Samsung I9001 Galaxy S Plus

poruka: 41
|
čitano: 37.170
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung I9001 Galaxy S Plus".
14 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] zohar88: Samsung I9001 Galaxy S Plus
Mobitel koristim skoro pa godinu dana..
mobitel je odličan, dobre veličine za džep, ispadao par puta bez iakvih posljedica, ekran ima odličan prikaz,

kamera ima vrhunske slike, jedina mana, nema bljeskalicu, ali i noćne slike budu pristojne uz dužu eksopoziciju i mirnu ruku (mogo slobodno reći da ima bolje slike od iPhone-a 4)

baterija traje od 1-3 dana, ovisno o količini korišteneja, uz neko normalno korištenje (whatsap, pozivi, sms, web prije spavanja), baterija izdrži 2 dana..

jedina negativna stvar kod ovog moba, malo RAM-a, u slučaju kad se natrpa razno raznim glupostima dešava se da se malo uspori...
ukupna ocjena
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [Recenzija] zohar88: Samsung I9001 Galaxy S Pl
zohar88 kaže...
Mobitel koristim skoro pa godinu dana..
mobitel je odličan, dobre veličine za džep, ispadao par puta bez iakvih posljedica, ekran ima odličan prikaz,

kamera ima vrhunske slike, jedina mana, nema bljeskalicu, ali i noćne slike budu pristojne uz dužu eksopoziciju i mirnu ruku (mogo slobodno reći da ima bolje slike od iPhone-a 4)

baterija traje od 1-3 dana, ovisno o količini korišteneja, uz neko normalno korištenje (whatsap, pozivi, sms, web prije spavanja), baterija izdrži 2 dana..

jedina negativna stvar kod ovog moba, malo RAM-a, u slučaju kad se natrpa razno raznim glupostima dešava se da se malo uspori...

ma cesto mi se to desava da se uspori pa zar on nema 512mb? a meni prikazuje 300 i nesto samo

14 godina
neaktivan
offline
Samsung I9001 Galaxy S Plus

kao...

meni isto pokazuje 300+

 

inače primjetio sam da defaultni keyboard sere... nakon dužeg tipkanja posebno, samsung keypad napuni ram... cca 50-70MB, pa se počme kočit...

u tom slučaju odem u setings i prebacim na swype il kak se već zove, pa vratim na ovaj normal keyboard... pa normalno radi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung I9001 Galaxy S Plus

jel zna ko kako da se odradi unlock sim ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Recenzija] zohar88: Samsung I9001 Galaxy S Pl

mobitel ima oko 350 rama za koristenje. iman android 4.1.2 na njemu i 352mb rama.

14 godina
offline
Re: Samsung I9001 Galaxy S Plus

Ovaj mob se ne može jednostavno (softverski, putem app-ova) unlockirati (kao što se mogu S2 ili Note). Zasad jedini način je kupovinom unlock koda, najjeftinije mi se čini na stranici http://sim-unlock.net/simlock/Samsung/I9001_Galaxy_S_Plus/ za 15-ak eura.

13 godina
offline
Samsung I9001 Galaxy S Plus

Zanima me koji je postupak i kako se radi na ovome uređaju ponovna instalacija softvera?

Da li mi može netko objasniti ?

Hvala vam

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung I9001 Galaxy S Plus

Imam ovaj mobitel vise od godinu dana i zadovoljan sam..nadogradio sam ga na CM 10 od ivendora i sve je super.
Mozda fali bljeskalica ali slike su odlicne..ekran je svjetao i sa custom romovima se da mobitel srediti tako da imate osjecaj da imate nesto bolje..
Npr CM 10 od ivendora podrzava fast charge (mob se spojen na komp puni ko lud)
Mozete podesiti takt procesora, ukopcati usb ili hard disk na mobitel.
Sve u svemu mobitel je super..i iako ja nisam prosjecan korisnik, ovaj mobitel mi je i vise nego dovoljan..

Ne vidim razloga zasto ljudi kojima mobitel sluzi samo za pozive i poruke i facebook trose tisuce kuna na iphonove i galaxy s3 i sad s4 kad im je npr i ovaj mob sasvim dovoljan za to.

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung I9001 Galaxy S Plus
Zna li netko u cemu je ovdje problem...jucer sam kupio novi zapalirani uredaj preko njuskala i sad idem ja na kameru i stalno mi izbaciva GRESKA NA KAMERI i nakon toga sam iso pogledat aplikaciju kamere pod postavke i kamera uopce nije instalirana jer uopce ne zauzima nista mjesta...bio bih vam zahvalan ako netko zna i bi li se rijesio problem da stavim novi software?
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung I9001 Galaxy S Plus
pozdrav...imam ovaj tel. i moj problem je sto kada upalim tel pokazuje samo syanogen 9 mode logo i to je sve...molim za pomoc
7 godina
neaktivan
offline
Samsung I9001 Galaxy S Plus

imam problem,kada upalim tel stoji mi samo logo syanogen mode  i to je sve...nece da krene dalje,dali je sistem puko ili sta??moze neka pommoc?????

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice