Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.603.023
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
7 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
blackdevil kaže...
It'sMe932 kaže...

@blackdevil Kad si ušao u evga queue?

 

CyberDemonVZ kaže...
It'sMe932 kaže...

@blackdevil Kad si ušao u evga queue?

 Pridružujem se pitanju. A vjerojatno i većina foruma :D

O kojoj uopće cijeni govorimo (uključujući sve troškove do tebe)?

 oo nisam znao da sam tražen.

prijavio sam se 18.04. na eu evga mada to nema veze nikakve jer šalju drito iz tvornice.

put je bio ovakav;

taipei utorak ujutro poslana, četvrtak naveče došla na carinu gdje je dhl riješio sve oko uvoza mene su trazili samo da pošaljem račun.

utorak je preuzela hrvatska pošta a u srijedu ujutro je bila kod mene.

na baznu cijenu koja je na webu dodajte si još 150ak€ poreza i 15 € za slanje. u mom slučaju je ispalo 7200 hrk.

ed

 Hvala na odgovoru.

Ja sam se prijavio za 3060, 3060ti i 3070, u periodu između 15. i 30. travnja ali naravno nisam još dobio priliku za kupiti...

7 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Da je suprotni tabor, onda bi bila plava

I want to believe
11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Jebeš tabor po ovoj vrućini, to grije samo kad ga gledaš :D
7 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Kad je vruće kao u paklu, onda neka bude sa stilom 

I want to believe
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

4mal predobar tv , jel to jos imas foliju na njemu ?

Eire
16 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Morao sam sobu namjestit,  pa da se ne packa ekran  

12 godina
protjeran
online
Re: Slike vaseg hardwera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

Ode strix 3070 kolegi u osijek..za iste pare danas cekam gainward phoenix 3070ti iz linksa za 5979 i k70mk2 se speed switch za 1345...prodo 3070 za 7400..dodatne slike kad dodjem iz linksa..hvala frendu iz linksa na popustu 😉 pojest cu g....no sto nije msi supreme ili aorus master 3070 sto sam planirao da zamjenim strix ali za ovu cijenu phoenix 3070ti je pun pogodak..makar je vizualno malo gadna ali nema veze..bolje zgleda s strix al cemo prozvakat...temp su vise jedno 10c ali vise boosta i na vecem taktu je mema..i nike jako glasna i za sad nis necvili..ja sretan s dealom..i par gundama...nadam se da je to zasada to..jos novi desk uskoro...probat cu sivo bijeli sklepat negdje...mozda ikea alex..ili ikea bijeli ko moj crni sadasnji pa navuc sivu foliju ili carbon sivi gore...sorry ako sam izdavio...

P.s zena kaze da je tipkovnica najgadnija koju je vidla...hahha..meni je bas drugacija...

Izdrzao si cak puni dan da ju ne mijenjas ha?

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
11 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Dobio dojavu da ce dobit u linksu 3070ti vision oc bijelu .bijela bu mi pasala u setup...vec imam kupca za ovu gainward....i na ovoj cu zaradit 400kn i opet imat 3070ti..zasto ne...nekak od kad sam na bugu imam u zadnje vrijeme ocd na izgled konfe...svaaka budala ima svoje veselje...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 12:21 (mariolla79).
2 godine
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

kandzijalega Kako si zadovoljan beyericama generalno od zvuka do višesatnog nošenja, jastučića školjki itd.. ?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Imao prije ovih Asus Strix, Logitech g233 dva puta i jos nekih jeftinijih. Dobio preporuku od covjeka koji se bavi zvukom, najbolje ikad. Nisam ih ni namjesto softverski i direktno su u maticnu x570-f spojene. Zvuk fenomenalan, ne znojim se od njih, udobne jako, jastucici mekani. Jedini problem je sto ih je tesko nac, meni je 3 tjedan trebalo, osim toga VRH VRH. Nikad vise kvazi gaming sluske, samo beyerdinamic i audio technica i takve fore odsad

Mods By KNDZ
2 godine
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
kandzijalega kaže...

Imao prije ovih Asus Strix, Logitech g233 dva puta i jos nekih jeftinijih. Dobio preporuku od covjeka koji se bavi zvukom, najbolje ikad. Nisam ih ni namjesto softverski i direktno su u maticnu x570-f spojene. Zvuk fenomenalan, ne znojim se od njih, udobne jako, jastucici mekani. Jedini problem je sto ih je tesko nac, meni je 3 tjedan trebalo, osim toga VRH VRH. Nikad vise kvazi gaming sluske, samo beyerdinamic i audio technica i takve fore odsad

 gejmerske slusalice uopce ne shvacam ozbiljno neovisno 

 o cijeni i pohvalama na racun istih. Ja vec dugo gledam beyerice

 medutim moje audio tehnica vec 10 godina rade ko svicarski sat

 i odbijaju krepat da tako kazem. padale su mi, potezao sam zicu

 kotacima od stolice i nedaju se zavolio sam ath do te mjere

 da sam si uzeo i bt njihove za svakodnevno putovanje

 do posla i opcenito. samo rijeci hvale

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2021 8:00 (mAa+_).
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Crocopzmaj12 kaže...

još dočekat novi ps sa gt bundlom...

Crocopzmaj12 , koja je to stolica?

5 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

uvi chair

 

 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
5 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

to je ta, kupljena u sloveniji jer je nije bilo u rh, a razlika u cijeni nezamjetna

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Kako si zadovoljan s njom, dojmovi, kvaliteta?

Jel se da možda lako rastaviti/sastaviti, pošto žena trenutno nije sklona da tako nešto previše bude u boravku, pa dok ne uredim sobu za takve stvari

5 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

ni moja nije sklona, zato je nisam ni pitao, a zato i nepričamo danima... da sam znao prije bih je uzeo...

 

u biti najveća je školjka, a ona se skida sa 4 vijka, te eventualno nosač za upravljač, on se skida sa 4 vijka i ostne ti pravokutni oblik koji  se može zgurat kraj kakvog ormara.

 

stolica se po kutu može namještati u 9 pozicija, a naprijed nazad se može micati kao u normačnom autu, te pozicija za papučice može ići u 9 pozicija

 

tako da se može namjestiti sve... ja i kćer pičimo, ona je 160 ja 178 i namjestili smo da se samo pozicija naprijed nazad mjenja (a to je kao u normalnom automobilu)

 

nastavili li kući boti nadrkanitis vidjet ćemo tko ostaje, stolica ili žena, uglavnom mogu ti proslijediti oboje :)

 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Eh, ti problemi :-), uglavnom hvala na odgovoru.

6 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

PowerRi 

 

kolega, zasto bi opce stavljao RGB ventove u tako lijep build? 

 

po meni nema smisla :) 

 

komp ti izgleda brutalno. 

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
_itsmoriarty kaže...

PowerRi 

 

kolega, zasto bi opce stavljao RGB ventove u tako lijep build? 

 

po meni nema smisla :) 

 

komp ti izgleda brutalno. 

 _itsmoriarty

100% se slažem.

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

A razmisljao sam kad su vec od vodenog takvi pa da se uklopi, ma i ja sam zadovoljan, ima jos nekih sitnica estetskih i storage bi trebalo modernizirat ovo je sa stare konfe prebaceno, ali pomalo da se malo financijski oporavim haha

6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
PowerRi kaže...

A razmisljao sam kad su vec od vodenog takvi pa da se uklopi, ma i ja sam zadovoljan, ima jos nekih sitnica estetskih i storage bi trebalo modernizirat ovo je sa stare konfe prebaceno, ali pomalo da se malo financijski oporavim haha

 sta bi ti preporucio kad vec imas bijeli build, uzmi si Corsair ML120 Pro u bijeloj boji, nije prejaka boja led-a i mislim da bi ti se fino uklopili. :)

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Te sam baš i gledao. 

14 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

_itsmoriarty  čuvaj se da ti gigabytica ne zgori, eksplodira heheheh ;)

 

Šala mala, puno fps-ova ti želim!! :)

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!! https://pic.nperf.com/r/3344565875865832-IZE3AD12.png
14 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Pridružujem se čestitkama i mali savjet, ako ima kakav antisag bracket da ga staviš jer ta serija voli baš na rubu pcie slota napuknuti zbog težine i onda je problem sa garancijom itd.
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Lovac uhh stari, respect za izbor.
Cijenim to kad ljudi uzmu pravi audio proizvod.
Pored svih silnih logitech, razer, kingston i inih.

Vidjeti beyerdynamic ili sennheiser je rijetkost.

Pogotovo u ovom cjenovnom razredu.

 

Mislim samo da je bilo puno boljih izbora za upariti ga od G6-ice, ali ok ako su ti fičri koje nudi G6 bili breaking point.


Svakako, uživaj u novom komadu brutalnog hardvera.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Hehe, tnx. Na BD-u sam cca 10 godina, imam i dalje gaming headsete, no od kad me legendarni G35 raskurio, uzeo sam DT 770 i tu je priča stala. Dok mi neko dođe s npr. Steelseries od 1500kn "ovo MORAŠ čuti", odslušam, pa mu stavim na glavu nešto za studio uporabu i svi od reda oduševljeni. Sad su radi cijele situacije cijene išle gore, no ne tako davno dale su se nove kupiti za ispod 800kn (DT 770) što je pljačka za tako dobar HW. Nekako mi BD najviše paše i izradom su top bez obzira da li uzeo 770 pro ili nešto "jače". I velik plus je što imam 5min autom do Euro-Unita koji su generalni zastupnik u EU (iz drugih država šalju tu na servis). To znači da sam ih platio cca 800kn manje nego recimo na muziker hr. EU inače svaka preporuka jer su zastupnik i za Yamahu i još neke brandove, osoblje stručno, uglavnom glazbenici u slobodno vrijeme i posluže te kao osoblje u hotelu s 5 zvjezdica (ne reklamiram, al su fakat ko Futura IT u svojoj domeni)

Probao sam više zvučnih/DAC-a, volim imati feature pa kad gledam film ili igram malo "našminkati" audio da bude fun (čitaj da explodira ko na Švarcijevim filmovima). Za analizu ionako imam zatvorene Custom Studio i te su mi tata-mata već 6 godina (sa zatvorenim bass sliderom su praktički ravne), samo novi jastučići, nema nikakvog leaka. Uglavnom u 200e rangu eliminirao sam sve dostupno do Sound Blasterx g6 i Fiio K5 Pro i side by side zvučale su mi bolje na g6 (bez đinđa, samo FLAC i high gain, a doživljaj sounda na kraju ima i subjektivnu notu see what I did there :D ). Vjerojatno ima bolje od G6, no ako želiš sluške osim glazbe koristit za igranje to je uglavnom to za te novce. Inače za same sluške eliminacijom sam stao na HD 660 S i 1990 pro, a prevagnulo je što u "donjem domu" 1990 zvuče ipak bolje, a i udobnije su (Senn mi je imao daleko previše "clamp" forcea). 3 godine gare, dođu s onim premium koferom gdje ti sve stane, imaš mini XLR na 3.5/6.35mm ravni kabel (kabao? pardon my french) i meni bolji "telefonski", 2 para jastučića s malo drukčijom akustikom tako da ono, "da bi riječ rekao".

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
6 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

softwaremaniac gdje si kupio rame? de mi ih prodaj 

 

btw dobra kupnja, cestitke. 

14 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Hvala.

 

Direktno od uvoznika. Imam svoju firmu i bavim se između ostalog i trgovinom IT opreme, pa nabavljam stvari :D

 

Cijeli set:

 

i9 12900K

Asus ROG Z690 Formula

4x16 GB 4800 MHz Kingston Fury Beast DDR5 RAM

2x1TB Samsung 970 EVO Plus NVME SSD

2x2TB Samsung QVL SATA SSD

2x10 TB WD Gold

Corsair H150i Elite Capellix White

Lian Li O11 Dynamic XL White

Corsair RM1000x

2x Corsair QL120 Tri Pack White

CableMod bijeli kablovi za PSU.

6 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
softwaremaniac kaže...

Hvala.

 

Direktno od uvoznika. Imam svoju firmu i bavim se između ostalog i trgovinom IT opreme, pa nabavljam stvari :D

 

Cijeli set:

 

i9 12900K

Asus ROG Z690 Formula

4x16 GB 4800 MHz Kingston Fury Beast DDR5 RAM

2x1TB Samsung 970 EVO Plus NVME SSD

2x2TB Samsung QVL SATA SSD

2x10 TB WD Gold

Corsair H150i Elite Capellix White

Lian Li O11 Dynamic XL White

Corsair RM1000x

2x Corsair QL120 Tri Pack White

CableMod bijeli kablovi za PSU.

 bome lijepo, ja sam isao na Corsair Dominator RGB 5200MHz pa sad njih samo cekam, takodjer isti CPU, te Maximus Hero.

 

kuciste smo isto uzeli, ja sam uzeo O11DX Dynamic nije XL. sve u svemu, sretno s slapanjem. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice