Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 79.922
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
NixaFX kaže...

Jeli vi dosta cekate u myclub ili online div dugo vrimena da nađete protivnika ??

Nekad cak i ne moze nac .ne znam jeli meni to do slabog interneta ili ?

 Ma nije do tvog neta nego je igra tesko djubre. Sem gameplaya ne vidim nista vise sto valja. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Gotovo i ne igram vise, nisam palio pes sigurno 2 nedelje i reko aj sad odigram koju utakmicu, dosadno mi. I eto, prva i zadnja za naredni period, nzm kad cu opet ovo igrati, da li je moguce da je ovo e sports igra, zesca smejurija, bas mi je zao a toliko sam se nadao prosle godine da pes napokon krece laganim koracima napred.

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Koliko dugo trazi protivnike tacno me prodje volja za igranjem. Vise mi vremena prodje u trazenju nego u samom igranju. Tri crte konekciju i online challenge kup nemoze naci pa moram stalno igrati sa 'no restrictions'.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Natuko sam 1700+ rejt, plan je bio da prebacim 2000 do kraja sezone.. ako nastavim ovako brzo ce i to..  

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 20:25 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Toliko sam se smorio da sam prodao i xbox i pes i naloge i sve 😂. Toliko sam izgubio volju ne samo za pesom nego gejmingom uopste. Cak ne razmisljam ni o ps5. Vama sa srecom i samo bez nerviranja 🍻

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Eee ostarilo se jarane hehe, nema vise onog poleta, milon btiga. Otimam se sa malim za dzojstik, drugi hoce crtic, treci....sta treci, jah njeg moram nosat pos obi. Pa ti nadji vremena za gaming. I onda zena kaze sto ne spavas, pa kako da spavam, kad oni zaspe ja se nabijem na racunar al tad slabo koga online 😀

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Upalim ovaj myclub nakon nekog nekoliko mjeseci i kakvi su to novi cheatevi. Odigrao sam dvije tekme ali ovo je odvratno. Doslovno stvorim neku sansu krenem sa 3 igraca dok je njemu ostao 1 iza i moj Messi samo odjednom skrene prema dolje i ne odaziva se na moje komande. Idem se braniti i vise odjednom mi ne mjenja igrace i taj igrac sa kojim ja upravljam ne odaziva se na moje komande i to se sve dogadja po par sekundi a svi znamo da su sekunde dovoljne da primite gol u ovoj igri. U master ligi mi se to nije nikad dogodilo tak da znam da nije do igre tamo sve radi uredno i kako treba. Online se stvarno ne isplati nikad upaliti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

MyClub je sranje, ja sam do sada nabrao preko 60 cheatera, stavio ih na block listu. Svi koji su iole jaci, preko 900 vecinom prekidaju meceve kada gube, cast izuzecima ali su rijetkost.

Online divizije su bolje, to sam skoro poceo igrati i vec imam 10 uzastopnih pobjeda, ljudi ne prekidaju meceve i nema jaceg, svi su timovi u egalu, male su nijanse, samo se zahtjeva igra. Ovako pokupuju u myclub zvijezde i napucaju ih pa to leti po terenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ajmo otvarajte novu temu, danas je izaso prvi trailer za novi pes i malo je onih koji su optimisticni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

PES je umro

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Poceo sam igrati pes 21 coop sa frendom i svaka druga tekma mi ima lagg. Brzina downloada mi je 60 MBit/s i upload mi je 10Mbit/s. U svakoj drugoj online igri tipa csgo, overwatch, cod itd. mi igre rade normalno bez zapinjanja. Da li postoji neki fix ili nesto da napravim da si poboljsam kvalitetu igre jer mi je ne igrivo. Frend ima manje problema sa time jer je na optici ali i njemu se zna dogoditi tekma uz mnogo zapinjanja. Trenutno u svom kvartu nemam mogucnosti uvodjenja optike ali smatram da bi moj internet trebao biti skroz dovoljan za normalno igrivo iskustvo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Vidi da ti nije slucajno ukljucen vsync, meni to uzrokuje stuttering kada je ON. Cudno je da ti toliko puno laga, doduse u coopu se ne moze vidjeti kvalitet konekcije prije meca kao kad igras solo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2021 0:39 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Vidi da ti nije slucajno ukljucen vsync, meni to uzrokuje stuttering kada je ON. Cudno je da ti toliko puno laga, doduse u coopu se ne moze vidjeti kvalitet konekcije prije meca kao kad igras solo.

 Vsync mi je vec iskljucen nije do toga, hvala. To me najvise zivcira kaj ne mozes vidjeti kvalitetu konekcije prije utakmice u solo se sjecam nikad nisam ni zapocinjao ako vidim da je lose ali u coop ne vidim nista tek kad pocne tekma vidim kakva ce mi igra biti.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

 

 

 

 

Igrao malo brazilsku ligu sa svim klubovima pa snimao...igru imam i na PS5 i na PC...zbog ovakvih modova kakvi su na PC, igra izgleda 500 puta bolje nego na konzolama...

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2022 13:45 (Mortiis).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

 

2.kolo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

 

3.kolo

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Pozdrav svima!

 

 

Želio bih vas sve pozvati da se pridružite našem Discord serveru, gdje ćemo hostati Pro Evolution Soccer igre od PES-a 5/6 za nostalgičare sve do eFootball-a 2023 koristeći video game streaming softver koji se zove Parsec.

 

Bilo da ste iskusni igrač PES-a ili novopridošlica u igri, svi su dobrodošli pridružiti nam se i zabaviti se.Naša zajednica je prijateljska i inkluzivna i uvijek nastojimo stvoriti pozitivno okruženje za igranje za sve.

 

Pridruživanje našem Discord serveru jednostavno je i besplatno, a kada uđete, imat ćete pristup mnoštvu informacija o PES-u, PARSECU kao i priliku za upoznavanje i razgovor s drugim igračima pretežito s ovih prostora.

 

Naravno voice je totalno opcionalan te više služi za snalaženje kod hostinga te npr. podešavanja gamepada u igri itd.

Dakle, ako tražite zabavan i privlačan način za povezivanje s drugim igračima PES-a i uživanje u nekim uzbudljivim igrama, onda ne tražite dalje od našeg Discord poslužitelja.Jedva čekamo vidjeti vas tamo!

 

https://discord.gg/bHwGkEmTKP

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice