Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.957
|
čitano: 3.610.184
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas sam krenuo u otprašivanje...

Gaia rado pozira s novim BlackSilentPRO ventilatorom... Gaia rado pozira s novim BlackSilentPRO ventilatorom...
WC papir se ponudio da pomogne pridržati krov dok čistim... WC papir se ponudio da pomogne pridržati krov dok čistim...
Corsair blizanci i pripadajući dodaci za tool-less montažu i smanjenje vibracija... Corsair blizanci i pripadajući dodaci za tool-less montažu i smanjenje vibracija...
Kada bi pametni uvijek popuštali, svijetom bi vladale budale.
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo nakon dužeg skupljanja hardvera, smišljanja i svega, konfa je 80% gotova.. Malo se razlikuje od početka (LINK), ali sam prezadovoljan konfom. Trebam još uzeti jedan SSD, memoriju jer sam prodao onu 1333MHz, 2TB disk jer jedan koristim kao eksterni disk pa mi sada fali za RAID-0.

 

Također moram uzeti Thermalright VenomusX, druge ventilatore i neki kontroler za ventilatore te Killer Wireless-N 1103 karticu (kupio na ebayu Intelovu, ali mi ne radi -.-''). Nakon toga se zatvara i vise ne otvara :D 

 

Inace svi kablovi su provedeni kroz kuciste i izlaz na dnu, tako da nista ne ide s vrha kucista pa dalje. Znaci DisplayPort i USB kablovi idu kroz kuciste s izlazom na dnu. Imam Dell 2412M koji na sebi ima 4 dodatna USB konektora tako da ako trebam, njih koristim

 

Konfa trenutno:

Silverstone FT03

Intel Core i7 3770k

ASUS Maximus V Gene

MSI Lightning HD 7970

2x4GB GeIL 2133MHz @ 2400MHz 10-11-11

Seagate 2TB Green 5900rpm + Kingston HyperX 120GB SSD

Seasonic Gold-X 560W

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2012 10:32 (Quake6).
12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Preuređivao sam sobu,pa sam izvukao sve kabele iz stola-ima ih preko 100 m. XD

 

Također,stigli su mi paketi od sponzora-napajanje od Shuttle-a i ventovi od Noiseblockera.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
15 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

... i prigodna majica.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Prije 3 mijeseca sam mislio kupiti HD 7850 i staviti je u komp koji ima: c2d e8400 i 4GB DDR2. Nisam to učinio jer me bilo strah bottlenecka. Sada imam novi komp i tu grafu, pa sam je odlucio staviti u stari da vidim dal sam bio u pravu. Sreća šta nisam kupio jer c2d e8400 nije dovoljan za igrat bf3, iskorištava HD 7850 samo 70%. Toplo preporučam onima koji imaju core 2 duo procesore da ne kupuju ništa jače od HD 7770.

stara XFX 9800GT gore, a dolje Sapphire HD 7850 stara XFX 9800GT gore, a dolje Sapphire HD 7850
stari komp stari komp
srebrni je stari, crni novi srebrni je stari, crni novi
novi komp novi komp
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2012 20:30 (Bruno Matejcic).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto danas kupio gumene nogice za komp i pastu za proc u linksu

Sythe gumene nogice Sythe gumene nogice
AC MX-2 AC MX-2
stare nogice stare nogice
pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2012 18:52 (peroko).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon napravljen benchmark stol! :)

Inače od hardova ne radi Hitachi 250gb (bio mi za laptop drugi hdd, crkao :/ ) te WD 160GB (pun bad sectora)

 

NoName napajanje slika 1. NoName napajanje slika 1.
NoName napajanje slika 2. NoName napajanje slika 2.
Ventovi (1x92mm, 1x80mm, 1x120mm) Ventovi (1x92mm, 1x80mm, 1x120mm)
Matična sa pasivnim kulerom i 1,5GB RAM DDR2 @ 533MHz (Asus M2N68-AM SE2) Matična sa pasivnim kulerom i 1,5GB RAM DDR2 @ 533MHz (Asus M2N68-AM SE2)
Svi HDDovi (sa lijeva na desno: WD Black 640GB ; Hitachi 250GB ; Maxtor 40GB ; WD 160GB ) Svi HDDovi (sa lijeva na desno: WD Black 640GB ; Hitachi 250GB ; Maxtor 40GB ; WD 160GB )
Dvije grafulje: ATi Radeon X1600Pro te Gainward 7950GT (rastavljena, mijenjana pasta) Dvije grafulje: ATi Radeon X1600Pro te Gainward 7950GT (rastavljena, mijenjana pasta)
Dijelovi za homemade benchmark stol Dijelovi za homemade benchmark stol
Ekipa na okupu :) Ekipa na okupu :)
Spojeno 1. Spojeno 1.
Spojeno 2. Spojeno 2.
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Kako uploader neda, moram opet postat slike. -.- {#}

Prike u poslu :) Prike u poslu :)
Prije Prije
Sad :) Sad :)
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi zvucnici SP-HF500A, stari štakor, bratov PC, kuciste za nadolazeci PC, vjerni Sennheiser HD215 koji sluzi sedmu godinu i tako..

 

EDIT- mačak i jedini štakor kojeg može uloviti, danju spava nocu luduje {#}

Jerry inače Jerry inače

Yebeno su dobri... Yebeno su dobri...
... ...
G400 + QcK+ G400 + QcK+
AII x4@3GHz, M3A770DE, CM 612s, LC GP3 460W, 2x4Gb Ripjaws X 1600MHz AII x4@3GHz, M3A770DE, CM 612s, LC GP3 460W, 2x4Gb Ripjaws X 1600MHz
HD4890 New Edition HD4890 New Edition
.. ..
:) :)
612s 612s
F3 1TB (odspojeni) + WD 640Gb F3 1TB (odspojeni) + WD 640Gb
Kuciste za nadolazeci PC Kuciste za nadolazeci PC
.. ..
HD215 HD215
clock2much
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2012 22:26 (mate960).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Doslo je vrijeme da stara zotakica ode u mirovinu , a zamijeni ju asus DC II gtx 560 TI, sto mi je najvaznije prezadovoljan sam temperaturama graficke, iako je pakleno u ovom Mostaru{#}

Sory zbog lose kvalitete slikano mobom

13 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

novi monitor i grafa

stara grafa stara grafa
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Pozdrav,

 

nećete vjerovati na koji sam način dobio ovu karticu. Nakon što je moja Gigabyte HD 6950 počela praviti čudne zvukove i bacati artefakte, odnio sam je u servis i rekao im da uopšte više neću Gigabyte HD 6950 (mijenjao sam isti model više puta). Rekao sam im da ću nadoplatiti za neku novu samo neću 6950. Čekao sam nekih 20 dana. Već sam se počeo nervirati. 

 

I tako danas zovu iz Imtec-a da sam dobio grafičku. Ja konto da su je samo popravili. Kad gore, čeka me nova Asus 7950 Direct CU II grafička kartica !!! Nakon početne nevjerice i pozivanja ljudi u servisu da se nisu slučajno zahebali, kartica je došla u moje ruke.

 

Evo udomio sam je sada. Ima nekih problema (kao i obično), ali ću ih otkloniti ubrzo.

 

Izgleda da ipak ima nade u napredak BiH.

Imtec FTW.

Dafuq I just read?
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 19:23 (SaidSikiraX).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

In progress...

DeaathDealer
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 2:20 (MasterOdisasteR).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon što sam curi kupio nove slušalice za mob, AKG K 309, rekla je da su prevelike za njene usi, pa sam joj dao svoje Sennheiser MX-270. AKG ima malo vise bassa i malo manje visih tonova. sve u svemu, poprilicno slicne slusalice jednake cijene.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

. . . 

13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Par slika {#}

Deathadder Deathadder
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 14:37 (monsieur).
13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Danas sam udomio novu ljubimicu  {#}  {#}

Ovako na prvu sve 5+, hladno tiho ma milina...

 

Oprostite na lošim slikama, uskoro bude temeljito čišćenje pa budem upogonio fotić.

Naravno danas je baterija bila prazna (poznato?){#}

12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Paracord in, snake skin i termobužir out.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo moje kompletne opreme nadam se da vam se svidja.

 

ProBook 4530s 2.5 Ghz 4 GB ram Ati Radeon 6490m 15" 750 GB HDD ProBook 4530s 2.5 Ghz 4 GB ram Ati Radeon 6490m 15" 750 GB HDD
MS Industrial Arrow MS Industrial Arrow
Medusa NX Headset Medusa NX Headset
Adata CH94 2TB HDD Adata CH94 2TB HDD
Sve sto mi treba na jednom mjestu Sve sto mi treba na jednom mjestu
22" Samsung monitor koji u ovom polozaju sluzi za filmove PES i NBA 2k12 22" Samsung monitor koji u ovom polozaju sluzi za filmove PES i NBA 2k12
Kineski Joystick 1 Kineski Joystick 1
Kineski Joystick 1 Kineski Joystick 1
Labtec 2.1 Zvucnici Labtec 2.1 Zvucnici
Moj stari kom Dual Core 1.6 2 GB rama Asus GT210n Moj stari kom Dual Core 1.6 2 GB rama Asus GT210n
Kutije od proizvoda Kutije od proizvoda
Stari Bugovi brojevi koji su uvijek negde blizu Stari Bugovi brojevi koji su uvijek negde blizu
Moja mala soba Moja mala soba
Kada je u pitanju neki 3d ili gfx projekat obicno u ovakvom polozaju se to radi Kada je u pitanju neki 3d ili gfx projekat obicno u ovakvom polozaju se to radi
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Iznanadio sam se kada me je danas u 9h probudio poštar i donio mi paket. Kod mene inacer ne dostavljaju pakete vikendom, ali imam frenda koji radi u pošti i dobre volje mi je doneso.{#} Kupio slušalice Technics RP-DH 1200 od kolege The Man-a i super zadovoljan. Slušalice su prehebene. Bas mi razbija mozak! Zvuk je super kvalitete, kao i same sluške. Sad se štedi za malo bolju zvučnu karticu {#}

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo stigla Audigy 2 {#} Za sada je sve dobro, jedino ne mogu pronaći gdje je equalizer, ako netko zna neka javi.

morat cu novu maticnu uzet, na ovoj premalo prostora ima morat cu novu maticnu uzet, na ovoj premalo prostora ima
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Homemade benchmark stol će morati pričekati dok ne uzmem neke gumene čepiće da podignem matičnu, jer mi se stvara kratki spoj. :/

Sada je u ovom kućištu jer mi u Sharkoon-u premal 20-pin kabel. -.-

Slikano sa Nokia N95 8GB.

Sa Flash-om Sa Flash-om
Bez flash-a Bez flash-a
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Sada kad sam se zaslinavio gledajući vaš uber HW, dajem vam dozu nostalgičnosti .{#}

Samo da napomenem da sam s tim HW prešao Crysis 2 prije nekih tjedan dana. {#}

 

CCFL osvjetljenje CCFL osvjetljenje
Još se drži bez kvarova :D Još se drži bez kvarova :D
Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

HP Compaq nc6320

 

Znam da je laptop stari ali sam ga prrekjucer kupio jer mi je hitno trebao neki prijenosnik pa evo da stavim slike :)

 

vatefak is going on :D
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo se bojalo kuciste i potenciometar...:D

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 14:30 (QuidZz).
13 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Neko je dobio FX 6100 i 780T-D3L 

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
12 godina
odjavljen
offline
Slike vašeg Hardvera

Gotovo je napajanje za moj projekt. Ovo je samo mali preview. Project log uskoro.

 

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

yoo! evo da stavim i ja svoju kramu,danas mi bilo dosadno pa reko idem napraviti to kaj sam si zamislio jos davno; nis specijalno skino bocnu stranicu i zasarafijo komad plexija i unutra na dnu stavio komad zrcala,malo pod koso da se grafa vidi u punom sjaju!!!! sori za lose slike fotic mi u kvaru....znam da fali jos neka neonka....:-)) ps. mozda na slikama ne zgleda tak mrak al u zivo zgleda JBNO!!!!!!:-)))

plexi plexi
glass glass
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
moj kutak
radio,dvd radio,dvd
printer printer
radni stol radni stol
 tv 81 cm tv 81 cm
16 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Accelero Xtreme 7970 na referentnoj Sapphire 7970, idle temp su pale sa 44° na 31°C

 

clock2much
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice