Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 368.167
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

 

Pros

  • Big, bright and beautiful 120Hz AMOLED display.
  • The great periscope telephoto cam offers versatile zoom options.
  • The new gen chipset is a solid upgrade performance-wise.
  • Stereo speakers are nice and loud.
  • Charging is very fast.

Cons

  • Ultra expensive.
  • Underwhelming battery life with 120Hz refresh rate.
  • 108MP Nonacell camera fails to live up to the hype.
  • 'Space zoom 100x' is just for marketing.
  • Fingerprint sensor performance is way behind the competition.

 Pros

Vise manje svaki mobitel GORNJE srednje klase ima 99%ovih stvari. 

Cons

Vidi porez za budale verzija s20 +ultra ili kako god.... 

 

Tocno po mome ocekivanju nema razloga za novi mob dat vise od 2500kn...  Tehnika je malo po malo dosegnula neki maksimum koji se sad moze samo polirat... 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Ispast će S20+ još best buy.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zuper kaže...
Ispast će S20+ još best buy.

pa ubiti ne, S20 kosta, koliko 100-200 eur manje, a S20+ ima samo veci ekran i tof kameru, to je to, potpuni fail 

 

po govorkanjima ljudi koji rade kod, domacih operatera, u webshop prodaji, za ovu generaciju uopce nije navala prednarudzbi, kao sto je to bilo za S9 i S10

 

da nema ovoga sranja sa Huaweiem, Samsung se ne bi dobro proveo u EU sto je prodaje tice

 

cini mi se da bi ove godine Xiaomi mogao biti totalni hit sa Mi 10 Pro

 

bumo vidli ne 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ako ne ovo onda sljedece jer nema vise prodaje po 40tak miljuna jedinica po seriji pa da bibse zadrzala ista razina prihoda povecas cijenu. 

Prvu put je to napravio Apple upalilo je pa zasto ne bi i Samsung napravio isto.  Znam veliki broj ljudi koji ce dat novce bez pitanja na neku tarifu samo da im na mob pise samsung a ne howeji ili xaomi....  Jbg krkanski mentalitet... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Zeznuli su sve sa losim cpu i izvojenim 4/5G koji uz OneUI zderu bateriju. Mob sa 5000mAh mora imati daleko bolju iskoristivost. Osim toga kamera je potpuni promasaj, bolja je ona na S20/+

Uz sve to cijena dodje kao slag na tortu.

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Sad im je corona virus kriv sto se S20 serije ne prodaje

 

nemres bit apple na android trzistu i dizat cijene u nebesa, pa mi imamo izbora i nismo vjerne ovce kao Apple kupci

 

pogotovo kada ti proizvod kojega si cijenovno pozicionirao tako visoko, konkurencija prakticki sisa ili je na istom nivou za puno manje para, bez obzira sto na njemu pise Samsung, nebu islo

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

vidim ubili se u huaveiju oko dizajna p40 pro hahah zar su stvarno tako jadni, pa moraju 100% kopirati s20? 

 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ivanlotz kaže...

vidim ubili se u huaveiju oko dizajna p40 pro hahah zar su stvarno tako jadni, pa moraju 100% kopirati s20? 

 Sta mislis da u danasnje vrijeme stvarno boli nekog ona stvar kako je mob dizarniran. 

 

Zamisli set kamera Mate 20 Pro i sad taj cetverokut stavi lijevo gore u kut i dobijes S20 Ultru.

Ista prica Apple samo sto on ima 3 kamere.

 

Osobno me dizajn zanima kao prosli proljece...bitno da su kamere funkcionalne.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...

Sad im je corona virus kriv sto se S20 serije ne prodaje

 

nemres bit apple na android trzistu i dizat cijene u nebesa, pa mi imamo izbora i nismo vjerne ovce kao Apple kupci

 

pogotovo kada ti proizvod kojega si cijenovno pozicionirao tako visoko, konkurencija prakticki sisa ili je na istom nivou za puno manje para, bez obzira sto na njemu pise Samsung, nebu islo

Ma kakav corona virus.

 

Jednostavno kamera na Ultri jedino je dobra od 4x do 10x zoom, ovo od 50x do 100x je mala razlika. Ultra s tim setupom kamera nije napravila taj pozitivan efekt da bi netko dao 400 eura vise od S20+.

 

Takoder 2x zoom je puno bolji na Note 10 seriji...

-120hz samo na FHD.

- problem s fokusom

- nije ugraden onaj 3D citac otiska prsta koji ima vecu povrsinu prihvata

- na kraju krajeva cijena.

 

Pogledao sam dosta recenzija i nisu svi odusevljeni...

 

Na Note 20 seriji bi se ove neke djecije bolesti trebale ispravit.

 

Osobno kad bi uzimao, uzeo bi S20+ i to je neki najbolji kompromis kamera i cijene.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 17:00 (R36).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Koji šaban, da oni su sad vidjeli S 20 seriju i brže bolje složili P 40 seriju!... Alo šabane, to je proces i treba vremena, ovi su samo predstavili mjesec prije...šabane!
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...
ivanlotz kaže...

vidim ubili se u huaveiju oko dizajna p40 pro hahah zar su stvarno tako jadni, pa moraju 100% kopirati s20? 

Zamisli set kamera Mate 20 Pro i sad taj cetverokut stavi lijevo gore u kut i dobijes S20 Ultru.

 Ne?

8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Koji šaban, da oni su sad vidjeli S 20 seriju i brže bolje složili P 40 seriju!... Alo šabane, to je proces i treba vremena, ovi su samo predstavili mjesec prije...šabane!

 Saban? Al dobro, oprastam im, zele i oni nesto sto valja pa kopiraju samsunga.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

 

jako fin video.

s20 i s20+ ubiti imaju odlicnu kameru koja je u vecini slucajeva cak bolja od ultre

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...
3dfx kaže...

Sad im je corona virus kriv sto se S20 serije ne prodaje

 

nemres bit apple na android trzistu i dizat cijene u nebesa, pa mi imamo izbora i nismo vjerne ovce kao Apple kupci

 

pogotovo kada ti proizvod kojega si cijenovno pozicionirao tako visoko, konkurencija prakticki sisa ili je na istom nivou za puno manje para, bez obzira sto na njemu pise Samsung, nebu islo

Ma kakav corona virus.

 

Jednostavno kamera na Ultri jedino je dobra od 4x do 10x zoom, ovo od 50x do 100x je mala razlika. Ultra s tim setupom kamera nije napravila taj pozitivan efekt da bi netko dao 400 eura vise od S20+.

 

Takoder 2x zoom je puno bolji na Note 10 seriji...

-120hz samo na FHD.

- problem s fokusom

- nije ugraden onaj 3D citac otiska prsta koji ima vecu povrsinu prihvata

- na kraju krajeva cijena.

 

Pogledao sam dosta recenzija i nisu svi odusevljeni...

 

Na Note 20 seriji bi se ove neke djecije bolesti trebale ispravit.

 

Osobno kad bi uzimao, uzeo bi S20+ i to je neki najbolji kompromis kamera i cijene.

 

 pa S20+ je bas najveci fail cijele serije, platis 600kn vise za ToF cameru, 0,5" veci ekran i 500mAh vecu bateriju, uzas

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mislim da je S20+ ipak najbolji izbor iz cijele serije!
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 11:13 (Mali322).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...

 

 pa S20+ je bas najveci fail cijele serije, platis 600kn vise za ToF cameru, 0,5" veci ekran i 500mAh vecu bateriju, uzas

 Ja bi vrlo rado dao 600kn više za 0.5" veći ekran i bateriju

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zuper kaže...
3dfx kaže...

 

 pa S20+ je bas najveci fail cijele serije, platis 600kn vise za ToF cameru, 0,5" veci ekran i 500mAh vecu bateriju, uzas

 Ja bi vrlo rado dao 600kn više za 0.5" veći ekran i bateriju

 Imamo isto misljenje. I ja takoder.

S20 mi je jednostavno premal u ruci.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ma svakako novi s20+ je malo bolja kupovina ali kad vidim cijenu ispada iz svih ozbiljnih kombinacija... Pa ima vrhunskih mob za duplo manje novce a jos se ceka odgovor huaweija koji je najavio da ce novi flagshipi imati proslogodisnje cijene ako ne i jeftinije... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Horatio_Hornblower kaže...

Ma svakako novi s20+ je malo bolja kupovina ali kad vidim cijenu ispada iz svih ozbiljnih kombinacija... Pa ima vrhunskih mob za duplo manje novce a jos se ceka odgovor huaweija koji je najavio da ce novi flagshipi imati proslogodisnje cijene ako ne i jeftinije... 

 naravno, svatko racionalan vidi da pored Mi 10 Pro, Samsung je promasena kupnja, a vjerovatno i svi ostali ove godine

 

medutim kako je ovo S20 thread, onda malo raspravljamo sta je bolje od S20 serije, da vidimo kako tko razmislja i mozda pomognemo onima koji kupuju samo Samsung

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ma svakako novi s20+ je malo bolja kupovina ali kad vidim cijenu ispada iz svih ozbiljnih kombinacija... Pa ima vrhunskih mob za duplo manje novce a jos se ceka odgovor huaweija koji je najavio da ce novi flagshipi imati proslogodisnje cijene ako ne i jeftinije... 

 naravno, svatko racionalan vidi da pored Mi 10 Pro, Samsung je promasena kupnja, a vjerovatno i svi ostali ove godine

 

medutim kako je ovo S20 thread, onda malo raspravljamo sta je bolje od S20 serije, da vidimo kako tko razmislja i mozda pomognemo onima koji kupuju samo Samsung

Cijena? Gdje kupiti?

 

Neki dan sam bio u Tcentru i S20+ nije "toliko" velik. Imao sam S9+ i nije mi problem s S20+ baratati iako imam poprilično malu ruku.

S20 mi fantastično sjeda u ruku.

Čekam neku bolju ponudu u HTu, nešto s Zabom ili onu foru s punjačuma.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Honorbuy,Trading shenzen
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 20:39 (nixa2210).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
moj s20+ stize prekosutra.
imamo u radnji sva 3 moba i s20+ je jedini logicni izbor.
uz s20 nema besplatnih buds+
a ultra je preskupa za ono sto nudi.

jbg kod mene je izbor bio lagan
1 eur za s20+ ili 250 eura za ultru.

mjesecno ne plaćam ništa jer radim za njih
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
nixa2210 kaže...
Honorbuy,Trading shenzen

 

Corona virus i nevidljiva garancija se dobiju gratis.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
stigao 5.3
odličan telefon, baterija odlična na 120Hz. na 60 sigurno još bolja ali nisam probao.
kamere takodje super i onaj single take pametna stvar.
Standard samsung nemam se šta žalit
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
mersimh kaže...
stigao 5.3
odličan telefon, baterija odlična na 120Hz. na 60 sigurno još bolja ali nisam probao.
kamere takodje super i onaj single take pametna stvar.
Standard samsung nemam se šta žalit

Slazem se, samsung iz godine u godinu pokazuje zasto je no.1 u svijetu

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
mersimh kaže...
stigao 5.3
odličan telefon, baterija odlična na 120Hz. na 60 sigurno još bolja ali nisam probao.
kamere takodje super i onaj single take pametna stvar.
Standard samsung nemam se šta žalit

 I, kakvi su prvi dojmovi?

15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Meni sutra stize s20+ kojim mijenjam svoj s7 nakon 4 godine. Bacim mali usporedni test za sve one koje zanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja sam prednarucio u A1 S20+. Tamo pise 12/128GB. Jucer mi stigao 8/128GB pa sad cekam sto ce mi reci.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
aleng3 kaže...

Ja sam prednarucio u A1 S20+. Tamo pise 12/128GB. Jucer mi stigao 8/128GB pa sad cekam sto ce mi reci.

 Gadovi poslali LTE.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Samo HT je nudio S20 i S20+ 5g mobitele za cijenu 4g. A samo 5g mobiteli imaju 12 GB rama.

Naravno S20 Ultra dolazi sa 12 Gb rama pošto dolazi kao 5G mob.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 18:52 (Lelouch).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice