Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 7.874
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti
pitanje
problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti) ili što god već.

Nego sljedeće je: kada otvorim neku forumsku stranicu gdje su youtube prikazi, ne želi mi pokrenuti video klipove koji su tamo postavljeni, javlja mi sljedeću poruku koja se otvara u zasebnom prozoru: Click tu run an ActiveX control on this webpage. Prije je sve normalno radilo odnosno otvaralo mi, isto mi se dešava kada želim slušati internet radio preko Winamp-a prije je radilo sada ne želi, a problem se javlja i prilikom otvaranja nekih internet stranica. Inače tekst i sliku mi normalno otvori.

E sada što mi je činiti da mi to radi kao i prije, problem se pojavio, barem mislim kada sam na jednoj internet stranici gledao video isječke (nisu XXX nego party tipa).

Svaka pomoč dobro došla, inače nisam neki ekspert s compovima.


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti

Koji browser koristiš?

 

Ako je firefox, onda je problem u tome što on ne podržava ActiveX.

http://kb.mozillazine.org/ActiveX

 

Međutim postoji plugin koji riješava taj problem i zove se IETab, on ti dozvoljava da otvoriš IE tab u firefoxu.

Ili IEView koji ti otvara određene stranice u IE prozoru. Imaš i opciju da unaprijed odrediš koje će se stranice otvarati u tome. Također imaš i opciju da desnim klikom izabereš ''View this page in IE'' ili tako nešto.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti
autorov komentar

Koristim defaultni po Windowsima, a to IE, nego sve je uvijek normalno funkcioniralo (normalno mi otvaralo) dok je odjedanput počelo štekati/zezati. Tamo gdje bi trebala biti kakva animacija pojavi mi se od Quick Time-a razbijena ikonica, probam nanovo insralirati Quick Time pa vidjeti dali radi, mada nisam ništa čačkao s Quick Time-om. 


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti
autorov komentar

Evo nanovo instalirao Quick Time i opeta ništa, ima još netklo kakvo riješenje.


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti
prihvaćeno rješenje

Predji na Firefox.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokre
prihvaćeno rješenje

Instaliraj si manualno Flash Player i  moći  ćeš  gledat  filmiće  sa  Youtubea  -  http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

16 godina
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti
autorov komentar

Hvala šefe (tutix) sada rada, mada sam i prije mogao gledati youtube filmiće kada bih otišao na njihovu stranicu, nego nisam mogao gledati, kada bi filmić s youtube bio postavljen na nekoj forumskoj stranici, a sada radi.

 

Još jednom Hvala, a hvala i forumašu Sanjinu.


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokrenuti
autorov komentar

Evo nakon što sam ugasio i ponovo upali računalo, opeta se javio stari problem, ali sam ovaj puta instalirao Firefox (po preporuci forumaša Sanjina) sada radi sve i internet radio u Winampu svira. Nadam se da će i nakon gašenja ostate OK pri sljedečem pokretanju.

 

 

Nego možda malo out teme kako sve Favorites iz IE prebaciti u Firefox imam ih veliki broj.


hcsc
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Problem s ActiveX control-om (ne želi se pokre

Odgovori si dobio, a novo pitanje - stavi u novu temu! Ovu ću zaključati (za svaki slučaj :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice