Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.460
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Evo mali update i izgleda da ce danas bit totalno druga prica, skinuo ujutro oko 9 sa punjaca i screen on 2 sata a bsterija pala na 73%
Ovo mi je vec ok sad
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja ga koristim na 60hz gotovo 90% vremena i zadovoljan sam s baterijom. Na 120hz je solidna ali nije nist specijalno

#fsb
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Nije mi to to na 60 hz
Na 120 hz je bas ta car novih ekrana, kad upalim 60hz sada nakon 120hz budu pre trzave animacije
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Realno, to je jedina glavna prednost u odnosu na S10 seriju. I onda čitam da ljudi stavljaju na 60 hz. Svatko ima svoje, ali čemu ste kupili takav skupi uređaj, da ne koristite puni potencijal?
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja kad se naviknem na 120hz bude mi isto kao i kad se naviknem na 60hz. Jedino ako idem nesta gejmati ili pogledati neki hd+ video onda upalim 120hz. A i nije nesta skup s20+ tak i tak

#fsb
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dali gasite aplikacije u potpunosti nakon upotrebe ili ih drzite u pozadini? Dali, to utice na bateriju na androidu jer znam da ios radi na sistemu da se aplikacije ne gase nego da se stavljajju u pauzu i tako manje trosi bsteriju, tako apple preporucuje, neznam kako je na androidu sto se toga tice
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Danas je bio update androida. Pisalo je samo nešto za kameru i sigurnost telefona ali je bih se zakleo da mi fingerprint radi PUUUUUNO bolje i brže. Iskustva?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Fingerprint mi radi bolje, a i 64 MP slikanje je bolje, autofokus konkretno. Nadam se i da će baterija biti nešto bolja.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Bome fingerprint je poboljšan, sad je kak treba bit konacno

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bome sam i ja ultra zadovoljan sa ultrom, leti sve...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Zadnji update na Ultri je popravio i night mode. Više nije tako agresivan HDR, na fotkama je manje šuma, a i samo procesiuranje je nešto brže. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Probao sam sa 60hz i full hd
Znaci skoro duplo vise baterije trosi kada je na 120hz garantirano..brijem da cu danas izvuc 8 h SOTa i vise sa 60hz dok na 120hz izvucem oko 6 h malo manje nekad..javim kasnije
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

U T-comu Ultra + watch galaxy - 6800kn + tarifa 159kn 24mj.

 

Po meni odlična ponuda. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Robi1992 kaže...
Probao sam sa 60hz i full hd
Znaci skoro duplo vise baterije trosi kada je na 120hz garantirano..brijem da cu danas izvuc 8 h SOTa i vise sa 60hz dok na 120hz izvucem oko 6 h malo manje nekad..javim kasnije

 Ovaj samsung je gutac baterije dok je 120Hz upaljen.. Kaj nema neki tweak da se snizi na 90Hz, razlika bi trebala bit nezamjetna, al zato vidljiva u manjoj potrosnji spram 120Hz.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zvonac kaže...
Robi1992 kaže...
Probao sam sa 60hz i full hd
Znaci skoro duplo vise baterije trosi kada je na 120hz garantirano..brijem da cu danas izvuc 8 h SOTa i vise sa 60hz dok na 120hz izvucem oko 6 h malo manje nekad..javim kasnije

 Ovaj samsung je gutac baterije dok je 120Hz upaljen.. Kaj nema neki tweak da se snizi na 90Hz, razlika bi trebala bit nezamjetna, al zato vidljiva u manjoj potrosnji spram 120Hz.

 Kako nema...koliko znam preko xda se da sredit da radi na 96hz čini mi se. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Istina..moj radi na 96hz od danas..naso app na xda forumu... sto se tice ponude u tcomu ja uzo s20 plus za 6000 kn i tablet na dar galaxy tab s5e koji je po ducanima oko 3000-3500 kn a na njuskalu oko 2500-3000
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 mozda ti znas kako na androidu ili samsungu funkcionira sa aplikacijama u pozadini sto se tice baterije..znam da na iosu ostavljanje aplikacija u pozadini stedi bateriju a neznam kako je na androidu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Robi1992 kaže...
R36 mozda ti znas kako na androidu ili samsungu funkcionira sa aplikacijama u pozadini sto se tice baterije..znam da na iosu ostavljanje aplikacija u pozadini stedi bateriju a neznam kako je na androidu

Konkretno ja na Huawei ništa ne gasim...ako se navečer sjetim po pobrisem sve aplikacije u pozadini ali najčešće mi je sve upaljeno. Koliko znam Huawei ima foru da te obavijesti da ti neka aplikacija previše "guta" baterije u pozadini. Znam da mi povremeno zna javit za Google Chrome...tipa tjedno jednom...

 

Konkretno za Samsung...imam Note 9 - Android 10...tamo isto ništa ne gasim.

 

Android ti je složen tako da je bolje da aplikacije rade u pozadini nego da ih stalno gasis, pa se one moraju ponovno full dizat kad ih ideš koristit. A i da napuni full ram što je teško jer ne vjerujem da imaš manje od 8GB...android bi ti sam ugasio neku aplikaciju ili neku radnju...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hvala..zato i pitam jer je na iosu isto tako ..pauzira aplikacije i ne trose bateriju ,dok ih gasis onda i iznova palis onda to vise trosi baterije... ma ima 12 gb rama hehe
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Moze preporuka ultra ili plus 5g ,, preša bi s 11pro max 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
jel ko kupio jaci punjac od 45w, ak je, koje je vrijeme potrebno za punjenje? sa ovim 25w treba oko sat vremena...
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

45W napuni Ultru za 50 minuta tj samo ultra podrzava 45W punjac

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
hvala, imam ultru, a ne isplati se dat 400kn za 10min, jedino da krepa postojeci punjac 😃
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Imam vec jedan S20+ 4G i evo poslodavac nam sad svima uzeo ovaj S20+ 5G

u nekom posebnom pakovanju smo ga dobili svi takodje clear cover case i 4mj youtube premium for free (mada to nikom ne treba pored Vanceda ali haj hvala im)

 

fora mi ovo pakovanje skroz haha

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Bas zanimljivo. Od kojeg je materijala kutija i dali je isti content kao i u obicnoj verziji?

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
sveupitni kaže...

Bas zanimljivo. Od kojeg je materijala kutija i dali je isti content kao i u obicnoj verziji?

 metalna kutija a u kutiji opet obicna kutija od s20+ 5G takodje taj kupon za YT premium 4mj i Clear cover case.

tako sve nabacali u tu limenu kutiju i to je to hehe

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Nevjerojatno koliko Samsung može zasrat za baterijom i procesorom i koliko im je svaki mob lutrija.

Uzeo sam rabljeni S20 Plus i nakon 2 tjedna sam ga prodao, baterija koma, grijao se ko lud, užasno spor.

Dodam par sto kuna i kupio novi, isti ali 5G sa 12 Gb rama. Nebo i zemlja, baterija izvrsna, ne grije se, fluidan.

Nije mi jasno...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
HAL kaže...
Nevjerojatno koliko Samsung može zasrat za baterijom i procesorom i koliko im je svaki mob lutrija.

Uzeo sam rabljeni S20 Plus i nakon 2 tjedna sam ga prodao, baterija koma, grijao se ko lud, užasno spor.

Dodam par sto kuna i kupio novi, isti ali 5G sa 12 Gb rama. Nebo i zemlja, baterija izvrsna, ne grije se, fluidan.

Nije mi jasno...

 

Kupio sam prije tjedan dana S20+ i za sada nemam nikakvih zamjerki, hard core korištenje baterija hladna.

Samo Rijeka.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Tak je i meni, ali na drugom mobu, na prvom katastrofa...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice