[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

poruka: 10
|
čitano: 1.353
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

Miners & scalpers...

Winter is coming and pendulum is swinging back :)

There will be tears...

 

2000kn..no more..

7 godina
offline
Re: [Kupovina] GPU 8Gb VRAM

1. Krivi podforum
2. Jedino ako ti netko da staru R9 390, nema GPU od 8GB VRAMA za tu cijenu trenutno, osim ako ti se ne posreći pa prvi naletiš na oglas.

16 godina
offline
Re: [Kupovina] GPU 8Gb VRAM
Alchemist kaže...

1. Krivi podforum
2. Jedino ako ti netko da staru R9 390, nema GPU od 8GB VRAMA za tu cijenu trenutno, osim ako ti se ne posreći pa prvi naletiš na oglas.

 

Samo jedna 390 na njuškalu, a i ta je 2499 

 

Ima par komada za 1000-1500kn, ali neispravnih, "za dijelove" 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 8:56 (segregator).
13 godina
offline
[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

Nije za mene, za pod bor je, za rodju, e sad..ocel to bit za novu 2022 il 2023 ne znam, al znam da nemrem skupit vise od 2k :)

11 godina
suspendiran
offline
[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

A i šta mu znači ovo "8GB VRAM GPU", recimo ja bi rađe RX5600XT ili RTX2060 sa 6GB nego RX570 ili R9 390 sa 8GB 

13 godina
offline
[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

A stavljanje minera i scalpela u isti kontekst....

[DMF] Flixer Buha
13 godina
offline
[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

Da ne bi jos ja koji je najvise kuko kontra(djaba mi bilo)skalpera i majnera(o tom kak je nastrado jadni indie dev koji zapravo nest i radi s tim grafama), ispo ko jedan..

 

Storija isla ovako, najme, rodbina vidla na nabavi da je neka suuuugava rx5500xt 8 gb vram bila 1899kn(stanje:nedostupno, u dolasku :) )..

 

E, sad, oce i oce odma, ja reko ne sad(jer, ja sam kao "kompjutor lik" :) ), ne valja ta grafa da je i djabe, a sta valja je preskupo, a nije da   treba za rijesit glad u svijetu i te..treba za igricu terat(sto je plemenit razlog sam po sebi..)..

Sad, kak sam u laptopima , ne pratim dGPU (ono, sta cujem usput),  upo u rabbit-hole dok nisam polovio sve ko tu koga.. i ono..ima tu posla par dana(trba se prisilit gledat sav taj YT i procitat foruma i foruma) ..

 

I kak naletim na neku da se kolko tolko isplati uzest, a da ne razbijes banku, posaljem poruku..ono tipa..nemoj uzet novo, strpi se, a naviklo se da su graficke ono..200$  itd.. da bi na kraju ja ispo davez da ne preplati neko smece koje ce mu ostarit ko mlijeko(a, onda bi bilo da sta sam reko sta se to uzelo, da ne valja 3 mjeseca poslje)..

 

I reko:"Cek,cek..ja sam shypak...puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusi k.....", poslo 2 linka(dobavljiva, relativno normalna) s nabave, jedna AjMD, druga nVdija(ono, posteno..) i stavio ovdje oglas i pusa..

 

Posteno?

16 godina
offline
[Kupovina] GPU 8Gb VRAM

Nije, jer je teže skužit što si htio reć nego da je pisao iHush, a to je postignuće samo po sebi

15 godina
offline
Re: [Kupovina] GPU 8Gb VRAM
Ovo je starohrvatski, očigledno čovjek živi u prošlosti a obzirom kakve cifre spominje 😅
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
suspendiran
offline
Re: [Kupovina] GPU 8Gb VRAM

'ebo mene svako ako sam ja skužio 30% ovoga što si ti napisao 

 

Skužio sam ovaj dio za RX5500XT 8Gb za 1.900kn, to za te pare sigurno nećeš naći i za trenutnu situaciju ta grafa po toj cijeni bi bila steal deal s obzirom šta se prodaje za 2.500+ kuna.

RX5500XT je rang RX590 dok je GTX1650 koje idu po spomenutih 2.500kn sporija od RX570 i još ima duplo manje VRAM-a...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 9:10 (ibme74).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice