Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 365.772
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
qwxy kaže...
Da li je itko imao problem sa pucanjem stakla na modulu kamere na 20ultra? Znaci prilikom slikanja se samo zacuo zvuk onako ostar kratak, kako mi je mob bio u rukama i osjetio sam kao lagana vibracija. Pregledom mobitela sam vidio pukotinu na tom staklu. Mobitel u maski koja pokriva taj modul. E sad kako to gledaju na servisu s obzirom da je to tvornicka greska tj. surfanjem sam ustvrdio da dosta takvih slucajeva ima, i s obzirom da pukotina nije nastala nikakvim mojim djelovanjem.

Samsung sued over fragile camera glass on the Galaxy S20 series

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Sa samsung hr sam dobio odgovor da oni nisu upoznati s tim problemom, te su rekli da se obratim trgovcu kod kojeg je kupljen i posaljem na servis, te da im posaljem broj servisnog naloga. Nisam imao vremena do sad, tek u utorak ga nosim pa cemo vidit kako sta dalje. Da li mi se isplati pozivati na neke zakone o materijalnim nedostacima?

 

Ta tuzba je vidim samo usa, a tako nesto za nas ostatak svijeta ne znaci nista.

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
qwxy kaže...

Sa samsung hr sam dobio odgovor da oni nisu upoznati s tim problemom, te su rekli da se obratim trgovcu kod kojeg je kupljen i posaljem na servis, te da im posaljem broj servisnog naloga. Nisam imao vremena do sad, tek u utorak ga nosim pa cemo vidit kako sta dalje. Da li mi se isplati pozivati na neke zakone o materijalnim nedostacima?

 

Ta tuzba je vidim samo usa, a tako nesto za nas ostatak svijeta ne znaci nista.

Ne znam koja ti je najbolja opcija.

 

Ne vrijedi direktno za nas, ali se vidi da problem postoji, i to ne kod malog broja ljudi. Ako ti budu pravili probleme, vjerujem da bi inspekcija proučila i to.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nigdje ne mogu naći koja je MIMO konfiguracija wifi antena na S20+ 5G. Malo mi je čudno kako se spaja na full brzini 866/780 (Speedport router tako javlja) dok mob kaze 866Mbps. Dl mi bude oko 230Mbps, dok upload ide 480Mbps (veza mi je 1000/500).

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav,

ovako u 9 mjesecu 2020. sam kupio novi Samsung Galaxy s2o plus. I sad mi se desio problem, pao mi je i razbilo se staklo ali idalje radi. Zvao sam tcom i rekli su mi da imam garanciju da samo kazem da se nije desilo mojoj krivicom i da ce proci popravak kroz garanciju. Sad me zanima da li ima itko iskustva s tim i ako imate kakvih ideja sta bi mogao rec da se desilo da nije mojoj krivicom pa da prode kroz garanciju, jer za popravak mi se ne isplati davat 2500kn

pozdrav decki :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Nema šanse da će to proći.
A teško mi je za vjerovati da je i netko iz HT tak rekao.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Nema sanse, meni su za moj slucaj (pogledaj zadnjih par postova) rekli u tcomu da cu 99% ja morati platiti popravak, kao bit cu kontaktiran od strane servisa da li se slazem s naplatom il ne. I jos su htjeli napisat da sam ja razbio staklo kamere iako nisam (vise istih/slicnih slucajeva - po meni a i ostalima greska u dizajnu/proizvodnji), ali sam im u poslovnici pokazao da sam kontaktirao samsung hr, kazu to nema nista s njima al eto kao u znak neke dobre volje su naveli tako na nalogu. Dolje isjecak naloga i odgovora od samsunga. Znaci jos cekam
so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ponuda servisa za puknuto stakalce kamere 384kn, cekam jos t com i samsung hr da se oni sjete udostojit odgovorit
so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Stigla nadogradnja may/2021

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jel itko ima problem sa screen burn-om na S20+?
Burnao mi se ekran tj "urezale" su se ikone koje su u doku ali se to vidi samo na bijeloj pozadini.
Od prvog dana koristim dark mode i nemam pozadinu ekrana nego je crna boja i eto, otvorim njuskalo i vidim ikone blijedo u pozadini
Jel prolazi to jamstvo?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Na S20 još nemam tih problema, na S8 je bilo nakon nekih godinu i pol. Prolazi da, mislim da se mijenja ekran i baterija barem su tako meni na S8.

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

bas sam isao provjeriti.

nemam nikakav burn. imam s20+ od 12 mjeseca

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja imam svoj od 24.08.2020 i evo, skuzio to prije mozda 2-3 tjedna ali kako mi je mobitel i privatni i sluzbeni jednostavno ne stignem to poslati na servis..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Novi problem, straznja kamera flickera bez obzira dal je wide, normal ili macro.
Vratio ga na tvornicke, zadnji update softvera i isti problem... mislim da sad definitivno ide na servis

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav, imam velikih problema sa mobilnim internetim na s20+, neovisno o lokaciji katkad puca veza na nekoliko trenutaka ili se zagušuje. Centar Rijeke. T com 4g.Radio sam i prigovore, ništa nije pomoglo, ne znam što mogu u postavkama učiniti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Prvo pitaj susjeda, rodicu... koji su na HT-u jel i njima tako. Postavke nemaš što mjenjat, apn mora biti internet.ht.hr i automatski način mreže, drugo nemaš što.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Problem je konekcija, kao da nešto šteka no nije do T com-a. Dakle, nerijetko uđem u viber, messanger i tek tada počnu dolaziti zaostale poruke. Ista stvar i sa gmail. Ne pamtim kada sam dobio mail kao notifikaciju, no ako uđem u gmail i odradim nešto, počnu stizati mailovi. Nevjerojatno. Ne znam u čemu bi bio problem. To ki se događa na svim lokacijama

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Problem je konekcija, kao da nešto šteka no nije do T com-a. Dakle, nerijetko uđem u viber, messanger i tek tada počnu dolaziti zaostale poruke. Ista stvar i sa gmail. Ne pamtim kada sam dobio mail kao notifikaciju, no ako uđem u gmail i odradim nešto, počnu stizati mailovi. Nevjerojatno. Ne znam u čemu bi bio problem. To ki se događa na svim lokacijama

 jesi probao isključiti optimizacije? https://dontkillmyapp.com/samsung

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Problem je konekcija, kao da nešto šteka no nije do T com-a. Dakle, nerijetko uđem u viber, messanger i tek tada počnu dolaziti zaostale poruke. Ista stvar i sa gmail. Ne pamtim kada sam dobio mail kao notifikaciju, no ako uđem u gmail i odradim nešto, počnu stizati mailovi. Nevjerojatno. Ne znam u čemu bi bio problem. To ki se događa na svim lokacijama

 Da se nadovežem na svoj post. Ovo je moj speed tesr na 4g, očiglwdno je problem u uploadu. Dakle, kad šaljem običan gif preko messangera, treba doslovno minuta da pošalje. Borim se s ovim već mjesecima, nikako rješiti. Ovaj problem bi povezao i sa kašnjenjem notifikacija. Što mogu probati na uređaju? Ništa?

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Kod mene slicna stvar sa stekanjem interneta

2.4ghz wifi mi svako malo prekida, na mobilnoj mrezi slicna stvar (imam multi sim tcom i tele2)

Brzine:

 

186/19 - Wifi na 5Ghz

30.9/3.61 - Tcom 4G

33.7/5.38 - Tele2 4G

 

Wifi na 2.4ghz mi skoro ni ne radi pa nisam ni testirao brzinu

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 9:55 (in_rust_we_trust).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ovaj moj S20+ je izuzetno jadan telefon u usporedbi sa P20 Pro koji sam imao 2 godine.

P20 Pro dan danas ima trajniju bateriju i enormno bolji fotic.

S20+ sad lagano ne izdrzi jeda  dan...kakva bjeda od telefona,star je nesto preko godinu...ne znam tocno.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
I ja sam prije s20 imao p20 pro i ne mogu ga prezaliti koliko je bolji mob bio.
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gigimon kaže...
I ja sam prije s20 imao p20 pro i ne mogu ga prezaliti koliko je bolji mob bio.

Da Ameri nisu zaustavili Huawei danas bi bio apsolutni broj jedan na mobile trzistu...sto nikako ne bi odgovaralo Appleu i US.

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Slazem se sa svime s vama haha :) 
Ja sam prije s20+ imao iphone xs i eto, nagovorili me da predjem na android, uzeo to jer mi je ultra bio prevelik i pozalio. jedva cekam predstavljanje novog iphonea uskoro da se vratim medju apple fan boyeve :)

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
in_rust_we_trust kaže...

Slazem se sa svime s vama haha :) 
Ja sam prije s20+ imao iphone xs i eto, nagovorili me da predjem na android, uzeo to jer mi je ultra bio prevelik i pozalio. jedva cekam predstavljanje novog iphonea uskoro da se vratim medju apple fan boyeve :)

Android je ok ali ovaj nas mob nije nazalost.

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ehh da i sta je sa ovim da mi svako malo puca 4g veza pa se rotira 3g,edge itd.

Najbrze mi je upalit onaj avionski mod pa ga maknut i o da se opet spoji na 4g i to je uspjesno svaki put tako da sumnjam da je do mreze problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Ehh da i sta je sa ovim da mi svako malo puca 4g veza pa se rotira 3g,edge itd.

Najbrze mi je upalit onaj avionski mod pa ga maknut i o da se opet spoji na 4g i to je uspjesno svaki put tako da sumnjam da je do mreze problem.

 tako je nesto i kod mene. ici ce on ubrzo na  prodaju. 

10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Napisao bih svoje iskustvo sa sljedećim mobitelom, meni su određene stvari smetale preko kojih jednostavno nisam mogao preći.

 

Imao sam S20 FE 4G(Exynos 990), koristio ga 2 tjedna i hvala bogu prodao. Mogao bih reći jedna onako "katastrofa" od mobitela za te novce, baterija ne može izdržati cijeli jedan dan, mobitel se grije ko lud (možeš jaje ispeć na njemu za doručak), ne igram igrice niti nemam vremena za to, pri normalnom korištenju se isto tako ugrije ko lud, signal prekida 4G, hotspot se sam od sebe isključuje i uključuje, loše odradeno automatsko osvjetljenje(koristi kameru), guta bateriju, po meni optički skener otiska prsta - jednostavno spor.

 

Dobre stvari: kamere su stvarno odlične(ovo mi je prvi ozbljniji samsung), ultra wide me vrlo ugodno iznenadila - odličnaa, stereo zvučnici(bolje nisam nikad imao), 120Hz AMOLED - to ne trebam ni pričat(odličan), IP68, bežično punjenje te reverzibilno punjenje.

 

Ali jednostavno nisam mogao preći preko baterije i tog prokletog zagrijavanja, mislim da sama baterija kao "baterija" nije problem nego jednostavno u tom 990 njihovom chipsetu koji je nefikasan i gladan struje, ali baterija na tom mobitelu ne može dugo ni trajat jer mobitel prenosi i dobar dio te temperature na samu bateriju, tako da joj dobro skraćuje vijek.

 

Toliko od mene

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.7.2021 13:39 (CPU).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Unazad mjesec i pol mi je stizala notifikacija da imam za skinut novi softver valjda svaki tjedan i ti updateovi su mi apsolutno unistili trajanje baterije,do tad sam mogao izdrzat jedno dnevno koristenje to se sada prepolovilo i trebam punit dva puta u dnevnom koristenju.

Zabavno je da od tada nije vise stigao niti jedan update...misija obavljena samsung 🥂

Zadnji samsung prije ovoga s20+ je bio Galaxy S6 i rekao sam nikad vise samsung i napravio gresku jer je huawei izgubio google podrsku...iduci mob je kinez a samsung............

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Imao s20+ i srećom brzo ga uspio prodati.Sada imam s20 ultra, razlika nebo i zemlja u odnosu na s20+

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice