Prženje MP3 formata na DVD za auto

poruka: 47
|
čitano: 42.015
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Preko wmp-a sam snimila kao data disk

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Imam sličan problem sprzio sam(nero burning) mp3 pjesme isao sam na data dvd pa onda na jubox dvd i ništa ima oko 2gb muzike. U autu cd player podržava DVD ali nemože ga učitati,mislim da je riješenje snimiti ga u win media ali tamo mi sve pjesme stavi skupa a ne kako bi trebalo da je u folderima a ne vidim opciju kako staviti da ima opcija foldera..

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Imam sličan problem sprzio sam(nero burning) mp3 pjesme isao sam na data dvd pa onda na jubox dvd i ništa ima oko 2gb muzike. U autu cd player podržava DVD ali nemože ga učitati,mislim da je riješenje snimiti ga u win media ali tamo mi sve pjesme stavi skupa a ne kako bi trebalo da je u folderima a ne vidim opciju kako staviti da ima opcija foldera..

 LOL da vidim ovu temu u 2020....

ako je CD player onda podržava CD a ne DVD

No aj ti probaj snimiti običan data CD s MP3 pa vidi jel radi, otkad su izumrjeli CD playeri u autima uz USB, SD, i Bluetooth a nikada nisam vidio player koji podržava DVD

15 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Imam sličan problem sprzio sam(nero burning) mp3 pjesme isao sam na data dvd pa onda na jubox dvd i ništa ima oko 2gb muzike. U autu cd player podržava DVD ali nemože ga učitati,mislim da je riješenje snimiti ga u win media ali tamo mi sve pjesme stavi skupa a ne kako bi trebalo da je u folderima a ne vidim opciju kako staviti da ima opcija foldera..

 -prvo provjeri što player stvarno podržava, cd sigurno, dvd teško (mada postoje dvd auto playeri za video, s displayom jer bez ekrana je to besmisleno tj film-video..).

-možeš snimiti bilo kojim softwareom, ne mora biti (pirat-crack, mogući problemi) nero, sam win/os ili free programi kao cdburnerxp, data cd, ali tu je dodatni problem što player može, što podržava, npr duljina nalsova, folderi i naša slova.. ako nešto od tog ne podržava tad ne prikaže sadržaj, dok je najteži dio zapravo čitljivost medija, optika-snimka, uvjek snimati na najnižoj brzini npr x4 (dvd x2).. tj što bliže play brzini. Kad to sve radi, tad još problem koji kodek-standard mp3 podržava, npr vbr ili fix-128kb.. liste/ID ver 1 ili 2 itd.. Jednostavno auto playeri su prestari, zastarjeli, eliminirani USB-SD medijem na novijim uređajima koje jednostavno snimiš i rade dok je cd ostao standardu od prije desetak i više godina.

-nije svaki mp3 isti, nije svaki medij isti, nije autoplayer PC.. mada to sve može izgledati 'isto', važno je ono 'ispod haube', standardi-kompatibilnost + čitljivost medija pa možda isto radi na 'originalu' (srebreni-štancani medij ima najbolju reflektivnost-čitljivost, snimani medij je 50% lošiji... i na to dodaj starost playera pa je to već dovoljno da ga ne čita).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Radio je baš taj DVD Panasonic sa ekranom 7inc ispod piše wma,mp3 ... trebao bi raditi ali koji god spržim način izbaci dvd non playebabel disc

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 11:50 (dasan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Radio je baš taj DVD Panasonic sa ekranom 7inc ispod piše wma,mp3 ... trebao bi raditi ali koji god spržim način izbaci dvd non playebabel disc

 ajd ti napiši točno koji model auto radija imaš, pa da točno možemo viditi koje su mu mogućnosti.

 

jesi li finalizirao dvd? koju vrstu medija si koristio: dvd-r, dvd+r , dvd-rw...?

9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Ne mogu naci koji je model nigdje ne pise vj je izbljedilo ali ovaj mu gotovo identičan https://www.crutchfield.com/S-OnxV3tKMimW/p_133VD7001/Panasonic-CQ-VD7001U.html

pržio sam na tradex dvd-r 16x...uspjesno je isprzilo tj doslo je do kraja i to na 3 nacina win media playerom pa nero data dvd pa nero jubox audio dvd

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 21:27 (dasan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Imam sličan problem sprzio sam(nero burning) mp3 pjesme isao sam na data dvd pa onda na jubox dvd i ništa ima oko 2gb muzike. U autu cd player podržava DVD ali nemože ga učitati,mislim da je riješenje snimiti ga u win media ali tamo mi sve pjesme stavi skupa a ne kako bi trebalo da je u folderima a ne vidim opciju kako staviti da ima opcija foldera..

 Moguće da kod čitanja DVD podržava samo video diskove, a ne file diskove s MP3 datotekama.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 21:33 (JozoBozo121).
16 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Ne mogu naci koji je model nigdje ne pise vj je izbljedilo ali ovaj mu gotovo identičan https://www.crutchfield.com/S-OnxV3tKMimW/p_133VD7001/Panasonic-CQ-VD7001U.html

pržio sam na tradex dvd-r 16x...uspjesno je isprzilo tj doslo je do kraja i to na 3 nacina win media playerom pa nero data dvd pa nero jubox audio dvd

 ako su imalo slično po funkcijama, onda ne čitaju dvd-e sa mp3 , samo cd-e. u uputama za taj radio na linku se samo spominju cd-i sa mp3

9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Može neka preporuka za autoradio da mogu pustati muziku sa usb,a oko 400kn bi dao

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Može neka preporuka za autoradio da mogu pustati muziku sa usb,a oko 400kn bi dao

 recimo ovaj https://neutrinomobile.hr/pioneer-auto-radio-mvh-s110ub.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

ili

 

bez mijenjanja radija. nabaviti ovakav transmiter https://www.ebay.com/itm/Wireless-InCar-Bluetooth-FM-Transmitter-MP3-Radio-Adapter-Fast-USB-Car-Char-T5M9/372950232208?hash=item56d590ec90:g:EtMAAOSwb4VeQ7bQ pa slušati sa usb stika ili sd kartice na fm radio frekvenciji koju odrediš

9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Baš sam mislio kako nema neki usb auto upaljač pa preko njega..

E hvala ti dvoumim se sad dal radio ili ovaj transmiter

Ne vidim na transmiteru  usb utor valjda je sa strane,to bi bilo odlično samo uštekati usb u trans i deri kakav je zvuk i sl

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 23:27 (dasan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Baš sam mislio kako nema neki usb auto upaljač pa preko njega..

E hvala ti dvoumim se sad dal radio ili ovaj transmiter

Ne vidim na transmiteru  usb utor valjda je sa strane,to bi bilo odlično samo uštekati usb u trans i deri kakav je zvuk i sl

 ima više vrsta tih transmitera na ebayu, ovaj sam stavio kao primjer. pronađi si onaj koji ti najviše odgovara

9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Uzmem ipak radio...

Koji je bolji od ova dva ja ne vidim nikakvu razliku,sem sto je pioneer skuplji za 30kn

 

PIONEER AUTO RADIO MVH-S110UB

ili

 AUTO RADIO KENWOOD KMM-105 GY

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 18:11 (dasan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto
dasan kaže...

Uzmem ipak radio...

Koji je bolji od ova dva ja ne vidim nikakvu razliku,sem sto je pioneer skuplji za 30kn

 

PIONEER AUTO RADIO MVH-S110UB

ili

 AUTO RADIO KENWOOD KMM-105 GY

 

 da ja biram , odabrao bih Kenwood, iako su više-manje slični

9 godina
neaktivan
offline
Prženje MP3 formata na DVD za auto

Uzeo sam Pioneer na kraju nakon pregleda na YouTubeu imao je više pregleda i komentara ...mada i dalje mi djeluju isti.
Nego moram reći da sam baš ugodno iznenađen radiom s obzirom na cijenu zvuk mu je odličan, jednostavno sučelje,čak mi dosta bolje hvata fm signal nego prošli (Panasonic sa ekranom dvdom pripremom za parking kameru i sl očito su dodali hrpu postavku pa zanemarili primarnu a to je krceci,krestavi zvuk)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prženje MP3 formata na DVD za auto

Baš sam ti htio preporučiti Pioneer jer mi je stari imao sličan kenwood u kombiju na poslu i FM je bio jako loš. Al ono, baš je loše hvatao, malo prolaziš kroz šumu i već počinje krčat. Poslije je uzeo nešto malo bolje, ne znam što, mislim da Sony, ali isto ništa preskupo i prijam je bio drastično bolji.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice