Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 97.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Evo vec treci put kad predjem 990 rejting konami kaze dalje neces moci, igraci sa 500/600 rejtingom postaju pro pes igrci, smesno koliko je taj skripting izrazen.

992 rejting i onda sam jedva ziv izvukao dva remija protiv igraca koji imaju jedva 30% win rate i sad sam opet na 980.

Komedija od igre. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

80% pobjeda u divizijama skoro 1000 rating. Zabijam skoro 4 gola po utakmicama. Na online natjecanju balkanskom gdje igraju svi ljudi iz regije držim debelo prvo mjesto u ligi. I znate što još u my clubu se ne mogu sastavit sa igrom. Jednu utakmicu dobijem easy  drugu se ne mogu pomaknuti igrači usporeni, protivnici zabijaju kako im se hoće. Kao da igram 2 različite nogometne igre. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 15:29 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
BeLLicus kaže...

80% pobjeda u divizijama skoro 1000 rating. Zabijam skoro 4 gola po utakmicama. Na online natjecanju balkanskom gdje igraju svi ljudi iz regije držim debelo prvo mjesto u ligi. I znate što još u my clubu se ne mogu sastavit sa igrom. Jednu utakmicu dobijem easy  drugu se ne mogu pomaknuti igrači usporeni, protivnici zabijaju kako im se hoće. Kao da igram 2 različite nogometne igre. 

 Pa tu smo negde sto se tice divizija ali ceo pes online je skriptovan do zla boga, ne vredi se nervirati oko gluposti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
My club i 1vs1 exibition 2svjeta
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Sad sam lika koji ima rating 900 napunio  7:0

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ja malo pauzirao od myclub-a dobro dodje. Igram divizije tu sam skoro nepobjediv, evo i skora nakon 100 odigranih meceva. Da sam poceo ranije sa divizijama lako sam mogao u top 5 ili 10.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 16:27 (erminn).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

botm5rf dostigao max. broj poena u myclub na ps4, 9999. impresivno nema sta.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

botm5rf dostigao max. broj poena u myclub na ps4, 9999. impresivno nema sta.

 Kako je to uspio haha? Jbt kad pređeš tisuću dobiješ po bod,dva za pobjedu smaranje na žešće, de poslikaj njegovu statistiku ako ti nije problem.

5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Prešao igricu
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nemam statistiku ali znam da ima oko 6000 odigranih utakmica. Win rate oko 86% ali je igrao non stop pa je toliko odskocio od konkurencije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Nemam statistiku ali znam da ima oko 6000 odigranih utakmica. Win rate oko 86% ali je igrao non stop pa je toliko odskocio od konkurencije.

 Jeste da, znam tog lika, gledao sam ga.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Dodjoh i ja do sampionske znacke napokon, pre neki dan imam 997 i igram protiv igraca od 850 i ako pobedim doci cu do 1000 i 1:1 neki 20 minut i ja stvaram sanse i puce veza, otkinuo mi covek 10 poena i poraz meni i diskonekcijaa iz myclub-a me naravno nije izbacilo (chit neki), znaci bas sam popizdio bio, al ne da mi se uploadovati video pa da ga saljem konamiju da ga prijavim ali bih trebao, to je drugi u zadnjih par dana pre neki dan isto tako i izgubih 17 bodova, ma strasno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Cestitam ruya.

 

Btw, za report ti ne treba video konami to i ne prihvata, samo je potrebno popuniti ovo i poslati:

https://www.konami.com/wepes/2020_support/report/0/eu/en/

GMT vrijeme je trenutno -2 sata u odnosu na nase.

 

Mogu reci da sam ove godine reporto svakog chitera ponaosob i vise od 50% njih je dobilo reset rejtinga na 400.

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Cestitam ruya.

 

Btw, za report ti ne treba video konami to i ne prihvata, samo je potrebno popuniti ovo i poslati:

https://www.konami.com/wepes/2020_support/report/0/eu/en/

GMT vrijeme je trenutno -2 sata u odnosu na nase.

 

Mogu reci da sam ove godine reporto svakog chitera ponaosob i vise od 50% njih je dobilo reset rejtinga na 400.

 E hvala brate na cestitkama :), a i na linku, onda cu da ih prijavim, znas ono kad dva meseca se trudis da dodjes do crne znacke i taman napokon ti je na dohvat ruke a bio sam taj dan u dobrom nizu i 90% bih i ovog pobedio bolji sam dosta bio na terenu i desi mi se tako nesto, bas sam razocaran bio u pes. Prijavicu ih svakako 👍

Svako prolece na Zvezdu mirise...
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Evo i kod mene, samo ovo je u diviziji my club nema sanse da igram.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Nemam statistiku ali znam da ima oko 6000 odigranih utakmica. Win rate oko 86% ali je igrao non stop pa je toliko odskocio od konkurencije.

 jebote koliko vremena treba za 6000 utakmica??????????????????????

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Mortiis kaže...
erminn kaže...

Nemam statistiku ali znam da ima oko 6000 odigranih utakmica. Win rate oko 86% ali je igrao non stop pa je toliko odskocio od konkurencije.

 jebote koliko vremena treba za 6000 utakmica??????????????????????

 Eat, sleep, PES

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

20-tak tekmi dnevno... u prosjeku. Ne znam samo kako ima zivaca za to haha, pogotovo ovaj pes 20.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ja bas volim da igram ali sto Ermin kaze bas ovaj pes igrati puno tekmi trebaju konjski zivci. 

Odigram izmedju 5 i 7 i to kad mi se bas igra i kad su uslovi ok da nema nekog veceg laga i skriptinga inace ako ima posle prve izlazim iz mycluba i igram malo diviziju da se zadovoljim. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ima challenge trenutno vs com legend tezina, dobije se jedna legenda za pobjedu, ja sam romaria dobio.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nije loše :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Ima challenge trenutno vs com legend tezina, dobije se jedna legenda za pobjedu, ja sam romaria dobio.

 Iz prve protiv Mancestera, dobio Mateusa, nema mesta u timu :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

A Ronaldinjo mi je san :( ili makar Gulit.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

https://playpes.rs/forum/pc-online/

-Ovdje igramo Online lige i turnire.
-Upisite se na spisak aktivnih igraca ukoliko zelite sudjelovat u natjecanjima.
-Voditelj liga i turnira: https://steamcommunity.com/id/footballfreak/
Dodajte ga na steam.
-Svi smo sa balkana.
-Prijave za sezonu 2 su u toku, trebali bi imat 3 lige (prva d1, druga d2, treca d3).

-Novi igraci, svakako krecu iz divizije 3(zadnje lige), te kroz sezone se bore za Premier ligu ili ti diviziju 1.
https://playpes.rs/forum/pc-default-league/prijave-za-pc-super-league-season-2/msg12151/#new

-Imamo svoju steam grupu:
https://steamcommunity.com/groups/playPES20
-Takodjer ta steam grupa ima svoj chat, gdje se okupljamo, dogovaramo za friendly tekme.
-Ako se ne mozete snac za CHAT, evo invite link od grupe chata:
https://s.team/chat/mG9QR47t

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Bok svima. Prvi put igram myclub. I jedna stvar mi nije jasna. Stavio sam si Santosa na preset tactics 2 Defensive. Zidane mi je glavni mamager(Grimault ilil kako se vec zove). Ne mogu u sred utakmice promjeniti taktiku. radim li nešto krivo? Igram na pc. Trebam držati dpad gore ili dole ali se ništa ne dešava. Heeeeelp

 

Edit: ne mogu niti kad stisnem pauzu promjeniti taktiku niti u game planu

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 22:32 (Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Frenzy kaže...

Bok svima. Prvi put igram myclub. I jedna stvar mi nije jasna. Stavio sam si Santosa na preset tactics 2 Defensive. Zidane mi je glavni mamager(Grimault ilil kako se vec zove). Ne mogu u sred utakmice promjeniti taktiku. radim li nešto krivo? Igram na pc. Trebam držati dpad gore ili dole ali se ništa ne dešava. Heeeeelp

 Treba cuvati dpad prema gore dok ne prebaci na sljedecu taktiku. Ne znam jedino da ti nije defektan dpad jesi li to provjerio?

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

niti kada uđem u game plan u utakmici ne mogu promjeniti taktiku. Stvarno ne kužim. Kao da je zaglavljeno samo sa preset 1 offensive

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2020 22:46 (Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ne znam na koji nacin igram pes online na xboxu a istekao mi je xbox live gold jos 22.5.

Ako neko zna u cemu je fora? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Poz sta je ovaj Pes 20 lite Jel se može igrati online my Club u crnu je fora može li mi neko objasniti
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice