Molim help Heroes of Newerth key

poruka: 105
|
čitano: 23.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key

Imam acc na HoN-u i kako da dobijem invite da mogu slati? Trebam li imati staž ili nekakav dobar rank?

Neznam šta da napišem :)
15 godina
neaktivan
offline
Molim help Heroes of Newerth key

moras imati i staza i neki valjda neki rank, dakle samo pici, i doci ce pozivnice.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key

Evo opet xD

Dajem acc na Demonoide neiskorišteni za Heroes of Newerth invite! treba mi za frenda

Neznam šta da napišem :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key
Cerina15 kaže...

Imam acc na HoN-u i kako da dobijem invite da mogu slati? Trebam li imati staž ili nekakav dobar rank?

moras je kupit dobijes 3 invitea..

14 godina
neaktivan
offline
Molim help Heroes of Newerth key

Ojla svima,evo vidim da ste dosta aktivni sto se tice HoN pa ako bi mi netko mogao poslati beta key za HoN,naime svoj vec imam no igram ga sam,nitko od frendova nema key a zbilja mi je dosta da igram sa keeperom koji ulta creep val ili scouta koji ne warda mapu,pa ako bi mi neka dobra dusa mogla udjeliti jedan key,takoder ako je netko zeljan igre neka mi se javi ili ako netko slaze HoN tim slobodno me pmat za infos

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key

Ne mora kupiti, ja sam dobio invite za hon nisam kupio igru, pa sam s jednim otvorio jos jedan account, pa sam nakone nekog vremena provedengo na njemu dobio opet invite, mislim da dobijes prvo 2 invite, pa poslije opet pošalju.

14 godina
neaktivan
offline
Molim help Heroes of Newerth key

ej ljudi....molim vas da mi pošaljete HoN key....ne mogu NE igrat hon..covjece vidio sam gameplay od hona i molimmmmm vas da mi neko pošalje invite ili da mi da beta key.veliki sam ljubitelj DOTA od koje je nastala igrica i mozda me znate nick na gareni mi je overlord1994.zato i BEG U posaljite mi neki invite..e-mail adresa mi je:  zdravko.kantica@gmail.com .  ( i ne nije mi to ime to je samo e-mail adresa za igre,registriranje sve sta nije povezano za zive ljude)  :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key
ej ja bi volio biti dio jednog of prvih HON timova.it would be an honor to fight alongside you.:) molim te da me acceptas u tim...vrlo sam dobar u igranju dote tako da imam vec nekog iskustva(2 godine DOTE
14 godina
neaktivan
offline
Molim help Heroes of Newerth key

Pitanje sto se tice HoNa, jel ima jos netko problem kad se loga pa mu nesto chat poblesavi ono milijardu puta se reconnecta na chat i potvrduje identitet,neznam sto bi moglo biti

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Molim help Heroes of Newerth key

jel ima tko jos Heroes of Newerth beta key, tj. inv? ako ima jel moze poslati na nigga_ice@hotmail.com 

 

hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Molim help Heroes of Newerth key

Ako tko želi igrati, može se prijaviti ovdje, tak da vam ne treba pozivnica

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Molim help Heroes of Newerth key

kolko traje beta verzija

i kako mogu besplatno nabavit beta key

jogurt nema kičmu
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Molim help Heroes of Newerth key

Ako netko slučajno ima koji beta key i da mi može poslati bio bi vrlo zahvalan moj mail je Sivi_canjo@hotmail.com havala puno ako netko posalje ofc :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key
Sivi kaže...

Ako netko slučajno ima koji beta key i da mi može poslati bio bi vrlo zahvalan moj mail je Sivi_canjo@hotmail.com havala puno ako netko posalje ofc :D

nema više bete, ako se nevaram. Da bi ju igrao, moraš je kupiti :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Molim help Heroes of Newerth key
denix kaže...
Sivi kaže...

Ako netko slučajno ima koji beta key i da mi može poslati bio bi vrlo zahvalan moj mail je Sivi_canjo@hotmail.com havala puno ako netko posalje ofc :D

nema više bete, ako se nevaram. Da bi ju igrao, moraš je kupiti :D

Izgleda da ja kasnim općenito u životu a ništa bilo pa prošlo hmm dati 30$ za to mislim imam i League Of Legends koji je sasvim free al mi je igra izgledala zakon pa sam mislio malo pogledat el ima sta :D

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice