EP u nogometu 2024

poruka: 404
|
čitano: 36.581
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Već je kolega iznad spomenuo. Edin Terzić, ako bi isti pristao.
8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Bjelica, tudor, juric, bilic, biscan, mozda kek nakon ovog prvenstva
Nije bas da nemamo imena koja su vise nego kvalificirana za preuzet klupu
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 19:30 (sporttest).
12 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
sporttest kaže...
Bjelica, tudor, juric, bilic, biscan, mozda kek nakon ovog prvenstva
Nije bas da nemamo imena koja su vise nego kvalificirana za preuzet klupu

 Bilic  

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Na trening dovest korumpiranog suca. Pa trenirat kako izut kopacku u 97' minuti kad ti budala svira faul, a faul postojao nije, i onda tom kopackom gađat majmuna u glavu. I tako ponavljat dokle god sve do jednog igraca ne nauce da se na takve faulove u 97' minuti ulazi sa smajserom u teren. 

 

Da je Bubimir izuo kopacku i gađao suca, dobio bi crveni karton i 500 utakmica zabrane, al bi prosli dalje i dobio bi trg u centru Zagreba.. Jer kad prođeš dalje, ljudi zaborave da si npr rukom dao gol (Irska je tad trebala uvest embargo Francuskoj), ili da si dobio 6 penala da bi postao prvak. Ili da si dobio domacinstvo zbog milijuna mita. Pamti se pobjeda, makar prosao do finala s 3 remija u skupini. (Ita 1994). Tko vise pamti kakve su dosadne utalmice igrali.

 

Lako za nasu igru, da je s druge strane bila Gruzija, sa istim igracima, penal bi sudili odmah, prekrsaji 50-50, bilo bi 4 minute produzetka, i nitko ne bi pricao o sreci ili penalima ili neznam kakvim glupostima. Prosli bi dalje i igrali bi dokle bi igrali. Ovako smo samo statisti na pozornici za velike, pa kad im odgovara onda prođemo (jer kad dobijemo postenog suca - to nazivamo srecom), a kad im ne odgovara onda se igra dok odgovara mafiji. Zamisli stetu da smo opet dosli do finala. Koliko bi reklama manje prodali, dresova, tel.prava, pereca i piva, kladionica..? Bas me zanima tko ce igrat 1/2, a tko finale.

 

A docek bi trebali pripremit jos veci nego 2018. I na pozornici vristat svi redom "fuck fifa mafia, fuck uefa mafia". Govna.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
9 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
sporttest kaže...
Bjelica, tudor, juric, bilic, biscan, mozda kek nakon ovog prvenstva
Nije bas da nemamo imena koja su vise nego kvalificirana za preuzet klupu

 

Buraz moj, pa Bjelica je najobičniji šaner, bandit koji dolazi samo po novce, boli njega neka stvar za uspjeh, jadan onaj tko to ne vidi. Taj ne dolazi bez otkazne klauzule od 15 milijuna eura i namjerava ju iskoristiti. 

12 godina
offline
EP u nogometu 2024

Jurić,da... Jedino on ima neki renome.

 

Ostalo...ahmm..

 

Uostalom, Dalića sigurno neće smjeniti nitko dok sam ne odluči otići.

 

Ja još nekako vjerujem u čudo.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2024 20:32 (DarthMarkus).
8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
A da, renome je bio bitan pri odabiru dalica.

Svaki od navedenih ima barem 100x bolju karijeru od dalica pri dolasku na klupu represtacije

Vjerovatno i trener nk jaruna ima bolji cv od njega u tom trenutku
14 godina
online
EP u nogometu 2024

Ajmo sad navijati za Englesku i Dansku....

14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024

za otočne ovcojebe - nikad!

 

nek ih Janezi razguze!

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ajmo Slovenci, igraju lijep nogomet. Bravo Kek, izvukao je max iz ekipe

15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Kako je Austrija rashebala zdrijeb :)

 

Spanj, Portugal, Francuska, Njemacka na istoj strani zasada.

16 godina
moderator
offline
EP u nogometu 2024

Pa kakav je ovo nogomet? Slovencima svaka čast već 60 minuta se dobro drže, a Englezi spori i jalovi...

 

U našoj skupini se igrao atomski nogomet u odnosu na ovo...

 

Btw - baš bi mi bilo drago da nekim čudom Slovenci dobiju, ali za sada i oni igraju na neriješeno.

...
16 godina
moderator
offline
EP u nogometu 2024

Bravo Slovenci!

...
9 godina
offline
EP u nogometu 2024

Da igraju 180 minuta nebi gola zabili

 

Dosadan nogomet

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Zasluženo Slovenci. Odlična utakmica protiv Danaca, protiv Srba su bili bolji ali nesretno primili gol u zadnjim sekundama i danas odlično zatvorili. Bravo Kek, majstor!

8 godina
offline
EP u nogometu 2024

Sad sam 100% siguran da Englezi osvajaju Euro 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

najdosadnija utakmica do sad, ali svejedno čestitke Keku i ekipi na, za njih, povijesnom uspjehu. Navija se za susjede dalje, mogli bi namučiti još nekog...

16 godina
moderator
offline
Re: EP u nogometu 2024
fer-de-lance kaže...

Sad sam 100% siguran da Englezi osvajaju Euro 

 

 Za polufinale trebat će pobijediti Italiju ili Švicarsku (u 1/4, a prije nekog od trećih u osmini). Dosta izazovno za njih... 

...
14 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Nije moj text ali je sve u sridu. 

15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
DarthMarkus kaže...
EricCartman kaže...

Aj ovdje na bugovom forumu su dosta konkretniji i kvalitetniji komentari nego na indexu.

 Na Coolinarici su konkretniji i kvalitetniji komentari nego na Indexu.

 

Ja zapravo najviše mrzim babe na fejsu koje prate nogomet na prvenstvima i komentiraju, a vjerovatno ne znaju ni pravila. Stvarno ne znam odakle iskaču.

 

Btw, svi zazivaju kao smjenu Dalića.

 

OK, koga umjesto njega ? 

 

Čačića ? Jurčića ? Jakirovića ?

 

Lako je rasuturit, dajte konkretno rješenje.

 

Ali ja znam nešto šta ti ne znaš a to je da on nije ništa odlučivao več je za sve pitao savjet jer nema znanja ni autoriteta. Ne mogu reči kako to znam ali malo čitaj između redaka kad su naši trenirali na rujevici te je publika vrijeđala livaju. Šta je dalić uradio da zaštiti svog igrača? 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Mitch kaže...

Kako je Austrija rashebala zdrijeb :)

 

Spanj, Portugal, Francuska, Njemacka na istoj strani zasada.

Austrijanci igraju odlično na ovom Euru. Ralf Ragnick, stari lisac. Kako je fino posložio ekipu. Jasno definiran plan igre. Energetski odlično pripremeljeni. Izgledaju mi kao bolja verzija Njemačke i ne bi me čudilo da budu dark horse ovoga turnira.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 0:01 (fighterZu).
10 godina
offline
EP u nogometu 2024

Kakva je nogomet igra najviše dokazuje gospon Southgate. Najgora igra na prvenstvu, a prvi. Veš mašina bi to bolje odradila od tog lika, Dalić je još i dobar. A da Kek vodi Hrvatsku mi bi bili prvi u skupini, ono 100%.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
12 godina
offline
EP u nogometu 2024

Malo jesu Slovenci na guzove prošli, ali da su zaslužili proć ( s duplo lošijom ekipom od naše ) TO apsolutno DA ! Čisto radi truda.

 

Ono što mene boli je taj zadnji gol koji da nismo primili otvorio bi nam se ždrijeb do polufinala i ne bi sigurno bilo "bravo KEK tako se igra." J ga to je nogomet.

 

Austrija igra fenomenalno. Nizozemci li la, jako lijep nogomet, ali nemaju tu širinu.


Srbi - nikad nisam vidio gori nogomet od njihovog. Tri pasa nisu spojili cijelo prvenstvo. Ko neka razuzdana horda bez taktike, tima, trenera.

 

Moj favorit - španjolci. Jedino kako mogu spušit je da se ispormašivaju do besvjesti. Ono 70% posjed, 15 šuteva na gol i spuše 1:0.

 

 

 

Super64 kaže...

Kakva je nogomet igra najviše dokazuje gospon Southgate. Najgora igra na prvenstvu, a prvi. Veš mašina bi to bolje odradila od tog lika, Dalić je još i dobar. A da Kek vodi Hrvatsku mi bi bili prvi u skupini, ono 100%.

 I dotaljigat će nekako do polufinala. Jučer u studiju, kao KAKO loše igraju. Veli Robi - briga ih oni sad slave haha.

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 6:51 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
antimadridista kaže...
Uvijek su suci krivi. Mi u niti jednom sportu niti jednu utakmicu nismo izgubili bez da smo okrivili suce. Ajde da je neka velika odluka, da nije sviran penal, da nam je isključio igrača, da je njima sudio nepostojeći penal. Nego ništa od toga. Raspravaljamo tu o nekim glupim sitnicama. Jednostavno kad se gleda cijeli turnir nismo zaslužili prolaz i tu se podvlači crta. Ekipa koja je na prethodna dva SP-a uzela srebro i broncu i sad nije u stanju pobijediti bijednu Albaniju se nema na što žaliti.
2 boda iz grupe koja se sastoji od Albanije i nikad lošije Italije...

 A ne bi rekao da smo uvijek krivili sudce. Znam recimo da smo finale lige nacija izgubili posteno od spanjolaca, procitali su nasu igru i izvjezbali penale i dobili nas u nasoj igri i svaka im cast na tome. A i ovo kad smo izgubili u grupi 3:0 isto su nas pobjedili posteno bez navlacenja sudca. Cinjenica jest da je sudac navlacio za talijane isto kao sto je navlacio za francuze u finalu 2018 i za argentince u polufinalu 2022. 

3 godine
offline
EP u nogometu 2024

Nema tu opravdanja.

Albance smo morali dobiti i bilo bi sve ok. (kad smo već tako super kako misli većina o HR repki)

合氣道
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 21:28 (Zaporožac).
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

i tak, Dalić ostaje dok mu ne istekne ugovor (2026.)... iskreno se nadam da će shvatit greške...

13 godina
online
Re: EP u nogometu 2024
60nine kaže...

i tak, Dalić ostaje dok mu ne istekne ugovor (2026.)... iskreno se nadam da će shvatit greške...

Ovom podebljanom se ja nadam već dvije godine, ništa ti on nije naučio makar je bilo trenutaka kad se činilo s potezima da bi mogao ali opet je krenuo po starom i vrhunac je bilo ovdje na Euru. Živi na staroj slavi, tj. na igračima koji su ga doveli na vrh a sad će vjerojatno nastaviti po starom jer drugačije ne zna zbog svoje trenerske ograničenosti, tako će i pasti. Znaš, teško se odreći 125 000 € mjesečno i reći nije ovo dobro, ne funkcionira, odlazim... Dajem nam jako male šanse da se kvalificiramo na SP al jako male s ovim kojemu je važnije od taktike ići k Papi pa moliti krunicu pa što bude, bude.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
online
EP u nogometu 2024

koja je to prica s odlaskom kod pape? izgleda da sam propustio to. 

13 godina
online
EP u nogometu 2024

Bili su na primanju kod pape početkom mjeseca, točnije na ''pripremama''. Nije baš pomoglo Daliću, Bog imao drukčiju taktiku

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
EP u nogometu 2024

Nažalost Dalić ne odlazi i dalje ćemo igrati zastarjeli i spori nogomet.

Da ima i malo samokritičnosti istupio bi i dao otkaz, ali to je đon obraz takvi se nedaju jer su se dobreo uhljebili 

 

A Koliko bi nam sada Rebić dobro došao, brz drzak i prodoran, Pjacu nije stavljao isto kao i Marca Pašalića, dva okomita krilna igrača brza i u formi. Igrali smo cijelo prvenstvo bez krila.

Drži se ko pijan plota nekih igrača koji su ili van forme ili nikad neće proigrati ili su stari (Vlašić, spori Petković itd) , i ovo pokazuje samo da je do sada imao lude sreće jer je igru na terenu organizirao Modrić i sve to vodio dok je fizički to mogao, a nogometno znanje i taktika mu je zastarjela. nula.. da nešto vrijedi trenirao bi neki klub netko bi ga tražio ali ga nitko ne treba, bitno da se uvrijedio kad nije bio u izboru za najboljeg trenera godine.

Ima ego veči od svemira a glumi poniznog, priča što narod želi čuti a fore o gospi i bogu i takve budalaštine da ne pričam. Pa neće gospa doć i zabit gol konjina jedna retardirana.

 

Baturina, Sučić , Kačavenda. pa mali Matković iz Osijeka, Lovro Zvonarek , ima Bradarića Domagoja modernog i brzog lijevog beka, ima tu puno igrača koje on nije uveo u repku ne mogu se ni sjetiti svih sada.

Perišić, Broz, Modrić, Vida hvala Vam na svemu dolaze mladi i treba nam kompletni remont.

 

 

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.6.2024 10:02 (Horned Reaer).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice