kn, ali evo jedne recimo iz hgspota:
MBO EVGA NVIDIA nForce 790i Ultra 3-SLI, BUS 1600 MHz, 2.199,00 
Napajanje 1000 W ATX 2, SILVERSTONE, Olympia  1.999,00 
VGA PCI-E BFG, GTX 280 OC, GeForce GTX 280, PhysX, 1024 MB   3.599,00
VGA PCI-E BFG, GTX 280 OC, GeForce GTX 280, PhysX, 1024 MB   3.599,00
Procesor Intel Core 2 Extreme QX9650  6.050,00
RAM, 4 GB (2GB + 2GB), DDR3, PC-10666, 1333 MHz, PATRIOT ViPER SERIES  1.599,00
HDD WD Raptor Veloci 300 GB, serial ATA-II, 10.000 o/min., 16 MB cache (WD3000GLFS)  1.899,00 
Windows Vista 1.000,00
Kuciste 1.000,00
Ostalo (mis, tstatura, zvucnici, itd..): 1.000,00
U HGspotu to dodje:23950kn
Vise manje isti takav Alienware: 4600$ = 22100kn

 

Ok, da dodas jos nas porez gore cjena bi bila malo veca, ali svejedno se radi o vrlo slicnim cjenama...

 


Think locally, act globally...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice