Programerska kavica u ZG?

poruka: 30
|
čitano: 8.601
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Ima li zainteresiranih za nekakvu pivu/kavicu/čaj forumaša programera? {#}

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
15 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Mogu li i programeri početnici?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
TracerCPP kaže...

Ima li zainteresiranih za nekakvu pivu/kavicu/čaj forumaša programera? {#}

Zasto ne? Medo izgleda kao potencijalno lijepo mjesto {#}

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
15 godina
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
1domagoj1 kaže...

Zasto ne? Medo izgleda kao potencijalno lijepo mjesto {#}

 

Razočarao sam se kada sam zadnji put nakon duže vremena bio u medi, stavili su muziku :(

 

Uvijek mi je bilo prije fora što nisu imali to smetalo, bila je nekako posebna atmosfera samo sa žamorom.

14 godina
odjavljen
offline
Programerska kavica u ZG?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Ideja odlična. Ako vam uđe u naviku rado bi se pridružio, ali trenutno ne živim u Zagrebu. Tek za koji mjesec.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
g12356 kaže...

Mogu li i programeri početnici?

Zašto ne? Svi su dobrodošli.

 

1domagoj1 kaže...
TracerCPP kaže...

Ima li zainteresiranih za nekakvu pivu/kavicu/čaj forumaša programera? {#}

Zasto ne? Medo izgleda kao potencijalno lijepo mjesto {#}

Ne znam gdje bi tamo parkirao... Meni bi idealno bilo negdje kod FER-a, Filozofskog ili FSB-a. Ponedjeljkom držim vježbe tamo blizu (FSB) pa poslije podne sam slobodan...

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2013 19:15 (TracerCPP).
15 godina
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
TracerCPP kaže...

Ne znam gdje bi tamo parkirao... Meni bi idealno bilo negdje kod FER-a, Filozofskog ili FSB-a. Ponedjeljkom držim vježbe tamo blizu (FSB) pa poslije podne sam slobodan...

 

Medo ima parking iza, samo postoji sansa da je krcato kao i sve drugo, alternativa tome je parking kod cibone (koji nije ograničen na 1-2 sata nego je na rampu) ali košta nekoliko novaca (nisam bio neko vrijeme u zg pa ne znam cijene).

13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Možda kod cibone (birc do pbz-a) bi bilo idealno.

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
TracerCPP kaže...

Ne znam gdje bi tamo parkirao... Meni bi idealno bilo negdje kod FER-a, Filozofskog ili FSB-a. Ponedjeljkom držim vježbe tamo blizu (FSB) pa poslije podne sam slobodan...

Aha, znaci tako. Istina, ne znam ni ja, na Tkalci nigdje, u Ilici bi mozda negdje se moglo, oko Frankopanske.

Kod FER-a imas Dubrovacka zvona, Piccolo Mondo, Limb, Matisse, KSET, kod Filozofskog se moze do Boogalooa, a kod FSB-a je Sabotage, ako se ne varam. Svi imaju i Wi-Fi osim Limba ja mislim, a za Boogaloo i Sabotage nisam siguran. Ne pitajte me kak znam za sve birceve u kvartu {#}

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Ok onda {#} Nije problem za dogovoriti se ako ima volje. Onda bi super bilo da već ovaj ponedjeljak iskoristimo ako ste slobodni? Meni poslije 13.30 h odgovara.

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Teme razgovora?

Na kojem bi jeziku pričali? C++ / C# / java / python...

 
2 9 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
919191 kaže...

Teme razgovora?

Na kojem bi jeziku pričali? C++ / C# / java / python...

Kineskom.

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
14 godina
offline
Re: Programerska kavica u ZG?

*mandarinski

Winter is coming...
13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Možda brainfuck:

http://en.wikipedia.org/wiki/Brainfuck

 

Meni isto paše FER,FSB,Vrbik 8{#}Doduše,nisam siguran da ću doći,jer je upravo navala kolokvija.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 0:11 (g12356).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
TracerCPP kaže...

 

Ne znam gdje bi tamo parkirao... Meni bi idealno bilo negdje kod FER-a, Filozofskog ili FSB-a. Ponedjeljkom držim vježbe tamo blizu (FSB) pa poslije podne sam slobodan...

šta na FSB imaju programiranje? u čemu?

13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Evo ti jedna zagonetka:

Svaki dan idu na FSB jug a nisu FSB-ovci.Geekovi su a zgodniji su od ferovaca(i bolji u svemu rekao bih,ali neću :P).Tko su oni?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 0:42 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

ferofci

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
919191 kaže...

ferofci

  Krivi odgovor,siguran sam da tracer zna.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
919191 kaže...

Teme razgovora?

Na kojem bi jeziku pričali? C++ / C# / java / python...

 

ovi koji će se naći , pričati će u human-readable kodu , prosto rečeno hrvatskom ali daj dođi i ti da podučiš ostale nativnom , ljudskom assembleru - monkey jeziku. Jbg-a papci su na high-levelu , momčino pojavi se i odži lekciju na materinjem a biti će i banana , može ha ???

 

be quite @919191 talking....

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Recite kada, gdje? Sve ću vas obrazovat :D

Jedino mi je malo gust raspored do ožujka...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

vidim dao si mi hvala.

koji si ti j.bivjet.r da ću te još početi simpatizirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Programerska kavica u ZG?

siroti TVZovci jos rastrgani :P

13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Vidim da se ova tema pretvara u najobičnije trolanje. Stoga, oni koji su zainteresirani za sastanak neka mi se jave na pm pa ćemo dogovoriti detalje.

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 10:08 (TracerCPP).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
TracerCPP kaže...

Vidim da se ova tema pretvara u najobičnije trolanje. Stoga, oni koji su zainteresirani za sastanak neka mi se jave na pm pa ćemo dogovoriti detalje.

  Ispričavam se ako sam ja za to kriv.Samo sam htio malo dobronamjerne zezancije.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
16 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

@Tracer, ideja ti je stvarno super, a vidim i da su pravi dečki zainteresirani.

Nažalost, nije mi baš zdravlje najbolje da bi sada išao na put.

Hvala na pozivu u "metropolu"{#}

Pozdrav iz Zadra!{#}

 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Mislim da se danas nece nigdje, koliko cujem, u Zagrebu je zacudo gore nego kod mene (50-ak km od Zagreba). Mislim da bude {#} doma. :D

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 12:44 (1domagoj1).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Programerska kavica u ZG?
g12356 kaže...
TracerCPP kaže...

Vidim da se ova tema pretvara u najobičnije trolanje. Stoga, oni koji su zainteresirani za sastanak neka mi se jave na pm pa ćemo dogovoriti detalje.

  Ispričavam se ako sam ja za to kriv.Samo sam htio malo dobronamjerne zezancije.

Ne bi baš rekao da si ti nešto krivo radio, nego onaj koji je zaboravio ili čak nikad nije čuo za poslovicu "Kad si u Rimu, budi Rimljanin", dakle, ako će ići sa onim stilom , široko mu polje, ima more foruma koji njeguju njegov "stil" komunikacije.

13 godina
neaktivan
offline
Programerska kavica u ZG?

Ništa danas. I ja sam ostao kod kuće, tako da... Za drugi put se dogovorimo.

Kada lajavci laju onda završe ovako: http://i471.photobucket.com/albums/rr77/toropreto/2012-07-0813_30_07.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Programerska kavica u ZG?

Evo u cetvrtak je sljedeci zgphp meetup pa navratite (teme nisu striktno vezane samo za php) http://zgphp.org/2013/01/na-korak-do-punoljetnosti/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice