World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.308.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Scorpion(G) i Strv.S1 dobro zaradjuju.

S1 ne moras gotovo nikad pucat gold - jedina situacija da sam trebao gold

je Maus frontalno, al inace nikad.

 

ScorpionG ima visok dmg i dobre rollove - sve sto pogodis s njim je cisti profit.

Gold koristis rijetko - dovoljno je brz da se preseli na drugu poziciju.

Nedostatak mu je sporo okretanje kupole, ako te okruze tacke, gotov si.

Isto vrijedi i za S1.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Dragone kaže...

Game over, sve istraženo. Sad čekat nove ruse i opet grind.

 Ne mogu virovat da je to stvarno netko napravio...svaka čast.

 

Inače, tek godinu dana igram wot i imam malo manje od 5k partija...mogu reći da sam tek poslije 3k partija skužio malo bolje igru iako čitajući vas sada par dana...vidim da sam daaaaaaleko od pravog skila :)

 

Ove screenove što stavljate....što reći, velemajstori ste...svaka čast.

 

Inače, za sada sam ovladao samo tdovima i artijima...izgrindao američke artije i švedske tdove ( fali mi X kod šveda)

 

Kao starom ljubitelju strategija, front line klase su mi prestresne :)

 

Samo dok gledam neki dobar replay sa lajtom ili brzim medom - oznojim se hahah

 

Da završim s pitanjem, koju bi mi td liniju savjetovali nakon šveda da grindam ako isključimo švabe?

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Rusku liniju mozes grindati, 268 i 268 4, oba su super.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks

Pa trebalo mi je "samo" 8-9 godina i cca 45 tisuća borbi 

Naravno nisam stalno igrao imao sam pauza, dosadi igra malo odmoriš pa je bolje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 18:14 (Dragone).
11 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...
tnakir kaže...

Imam 8k golda, uzeo bih nekakvog premiuma da stanca lovu. Preporuka? Mogu dodati jos malo golda ako ce to sta znaciti.

 Šteta šta nisi uzeo dok je trajao adventski kalendar, tada su se premiumi za pravu lovu prodavali za golde...
Sad trenutno in game šta možeš kupit bi ti jedino preporučio Löwe kao best money maker trenutno, zatim T54-mod1 i Strv S1.
A da si uspio uhvatit na advent kalendaru za golde, dobra kupnja bi ti bila Progetto 46 i Rheinmetall Scorpion/Scorpion G

EDIT: i pričekaj popuste ak ti nije hitno, mada isto šteta, sad su ti bili za blagdane, Löwe je bio snižen sa 12 500 golda na 10 000 golda ako se dobro sjećam tako nešto...

 

 

 

 

  ja imam 10k goda, dobio ih oko 10.1 uzeo onih 11 i dobio am, sexton i e75s. Zna li se kad bi moglo biti opet tih in game kpovina rhm su130 ?

15 godina
offline
Re: World of Tanks
TheSplitKid kaže...

 

Da završim s pitanjem, koju bi mi td liniju savjetovali nakon šveda da grindam ako isključimo švabe?

 Ufff..

ja ti preporucam da ides na 110e3

Trentuno uzivam s linijom koja ide na badgera tj tek s devetkom uzivam.. ovo ostalo prije vise manje je bilo muka

Bnet: mNik987#2148
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Zanimljiv prijedlog....proučit ću.

 

U usporedbi s ruskom td linijom...virujem da imaš i ruse pa daj neki osvrt...igram bez premiuma tako da mi je taj faktor "muke" dosta važan khm khm

15 godina
offline
Re: World of Tanks
TheSplitKid kaže...

Zanimljiv prijedlog....proučit ću.

 

U usporedbi s ruskom td linijom...virujem da imaš i ruse pa daj neki osvrt...igram bez premiuma tako da mi je taj faktor "muke" dosta važan khm khm

 imam ti oba ruska tda osmice i mogu reci da mi je jedan bolji od drugog...

 

inace vise volim imati sporiji tenk i vecu alphu...  su 152 mi je bolji od su 100m1 i isu 152 mi je bolji od su 101 ali dalje koliko god htio to priznati ili ne je bolja su linija tj tier 9 i tier 10 (objct 263 i 268 4)

 

A imas tu i britanjce prema fv4005 i naravno badger vide dpma manja alpha od fva ali je i bolji tenk za CW

 

a ako volis td s kupolom onda 100% e4 :) njega imam i volim ga skroz

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 12:55 (toxic).
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...
TheSplitKid kaže...

Zanimljiv prijedlog....proučit ću.

 

U usporedbi s ruskom td linijom...virujem da imaš i ruse pa daj neki osvrt...igram bez premiuma tako da mi je taj faktor "muke" dosta važan khm khm

 imam ti oba ruska tda osmice i mogu reci da mi je jedan bolji od drugog...

 

inace vise volim imati sporiji tenk i vecu alphu...  su 152 mi je bolji od su 100m1 i isu 152 mi je bolji od su 101 ali dalje koliko god htio to priznati ili ne je bolja su linija tj tier 9 i tier 10 (objct 263 i 268 4)

 

A imas tu i britanjce prema fv4005 i naravno badger vide dpma manja alpha od fva ali je i bolji tenk za CW

 

a ako volis td s kupolom onda 100% e4 :) njega imam i volim ga skroz

 hmm...onda cu najprije na ruse..britanci mi po svemu sudeći šta vidim okolo nisu baš neki catch, kao ni francuzi...izgleda baš previše muke za doći do focha tj. badgera... shtbarn mi nije zanimljiv uopće....vidiš meni ne odgovaraju spori tdovi, radije da je brži s manjom alfom...volim mijenjati pozicije nakon max 2 pena.

Imam wz-120 premium tda....prijatelj mi ga poklonia za rođendan :) i moram reći da je jako zabavan tenk iako ima derpy gun s kojim nikad ne znaš oćeš li pogodit tenk ili susjedu kravu...šta god pogodiš od to dvoje - ubijaš hehe...ima dobar camo,front armor od 120 sa dobrim kutem i solidnu mobilnost...

Ali...kažu da je on bolji od svakog tda u kineskoj liniji osim zadnjeg...tako da ni s njima nemam volje se hebat samo radi desetke...

6 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Preferiram hevije. Ali mi i Scorpion G izgleda kao zabavan tenkić...

 

Nije mi hitno, mogu se strpit do idućih promocija.

 

Btw u boxovima sam dobio onu rusku dvocjevku. Zbilja me ne ide sa njim. Imam osjećaj kao da je od papira. Tko god opali put mene - buši.

 Ja sam imao isti problem sa "dvocjevkom". Svaka granata mi ošteti streljivo. Nakon što sam stavio teški oklop i mokro spremište ( uz ventilaciju)...sada se to događa samo svaki drugi put . Meni  taj tenk jako dobro zarađuje srebrnjake. 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
9 godina
offline
Re: World of Tanks
TheSplitKid kaže...

 

Da završim s pitanjem, koju bi mi td liniju savjetovali nakon šveda da grindam ako isključimo švabe?

 Definitivno 268v4, cijela linija su dobri tenkovi, op armor za svoj tier, pogotovo 10ka i 7ica. Nevjerojatno koliko op armor ima 7ica i koliko te može trollat armor kad je u protivničkom timu.

marionezi82 kaže...

Zna li se kad bi moglo biti opet tih in game kpovina rhm su130 ?

 Potvrđeno je da će biti ponovo black market, a tu možeš i za kredite ubost neki premium. Ne zna se točno kada, možda nakon ove sad kampanje jer su se ljudi nakupovali kutija i napunili svih valuta, pa sad to treba izmusti nekako. Di ćeš bolje nego ubacit ograničeni broj tenkova di trebaš kliknut čim prije bez razmišljanja jeli isplativo da ne ponestane zalihe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 16:53 (AirLive).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

 

špageto nije bio na kalendaru nego u boxovima.. 

ja bi isto rekao da su lavić i t54-mod1 najbolji pick iz standardne ponude.. od td-ova možda jagdtiger 8,8.. t26e5 je isto solidan tenk, ali se ne isplati za gold uzeti, jer se za 8k bondsa može uzeti patriot verzija.

Ja ne bih preporučio jagdtigera. Pogotovo ne u današnjoj meti. Evo upravo sam napravio trade in za S1. Vidjet ću kako će mi se svidjeti. 

A što se tiče tenkova za bondse, mišljenja sam da se to isplati jedino ako je nešto što nije moguće kupiti drugačije/bio je reward. Tipa M60(iako ne bih ni na njega trošio). 
Sad mi je u planu odraditi ref program koji imam, uzet tenk i zamijenit za još nešto. Tipa M4 49 za Lowea. S obzirom da sam uzeo S1, možda još jedan dodatni exchange za WZa. Ali onda ću ispucati većinu golda, a ipak bih ostavio nešto za black market. 

 

tnakir kaže...

Preferiram hevije. Ali mi i Scorpion G izgleda kao zabavan tenkić...

 

Nije mi hitno, mogu se strpit do idućih promocija.

 

Btw u boxovima sam dobio onu rusku dvocjevku. Zbilja me ne ide sa njim. Imam osjećaj kao da je od papira. Tko god opali put mene - buši.

Evo od danas jedne super stvari. Trade-in. Možeš za određene tier 6-8 tenkove dobit 50% golda i uzet neki drugi, isti ili veći tier. 

Iako ja ne bih tradeao 703 II, i to je moguće napraviti.

Preporuka bi bila pozvati novi account, odraditi ref program, uzeti M4 i tradeati ga za Lowea. U tom slučaju trebaš nadoplatiti 6650 golda. Ili trade za T26E5(Patriot) za 3850 golda. Naravno ako ima vremena za odraditi taj grind u ovih 7 dana koliko je aktivan trade in.

Moja preporuka bacit pogled na video. Naravno ne odgovara svima sve isto, ali dodatni input nije na odmet. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 17:34 (mystik).
15 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...
 Ja sam imao isti problem sa "dvocjevkom". Svaka granata mi ošteti streljivo. Nakon što sam stavio teški oklop i mokro spremište ( uz ventilaciju)...sada se to događa samo svaki drugi put . Meni  taj tenk jako dobro zarađuje srebrnjake. 

Malo sam se istrenirao sa njim... Nakon što mi je posada dobila malo skilla zbilja dobro zarađuje (premium + 50% zarade/1h + blagdanski bonus) zna zarada ići preko 200 000 po partiji. Ostavljam ga do daljnjeg...

Rvat katolik!
14 godina
offline
World of Tanks

Pise mi za referal program da traje jos 7 dana,sto to znaci? Prije neki dan sam krenuo s frendom i zasad imamo 130 bodova,zanima me da li se oni za vrijeme tog perioda izbrisu i idu iz nule ili se ukida program?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Pise mi za referal program da traje jos 7 dana,sto to znaci? Prije neki dan sam krenuo s frendom i zasad imamo 130 bodova,zanima me da li se oni za vrijeme tog perioda izbrisu i idu iz nule ili se ukida program?

 Bodovi bi se trebali prebaciti u novi period, usput dodaju nove tenkove i referral slotove za one koji su ih već ispunili.

15 godina
offline
World of Tanks

Nije ACE ali mi je draga partija jer sam zajedno s bcatom shebo njihova 3 430u posteno a sve do jednog preko 9000pra

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Na kraju sam iskoristija ovaj trade program i uzeo Švedskog Strv S1 u zamjenu za američki T28 HTC, ne igram ga skoro uopće, a imam Super Hellcata za treniranje posade koji mi je zabavniji za igru...

 

S1 je zakon tenk, stealth, buši sve živo, dobro zarađuje. Me happy!

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Ljudi kako ide taj trade program, gdje se nalazi opcija u igri jer imam i ja nekih tenkova koje skoro da i ne koristim vise. 
Moze li da dam npr dvije premium osmice za jednu novu ?? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Ljudi kako ide taj trade program, gdje se nalazi opcija u igri jer imam i ja nekih tenkova koje skoro da i ne koristim vise. 
Moze li da dam npr dvije premium osmice za jednu novu ?? 

Odeš u store kroz meni u igri pa imaš taj trade program banner odmah na početku.

 

Možeš trejdat premiume tier 6-8 za neki drugi.

Rvat katolik!
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Mozes i ingame, otvoris stablo i gledas koji su premium tenkovi dostupni za gold,

i sve koji se nude i u zamjenu, imaju dodatni znakic na sebi, kao dvije strelice u krug (rotor),

dakle za zamjenu. Kliknes na to, odaberes tenk koji bi mijenjao, vidis koja je razlika u goldima.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: World of Tanks
izvone kaže...

Pise mi za referal program da traje jos 7 dana,sto to znaci? Prije neki dan sam krenuo s frendom i zasad imamo 130 bodova,zanima me da li se oni za vrijeme tog perioda izbrisu i idu iz nule ili se ukida program?

 znaci da ce za 7 dana dodat novi tenk za recruitera i recruita uz vec postojece

ako si sikoristio 2 slota u tom razdoblju da pozoves dva frenda, to ti ostaje, ak je jedan il oba neiskoristen, brisu se i dodaju dva nova

na kraju svakog razdoblja to rade, brisu slotove i dodaju nova 2 kao i nove tenkove

Dr. Vicko kaže...

Ljudi kako ide taj trade program, gdje se nalazi opcija u igri jer imam i ja nekih tenkova koje skoro da i ne koristim vise. 
Moze li da dam npr dvije premium osmice za jednu novu ?? 

 e nebi islo, di je onda brki zarada?

 

P.S: dvije vazne vijesti

za trejd in je hit na forumu mjenjat T34 za ELC 90 uz nadoplatu 500 golda

pozeljno je mijenjat ak neko hoce, skupe hevije za jeftinije medse ili lightove(najjeftinije), tako se najmanje treba nadoplatit

 

P.S.S.

refferal ce u novom razdoblju dobit nove tenkove

T26E5 i pzr 4  $maltrum  

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/referral-program-season-3/

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
World of Tanks

Trejdovo sam patriota sto se dobija za bondse i 6k gold za strv1(bonde sam ionako dobio dzaba igranjem i godisnjicom, a i samog tenka nisam mozda dva puta igrao). Jesam li uradio dobar dil il' sam se hajebo? Za raliku od patriota, e75 ts mi je dobro lego i zaradjuje odlicno, tako da njega ne dam. ostalo mi jos 5k golda od kutija, pa ako nesto izleti........

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 14:16 (marionezi82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

Ne znam kako vama...ali ovo postaje frustrirajuće.....3-4 puta na dan me izbaci sa servera. I to tako mjesec dana.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 15:49 (dawor).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

mene od kada sam se vratio nije ni jednom izbacilo..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Trejdovo sam patriota sto se dobija za bondse i 6k gold za strv1(bonde sam ionako dobio dzaba igranjem i godisnjicom, a i samog tenka nisam mozda dva puta igrao). Jesam li uradio dobar dil il' sam se hajebo? Za raliku od patriota, e75 ts mi je dobro lego i zaradjuje odlicno, tako da njega ne dam. ostalo mi jos 5k golda od kutija, pa ako nesto izleti........

Meni je Patriot odličan tenk 

Hull down zvijer, 230 pena, jeftini metak (250 kredita)

Ma ne bi ga dao ni za defendera 

Doduše, strv s1 je dobar, no dati patriota i još 6k zlata hm...

Taj trade in sumnjam da ću ikad koristiti jer im ne dam 50% vrijednosti a i sakupljač sam...

 

dr.zharre
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 10:23 (dr.zharre).
11 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

Nije ACE ali mi je draga partija jer sam zajedno s bcatom shebo njihova 3 430u posteno a sve do jednog preko 9000pra

 

 

 O pa ti u mom bivšem klanu.

 

Jel mrle živ? Mu pao kolesterol?

 

Odavno otišao, prestao igrati ... malo mi žao, zna me uloviti nostalgija tu i tamo.

 

Kako sam općenito prestao se igrati na PC-u, razmišljam piknuti plejku, pa me zanima jel ima nekaj slično WoT tamo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 10:29 (Jarvan).
12 godina
offline
Re: World of Tanks
marionezi82 kaže...

Trejdovo sam patriota sto se dobija za bondse i 6k gold za strv1(bonde sam ionako dobio dzaba igranjem i godisnjicom, a i samog tenka nisam mozda dva puta igrao). Jesam li uradio dobar dil il' sam se hajebo? Za raliku od patriota, e75 ts mi je dobro lego i zaradjuje odlicno, tako da njega ne dam. ostalo mi jos 5k golda od kutija, pa ako nesto izleti........

 po meni da si dobio strva za patriota  i bez 6k golda bio bi zajeb

14 godina
offline
World of Tanks

pozdrav,

 

od premiuma imam: Turan II, PzK III K, StuG iV, Dicker Max, T-34 ekrani, T-34-85M, KV-220-2, Obj 703-vII, SU-100Y, SU-130PM,M4-Improved, M4A3E8 Thunderbolt, Super Hellcat, M56 SCorpion, AMX 13-57, M10 RBFM, Sherman VC Firefly, STA-2

 

gledam piknuti nešto teže, Loewe, WZ-120-1G FT...

 

što da zamijenim?

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Lowe, tako da možeš biti PC master race.
Ako ne znate o čemu pričam pogledajte unicum guide za Lowe na 'jubitu'
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Jarvan kaže...
toxic kaže...

Nije ACE ali mi je draga partija jer sam zajedno s bcatom shebo njihova 3 430u posteno a sve do jednog preko 9000pra

 

 

 O pa ti u mom bivšem klanu.

 

Jel mrle živ? Mu pao kolesterol?

 

Odavno otišao, prestao igrati ... malo mi žao, zna me uloviti nostalgija tu i tamo.

 

Kako sam općenito prestao se igrati na PC-u, razmišljam piknuti plejku, pa me zanima jel ima nekaj slično WoT tamo?

 Iskreno jedan od normalnijih/opustenijih klanova.

tu i tamo se igra stronghold napredci nista nije na silu... tolerancija postoji itd...

 

Ne znam ti ja ekipu ovdje tak dobro... ali mrle je da svepristutan :)

 

tko ga pozdravlja?

Bnet: mNik987#2148
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice