Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 365.827
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

zanima me dal se kome događa, kad ide slikat, obicnu fotografiju, sa glavnom kamerom il sa selfie kamerom, ponekad treba 5sekundi kad stisnem za slikanje da uslika, u cemu je problem? svi se namjestimo i stisnem i cekaj i cekaj i uslika :D mob je ultra model

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
pejak84 kaže...

zanima me dal se kome događa, kad ide slikat, obicnu fotografiju, sa glavnom kamerom il sa selfie kamerom, ponekad treba 5sekundi kad stisnem za slikanje da uslika, u cemu je problem? svi se namjestimo i stisnem i cekaj i cekaj i uslika :D mob je ultra model

 Da nije problem AF...

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
hm, dal treba u servis? kak da provjerim autofokus? al to se ne dogada svaki put..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav!

Nakon 2mj koristenja s20 modela jedina mana je baterija.

Zagrijava se, baterija se trosi po meni brzo.

Zaslon je na 120hz i najvise sto sam izvukao Sota je 4h 43min..

 

Ja sam prebacio neke stvari preko Smart Switcha i na nekim forumima kazu da on moze biti  uzrok trosenja baterije.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jole-Ri kaže...
HAL kaže...
Nevjerojatno koliko Samsung može zasrat za baterijom i procesorom i koliko im je svaki mob lutrija.

Uzeo sam rabljeni S20 Plus i nakon 2 tjedna sam ga prodao, baterija koma, grijao se ko lud, užasno spor.

Dodam par sto kuna i kupio novi, isti ali 5G sa 12 Gb rama. Nebo i zemlja, baterija izvrsna, ne grije se, fluidan.

Nije mi jasno...

 

Kupio sam prije tjedan dana S20+ i za sada nemam nikakvih zamjerki, hard core korištenje baterija hladna.

 imam i s20+4g i imao sam s20+5g koji sam takodje par dana koristio prije nego sto sam ga poklonio.

oba su katastrofa ziva sto se temperature tice, pratim fakat da telefon ne bude stalno na max brightness kada sam vani ali telefon se odjednom pocne grijat uzasno, onda takodje osjetim odma da to nije vise vidjelo 120hz pa mozda cak i jedva tih 60hz gura jer je bukvalno vreo telefon i nista mu ne pomaze.

danas morao ugasiti jeb..ni telefon i pustit ga 10 minuta da ohladi.

 

inace volim samsung i sav njihov software ali kad za 2 godine dobijem novi telefon od firme i ako bude ovo exynos sranje u njemu ide pravo na prodaju i uzimam sebi nesto drugo.

 

znaci halo jaa se zalim koji ovo cudo besplatno dobije pa kako da se ne zali narod koji daje po 1000 eura i dobije ovu pecnicu

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
O tome pričam, svaki telefon im je lutrija.

Imao sam prije S10+, mobitel je bio toliko vruć, da su to bila čuda, a navečer bi ga napunio, otišao spavati i probudim se sa 85% baterije (ovisi kako-kad). Prvi S20+ dosta sličan i sada ovaj najnoviji super.

Po meni su Samsung uređaji i dalje najbolji ili možda bolje reći najkompletniji u Android svijetu, ali ovo kaj izvode sa Exynosom je stvarno sramota.

S obzirom da smo ostali praktički samo na Samsungu, Huawei mi je otpao zbog GMS-a, a Oneplus mi ima prejadnu kameru za jedan flagship, sve mi je zanimljiviji Iphone, čak i OS izgleda sve bolje sa verzijom 14 (kod Apple-a mi je to najveći problem). Ako dobro poslože 12ticu mislim si nekak da ću se prebacit.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Samsung je daleko od najkompletnijeg mobitela...osim ako ti ne smeta pregrijavanje ili problemi s auto fokusom., isto kao što je Huawei najkompletniji ako ti se da instalirat GMS., i kao što je Xiaomi najkompletniji ako ti ga se da slati na servis u Kinu.

 

Zna se od davnina da je Exynos uvijek bio problematičan procesor...zato ekipa hoće da Samsung na Note 20 ugradi Snapdragon.

 

Al evo imam frenda koji cijeli život ima Samsung S seriju...ima sad S20+ i nije mi rekao da ima problema s pregrijavanjem., a lik iscjedi bateriju u pol dana...on ga puni 2 puta dnevno. Zadovoljan je s mobom, a prije toga je imao S10+ koji mu se gasio sam od sebe, imao problema s prednjom kamerom itd...

 

Tako da kod Samsunga i sreća igra neku ulogu...da potrefiš isrpavan mob.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
pejak84 kaže...
hm, dal treba u servis? kak da provjerim autofokus? al to se ne dogada svaki put..

 

 primjera radi...al ovo on testira na videu.

 

Uzmi neku stvarčicu i probaj nju fokusirat pa vidi za koliko je fokusira., pa onda fokusiraj nešto drugo sa strane, pa ponovo vrati na tu stvarčicu. Vidjet ćeš da li dobro fokusira.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=dZn_4NHHgwQ&feature=emb_title  - PUBG - pregrijavanje Exynosa na S20+. Redmi Note 8 Pro bolji za PUBG od S20+. Razlika u cijeni mobitela 200 dolara naspram 1000 dolara.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2020 8:53 (R36).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
hm, autofocus radi perfektno, instanto fokusira... znaci dogada se ponekad, npr. namjestimo se klinac i ja za selfie i opalimo i cekamo par sekundi dok opali.. iduci 10tak puta odmah opali selfie, onda opet zeza, recimo slicno kao da je timer ukljucen a nije...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

15min korištenja youtube mob se zagrijao na 44c, laganih 10% baterije je otislo.Ovo postaje tako ljigavo.

 

Je moguce trazit zamjenu procesora uz nadoplatu??

 

https://www.photobox.co.uk/my/photo/full?photo_id=503078411694

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja (srećom) te vaše probleme nemam. Imam S20+ 4G iz A1 i mobitel mi je savršen. Problem s AF sam primjetio jedino u 64M modu kad je objekt jako blizu. Većinom na WIFI ali podatke ne gasim, BT stalno upaljen zbog WA2 i slušalica, preko noći izgubim točno 2% baterije. Baterija traje cijeli dan. Sa SOT se ne zamaram, punim kad treba.

Jedino čime nisam zadovoljan je kvaliteta signala. Mislim da je s9+ puno bolje hvatao 4G mrežu ovdje gdje živim. Više puta sam morao prebaciti na 3G only da bih nešto mogao napraviti. Tamo gdje je s9+ hvatao 3bars ovaj jedva ima 1bar signala 😢

 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
aleng3 kaže...

Ja (srećom) te vaše probleme nemam. Imam S20+ 4G iz A1 i mobitel mi je savršen. Problem s AF sam primjetio jedino u 64M modu kad je objekt jako blizu. Većinom na WIFI ali podatke ne gasim, BT stalno upaljen zbog WA2 i slušalica, preko noći izgubim točno 2% baterije. Baterija traje cijeli dan. Sa SOT se ne zamaram, punim kad treba.

Jedino čime nisam zadovoljan je kvaliteta signala. Mislim da je s9+ puno bolje hvatao 4G mrežu ovdje gdje živim. Više puta sam morao prebaciti na 3G only da bih nešto mogao napraviti. Tamo gdje je s9+ hvatao 3bars ovaj jedva ima 1bar signala 😢

 Evo da i ja napišem da svoj S20+ iz HTa koristim skoro 3 mjeseca i nikakvih problema o kojima ste vi ovdje pisali nisam imao. Uređaj je odličan, bez prigovora na bateriju (BT stalno upaljen), toplinu, signal (imam i HT i A1 sim unutra) i sl..

 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jel ima itko u ovoj temi da ima S20+ 5G i da je zadovoljan?

 

Uzeo sam ga pa ćemo vidjeti, u četvrtak dolazi.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

imam i 4g i 5g verziju isti k pa aj sem vise RAMa koji ti svakako ne igra ulogu

ok telefon sem kad ga spuca nesto opako pa se pocne pregrijavat

 

sve u svemu za normalno koristenje ok telefon al ima daleko boljih za te novce

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
mersimh kaže...

imam i 4g i 5g verziju isti k pa aj sem vise RAMa koji ti svakako ne igra ulogu

ok telefon sem kad ga spuca nesto opako pa se pocne pregrijavat

 

sve u svemu za normalno koristenje ok telefon al ima daleko boljih za te novce

 Ja ga za 3500 uzimam, a zadnjih mjeseci sam se svakavih recenzija nagledao i u razmatranje je čak i iPhone ušao.

 

Ja ne igram igrice, bitno mi je da telefon brz i responzivan i da je kamera brza (ne mora čak biti najbolja, samo da je brza kod pokretanja).

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

A gdje je to S20+ 5G za 3500kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
user3468 kaže...

A gdje je to S20+ 5G za 3500kn?

 HT, 164kn x 21 mjesec. Plaćanje 1800kn pri preuzimanju, ali to mi je pokriveno tako da ja osobno plaćam 3500 u dvije godine.

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Tom tvojom logikom mene će izaći 199 kuna na 24 mjeseca...mama će mi kupiti telefon a tata će mi plaćati rate 20x199kn a i ja ću platiti jednu ratu da baš ne budem toliko na trošku roditeljima! 🤦‍♂️
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 14:29 (Mali322).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Tom logikom mene će izaći 199 kuna na 24 mjeseca...mama će mi kupiti telefon a tata će mi plaćati rate 20x199kn a i ja ću platiti jednu ratu da baš ne budem toliko na trošku roditeljima! 🤦‍♂️

Ako budeš dobar i lijepo se ponašaš možda ti i kupe

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dodinho kaže...
mersimh kaže...

imam i 4g i 5g verziju isti k pa aj sem vise RAMa koji ti svakako ne igra ulogu

ok telefon sem kad ga spuca nesto opako pa se pocne pregrijavat

 

sve u svemu za normalno koristenje ok telefon al ima daleko boljih za te novce

 Ja ga za 3500 uzimam, a zadnjih mjeseci sam se svakavih recenzija nagledao i u razmatranje je čak i iPhone ušao.

 

Ja ne igram igrice, bitno mi je da telefon brz i responzivan i da je kamera brza (ne mora čak biti najbolja, samo da je brza kod pokretanja).

 ne igram ni ja igre na mobu, koristim android auto i takve stvari jako cesto i telefon je cisti dreš za takve stvari,procesor mu je drama los za "premium" segment.

 

Volim funkcije Samsunga sto nabacaju sve zivo u svoje telefone ali procesor je nazalost tuga ziva.

baterija nije problem to mi je cak OK.

ali pregrijavanje jeste problem.

 

ja i jos 5 kolega smo dobili S20+ 5G verziju a privatno imam i 4G verziju.

svi se zale da telefon postane iz cista mira uzasno topao.

 

Da napomenem to se ne desava svaki dan al iznervira me i kad se desi jednom u 15 dana

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav ekipa, novi sam u temi, uzeo sam si S20+ za svog novog suputnika, pošto dosta vremena provodim u autu, naletio sam na sljedeći problem, moj novi S20+ nema 3.5mm izlaz što je meni puno znacilo na starom uređaju za slušanje muzike preko deezera, vidio sam da ima adapter USB-C na AUX uzeo sam adapter sve spojio da bih uređaj bacio grešku "Povezani USB uređaj je nepoznat" i naravno da muzika ne radi, dali ima tko isti problem te me zanima kako da riješim??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Adapter ti mora imati DAC, isti problem se događa i kad imaš USB-C na 3,5mm, pokaže istu grešku ako nema DAC.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gdje se moze to nabaviti u Zagrebu?
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

 HRK 10.83 15%OFF | USB Type-C to 3.5mm Headphone Jack Adapter for Samsung S20 Ultra USB-C Headset Jack Adapter for Samaung Galaxy Note 10 Plus Fold

https://a.aliexpress.com/_d8aT9uV

 

 

evo imas na aliju za 16 kuna došlo mi je i radi, a u hrvatskoj imas u sante ,t-com  vjv i u drugim tako ducanima i dode oko 80 do 100 kuna... 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2020 11:27 (Yaj).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Evo kupio sam sa DAC ali i dalje baca istu gresku
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2020 16:36 (ERROR1911).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Original Samsungov ili neki ovako bezveze?Za one koji nisu original ne znači da će raditi, a realno ni ne znači da imaju DAC, tj da su kompatibilni sa mobitelom kojeg ti imaš.. Glupost, da.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ERROR1911 kaže...
Evo kupio sam sa DAC ali i dalje baca istu gresku

 buraz kupi sebi bluetooth fm transmiter i to je to, neces naci normalan usb-C to audio jack koji radi kako treba.

 

naravno kvaliteta nece biti ista ali AUX je oficijalno mrtav to je to.

naravno kad nekad budes mijenjao auto Bluetooth je minimum a android auto naravno jos bolje

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Da li je baterija sta bolja na S20 naspram S10?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bik kaže...
Da li je baterija sta bolja na S20 naspram S10?

 na 120hz ista pa mozda cak i malo losija

na 60hz je bolja logicno

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice