Sony Ericsson Xperia X8

poruka: 3.109
|
čitano: 1.112.484
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia X8".
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
antimadridista kaže...
KKristijan kaže...

Jel ovdje itko od vas overclockao x8-icu?

meni je trenutno na 768MHz, uz nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8 rom.

Koji cpu governor koristiš?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...

Ja ne ali mirne duše mogu reći da je GDX 10x bolji rom od GX i to po svemu;) njega je radio pravi developer a GingerXperiu tip od 14,15 godina koji nema ni trunke iskustva u android developmentu,ionako se njegov rom bazira na nekom,vjerovatno na MiniCM-u..

ja ti preporučam prelazak na MiniCM 2.1.8 i nAa 10 kernel,definitivno najbrža i najjača kombinacija sa najnovijim driverima za GPU,vjeruj,nemožeš pogriješit ;)

 

ima neki link za MiniCM 2.1.8?

<a href="http://www.ADmimsy.com?R=Vespreian" target="_blank">ADmimsy - Get Paid to View Ads</a>
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...

Ja ne ali mirne duše mogu reći da je GDX 10x bolji rom od GX i to po svemu;) njega je radio pravi developer a GingerXperiu tip od 14,15 godina koji nema ni trunke iskustva u android developmentu,ionako se njegov rom bazira na nekom,vjerovatno na MiniCM-u..

ja ti preporučam prelazak na MiniCM 2.1.8 i nAa 10 kernel,definitivno najbrža i najjača kombinacija sa najnovijim driverima za GPU,vjeruj,nemožeš pogriješit ;)

Ma GingerXperiu sam samo proba jer ima xperia look i aplikacije.  Moga bi probat MiniCM ali za kernel neznam baš. Čuja san da se otkjučavanjem bootloadera može skurit mobitel a ja tu nemam baš iskustva. Ima li neki tool koji ga otključaje jer ono šta san vidija na xda je komplicirano. Jeli se na MiniCM može stavit active launcher i od xperie dailer, contact i message apk (ovo)?

 

@Vesperian: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1362585

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 20:03 (RePlaY).
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
RePlaY kaže...

A šta je sa onom Supercharger skriptom? Jeli donosi nekakvo veće ubrzanje?

jel mi može neko stavit potrebne linkove i objasnit kak se stavi ova skripta, ja sam probao ali ne ide

dancy_94@hotmail.com
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
RePlaY kaže...
Emcho kaže...

Ja ne ali mirne duše mogu reći da je GDX 10x bolji rom od GX i to po svemu;) njega je radio pravi developer a GingerXperiu tip od 14,15 godina koji nema ni trunke iskustva u android developmentu,ionako se njegov rom bazira na nekom,vjerovatno na MiniCM-u..

ja ti preporučam prelazak na MiniCM 2.1.8 i nAa 10 kernel,definitivno najbrža i najjača kombinacija sa najnovijim driverima za GPU,vjeruj,nemožeš pogriješit ;)

Ma GingerXperiu sam samo proba jer ima xperia look i aplikacije.  Moga bi probat MiniCM ali za kernel neznam baš. Čuja san da se otkjučavanjem bootloadera može skurit mobitel a ja tu nemam baš iskustva. Ima li neki tool koji ga otključaje jer ono šta san vidija na xda je komplicirano. Jeli se na MiniCM može stavit active launcher i od xperie dailer, contact i message apk (ovo)?

 

@Vesperian: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1362585

Evo ti jednostavno je:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225

robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
dancy kaže...
RePlaY kaže...

A šta je sa onom Supercharger skriptom? Jeli donosi nekakvo veće ubrzanje?

jel mi može neko stavit potrebne linkove i objasnit kak se stavi ova skripta, ja sam probao ali ne ide

Kako neide skines script manager onda skines onu scrpitu stavis na telefon otvoris script manager  stisnes browse as root nades  pokreces ukljucis tamo opciju  pokreni kao root stisnes prvo 1 onda kad te trazi da stines broj od 1-17 stisnes 9 kad  zavrsi tipku back i leave it in backround.

Don Believe The Type
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 22:09 (WrongType).
15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Je.. ja mater i sony ericssonu i vipu! Mobitel mi se vratia sa servisa ima tri četri dana i sad opet zadnji zvučnik neradi. A bogami ja neću opet 15 dana čekat. Jeli mogu slučajni custom romovi to izazvat, mada sumnjam?

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2012 13:12 (RePlaY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
RePlaY kaže...

Je.. ja mater i sony ericssonu i vipu! Mobitel mi se vratia sa servisa ima tri četri dana i sad opet zadnji zvučnik neradi. A bogami ja neću opet 15 dana čekat. Jeli mogu slučajni custom romovi to izazvat, mada sumnjam?

 

ne vjerujem da je to do roma, ja sam ih mijenjao odkad su se poceli raditi i za sad je sve ok..

 

nego, kolko ti traje baterija na MiniCM7-2.1.8?

 


<a href="http://www.ADmimsy.com?R=Vespreian" target="_blank">ADmimsy - Get Paid to View Ads</a>
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Vesperian kaže...
RePlaY kaže...

Je.. ja mater i sony ericssonu i vipu! Mobitel mi se vratia sa servisa ima tri četri dana i sad opet zadnji zvučnik neradi. A bogami ja neću opet 15 dana čekat. Jeli mogu slučajni custom romovi to izazvat, mada sumnjam?

 

ne vjerujem da je to do roma, ja sam ih mijenjao odkad su se poceli raditi i za sad je sve ok..

 

nego, kolko ti traje baterija na MiniCM7-2.1.8?

 


Evo meni baterija jedva traje jedan dan s minicm7-2.1.8+nAa 10 oc na 729mhz koristen 3 sata dneveno 3g najbolju baterjiu samo imao na atifroyo trajala je 3 dana

 

Don Believe The Type
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Vesperian kaže...

 

ne vjerujem da je to do roma, ja sam ih mijenjao odkad su se poceli raditi i za sad je sve ok..

 

nego, kolko ti traje baterija na MiniCM7-2.1.8?

 


Nisan ga ja koristija.

 

Zvao san u vipa i tražija novi aparat i kažu da opet moraju slat u Zagreb da oni odobre da mi mogu dat novi. To je opet tjedan dana bez mobitela, već san lud!

Only the brave
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

poz ekipi, imali nacina da u status baru nepise txt sms poruke kada se primi sms?!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Vjerovatno postoji neka SMS aplikacija koja to dozvoljava.

 

Na MiniCM 2.1.8 baterija traje i do 4 dana,bez problema uz umjereno korištenje ;)

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

Kanim kupiti mobitel.
i naisao sam na online ponudu od Tele2.

pise "online cijena 750 kn"

jel itko ima iskustva s tim (kupovanje mobitela preko interneta sa T-Mobile,VIP, i Tele2 stranica?

to se dobije mobitel koji radi samo na Tele2? s karticom ili bez?

jer ja stvarno nemam pojma.

pa ako netko je to radio nek javi

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Emcho kaže...

Vjerovatno postoji neka SMS aplikacija koja to dozvoljava.

 

Na MiniCM 2.1.8 baterija traje i do 4 dana,bez problema uz umjereno korištenje ;)

 

sto znaci umjereno koristenje? 70% ugasen ekran?

<a href="http://www.ADmimsy.com?R=Vespreian" target="_blank">ADmimsy - Get Paid to View Ads</a>
15 godina
online
Sony Ericsson Xperia X8

Koliko slušanje radia/muzike troši bateriju ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Vesperian kaže...
Emcho kaže...

Vjerovatno postoji neka SMS aplikacija koja to dozvoljava.

 

Na MiniCM 2.1.8 baterija traje i do 4 dana,bez problema uz umjereno korištenje ;)

 

sto znaci umjereno koristenje? 70% ugasen ekran?

 

ne,to znači svaki dan korištenje 2-3h 3G prometa,koji telefonski poziv ,sms , WiFi i glazba(ali ne pretjerano) ;))

Slušanje glazbe/radia maximalno troši bateriju tako da bi bilo najbolje restartati uređaj poslje slušanja glazbe kako bi se ubio servis za glazbu u androidu..tako je rekao i jedan od glavnih developera za X8,doixanh :) 

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

Ili skines neki program koji omogucava "ubijanje" programa i igrica :)

 

Android optimizer mene sluzi odlicno...

LoL nick: Strongtoni R.I.P EP
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 17:23 (Don Strongtoni).
14 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
oddball kaže...
antimadridista kaže...
KKristijan kaže...

Jel ovdje itko od vas overclockao x8-icu?

meni je trenutno na 768MHz, uz nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8 rom.

Koji cpu governor koristiš?

nisam vidio pitanje ranije.

Koristim Smartass v2 governor,radi bez problema na 768mhz sa novim kernelom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
antimadridista kaže...
oddball kaže...
antimadridista kaže...
KKristijan kaže...

Jel ovdje itko od vas overclockao x8-icu?

meni je trenutno na 768MHz, uz nAa10 kernel i MiniCM 2.1.8 rom.

Koji cpu governor koristiš?

nisam vidio pitanje ranije.

Koristim Smartass v2 governor,radi bez problema na 768mhz sa novim kernelom.

 

Smartass v2 je po meni najbolji governer,baterija je odlična na njemu :D ja svoju ni nisam overclock-ao,jednostavno nemam potrebe,SVE radi jako dobro i glatko, kao nikada do sada :))

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

ovako,,,nedavno sam kupio x8-cu....i imam 2. pitanja
1. zasto se brzo trosi baterijaa u jednom danu mi ode cijela
2.dobio sam memorisku karticu uz mob i kako da namjestim da funkcjonira da mogu radit mape itd. to jedino ne kuzim
inace mobitel je vrhunskiii!  

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
1. možda ti se trajanje baterije malo popravi. Za sad probaj smanjit svjetlinu ekrana i restartaj mob nakon što slušaš glazbu. Aplikacija zna ostati u pozadini.
2. Skini si Es file explorer, s njim možeš ići kroz memorijsku samo što ti to baš nije nešto funkcionalno na ovom mobu(sve slike stavlja zajedno ako ti za to treba)
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

+  isključiš sve nepotrebne servise (GPS,WiFi ako ga nekoristiš,data promet obavezno jer guta bateriju dosta..) i probaj ga češće punit,npr. preko noći ga ostaviš da se puni slobodno i tako,,to ti može samo poboljšat kakvoću baterije.. ;)

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

a na tom ex exploreru kako ja mogu oznacit vise pjesama da mi sviraju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
tonix8 kaže...

a na tom ex exploreru kako ja mogu oznacit vise pjesama da mi sviraju

 

ne označuješ to u exploreru nego u music playeru u uređaju :)) ili si napraviš playliste i derii ! :D

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X8

koristi tko od ekipe custom kernele? Koji ROMovi, rezultati?

 

Ja sam na CM7.2 v4/Alfs-ICS-v7

 

Antutu benchmark: 2070-2130 (kako kad)

 

Da vas cujem ljudi!!!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8

MiniCM7 2.1.8 + nAa-10 kernel  by nobodyAtall :)

 

po meni najbolja kombinacija ;)

 

Antutu benchmark: 1497 mada mi to ništa ne znači jer i bez ikakog benchmarka mob leti ;)

 

i nisam overclockao jer nemam potrebe,neigram igre i ovako mi je odlično..

XPERIA X8 White * 2.3.7 MiniCM 2.1.8 by nobodyAtall * nAa-10 Kernel *
13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia X8

zasto meni kad hocu mountat sd u root exploreru dolazi message : "RESTART APP - Root Explorer has not yet managed to obtain root acess....." Restartam par puta, ali u vijek isto {#}

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
KKristijan kaže...

zasto meni kad hocu mountat sd u root exploreru dolazi message : "RESTART APP - Root Explorer has not yet managed to obtain root acess....." Restartam par puta, ali u vijek isto  {#}

Jel rootano?

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
13 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
Tomislav95 kaže...
KKristijan kaže...

zasto meni kad hocu mountat sd u root exploreru dolazi message : "RESTART APP - Root Explorer has not yet managed to obtain root acess....." Restartam par puta, ali u vijek isto {#}

Jel rootano?

da

 

EDIT: da li bi meni u superuseru trebali biti neki appovi,jer meni nema niti jednog..

 

LoL NordicEU : Heineken01
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2012 20:09 (KKristijan).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia X8
KKristijan kaže...
Tomislav95 kaže...
KKristijan kaže...

zasto meni kad hocu mountat sd u root exploreru dolazi message : "RESTART APP - Root Explorer has not yet managed to obtain root acess....." Restartam par puta, ali u vijek isto  {#}

Jel rootano?

da

 

EDIT: da li bi meni u superuseru trebali biti neki appovi,jer meni nema niti jednog..

 

Kod mene je isto prazan

Probaj u Superuseru stavit Automatic response na Prompt ili Allow.

Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice