World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.266.159
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
World of Tanks

Kod mene nema paljenja... :/ Igram sa BDR-om, Excelsiorom i malo sa ARL44. Nema šanse da nekog zapalim...

Btw, jel može link na ono da se u četvrtoj fazi dobije 220 tokena?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ako pucas samo HE, vece su ti sanse da nesto zapalis.

Ali to ti je sve sreca. Ovisi kojeg tenka gadjas. Neke prije zapalim sa AP.

Primjerice svedske TD-ove kad zapalis, dobre su sanse da izgori do kraja,

osobito ako nema aparat za gasenje i skill na posadi - a najcesce nema jer su samo 3 clana i tesko je raspodijeliti skillove.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Ma ova tri su mi top tenkovi... Imam još i Hellcata i Super Hellcata.

BDR ima jak top i često dva proboja njime budu dosta za top 10.

Excelsior je dobar za zaradu.

ARL44 hoće i gubiti srebro.

I Helcatti znaju biti u gubitku...

Probat ću sad malo sa Super Hellcatom... On viđa više tiereve pa možda nešto i sprži.

Imao sam i T 25/2 tier 7 lovac ali mi nije sjeo. Možda da ga kupim... Iako, meh mi je... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Kompleksna je mehanika paljenja, gleda se dosta stvari.

Svaki motor ima % da ce planut po pogodku, a osim toga dali je sruseno gorivo, svaki tip shela onda opet ima posebnu sasnu za modul dmg, pa kalibar ,  skill na guneru...

Najlakse je t7 zapalit jer su na tim lvl tenkovi s uzasno malim HPom modula, a  rusi i klonovi doslovno di nije municija je gorivo.

Ali naravno vecina tih statsova se moze vidit na  third party, jer wg i s tim balansira tenkove, a i nebitno ako se ne min maxa pa 

Ko je grindo stare  misije za obj 260 kad je izaso je furo skodu ili cromwela s apcr pa kad kv3 t150 ili mediumi naleti happy days 

 

1700 tokena do su100y toga i typa vec imam 

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
World of Tanks

jbt pa jučer je frontline počeo.. nisam imao pojma..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Poslao mi netjak na Messenger da daju CDA, Liberte, ELC EVEN i Bret Panther na rentu. 

Čini se neki sajt "wotenkist", kad upalim PC ispipat ću to.

Koji je najbolji od ta 4? Preferiram tenk koji može nešto i dingati...

 

Edit: Kod bi trebao biti CLAGUERRE

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 10:27 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Evo kako do ekstra 220 tokena u tier 4 misiji... http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/739179-tank-rewards-egg-hunt/

 

Ima kvaka za nas low playere tako da ne računam s tim, objasnio "PointZero"...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

jbt pa jučer je frontline počeo.. nisam imao pojma..

 ja odlucio da to govance vise neigram

13 godina
offline
Re: World of Tanks

ja nisam prošle godine igrao (vratio se u igru nakon 6 god. pred kraj 2019.) tako da mi je fora.. zapravo dobro došla relaksacija od randoma..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
World of Tanks

Šta prvo kupiti ? 

3 113
7 WZ-111 5A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

113 je lošiji, ali ako se ne varam, miču ga iz igre...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

prema zadnjim informacijama ćeš ga moći svejedno kupiti ako si istražio bilo što te nacije, težinske klase i tiera.. npr. istražiš bc25t, možeš kupiti amx30b

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Sto je taj frontline tocno nikad nisam igrao samo random upalim i idem.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Večeras krenem pokupiti 10+20 tokenčića sa BDR-om... Prvih 11 partija sve sam bio u top 10.

12-ta partija ćorak, na dnu ljestvice... I onda do kraja sve top 10... 20/21, neviđeno kod mene...

 

Evo i ss, cropao sam ali ne znam jel uspio crop...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Sto je taj frontline 

 

u principu, 30 vs 30 muha bez glave u tier 8 tenkovima bez oklopa jurca po ogromnoj mapi i pokušava uzeti neke objective.. ako odigraš sve sezone (njih 4 ove godine) i u svakoj navučeš određeni rank, možeš si izabrati tier 9 reward tenk..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Uf zvuci super nezanimljivo prestao sam igrat te high tiere jer su doslovno pay to win tko tuce apcr taj je winner nema tu bas skilla...

Moram rec da igra svakim updatom ide sve gore i gore u random bitkama vecina igraca je po xwmu red tomato ali 90% njih... 

Meni bude vrh kad u tier 2 ili 3 tuku apcr 😂 

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

prestao sam igrat te high tiere jer su doslovno pay to win tko tuce apcr taj je winner nema tu bas skilla...

 

možeš ti samo zlato pucati i opet biti tomato, tako da se ne bi složio da nema skilla.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Evo i mene, ganjam SU-100Y. Trenutno 2100 tokena, iako imam dosta da do kraja eventa odigrma jednu partiju dnevno i dobim kolko mi fali, ipak bi htio prije vremena otključati zadnji tier.

 

Jel znate možda koji su easter eggs za ekstra tokene?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Lagani carry sa Standard B na Serene Coast. Tenk je inače prejak, bolesna je ova poluautomatik šema.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Tico_cro kaže...

Lagani carry sa Standard B na Serene Coast. Tenk je inače prejak, bolesna je ova poluautomatik šema.

 

 ma puni 100 godina kad sve ispalis i nema oklopa,meni se ne sviđa

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Skoda t25 sa autoloderom i malo pobosljanom kamuflažom zvijer od tenka....  Nije bas da je top preprobojan ali autoloder od 7 i po sekunda nadoknaduje taj manjak.... Veci mi je gust od 12t jer 12t je za nista sa svojim reload vremenom... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

imam standarda, grindao sam dok je bio top of the tree.. nisam ni ja neki fan, vjerojatno zato kaj ne volim mediume bez armora, ali sve u svemu dobar tenk..

od mediuma su mi ugodna iznenađenja amx 30 kojeg sam kupio eto tako jer sam ga istražio, na kraju ostao zabezeknut kako je tenk dobar.

i drugo iznenađenje udes 16 koji je već stock zvijer, nakon 14/5 zbog kojeg sam skoro odustao od tog stabla 

EDIT: evo screenshot od danas, luda partija frontlinesa sa ebr-om..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 23:26 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Evo WG me se sjetio, 9 godina u igri pa dobio : 3 dana premium, Progetto 46-dobio 1 mil. credita jer ga već imam, 30 uni fragment za tenkove, 30% na sve u premium shopu.

To sam na mail dobio da mogu pogledati battle report sa svim bitnim događajima otkad igram.

I wg kaže da sam točno igrao 178178 minuta cca 123 dana nonstop ako sam dobro izračunao heheehe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 11:01 (Dragone).
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

I wg kaže da sam točno igrao 178178 minuta cca 123 dana nonstop ako sam dobro izračunao heheehe.

 👌 Cestitke 😂 

6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
Tico_cro kaže...

Lagani carry sa Standard B na Serene Coast. Tenk je inače prejak, bolesna je ova poluautomatik šema.

 

 ma puni 100 godina kad sve ispalis i nema oklopa,meni se ne sviđa

 

Nemam Škodu niti nekaj slično tak da ne mogu uspoređivat. Meni je stvarno bio ok Standard B jer omogućava fleksibilnost u igri.

 

Ako treba uletit u fajt, možeš ispucat 1000+ dmga u 6 sekundi. Ako ne treba pukneš jedan shell i reloadaš za 9 sekundi, ne moraš čekat cijeli klip.

9 godina
offline
World of Tanks

.

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 22:31 (Zemljanin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja sam se tako navukao na skodu da cu sad probat dovuc posadu na 3 skila uglavnom view range 6th sense deadeye i cammo.... 

Brutalan je tenk radim sad sa 6th sensom po partiji 700dmg cak i u tier 8 partiji...

Taktika je namami nekog da ide napravit easy kill isprazni sanzer spremi se negdi i eto cca 350 dmg u vrlo kratkom roku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Tico_cro kaže...
Žiga82 kaže...
Tico_cro kaže...

Lagani carry sa Standard B na Serene Coast. Tenk je inače prejak, bolesna je ova poluautomatik šema.

 

 ma puni 100 godina kad sve ispalis i nema oklopa,meni se ne sviđa

 

Nemam Škodu niti nekaj slično tak da ne mogu uspoređivat. Meni je stvarno bio ok Standard B jer omogućava fleksibilnost u igri.

 

Ako treba uletit u fajt, možeš ispucat 1000+ dmga u 6 sekundi. Ako ne treba pukneš jedan shell i reloadaš za 9 sekundi, ne moraš čekat cijeli klip.

 pa fleksibilnost imas sa svakim midijumom a ovaj ima najlosiji dpm, jedino bc ima losiji,skodilak deveta ti je zvjer,meni je e50 daleko nabolji med,ima kao mali pen al pogada i busi sve koda ima 300,kad kazes bio ti standar ok kaj si ga prodo?ja si ostavim svaki tenk koji mi je ok

6 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

 pa fleksibilnost imas sa svakim midijumom a ovaj ima najlosiji dpm, jedino bc ima losiji,skodilak deveta ti je zvjer,meni je e50 daleko nabolji med,ima kao mali pen al pogada i busi sve koda ima 300,kad kazes bio ti standar ok kaj si ga prodo?ja si ostavim svaki tenk koji mi je ok

Nije točno za fleksibilnost. Imaš standardan reload ili autoloadere. Sa ovima koji imaju standard ne možeš ispucat 1000+ dmga u 6 sekundi. Sa autoloaderima ne možeš reloadati po jedan shell tak da ako spucaš jedan osuđen si ili reloadat cijeli klip ili ići u sljedeći fajt s jednim shellom manje tj. s manje potencijalnog dmga ...

 

Otkud ti ideja da sam ga prodao? :D

 

Kažem, Škodu nemam, E50 je prejak (bolji od desetke i nevjerojatno fun za ramanje :D) - to se slažem, a za Standard B se očito nećemo složit.

 

Živio!

11 godina
offline
Re: World of Tanks
Tico_cro kaže...
Žiga82 kaže...

 pa fleksibilnost imas sa svakim midijumom a ovaj ima najlosiji dpm, jedino bc ima losiji,skodilak deveta ti je zvjer,meni je e50 daleko nabolji med,ima kao mali pen al pogada i busi sve koda ima 300,kad kazes bio ti standar ok kaj si ga prodo?ja si ostavim svaki tenk koji mi je ok

Nije točno za fleksibilnost. Imaš standardan reload ili autoloadere. Sa ovima koji imaju standard ne možeš ispucat 1000+ dmga u 6 sekundi. Sa autoloaderima ne možeš reloadati po jedan shell tak da ako spucaš jedan osuđen si ili reloadat cijeli klip ili ići u sljedeći fajt s jednim shellom manje tj. s manje potencijalnog dmga ...

 

Otkud ti ideja da sam ga prodao? :D

 

Kažem, Škodu nemam, E50 je prejak (bolji od desetke i nevjerojatno fun za ramanje :D) - to se slažem, a za Standard B se očito nećemo složit.

 

Živio!

pa sa skodom ispucas jos brze clip i napunim ispucam jos 1 prije nego standar napuni drugi skoro:) ,reko si da ti je bio ok pa sam mislio da si ga prodo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice