Problem sa laptopom

poruka: 6
|
čitano: 1.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa laptopom

Zdravo.

 

Prijatelj ima problem sa laptopom slabije konfiguracije,ali je koristen samo za internet i radio je super do prije neki dan nakon cega su mu poceli stopati klipovi na yotube kao i ostale stranice za video,filmove i slicno.

Pokusao sam mu prvo instalirati novi system xp3,nakon toga sve potrebne drivere,google chrome,mozzilu,operu kao i posljednju verziju flash playera 11..... Tu je i adobe air,java,skeniran sa nod32 licens,instalirao sam par programa za provjeru rama,procesora,graficke i sve pokazuje ok.Jedan od takvih je s hiren's boota : http://testmem.tz.ru/snm.htm#01 

 

 

 

Evo u cemu je tacno problem : 

Mozda pokusati sa nekim drugim programima za provjeru komponenti ? Ili ? Ne znam sta vise pokusati!? {#}

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem sa laptopom

?? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Problem sa laptopom

 

Hardware acceleration je uglavnom uzrok toga.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 19:59 (Abomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa laptopom

Nista i dalje {#}

10 godina
neaktivan
offline
Problem sa laptopom

imam msi vr630,nosio sam ga u servis jer se gasio i sad mi ovaj kaze kako moram kupit novi coler jer se ovaj odvojio od procesora il tako nes,mene zanima gdje i za koliko mogu nabavit taj dio,ako ko moze pomoci nek napise

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa laptopom

Moj laptop ima graficku AMD Radeon HD7670M tako pise i na kutiji od njega, al kad idem Svojstva grafike pise da mi je Intel HD 4000

Moze li bit da su mi pogresan laptop dali ili je ovo zbog nekih updatea koje sam radio samo pogresno napisano. 

Gdje mogu provjeriti koja mi je graficka tocno ?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice