Nod32 uzrokuja BSOD

poruka: 21
|
čitano: 5.284
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Pozzz, imam mali problemcic..

Instalirao sam si Vistu Ultimate i sve odlicno funkcionira i sve dok ne instaliram NOD32..nakon instalacije NOD32 nemogu normalno upaliti racunalo i zapoceti sa radom, vec moram ici u safe mod pa ga tamo deinstalirati, nakon deinstalacije sve radi normalno.. Do ove instalacije Windowsa sam isto imao Vistu i NOD32 i neznam u cemu je problem..

 

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
hmm. ne znam. nemoj ga onda instalirati i ok. instaliraj aviru free, koja je još i bolja...
Atomska bubamara. | tinyurl.com/erepna - registrirajte se i igrajte. samo 2 min dnevno!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
lg-viewty kaže...

Pozzz, imam mali problemcic..

Instalirao sam si Vistu Ultimate i sve odlicno funkcionira i sve dok ne instaliram NOD32..nakon instalacije NOD32 nemogu normalno upaliti racunalo i zapoceti sa radom, vec moram ici u safe mod pa ga tamo deinstalirati, nakon deinstalacije sve radi normalno.. Do ove instalacije Windowsa sam isto imao Vistu i NOD32 i neznam u cemu je problem..

 

 Koju verziju Nod 32 instaliraš, da li je trial verzija ili imaš legalno kupljenu. Ako imaš full legalnu imaš pravo na punu tehničku podršku s njihove strane i zato bi bilo najbolje da ih kontaktiraš. Ovo govorim jer mi je prijatelj imao sličnih problema i nakon njihove pomoći su uspješno uklonjeni. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
Da,sve ovisi o legalnosti tvoje verzije,ako je legalna dobit ces najvjerojatnije rijesenje za svoj problem od njih.
[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD

pazi koju verziju instaliraš instaliraj eset smart 4 i sigurno će raditi ja imam vistu već od izlaska i radi bez problema vjerojatno ima odakle skinuti da ga aktiviraš ako nemaš javi na pm pa ću ti poslati

16 godina
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
jurluk kaže...
hmm. ne znam. nemoj ga onda instalirati i ok. instaliraj aviru free, koja je još i bolja...

 

Nema sta, stvarno konstruktivan odgovor...

Failure is always an option...
14 godina
neaktivan
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Neznam u cemu je problem, ali vec sam imao NOD32 Antivirus 4 valjda, sa Eset-ove stranice, probnu verziju, kako sam ponovo instalirao windowse od onda mi je to problem..

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
lg-viewty kaže...

Neznam u cemu je problem, ali vec sam imao NOD32 Antivirus 4 valjda, sa Eset-ove stranice, probnu verziju, kako sam ponovo instalirao windowse od onda mi je to problem..

 Da li si i prije imao instaliranu legalnu verziju Viste Ultimate ili neku drugu verziju i da li instaliraš Nod 32 4 trial koji si prije imao ili si preuzeo novi trial s Esetovih stranica. Vjerovatno znaš da istu trial verziju određenog programa teško možeš instalirati dva puta na istom računalu. Probaj instalirati Eset Smart Security trial. 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
jurluk kaže...
hmm. ne znam. nemoj ga onda instalirati i ok. instaliraj aviru free, koja je još i bolja...

 Ne slažem se da je Avira bolja hm .... a mislim da se taj problem događa radi verzije meni se to isto desilo 2 puta....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
Bug car kaže...
jurluk kaže...
hmm. ne znam. nemoj ga onda instalirati i ok. instaliraj aviru free, koja je još i bolja...

 Ne slažem se da je Avira bolja hm .... a mislim da se taj problem događa radi verzije meni se to isto desilo 2 puta....

 Verzije čega? Viste ili NOD -a. I ako si takav problem imao 2 puta onda napiši da li se može riješiti i kako ?,  pa da se onaj koji ima ovaj problem ili svako onaj kojem se može u buduće takvo što desiti posluži tim riješenjem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2010 19:34 (bero 43).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
bero 43 kaže...
lg-viewty kaže...

Neznam u cemu je problem, ali vec sam imao NOD32 Antivirus 4 valjda, sa Eset-ove stranice, probnu verziju, kako sam ponovo instalirao windowse od onda mi je to problem..

 Da li si i prije imao instaliranu legalnu verziju Viste Ultimate ili neku drugu verziju i da li instaliraš Nod 32 4 trial koji si prije imao ili si preuzeo novi trial s Esetovih stranica. Vjerovatno znaš da istu trial verziju određenog programa teško možeš instalirati dva puta na istom računalu. Probaj instalirati Eset Smart Security trial. 

Imao sam ilegalnu Vistu i opet sam tu istu instalirao,..Za sada cu trenutno biti bez antivirusa jer nista neskidam, pa dok vidim u cemu je problem, probat cu rjesiti..Hvala svima

Apple iPhone 3G 8GB-crni
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
lg-viewty kaže...
bero 43 kaže...
lg-viewty kaže...

Neznam u cemu je problem, ali vec sam imao NOD32 Antivirus 4 valjda, sa Eset-ove stranice, probnu verziju, kako sam ponovo instalirao windowse od onda mi je to problem..

 Da li si i prije imao instaliranu legalnu verziju Viste Ultimate ili neku drugu verziju i da li instaliraš Nod 32 4 trial koji si prije imao ili si preuzeo novi trial s Esetovih stranica. Vjerovatno znaš da istu trial verziju određenog programa teško možeš instalirati dva puta na istom računalu. Probaj instalirati Eset Smart Security trial. 

Imao sam ilegalnu Vistu i opet sam tu istu instalirao,..Za sada cu trenutno biti bez antivirusa jer nista neskidam, pa dok vidim u cemu je problem, probat cu rjesiti..Hvala svima

 U redu je. Ali instaliraj si neki free antivirusni i anti spyware program jer je bolje išta nego ništa. Vjerovatno oni mogu raditi. 

15 godina
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Evo apsolutno isti problem imam kao @lg-viewty, stvarno ne razumijem zašto... dali je moguće da je u konfliktu sa windows defenderom?

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
lovac82 kaže...

Evo apsolutno isti problem imam kao @lg-viewty, stvarno ne razumijem zašto... dali je moguće da je u konfliktu sa windows defenderom?

ja sam bio jedno vrijeme bez antivirusa jer mi je nod32 bio najpouzdaniji, no instalirao sam si Kaspersky i odlican je..

Ali zalim za NOD32 !

Apple iPhone 3G 16GB
15 godina
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Znači sada ti radi normalno sa Kaspersky? i ja sam mislio instalirati Kaspersky pa zato i pitam Smijeh

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Ja sam imo isti problem na XPu kad sam preso na SP3. Neznam za Vistu. Sada sam na 7ici. Radilo se o ESS4 koji mi sada potpuno normalno radi.

 

Probaj ESS3 skinut i apdejtat ga. On bi trebao radit.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
lovac82 kaže...

Znači sada ti radi normalno sa Kaspersky? i ja sam mislio instalirati Kaspersky pa zato i pitam Smijeh

 

da, odlicno radi i nemam prigovora..

vrucajanjetina kaže...

Ja sam imo isti problem na XPu kad sam preso na SP3. Neznam za Vistu. Sada sam na 7ici. Radilo se o ESS4 koji mi sada potpuno normalno radi.

 

Probaj ESS3 skinut i apdejtat ga. On bi trebao radit.

Imao sam i do sada Vistu i nod32 i nije bilo problema, dok nisam instalirao vistu ispocetka, ali ok..

Apple iPhone 3G 16GB
15 godina
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Ja sam tek prije 5-10 dana instalirao Vistu Ultimate, prvo sam imao BSOD zbog grafičkih drivera (ATi) ali to sam riješio i sada nakon par dana dobijem BSOD zbog antivirusa nod 32 v4, jesam baksuz Belji se

 

Nez probat ću Kaspersky sada Neodlučan...

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nod32 uzrokuja BSOD
lovac82 kaže...

Ja sam tek prije 5-10 dana instalirao Vistu Ultimate, prvo sam imao BSOD zbog grafičkih drivera (ATi) ali to sam riješio i sada nakon par dana dobijem BSOD zbog antivirusa nod 32 v4, jesam baksuz Belji se

 

Nez probat ću Kaspersky sada Neodlučan...

znaci problem se krije u NOD32, verziji 4 !

Koristio sam tu verziju antivirusa i uz neku Vistu black edition ili sto vec i nije bilo problema, ali ok, cini se dobar i Kaspersky iako najvise vjerujem NOD-u !

Apple iPhone 3GS 16GB
15 godina
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

Ma jbg šta ćeš, na starom kompu imam nod32 a na novom dual boot(Vista i XP) na XP-u nod 32 a na Visti Kaspersky

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nod32 uzrokuja BSOD

LEGALNI Win XP SP2 i SP3, Vista SP1, 7 Ultimate + LEGALNI NOD32 2, 3 i 4 i nikada nikakvih problema...

Failure is always an option...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice