[Prodaja] Rtx 3070 ti

poruka: 30
|
čitano: 3.138
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Prodajem ili mijenjam uz doplatu za bijelu 3070ti ili 3080 vision ili strix .sto se tice cijene nisam pametan,sto se tice grafe jos 25 mj od 30 garancija,model palit 3070ti gamerock,kupljena u iq centar

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 17:00 (mariolla79).
14 godina
protjeran
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Sta prodajes? 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
ansha kaže...

Sta prodajes? 

To uopće nije bitno u ovom trenutku. Polako, nemoj biti nestrpljiv.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 17:00 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
ansha kaže...

Sta prodajes? 

Perece? 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Ili bi ju prodao pa uzeo bijelu strix ili vision ili zamjenio za njih,ili 3070 ti i 3080

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

Ili bi ju prodao pa uzeo bijelu strix ili vision ili zamjenio za njih,ili 3070 ti i 3080

A ti ga isto jeb... sada. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 17:07 (Valentin17).
13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Koja je cijena?

[DMF] Flixer Buha
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Znas da otkad sam na bugu da imam ocd na izgled ...ak je bijelo nek je bijelo..lol..za cijenu nisam pametan ..stavit cu na procjenu

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Tvoj model je cesto među jeftinijima. Trenutno na amazonu Zotac Trinity 830eur cca 6300kn. Tvoja 5500kn. Ja ne bi dao vise.

 

[DMF] Flixer Buha
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Meni je glupo usporedjivanje s njemackom,kad cu tak i onak kupit novu kod nas s nasom garancijom..i btw moja kod nas je oko 8300...i u top 4 je po kvaliteti komponenti s aorusom i strixom..

Hmm amazon kazes 

Nebih rekao da je jeftinija od trinty

https://www.amazon.de/RTX3070Ti-Palit-Gamerock-8GB/dp/B097RYSZRJ/ref=mp_s_a_1_1?crid=20NHZ8XJP6FYS&keywords=3070+ti+gamerock&qid=1648745699&sprefix=3070+ti+gamerock%2Caps%2C178&sr=8-1

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 18:57 (mariolla79).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti

Ono kad kažeš da ne znaš cijenu i tiho se nadaš da će ti netko reći da vrijedi zilijon kuna. 

Sretno s prodajom.

[DMF] Flixer Buha
14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

Ili bi ju prodao pa uzeo bijelu strix ili vision ili zamjenio za njih,ili 3070 ti i 3080

Nisi ni napisao sta prodajes...

13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Valentin mi je rekao da ti dam palac dolje jer nisi naveo cijenu!

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
MGloc kaže...

Valentin mi je rekao da ti dam palac dolje jer nisi naveo cijenu!

  Čekaj, još ne znamo što prodaje.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 20:28 (Valentin17).
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Raff nekuzim sto mislis rec s time za cijenu..znam cijenu i kod nas i vani..ti ocito neznas pa pametujes...nisam stavio cijenu jer padaju cijene i nezelim biti cigan..a po tvome moja kao vani dodje 5500 sto nije istina..a za 5500 ju necu sigurno dat,jer sam dao 9000,i ne,nemislim da vrijedi zilion kuna jer nisam supak kao vecina kad prodaje ili kupuje pa je onda moje vrijedi vise a tvoje ne..uvijek sam bio posten prodavac i tak ce ostat...joj ansha..pa pise gore da prodajem palit 3070ti gamerock ili ju mijenjam za bijelu 3070ti vision ili ak netko ima 3080 vision uz moju doplatu...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2022 21:19 (mariolla79).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti

Nisam rekao da tvoja vani dođe 5500, vec da vani ima nova za 6300 i da po tome moja je procjena 5500. Na temi procjene kolega je rekao 6-6.2k kn. Daleko je to od 9k. Cijene su pale, face it. 

[DMF] Flixer Buha
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

znam da su cijene pale zato i pokusavam ovog putas rijesit svoju i uzet 3080 za manje doplate nego prije 2 do 3 mjeseca,ja sam samo stavio koliko dodje vani moja..a kod nas je 8300-8400...a i zasto bi netko vani dao oko 7350 za moju ak je moze dobit za 1000kn manje...ja tak i onak ne majnam...i nije se puno oznojila na gejmanju...krivo si onda i napisao moja 5500..trebao si onda nac moju koliko dodje vani..trinity je tak i onak banana model

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Tisi ko ovi sto su kupili btc na 65 iljada a sad pjena na usta.nije te nitko silio da ju kupis za 9000 a svi smo znali da to nece dovijeka.za 3 mj ces ju dati za 5500 i jos postarina besplatna.

 

Eth ide pos,cijene kripta su stabilne,dolazi serija 4 i intelov arc, jos ako rat zavrsi......ja neznam eto tko ih sad uopce kupuje.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
GSP kaže...

Tisi ko ovi sto su kupili btc na 65 iljada a sad pjena na usta.nije te nitko silio da ju kupis za 9000 a svi smo znali da to nece dovijeka.za 3 mj ces ju dati za 5500 i jos postarina besplatna.

 

Eth ide pos,cijene kripta su stabilne,dolazi serija 4 i intelov arc, jos ako rat zavrsi......ja neznam eto tko ih sad uopce kupuje.

 Bez problema se prodaju kartice, prodao RTX 2080 ti za 6500kn neki dan, i zasto bi uopce netko majnao eth kad mu sero conflux i rvn daje 30% vise?kakve veze ima eth i pos sa ovom karticom, pa nije eth jedina kriptovaluta za majnanje niti je najprofitabilniji.. uostalom eth pos moze bit odgođen 

11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

@ GSP kao prvo neznam zasto spominjes majnig,boli me kuki za njega ..i kakve veze ima prodaja grafe s majningom? Naravno da ak ju neprodam ili nezamjenim ostavit cu ju,za 5500 je necu dat,jedino ak ce tad u ducanu za 7500 bit 3080..prodajem ili mjenjam jedino jer zelim bijelu a da cu ju dat za kikiriki to bome necu..imam para za 3080 u ducanu bez da prodam ovu svoju ali iz principa nedam oept 9500-10000

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 12:05 (mariolla79).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

.i kakve veze ima prodaja grafe s majningom?

Kako majning tone, tako tone i cijena novih kartica, a bome sukladno tomu se smanjuje ono što ti možeš dobiti za svoju karticu. Sada najviše profitiramo mi koji smo stare kartice uspjeli prodati za više nego što smo dali, sada imamo priliku za kupnju novih jer cijene novih, a onda i polovnih tonu iz dana u dan. Jebga, nekom mora smrknuti da bi drugom svanulo, iz priloženoga vidim da je tebi smrknulo, možda netko naleti, iako oglas je sada već jedno vrijeme ovdje, stalno je pri vrhu pa ne vidim da se netko interesira baš, jebga, svi čekamo da cijene još dodatno propadnu u ponor.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 5:41 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
Valentin17 kaže...
mariolla79 kaže...

.i kakve veze ima prodaja grafe s majningom?

Kako majning tone, tako tone i cijena novih kartica, a bome sukladno tomu se smanjuje ono što ti možeš dobiti za svoju karticu. Sada najviše profitiramo mi koji smo stare kartice uspjeli prodati za više nego što smo dali, sada imamo priliku za kupnju novih jer cijene novih, a onda i polovnih tonu iz dana u dan. Jebga, nekom mora smrknuti da bi drugom svanulo, iz priloženoga vidim da je tebi smrknulo, možda netko naleti, iako oglas je sada već jedno vrijeme ovdje, stalno je pri vrhu pa ne vidim da se netko interesira baš, jebga, svi čekamo da cijene još dodatno propadnu u ponor.

 Majnam 4 godine i nista meni nije smrknulo, ja sam odavno prodao sto sam htio prodati, i samo kazem da svaka roba ima kupca i sve se moze prodati.Majnati ce se jos dugo drugi coini,a ako pos bude odgoden i eth poraste na 4-5k onda da vidis cijene kartica

11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Ma ja to zbam bez brige .me i nije smrknulo ja sam s izmjenama od 4 kartice u zadnjih god dana,tj od 11 mj prosle godine samo u plusu..nisam nista popusio..ja sam s ovom grafom zadovoljan,cak mi i vise od nje ni netreba,ali hebiga hebe me ocd na izgled ..ahhaahaha..htio bih bijelu,jedini razlog je prodaje ili zamjene....nasao sam 2 vision ali nisu htijeli mjenjat uz moju doplatu neku..tak da hebi ga...dto je najsmjesnije decki imaju sve crno osim grafe...predugo sam na bugu...hahahah

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 15:06 (mariolla79).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

Ma ja to zbam bez brige .me i nije smrknulo ja sam s izmjenama od 4 kartice u zadnjih god dana,tj od 11 mj prosle godine samo u plusu..nisam nista popusio..ja sam s ovom grafom zadovoljan,cak mi i vise od nje ni netreba,ali hebiga hebe me ocd na izgled ..ahhaahaha..htio bih bijelu,jedini razlog je prodaje ili zamjene....nasao sam 2 vision ali nisu htijeli mjenjat uz moju doplatu neku..tak da hebi ga...dto je najsmjesnije decki imaju sve crno osim grafe...predugo sam na bugu...hahahah

 Fino onda bijeli plastidip sprej i riješena situacija.

11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

Mislis da da? Onda moram samo backplate i 2 mala dijela od naprijed .cak brijem da na ovoj gamerock ta dva dijela se mogu skinut...vidis nije ni to losa ideja

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
9 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti

ma zaljepi komad pak papira na bočnu stranicu kućišta

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
miki_the_pirat kaže...

ma zaljepi komad pak papira na bočnu stranicu kućišta

 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

Mislis da da? Onda moram samo backplate i 2 mala dijela od naprijed .cak brijem da na ovoj gamerock ta dva dijela se mogu skinut...vidis nije ni to losa ideja

Nije lose osim sta gubis garanciju i dosta love kad ju jednom budes prodavao...

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 3070 ti
mariolla79 kaže...

Ma ja to zbam bez brige .me i nije smrknulo ja sam s izmjenama od 4 kartice u zadnjih god dana,tj od 11 mj prosle godine samo u plusu..nisam nista popusio..ja sam s ovom grafom zadovoljan,cak mi i vise od nje ni netreba,ali hebiga hebe me ocd na izgled ..ahhaahaha..htio bih bijelu,jedini razlog je prodaje ili zamjene....nasao sam 2 vision ali nisu htijeli mjenjat uz moju doplatu neku..tak da hebi ga...dto je najsmjesnije decki imaju sve crno osim grafe...predugo sam na bugu...hahahah

 dam ti ja bijelu gigu 3060 u zamjenu... evo čak i bez nadoplate jer sam dobar

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 23:58 (miki_the_pirat).
11 godina
offline
[Prodaja] Rtx 3070 ti

3060 mi je malo preslaba

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice