World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.310.004
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Pozz svima...

Radi obaveza dosta sam prorjedio Wot pa nisam bas u toku oko ovih novih linija... Pa ako moze preporuka koja linija se vise isplati koja je zabavnija Talijani ili Poljaci? Ima se zenski viska, 180k free expa i popust na tenkove pa da se iskoristi...
Budi ponosan!
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: World of Tanks
FrankMartin kaže...
Pozz svima...

Radi obaveza dosta sam prorjedio Wot pa nisam bas u toku oko ovih novih linija... Pa ako moze preporuka koja linija se vise isplati koja je zabavnija Talijani ili Poljaci? Ima se zenski viska, 180k free expa i popust na tenkove pa da se iskoristi...

 Italjiani, tenkovi su im odlicni, posebno 8 i 9, a i sedmica je igriva jer je pokretna. Poljaci su dosta onako, desetka je mozda i najzanimljiviji tenk.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
6 godina
offline
World of Tanks

Prije sedmice poljaci su katastrofa, skoro pa neigrivo.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
FrankMartin kaže...
Pozz svima...

Radi obaveza dosta sam prorjedio Wot pa nisam bas u toku oko ovih novih linija... Pa ako moze preporuka koja linija se vise isplati koja je zabavnija Talijani ili Poljaci? Ima se zenski viska, 180k free expa i popust na tenkove pa da se iskoristi...

 Ja sam na poljacima odustao na tieru 5...to je Isusova muka za grindati... 

 

15 godina
offline
Re: World of Tanks
FrankMartin kaže...
 Pa ako moze preporuka koja linija se vise isplati koja je zabavnija Talijani ili Poljaci? Ima se zenski viska, 180k free expa i popust na tenkove pa da se iskoristi...

Upravo sam za vrijeme ovog eventa izgrindao talijane i sad grindam poljake.

Zelim imati Tier10 svake nacije i jedino su mi te dvije bile ostale (sada imam i tier10 talijana).

 

Talijanska linija je jedna od po meni najzabavnijih linija za grindat. Po meni u cijeloj liniji ne postoji neki jako los tenk, svi su od prosjecnih do odlicnih.

T5-7 su dosta slicni s time da na T6 dobijes 240dmg top sto je za taj tier odlicno. Jedina mana je sto je mozda mrvicu sporiji. A na svojim tierovima mogu cak ponesto i bouncat.

Na T8 pocinje zabava i P44 Panthera (t8) i Standard B (t9) su po meni najbolji tech tree MT tenkovi u svom tieru. Jako brzi sa odlicnim auto-reloader topovima.

Uglavnom, linija je po meni zaista uzitak za grindat.

 

Na poljacima sam sada na T7 i tu pocinju HT.

T5 je bio iznenadjujuce OK/dobar tenk, s obzirom kako retardirano izgleda ocekivao sam malo tezi smetljak, ali me tenk zaista ugodno iznenadio.

T6 je najvece smece u ovoj igri i za njega je i TVP VTU cisti uzitak.

Iako tenk na papiru daje dojam odlicnog tenka jer ima 240dmg top, sasvim pristojan oklop za svoj tier u realnosti je smece samo takvo.

Koliko je T5 bio ugodno iznenadjenje toliko je T6 bio neugodno, a razlog je samo jedan - motoru fali cca. 200KS i ovako je tenk nevjerovatno spor i vecina HT je brza i pokretljivija od tebe.

Ajde, OK mi je kad je neki teskas ili super teskas spor, ali kada imas medium koji je sporiji od hrpe heavija dobijes jedno veliko sranje. Uglavnom, zbog brzine (sporosti) meni je tenk teska katastrofa.

 

Trenutno sam na T7 HT poljaku i otkljucao sve module. Cak stock je brzi od full istrazenog T6 (koji je MT). Uglavnom, tenk je poprilicno dobar, oklop je onako pristojan, ali top je poprilicno dobar. 320dmg i 190+ penetracija na tom tieru je sasvim OK.

 

T1-4 nisam igrao jer mi se neda s tim low tierovima zaje...

 

Eto, ako ti ovo moze nesto pomoci. Meni osobno za sada je talijanska linija puno bolja, ali i inace puno radje igram mediume nego heavye, pa i to ima ulogu u odabiru...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ono kad gubiš sa stilom  

 

Na 11:1 oni nam iskepaju bazu Na 11:1 oni nam iskepaju bazu
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Ak misliš da su poljaci njesra za grind, kreni sa Škodama ... kad te oni izderu u mozak, sve ostalo ti je laganini.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Hvala svima free expo sedmicu talijana... Ubacio zene i grindam sada sa ovom premium osmicom koju sam dobio na dvadeset borbi... Prvih sest sedam partija 3k dmg prosjek... Ovaj autoloder sistem na njoj je strasan...
Budi ponosan!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ne igram više tako često, ali kad odigram
(mada dobro dobro, bio sam top tier shame on me)

 
 
 
REPLAY

I dobim komentar
 

Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Moze neko da mi obijasni u cemu je razlika izmedju  PC i Xbox verzije W of T ....

Moja verzija je Xbox one... I koji tenk je trenutno najbolji po vama??? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

a koji je bolji od e75?

257?

 Jedini T9 tenk koji sam, uz WT-auf PzIV i T54 zadržao. Da, trenutno puno bolji od E75. Bolji top, pokretljiviji drastično, troliš kupola, brži reload.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
World of Tanks

to ti mislis, a nas kak se kaze misljenje je ko š.... svak ga ima

pa evo jedno moje ,ima losiji top,oklop od e75 + nemre spustit cijev ,duze cilja,nepreciznije je, ima losiji view range,manju alfu,ubiti jedino dobro mi je kod njega kaj ima brzu granatu i lako ga je igrat, sam ides ko debil vecina te nezna probit,nemoras se kosit

taj tenk je dobar za botove i protiv njih(a njih je 90%) al kak god da ga zakosis uvijek te negdje mogu zbusit(ako znaju di pucat) a i kupolu ga lako dernes u te kapice,jos ti je najbolje  kad si 1na 1 okrenes se i das mu bok, imam oba po meni nije ni blizu e75

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

E75 = hp donor, tako ga zovem u zadnje vrijeme kada igram. Stavi heat, zazmiri i opucaj. Ruski tenkovi imaju trolav armor, pogotovo kada su u pokretu, bolje kupole, E75 busis s heat di ga god pogodis u kupolu ako nisi pogodio gun. Cudna je postala igra, pogotovo sa ovim super heavy tenkovima tipa Maus i Type 5, t10 i t9 su postali heat spam partije i gotovo, ako nemas heat mozes se jebat.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

I dalje cekam odgovor pa ako ima voljnih nebi bilo lose da mi odgovori...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

nepostoji najbolji tenk ,igras sta ti pase,osim đojstika vs mis  i grafike neznam koje su druge razlike,ima na konzoli par nekih tenkova kojih tu nema mislim

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Oke, Hvala na odgovoru...

14 godina
offline
World of Tanks

Zanimljiv video sa dosta informacija koje se ne znaju:

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

danas u 10 tekmi 3 mastera sa t30,u jednoj napravio 7200 demejđa i 5 kila i zgubio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

sad 6 odigro 6 zgubio sve masakri u 3,4 min.

update 4/20

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 15:04 (Žiga82).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
World of Tanks

Pa neka mi netko objasni ovaj poredak  

 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

Cudan dan, ne ide nikako 4x, otisao igrati desetke tamo sam vecinom bio panj posto jaged 100 u onih par slucaja kada uspijem pogoditi trackam bey damagea ali jedno 8 pobjeda za redom

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Zanimljiv video sa dosta informacija koje se ne znaju:

 Ovo je screenshot od bitke krajem studenog. Nemam uključen replay. Mapa Mountain pass.

 

Idem na J3 sa svojim WZ120, prati me Ferdi i scout WZ. Ferdi ima mali stock top, mislim nemamo šanse zaustaviti napad po toj strani, jer su svi otišli na ledenjak. Ali onda nastupa FERDI....lik u 5 šuteva skida 3 kupole. U 5 šuteva 3170dmg sa stock topom. Sreća ili mod? Znanje nije jer je lik nrančast.

12 godina
offline
Re: World of Tanks
dawor kaže...

Pa neka mi netko objasni ovaj poredak  

 

 

 Vjerovatno ima dosta spotanog ili je napravio puno dmg osmicama. Ipak j eto t6 u t8 bitki.

10 godina
offline
World of Tanks

Mapa lakeville vodimo za 6 tenkova razlike,prosli im grad i idemo na njihov cap gdje su im 3 tenka na drugoji strani.Is3 amx 30 i light pocinju capat.Na sredini ostaje su 130 koji je fucking full hp i arty koji moze resetirat.Pogodite sta nas su 130 radi?Bjezi prema nama u njihovu bazu da radi jos dmga.Ja vozim obj 430u koji nije bas najbrzi medium i trcim u bazu da resetiram dok nas jebeni su 130 ide prema nama i bjezi od naseg capa.Znaci lik je samo mogao jebeno spotat za arty i napravit jedan reset i ja bi stigo u full hp jos resetirat.Ja ga opucam jednom jer sam popizdio kad sam vidio da nije htio ic resetirat i normalno frajer me pocne blokirat da ne stignem resetirat i tu sam jednostavno puko i dobio ban.

 

http://wotreplays.eu/site/4717905#lakeville-acexcro-object_430u

 

Evo vam i replay,premotajte skroz pred kraj i posvjedocite ovom debilizmu u ovoj igrici.

 

Sta reci koju posluku porati

 

Da ga sad vidim u ovom trenutku vrat bi mu polomio

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 19:24 (Acex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

Mapa lakeville vodimo za 6 tenkova razlike,prosli im grad i idemo na njihov cap gdje su im 3 tenka na drugoji strani.Is3 amx 30 i light pocinju capat.Na sredini ostaje su 130 koji je fucking full hp i arty koji moze resetirat.Pogodite sta nas su 130 radi?Bjezi prema nama u njihovu bazu da radi jos dmga.Ja vozim obj 430u koji nije bas najbrzi medium i trcim u bazu da resetiram dok nas jebeni su 130 ide prema nama i bjezi od naseg capa.Znaci lik je samo mogao jebeno spotat za arty i napravit jedan reset i ja bi stigo u full hp jos resetirat.Ja ga opucam jednom jer sam popizdio kad sam vidio da nije htio ic resetirat i normalno frajer me pocne blokirat da ne stignem resetirat i tu sam jednostavno puko i dobio ban.

 

http://wotreplays.eu/site/4717905#lakeville-acexcro-object_430u

 

Evo vam i replay,premotajte skroz pred kraj i posvjedocite ovom debilizmu u ovoj igrici.

 

Sta reci koju posluku porati

 

Da ga sad vidim u ovom trenutku vrat bi mu polomio

 

A kolko ja vec takvih banova pobral, nemres si pomoci tu. Igrica je odlicna inace, samo previse debila ima trenutno.

Imo i ja situaciju neki dan, moja 3 td-a nisu uspjela ubit jednu articu i nerijeseno zavrsilo. Jednostavno imam ritam da udem odigram jedno 10 bitki i odem off jer nemam zivaca gledat kako igraci igraju. Med mi glumi heavja, heavji mi glumi td-a , scout se sakrije u prvi grm i da ne nabrajam ostale gluposti. :D

Prvo pucaj, onda pitaj.
10 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...
Acex kaže...

Mapa lakeville vodimo za 6 tenkova razlike,prosli im grad i idemo na njihov cap gdje su im 3 tenka na drugoji strani.Is3 amx 30 i light pocinju capat.Na sredini ostaje su 130 koji je fucking full hp i arty koji moze resetirat.Pogodite sta nas su 130 radi?Bjezi prema nama u njihovu bazu da radi jos dmga.Ja vozim obj 430u koji nije bas najbrzi medium i trcim u bazu da resetiram dok nas jebeni su 130 ide prema nama i bjezi od naseg capa.Znaci lik je samo mogao jebeno spotat za arty i napravit jedan reset i ja bi stigo u full hp jos resetirat.Ja ga opucam jednom jer sam popizdio kad sam vidio da nije htio ic resetirat i normalno frajer me pocne blokirat da ne stignem resetirat i tu sam jednostavno puko i dobio ban.

 

http://wotreplays.eu/site/4717905#lakeville-acexcro-object_430u

 

Evo vam i replay,premotajte skroz pred kraj i posvjedocite ovom debilizmu u ovoj igrici.

 

Sta reci koju posluku porati

 

Da ga sad vidim u ovom trenutku vrat bi mu polomio

 

A kolko ja vec takvih banova pobral, nemres si pomoci tu. Igrica je odlicna inace, samo previse debila ima trenutno.

Imo i ja situaciju neki dan, moja 3 td-a nisu uspjela ubit jednu articu i nerijeseno zavrsilo. Jednostavno imam ritam da udem odigram jedno 10 bitki i odem off jer nemam zivaca gledat kako igraci igraju. Med mi glumi heavja, heavji mi glumi td-a , scout se sakrije u prvi grm i da ne nabrajam ostale gluposti. :D

 Ma ovo mi je prvi ban nakon dugo vremena,inace opucam samo jednom kad me neki retard bloka ili nesto,ali ovo je preslo svaku mjeru da sam jednostavno popizdio i iso na ban.

10 godina
offline
World of Tanks

http://wotreplays.eu/site/4718096#teams

 

 

Hahhaa umirem,znaci kakvi botovi danas igraju to je strasno.Pogledajte replay necu nist komentirat hahahah.Kako nadigrat 2 bota

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

pa da je maus stisno 2 ko i ti krepo bi i prije,kaj za ulaz u taj tvoj klan moras napravit reroll i derat gold stalno ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...

pa da je maus stisno 2 ko i ti krepo bi i prije,kaj za ulaz u taj tvoj klan moras napravit reroll i derat gold stalno ?

 Trebao je i jg pucat gold za jadnog obj 277 kojem je gornja ploca jadnih 220mm.Ne pricaj gluposti,vidis da na pocetku replaya pucam obicne. Da mi nisu izasli type 5,maus i jg puco bi i dalje ap.Sta tebe muci taj moj reroll i pucanje golda?Ovaj account nije reroll nego je napravljen poslije 2 godine pauze od wota jer sam prodo stari account.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice